Küsitlus: Kas trollide bännimine on põhjendatud?
Jah on, ja trolle tuleb bännida ka edaspidi.
69.23%
9 69.23%
Ei, las nad tegutsevad, see on ju ikkagi Para-web, ja ka trollidel kui Skandinaavia mütoloogiast pärinevatel olevustel peaks olema täielik õigus siin foorumis käia.
30.77%
4 30.77%
Kokku 13 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trollid
#1
Olen täheldanud, et foorum kubiseb viimasel ajal trollidest. Mida tuleks teie arvates trollidega teha?
#2
Paljud on märganud...

Aga räägi nüüd tõsiselt, et mida sa loodad sellise käitumisega saavutada? Bänni saad sina ja su edasised inkarnatsioonid nagunii. Kasuta võimalust oma motiive teiste foorumikasutahatega jagada.
#3
Motiiv uuri ise välja, aga pakkuge, mitmes minu inkarnatsioon Raibert IV on. Kes pakub õigesti, selle poolt tehtud teemasid ma 1 aasta jooksul ei trolli.
#4
Ma tutvustaks sellele raipele oma sõpra Waltherit. Vana mees teine küll on, sündinud 1938 aastal aga saab ehk hakkama.
#5
Meenutan teemat, milles 10 või isegi enama reinkarnatsiooniga troll taaskord esines. Nimi Raipert peaks foorumis ometi ammu juba tuttav olema. Ja kui veel ei ole, siis jätke meelde.
Olgu ta siis I, II või IV. Lisaks ta on ka varem kelkinud ja lagedale ladunud mis nimed tal kõik siin olnud on.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7867

Kuidas see küll juhtuda sai et ta nii kaua seekord lõbutseda sai?
Aga seepärast, et ta sai pidevalt tähelepanu.
Faraday, sina jagasid lahkelt talle isegi kaarti. Smile
Minaelan soovitas küll laste jutunurka teema panna, aga sellest välja ei tehtud.
Aga mis parata - seni kuni trollidele vastatakse ja nende fantaasile
reageeritakse - peate ka edaspidi trollidega leppima.



#6
(12-12-2013, 19:12 )Müstik Kirjutas: Faraday, sina jagasid lahkelt talle isegi kaarti. Smile

Ehk loed hoolega ja saad teada miks ma kaarti jagasin ja teed oma järeldused uuesti.
Päikest.
#7
(12-12-2013, 19:12 )Müstik Kirjutas: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7867

Kuidas see küll juhtuda sai et ta nii kaua seekord lõbutseda sai?
Aga seepärast, et ta sai pidevalt tähelepanu.
Faraday, sina jagasid lahkelt talle isegi kaarti. Smile
Minaelan soovitas küll laste jutunurka teema panna, aga sellest välja ei tehtud.

Seal teemas sai nalja jah Laugh
Muuseas, see marektankla kes minuga ühendust otsis, saatis mulle privaatsõnumi - ja teate kes ta oli! Ta teeb mingit veebisarja Tankla TV ja ta tahtis teha minuga intervjuud ja sündmuse rekonstruksiooni (huvitav, kuidas küll seda tehtud oleks, kas tüüp oleks mul ise ufona kallale karanud Laugh ). Ma muidugi keeldusin, Hargla minu kodukohast veits kaugel, et sõit ära tasunud oleks Laugh
Ja muide, kui pahur realist Addy mind joomarluse süüdistas kitusin ma modekale ära ja võite kolm korda arvata, mida mode tegi! Ta kustutas Addy postituse ära, hea et vend veel bänni ei saanud Laugh Laugh Laugh
Aga Hargla kanti tunnen ma tõesti, sai kunagi sealkandis aastakese jagu elatud.
#8
Klassikaline troll on käkkar kes lõbustab end teemade läbustamise ja ärapanemisega teema algatajatele.
Sellest tegelikult kordi hullem on infosõdalane, kelle ülesanne on meelsuse ja mainekujundus oma partei, maailmavaate ja otseslt palgamaksja huvides. Täna on meil läbustajate asemel rohkem tegu infosõdalastega Paneuroopa projekti ja Euroliidu juhtriigi Ameerika tõde ja õigust müümas.
#9
(13-12-2013, 12:01 )VironShaman Kirjutas: Sellest tegelikult kordi hullem on infosõdalane, kelle ülesanne on meelsuse ja mainekujundus oma partei, maailmavaate ja otseslt palgamaksja huvides. Täna on meil läbustajate asemel rohkem tegu infosõdalastega Paneuroopa projekti ja Euroliidu juhtriigi Ameerika tõde ja õigust müümas.
Lugupeetud Orioni ja slaavi infosõdalane - kuhu sa enda palgamaksjad ja meelsuse jätad?
#10
Kas reeglites ei ole mitte kirjas, et kedagi kellekski tituleerimine oma subjektiivse hinnangu järgi on kurjast?
Trollidest.
Leidub pedante, kes on samal ajal trollid, ja need on kõige hullemad.
#11
(13-12-2013, 12:01 )VironShaman Kirjutas: Klassikaline troll on käkkar kes lõbustab end teemade läbustamise ja ärapanemisega teema algatajatele.
Sellest tegelikult kordi hullem on infosõdalane, kelle ülesanne on meelsuse ja mainekujundus oma partei, maailmavaate ja otseslt palgamaksja huvides. Täna on meil läbustajate asemel rohkem tegu infosõdalastega Paneuroopa projekti ja Euroliidu juhtriigi Ameerika tõde ja õigust müümas.

Lisaks ja täiendaks:
Ärategemise üritamisele - enamuses see ei õnnestu - minu arvates.
Paljud need "müügimehed" ei kaitse mitte nii võrd süsteemi kui oma "lutti".
Teavad, et süsteem mäda aga seni kuni nemad saavad neid ei koti.
#12
(12-12-2013, 20:30 )Raibert IV Kirjutas:
(12-12-2013, 19:12 )Müstik Kirjutas: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7867

Kuidas see küll juhtuda sai et ta nii kaua seekord lõbutseda sai?
Aga seepärast, et ta sai pidevalt tähelepanu.
Faraday, sina jagasid lahkelt talle isegi kaarti. Smile
Minaelan soovitas küll laste jutunurka teema panna, aga sellest välja ei tehtud.

Seal teemas sai nalja jah Laugh
Muuseas, see marektankla kes minuga ühendust otsis, saatis mulle privaatsõnumi - ja teate kes ta oli! Ta teeb mingit veebisarja Tankla TV ja ta tahtis teha minuga intervjuud ja sündmuse rekonstruksiooni (huvitav, kuidas küll seda tehtud oleks, kas tüüp oleks mul ise ufona kallale karanud Laugh ). Ma muidugi keeldusin, Hargla minu kodukohast veits kaugel, et sõit ära tasunud oleks Laugh
Ja muide, kui pahur realist Addy mind joomarluse süüdistas kitusin ma modekale ära ja võite kolm korda arvata, mida mode tegi! Ta kustutas Addy postituse ära, hea et vend veel bänni ei saanud Laugh Laugh Laugh
Aga Hargla kanti tunnen ma tõesti, sai kunagi sealkandis aastakese jagu elatud.

Sorry, aga kõik see värk pani mind naerma küll. Eks siit saavad kõik oma õppetunnid. Trollid on ühed segadikud, aga samas ...tasakaalu mõttes vist vajalikud Smile.
#13
Raibert IV on nüüd tähelepanu keskpunktis. See on tema suur soov võita tähelepanu. Seda ta ka saab.
Nii kaugele me vist ikkagi ei jõua et teda ignoreerida.
Kui mängiks siis mängu kaasa.
Paneme kokku tema "psühholoogilise portree". Nagu krimkas.
Siis jälle lõbu laialt ja on millestki rääkida.
Kõigepealt - kas ta on vaimse alaarenguga või intelligentne inimene, kes mängib siin lihtsalt mingit mängu?
Raibert IV - sina võid ka vastata!
#14
(13-12-2013, 16:04 )Müstik Kirjutas: Kas reeglites ei ole mitte kirjas, et kedagi kellekski tituleerimine oma subjektiivse hinnangu järgi on kurjast?
Ei ole. Ja kui oleks, siis kolm allolevat postitust rikuvad seda. Ja need rikuvad seda veel hullemini kui minu poolt VironShamani poolt antud iseloomustuse tagasipeegeldus talle endale kuna neis ei öelda välja miks ja millepärast midagi ei meeldi või valesti on vaid vaenatakse üldiselt ja arvates, et kõik "omad" saavad aru kellest jutt on.
(13-12-2013, 12:01 )VironShaman Kirjutas: Täna on meil läbustajate asemel rohkem tegu infosõdalastega Paneuroopa projekti ja Euroliidu juhtriigi Ameerika tõde ja õigust müümas.
(13-12-2013, 16:04 )Müstik Kirjutas: Leidub pedante, kes on samal ajal trollid, ja need on kõige hullemad.
(13-12-2013, 16:42 )excubitoris Kirjutas: Paljud need "müügimehed" ei kaitse mitte nii võrd süsteemi kui oma "lutti".
Teavad, et süsteem mäda aga seni kuni nemad saavad neid ei koti.

#15
Kõik need kolm tsitaati on umbmäärased, sinu postitus oli aga isiklikult VS-le suunatud.

Milles sa õigupoolest end siin Raibert IV tehtud Trolli teemas puudutatuna tunned?

Minu meelest Skandinaavia mütoloogiast pärit olevustel peaks olema täielik õigus siin käia. Juhul muidugi kui need mütoloogilised olevused päriselt eksisteerivad. Smile
#16
(13-12-2013, 18:21 )kage Kirjutas:
(13-12-2013, 16:04 )Müstik Kirjutas: Kas reeglites ei ole mitte kirjas, et kedagi kellekski tituleerimine oma subjektiivse hinnangu järgi on kurjast?
Ei ole. Ja kui oleks, siis kolm allolevat postitust rikuvad seda. Ja need rikuvad seda veel hullemini kui minu poolt VironShamani poolt antud iseloomustuse tagasipeegeldus talle endale kuna neis ei öelda välja miks ja millepärast midagi ei meeldi või valesti on vaid vaenatakse üldiselt ja arvates, et kõik "omad" saavad aru kellest jutt on.
(13-12-2013, 12:01 )VironShaman Kirjutas: Täna on meil läbustajate asemel rohkem tegu infosõdalastega Paneuroopa projekti ja Euroliidu juhtriigi Ameerika tõde ja õigust müümas.
(13-12-2013, 16:04 )Müstik Kirjutas: Leidub pedante, kes on samal ajal trollid, ja need on kõige hullemad.
(13-12-2013, 16:42 )excubitoris Kirjutas: Paljud need "müügimehed" ei kaitse mitte nii võrd süsteemi kui oma "lutti".
Teavad, et süsteem mäda aga seni kuni nemad saavad neid ei koti.

Hea tähelepanek. Siia saaks veel ühte-teist lisada. Aga see selleks. Salvestan selle igaks juhuks ja omale meenutuseks kui peaks siit kaduma.
#17
Järelikult siis sina ka ei usu Skandinaavia mütoloogiat.
#18
(13-12-2013, 19:48 )Müstik Kirjutas: Kõik need kolm tsitaati on umbmäärased, sinu postitus oli aga isiklikult VS-le suunatud.

Milles sa õigupoolest end siin Raibert IV tehtud Trolli teemas puudutatuna tunned?

Minu meelest Skandinaavia mütoloogiast pärit olevustel peaks olema täielik õigus siin käia. Juhul muidugi kui need mütoloogilised olevused päriselt eksisteerivad. Smile
Arvan ka et ära ei maksa bännida. Sõnaõigus peab jääma. Kui enam midagi öelda ei ole ja ka vastuseid ei tule ongi teema loomulikul viisil ammendunud.
#19
(13-12-2013, 19:56 )Müstik Kirjutas: Järelikult siis sina ka ei usu Skandinaavia mütoloogiat.

Kas minu uskumus teeb mütoloogiast tõe ja mitteuskumine vale? Või? Või on sellega nagu on. Ilusad müüdid jäävad müütideks, muinasjutud muinasjuttudeks ja nende olemus ei muutu sellest mida keegi usub või ei usu? Muuseas - uskumine millesse iganes ei ole keelatud. Vähemalt minu teada.

PS: Seda kas need mütoloogilised olevused ka päriselt eksisteerivad, tõesti ei tea. See, et antud indiviid nimega raibert number mis iganes tõtt räägib ei usu kohe mitte kuidagi ja olen võimeline seda ka tõestama. Ehk siis süüdistan teda tavalises valetamises. Veel hullem. Nimetan teda tavaliseks petiseks. Tal on vaba voli mind kaevata selle eest kohtusse. Kui ta seda teeb siis annan rõõmuga oma andmed vastavatele instantsidele ja ilmun veel suurema rõõmuga kohtusse.
#20
(13-12-2013, 19:48 )Müstik Kirjutas: Kõik need kolm tsitaati on umbmäärased, sinu postitus oli aga isiklikult VS-le suunatud.
Umbmäärane tagarääkimine ja keelepeks ongi kõige hullem ning ma ütlesin lihtsalt VironShamanile sedasama mida ta teistele ütles.
Tsitaat:Milles sa õigupoolest end siin Raibert IV tehtud Trolli teemas puudutatuna tunned?
Mitte millestki. Häirib lihtsalt ühepoolne vaatenurk.
#21
(13-12-2013, 20:08 )Faraday Kirjutas:
(13-12-2013, 19:56 )Müstik Kirjutas: Järelikult siis sina ka ei usu Skandinaavia mütoloogiat.

Kas minu uskumus teeb mütoloogiast tõe ja mitteuskumine vale? Või? Või on sellega nagu on. Ilusad müüdid jäävad müütideks, muinasjutud muinasjuttudeks ja nende olemus ei muutu sellest mida keegi usub või ei usu? Muuseas - uskumine millesse iganes ei ole keelatud. Vähemalt minu teada.
Me rääkisime siin mitte nendest päris trollidest, vaid sellest, kas Raibert IV võiks siin edasi kirjutada.Nagu küsitlus näitab enamik seda ei soovi.
Mingil osal foorumlastest jällegi ei ole selle vastu midagi. Ei ole ju kohustust tema postitusi lugeda.
Kui ära bännida tuleb uuesti. Las siis räägib ära selle jutu mis tal öelda on! Vaatame kes ta on.
Ah, olen hetkel kahevahel!Sad
#22
(13-12-2013, 20:22 )Veli Joonatan Kirjutas:
(13-12-2013, 20:08 )Faraday Kirjutas:
(13-12-2013, 19:56 )Müstik Kirjutas: Järelikult siis sina ka ei usu Skandinaavia mütoloogiat.

Kas minu uskumus teeb mütoloogiast tõe ja mitteuskumine vale? Või? Või on sellega nagu on. Ilusad müüdid jäävad müütideks, muinasjutud muinasjuttudeks ja nende olemus ei muutu sellest mida keegi usub või ei usu? Muuseas - uskumine millesse iganes ei ole keelatud. Vähemalt minu teada.
Me rääkisime siin mitte nendest päris trollidest, vaid sellest, kas Raibert IV võiks siin edasi kirjutada.Nagu küsitlus näitab enamik seda ei soovi.
Mingil osal foorumlastest jällegi ei ole selle vastu midagi. Ei ole ju kohustust tema postitusi lugeda.
Kui ära bännida tuleb uuesti. Las siis räägib ära selle jutu mis tal öelda on! Vaatame kes ta on.
Ah, olen hetkel kahevahel!Sad

Ära ole. Igasugune bännimine ja kustutamine ei ole mõistlik. See väljendab teatud nõrkusi ja annab mõttetu tsensuuri korral foorumile lauskoomilise rüü. Ehk jah...lausreklaam ja läbu ja muu taoline mis ei väljenda mingit mõistlikku mõtet siis küll. Väärib kustutamist ja muid meetmeid.
#23
(13-12-2013, 20:37 )Faraday Kirjutas:
(13-12-2013, 20:22 )Veli Joonatan Kirjutas:
(13-12-2013, 20:08 )Faraday Kirjutas:
(13-12-2013, 19:56 )Müstik Kirjutas: Järelikult siis sina ka ei usu Skandinaavia mütoloogiat.

Kas minu uskumus teeb mütoloogiast tõe ja mitteuskumine vale? Või? Või on sellega nagu on. Ilusad müüdid jäävad müütideks, muinasjutud muinasjuttudeks ja nende olemus ei muutu sellest mida keegi usub või ei usu? Muuseas - uskumine millesse iganes ei ole keelatud. Vähemalt minu teada.
Me rääkisime siin mitte nendest päris trollidest, vaid sellest, kas Raibert IV võiks siin edasi kirjutada.Nagu küsitlus näitab enamik seda ei soovi.
Mingil osal foorumlastest jällegi ei ole selle vastu midagi. Ei ole ju kohustust tema postitusi lugeda.
Kui ära bännida tuleb uuesti. Las siis räägib ära selle jutu mis tal öelda on! Vaatame kes ta on.
Ah, olen hetkel kahevahel!Sad

Ära ole. Igasugune bännimine ja kustutamine ei ole mõistlik. See väljendab teatud nõrkusi ja annab mõttetu tsensuuri korral foorumile lauskoomilise rüü. Ehk jah...lausreklaam ja läbu ja muu taoline mis ei väljenda mingit mõistlikku mõtet siis küll. Väärib kustutamist ja muid meetmeid.

Näed - sa ise ka kahevahel. Millisest kohast jookseb siis piir? Kas 100 puud on mets?
Mind lihtsalt huvitab tema mõttekäik. Püüan seda ära arvata. Miks keegi nii kirjutab?
#24
Matemaatikas olid ka siis viieline?
#25
Palju õnne kõigile, kes trolli toita said.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat