Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiljuti lahkunud lähedane
#1
Tere! Kas keegi oskab kontakteeruda lahkunud lähedase vaimuga? Kuidas see käib?
Surm on värske. Võib-olla peaks talle rahu andma?
Kas astraalrännul saaks temaga kohtuda?
Surma põhjus on jäänud segaseks ja kahtlaseks, seetõttu tahaksingi temaga väga kontakti saada. Oli ka mulle väga lähedane.
Ette tänades.
Vasta
#2
Lase parem lahti,parem omaksestele ja lahkunule.
Vasta
#3
Kui küsimused keerlevad peas, ei ole võimalik lahti lasta. Ta oli mu kihlatu. Keegi meist, pereliikmetest, ei saa rahu.
Vasta
#4
Kontakteeruda pole ju raske, aga palun ära ometi küsi kuidas see pikemas perspektiivis käib. Sellised toimingud eeldavad teatavaid kogemusi. Eks midagi sarnast ole ka ju pimesoole operatsiooni tegemisega, et võid nagu kõik vajaliku kirja panna, aga ikkagi kui keegi su kirja loeb, ei suuda ta ilma kogemusteta tulemuslikku operatsiooni läbi viia - halvemal juhul tekib katastroof.

Vaimolenditega suhtlemisel on see probleem, et kui sa ei oska seda teha, siis võib kutse peale välja tulla jumal teab kes ja siis esitaksid sa siin foorumis jälle küsimuse, et kuidas ma nüüd sellest kellestki lahti saaksin, et mööbel liigub jne ...

Kui isik on surnud ainult mõned päevad tagasi, siis pole ta ju veel edasi läinud ja tema vaimu ei olegi eraldi vaja välja kutsuda. (See on nüüd üldreegel. Osadel puhkudel vaim ei saagi edasi minna, aga see on pikem teema.) Kui sa väga soovid, siis võid ju temaga rääkida. Tema ju sind praegu kuuleb. Vaimukeeli sa eeldatavasti ei oska, aga räägi temaga lihtsalt eesti keeles. Vahe on selles, et kui inimesega rääkides on vajalik ka sõnu häälega välja öelda, siis tema puhul pead sa eelkõige öeldud sõnade peale tõsiselt mõtlema. Niisiis saad temale keskenduda ja temaga rääkida. Palun räägi talle sellest, kuidas sa temast hoolid ja teda armastad, aga ennem kui sa temalt midagi palud mõtle tõsiselt tagajärgedele. Jah tõsi, kui sul ei ole vaimsetes asjades praktikat, siis sa ei oska vastuseid kuulata. Ka selleks on omad võimalused, aga ka see eeldab siiski teatud kogemusi.

Aga ikkagi - kas sa ei tahaks talle rahu anda ? Oled sa ikka veendunud, et surma põhjuse teadasaamine sind aitab ?

Soovitan sul tõsiselt mõelda sellele, et oma eluga edasi minna. Ma tean, et see on raske ....
Vasta
#5
Kaua vaim kuuleb siis inimest? Kuna vaim edasi liigub? Tegelikult ma olengi mõttes temaga rääkinud ja palunud tal ennast ilmutada või rääkida miks see kõik juhtus. Korrutanud ka seda, kui palju ma hoolin temast ja armastan teda. Paraku ma ei oska, suuda seda informatsiooni kuidagi kinni püüda.
Usun, et surma põhjuse teada saamine ja üleüldse vastuste saamine annaks meile kõigile rahu, selgust. Eluga lähen nagunii edasi. Asi on väga värske, seetõttu tahaksingi saada kohe asjad selgeks, et aastate pärast ei kerkiks need teemad, mõtted taas üles.
Igasugune informatsioon on suurelt oodatud.
Vasta
#6
Nõustun Kabalaga, aga minu mõte on see, et oota veidikene aega, nii umbes kuu aega, kui ikkagi kisub see juhtub hinge, siis tule tagasi oma probleemiga.
(04-01-2014, 21:28 )Gatto Kirjutas: Kaua vaim kuuleb siis inimest? Kuna vaim edasi liigub? Tegelikult ma olengi mõttes temaga rääkinud ja palunud tal ennast ilmutada või rääkida miks see kõik juhtus. Korrutanud ka seda, kui palju ma hoolin temast ja armastan teda. Paraku ma ei oska, suuda seda informatsiooni kuidagi kinni püüda.
Usun, et surma põhjuse teada saamine ja üleüldse vastuste saamine annaks meile kõigile rahu, selgust. Eluga lähen nagunii edasi. Asi on väga värske, seetõttu tahaksingi saada kohe asjad selgeks, et aastate pärast ei kerkiks need teemad, mõtted taas üles.
Igasugune informatsioon on suurelt oodatud.

Vaim kuuleb sind koguaeg, kui ta ainult seda soovib. Sisuliselt võib ta sinu kõrvalgi olla praegu, keegi ei saa väita vastupidist. On olemas surmajuhtumeid, kus hing saab surma liiga äktiselt ja ta hing jääb paralleelmaailmasse kinni. See on see koht, kus hing tuleb kummitama.
Kui ta kummitama ei tule, on üsna tõenäoline, et ta seal pole - ta on edasi liikunud.
Oota umbes kuu aega, kui ikka see teema valutab, siis tule kirjuta uuesti.
Vasta
#7
Kui aus olla, siis ongi kuu möödas. Ootan veel kuukese?
Vasta
#8
On vägagi tõenäoline, et lahkunu vaim on veel jäänud,
eesmärgiks - abistada kaotusest ülesaamisel. Pole
vaja oodata teispoolsusest verbaalseid sõnumeid,
kuid mõttekas on avada oma meeled võimalikuks
teistsuguseks kontaktiks, sest selle initsiaatoriks on
siiski maisest lahkunu vaim. Dr. Michael Newton on
oma raamatus "Hinge saatus" kirjeldanud pikemalt
viit erinevat moodust, kuidas see toimuda võiks.
Ptk. 2. "Surm, lein ja trööst", alates lk. 22. Raamat:
https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?25135
Vasta
#9
Ta suri traagiliselt. Juba seetõttu mõtlen, mis temast sai. Kus ta on, jne. Süüdlaseid ei otsi, see teema on läbi. Selgust tahaks tema mõtete osas. Raamatukogust võtan ka Tehnoloogi soovitatud raamatu.
Vasta
#10
Kui vaja, küll ta ennast sulle unenäos ilmutab. Mul on lähedastega olnud igatahes nii. Kes traagiliselt surnud, andis mingi aja pärast märku, et kõik korras, pole kuskile kinni jäänud, isa tuli näitas, et valitud tee on õige jne. Peaasi, et ei hakka vägisi kontakti otsima, lase hinges vabaks ja andesta kõik.
Vasta
#11
Minul käis unes ja oli kuidagi paanikas ja kõhklev. Unenägu oli nagu ilmsi, ta ei teadnud, kuhu läheb ja ta ei vastanud, kui küsisin kas kõik on korras jne. Sellepärast olen mures ja endast väljas.
Vasta
#12
Kui ta tuleb mulle unne, on ta kuidagi paanikas ja vihane. Ma saan küll küsida, kontrollida, mida temaga räägin, kuid temaga on raske suhelda. Ta on väga endast väljas. Ma ei oska midagi teha enam!!
Vasta
#13
Tere. Hiljuti kirjutasin, kuna mul kallim suri. Nüüd aga tunnen, et asjad kisuvad ainult hullemaks. Kuulen igasuguseid asju. Mu emotsioonide ja tunnetega mängitakse- olen proovinud erinevaid vaimse enesekaitse meetodeid, tulutult.
Miski ütleb mulle peas või annab mõista, et minu aeg on käes ja ma lähen kohe järgi. Unenäod on meeletud, jubedad. Sees on tunne, et pole midagi mõtet teha- "miski" ütleb, et sellel pole mõtet- mu aeg tuleb kohe ja ei ole üldse mõtet pingutadagi, nagunii lõppen kohe.

Mis toimub? Mida teha?
Vasta
#14
Sarnane kogemus. 2003 august kuni 2013 november toimusid minuga sarnased asjad. Ma ei teadnud, kas inimene on surnud v6i mitte kuna ühe vastiku juhtumi t6ttu olin juba 2003 kaotanud k6ik tema kontaktid. Olgu öeldud, et olime eri riikide elanikud, mina Eesti ja tema Saksamaa. Ei andnud mingit selgust asjas ka ise Idasaksa kolimine 2011. Hakkasin aga meditatsioonide ja omaenda hingeosade kokkulappimisega tegelame ja ennäe: ühes kirkas unes kohtusin otsitava isikuga. Selgus, et ongi surnud juba 2003 aasta hilissügisest. Nüüd kohtume regulaarselt kusagil unede v6i astraalmaailmas. Häirivaid seiku ega emotsioone enam ei esine.
Vasta
#15
Väike konjak, sigarillo, hea seltskond - kõik see peale ränka metsalangetamist lumekülmal langil. Ja uni on eneseküllane ning õnnelik. Ja ma tegelikult ei tahtnud nalja teha. Mulle tundub et õige mitmetele probleemidele on parim lahendus füüsiline tegevus. Kas ma eksin?
Vasta
#16
(19-01-2014, 15:30 )positiivne Kirjutas: Mulle tundub et õige mitmetele probleemidele on parim lahendus füüsiline tegevus. Kas ma eksin?
Mida vaevan6udvam on see füüsiline tegevus, seda enam konsentreerume me endale, oma füüsilistele v6imetele ja energiale takistuste läbimisel. Seega k6ik muu jääb tahaplaanile, seda aga paraku vaid ajaks mida h6lmab eelkirjeldatud tegevus.
Vasta
#17
Just just zombelius. Nii saabki aru et asi on tõsine.
Vasta
#18
Up! Kuu aega on möödas. Paraku teema ja kõik hakkab pigem üha enam piinama, mitte vastupidi......
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat