•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine
#26
Tänan Lorenz´t .
muidugi võiks ju edasi küsida , kuda see mõiste soomlase keelele sattus.............................
Vasta
#27
Kas vaimse ärkamise lõpptulemus ei peaks olema meelerahu saavutamine?
Kuni meie ümber on liiga palju informatsiooni ja võimalusi (õnnelikuks, valgustatuks ja vabaks saada), ei pruugi me sellega lihtsalt hakkama saada. Kuidas oleks, kui muudaks asja lihtsamaks ja asendaks otsingud väljaspool otsingutega seespool. Ja seda sõna otseses tähenduses.

Meie ülesandeks on hakata neid tegureid, mis meid meelerahust välja viivad, märkama, neid teadvustama ja nendest sammhaaval vabanema (või vähemasti neid juhtima). Ega välised asjad kuhugi ära kao, me lihtsalt ei pööra enam nendele nii palju tähelepanu.

http://www.telegram.ee/vaimsus/mida-esim...as-vaimsus
Vasta
#28
(06-09-2015, 11:14 )stepsel Kirjutas: Ühe erandiga , millel ka tunnistajad on . Kodus hakkasid lambipirnid liiga tihti läbi kärssama ja kaks läpakat läks õhtale . Töö juures läks asi aga lausa katastroofiliseks . Tööd oli vaja igapäevaselt teha väga tundliku elektroonikaga , mis minu läheduses läks liiga tihti lolliks . Samas teiste käsitsejate käes -mitte midagi . Lõpuks oldi juba kurjad kui ma tahtsin midagi jälle remonti saata . Paljudel aparaatidel on puutetundlikud displeid aga vot minu sõrmede peale nad ei tööta . Ja helesinised staatilised litakad igast metall esemest kinni võttes , see ei üllatanud lõpuks kedagi . Nii , et asetaks võib olla ennast kundalini tormi sellesse osasse , kus võimed-mänguasjad viiakse riiulisse ja enne tagasi ei saa kui pudru ära söödud .
Ei ole küll minu arenemata asi, lisaks ei tohtivat ilma küsimata enam öelda ka, aga ma olen niigi kõiki seadusi eiranud, seega asi mul siit siis üleastuda ole ja lisaks veel üks nõme postutus teha...
Ühesõnaga, kuna olen enese rahakotil el.troonika lõhkumsed üle elanud, siis sai ikka villand küll ja nüüd aitab mind alljärgnev, pirnidele ei viitsi panna peale ja neid tuleb mul aeg-ajalt ikka...ja mõne asjaga jäin lootusetult hiljaks ka ja see tuleb uus osta...kuid momendil aitab alljärgnev ja ehk on veel kellelegi abiks, minule on abiks ka teiste kodumasinat juures, lihtsalt käsku sai natuke muudetud:

[Pilt: %D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89%D1%8C+%D0...%D1%83.png]
Tsitaat:Райдо - работа "железа" компьютера.
Кано+Ансуз - бесперебойная работа программного обеспечения.
Альгиз - пассивная защита.
Турс - защита от вирусов, хакеров, с откатом для последних.
Йера- гарантия результативной работы вязи.
Наносить на листок бумаги или тонкую дощечку и класть по компьютер.
Kui vaja on, siis googel aitab kenasti tõlkida.
Vasta
#29
(12-09-2015, 12:42 )stepsel Kirjutas: Samune , et tehnika jupsimine on hakanud mööduma . Läpaka player veel vaid hakib kui ,, üle voolab,, . Üks küsimus veel kõigile lugejaile : Kas viimase kahe nädala jooksul on põhjendamatult tekkinud kuumahood ja higistamine ?
Ma nagu temeperatuuri kõikumisi eriti ei adu enam, seega ka higistan ainult siis kui liig palavas magan .
Aga sügavkülm andis otsad . Ehk oli lihtsalt vana .

Vasta
#30
(28-12-2013, 16:46 )selgus Kirjutas: Lisan veel teemaarenduseks, et Eckhart Tolle kirjutab ka oma raamatutes sellest samast ärkamisest.

Jah ja Eckhart Tolle troonib koos dalai-laamaga juba mitu aastat maailma mõjukaimate spirituaalsete õpetajate nimekirja, Watkins Top 100 Spiritual Power List’i tipus, edestades nii paavsti, kuulsaid tippteadlasi, nagu Michio Kaku, kui plejaadi tänapäeva vaimsuse, esoteerika ja eneseabi gurusid.

Ühel hommikul ärgates oli Tolle täielikus rahu seisundis. Siis sukeldus ta vaimsetesse õpetustesse, et mõista, mis on selle äkitselt saabunud totaalse rahu seisundi tähendus. Uuris budismi, hinduismi, zen’i, taoismi, kristlust ja nende iidseid tekste, igasuguseid spirituaalseid liikumisi, filosoofiaid ja õpetusi.

Hakkas aru saama, et see, mis temaga juhtus, oli järgmine: tema teadvus oli eraldanud end sellest, et ta identifitseerib end mõtlemisena. Seejärel oli ta võimeline tajuma seda kõike vaatlevat iseennast piiramatu teadvusena.
Tolle sai aru, et inimese tõeline olemus on teadvus ise, teadlikkus.
Ja ta ütleb, et see valgustatuse seisund on püsiv.
Ja kõik see valgustumisega seotud raskus ja keerukus on lihtsalt meie meele loodud illusioon, pettekujutelm.

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudis...d=67212078






Vasta
#31
Eks jah vaimne ärkamine toimu kõigil erinevalt. Kahju kui inimesed valulisi kogemusi läbi elavad. Aga küllap on siis asi lõppkokkuvõttes seda väärt.
Tolle on veel rääkinud, et universum (jumal, kõiksus) soovib kahte asja. Esiteks luua vormi - vaata kas või meie planeeti, kus igal sekundil ilmub õhus, vees, maal miljoneid eluvorme, mis on tihti nii tillukesed, et me isegi ei näe neid. Aga universum (jumal, kõiksus) naudib seda loomist vaimustusega!

Ja ka meie oleme tema lõputu loomingu väljendus. Kogu see protsess on muidugi pidevas muutumises ja kaduv, kõik sünnib, areneb ja sureb. Universum (jumal, kõiksus) on nagu igaveses unenägemises ja tema soov ongi ärgata keset oma loomisunenägu ja saada sellest teadlikuks. See juhtub ka inimestega - me ärkame ja saame oma tõelisest olemusest teadlikuks. Vahel me eraldame end kõiksusest, näiteks justkui eksisteeriks meie ja loodus eraldi, aga tegelikult oleme kõik üks ja ühenduses. Meie inimestena oleme üks loendamatutest universumi (jumala, kõiksuse) eneseväljendustest.
http://kogujamees.blogspot.com.ee/2013/1...aailm.html



Vasta
#32
(12-09-2015, 14:55 )stepsel Kirjutas: Oma järge ootab hetkel Jeruusalemm ja Vatikann . Igatahes põnev on olla .

Aga Meka?
Vasta
#33
(13-09-2015, 16:23 )stepsel Kirjutas: Just lömastas ju kraana seal sadakond usuhullu laiaks . Muslimimaad said omale kaela erakordse tolmutormi . Suve jooksul oli sealkandis kuumalaine ,mille kõrval euroopa lausa lõdises .

Noh see väike kraana õnnetus, neil seal on ikka seda üksteisteise surnuks tallamist olnud...aga jhaaa...ei saa just öelda, et ma kurvastaksin...mul on see osa väljaarenemata.
Vasta
#34
(12-09-2015, 14:55 )stepsel Kirjutas: Nõustun eelkirjutatuga . Valgustuse protsessi raskus ja keerukus ongi illusioon . Seda läbib vaid kõige tühisem osa . Inimene-isiksus kel nimi , tõekspidamised , usk , mõtted , mälestused , tunded , emotsioonid , sugu , keha ja tema hädad , tema vara ja pere . Võiks lõputult jätkata . Seda ei läbi põhiline käimalükkaja . Too vaikne vaatleja .
Kõige tähtsam on TEADVUS. Ja teadvus on ääretu ja igavene. Kõik on ääretu teadvus. See, mis võimaldab meil tunnetada „individuaalsust“, on meie vaatepunkt, meie tähelepanu fookus ääretus igavikus.
Kui me arvame, et meie teadvus on meie mõtted, siis eksime, sest me suudame jälgida neid eemalt kolmandas isikus. Kes me oleme - seda saame teada ainult siis, kui jõuame täieliku valgustumiseni.
Jah, teadlased on jõudnud üksmeelele selles, et inimesed ei ole ainsad teadvusega olendid, ka loomadel, eriti imetajatel ja lindudel, on teadvus. Selle asemel, et vaadata teadvust kui midagi, mis vaevu väärib arvesse võtmist, tuleb inimteadvust uurida kui ühendatud võrgustikku, mis aitab meil hoida ja parendada elu siin planeedil ja kogu universumis.
Vasta
#35
(06-09-2015, 08:18 )stepsel Kirjutas: Irdumine suhtlusringidest on samas kah osa teest . Uudishimu oligi tingitud faktist ,et eestis ei ole mingit vaimlist arutelu antud teemal . Aga seegi on nii eestlaslik .

Su edusammud on siis selged kui lõpeb soov vormistada kõike kogetut jutukesteks, saada tähelepanu ja leida mõttekaaslasi.

Kas sa tõesti arvad, et kuna puudub arutelu, siis teel käijaid pole? kõik see arutelu ja onaneerimine kogetust on lihtsalt lahtistripitud kere uuesti katmine kaunimate kulinatega kui need enne olid...

Seda tehakse üksi, medaleid ei jagata ja kohalejõudjaid ei loendata.

Vasta
#36
(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Ära ole kuri . Vast mu sõnakasutus on jätnud mulje , et ma nüüd guruks kipun . Ego buutimine ei toimiks nii kui nii . Põhjus miks ma weebusse pöördusin on tõesti see , et leida teelisi . Kasvõi sellel põhjusel , et ma ise koperdan kusagil vahepealses . Tahtmist sõna võtta viimase aasta jooksul küll pole olnud . Ei tea isegi miks nüüd . Sarnaste protsesside kirjeldusteni jõudsin ise alles siis kui peldikusse minek võttis tunde . Netist sain tuge . Palju rumalust oleks olnud olematta olnud kui oleksin varem leidnud . Kasvõi põhimõtteni -ÄRA VÕITLE , ALISTU . Kas sinu teadlikus tuli ilma teiste kogemuste ja kirjeldusteta ? Päris ausalt lootsin kellelegi oma jutuga abiks olla , et keegi ei kordaks minu vigu . Ei kardaks arusaamatut . Ega ma uskunudki , et tagasisidet saan . Aga ennäe siiski . Kui üldsuse arvamus mu plära hukka mõistab ja kasutuks peab , siis ainsamagi solvumiseta korjan postid ka ära . Ehk keegi miskit tera leidis ikka ka .

Minul oli küll huvitav.
Vasta
#37
Ka mu arvates on teema huvitav, leidub mõtlemisainet.
Eckhart Tollega tehtud intervjuud lugesin tänagi üle.

http://kogujamees.blogspot.com.ee/2013/1...aailm.html

Vastuseks, et kes me siis tegelikult oleme, Tolle ütleb:
"Oleme üks lõpmatu teadvus, mis ulatub tohutult palju sügavamale ja kaugemale kui meie isiklik identiteet. See on meie spirituaalne dimensioon. Ja lõpuks saad aru, et oled üks sellega, mida pole võimalik kirjeldada ja mida mõnes religioonis kutsutakse jumalaks./---/Alles siis, kui mõtlemine vaibub ja mööduvad sellest tulenevad esimesed rahutusnähud, jõuame sisemise vaikuseni, mis on meis kõigis olemas. Ja seal on ka kohalolu, mis ulatub meist kui persoonist kaugemale. See on meie tõeline olemus."





Vasta
#38
(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kasvõi põhimõtteni -ÄRA VÕITLE , ALISTU .

Aga räägi lähemalt sellest kuidas sa alistusid? Nii lihtne oligi, et otsusest piisas?

(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kas sinu teadlikus tuli ilma teiste kogemuste ja kirjeldusteta ? Päris ausalt lootsin kellelegi oma jutuga abiks olla , et keegi ei kordaks minu vigu.

Siis milliseid "vigu"? Kas on võimalik valesti ärgata? Või on olemas kiir/kiirem tee ärkamisele?



Vasta
#39
(14-09-2015, 10:31 )Temimoor Kirjutas:
(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kasvõi põhimõtteni -ÄRA VÕITLE , ALISTU .

Aga räägi lähemalt sellest kuidas sa alistusid? Nii lihtne oligi, et otsusest piisas?

(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kas sinu teadlikus tuli ilma teiste kogemuste ja kirjeldusteta ? Päris ausalt lootsin kellelegi oma jutuga abiks olla , et keegi ei kordaks minu vigu.

Siis milliseid "vigu"? Kas on võimalik valesti ärgata? Või on olemas kiir/kiirem tee ärkamisele?
Minul oli ka huvitav, kuid mida tähendab(?)" ÄRA VÕITLE , ALISTU", mida siis... kas ära võitle millegi poolt või vastu ja mille (?), alistu(?), mida sisaldab endas see alistumine- tee minuga mis tahad, söö, tapa, jne..ma olen sinu või...ma olen olemata jne...sest see tegu on ka olemata või...jne..?
Vasta
#40
(14-09-2015, 11:25 )Eithea Kirjutas:
(14-09-2015, 10:31 )Temimoor Kirjutas:
(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kasvõi põhimõtteni -ÄRA VÕITLE , ALISTU .

Aga räägi lähemalt sellest kuidas sa alistusid? Nii lihtne oligi, et otsusest piisas?

(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kas sinu teadlikus tuli ilma teiste kogemuste ja kirjeldusteta ? Päris ausalt lootsin kellelegi oma jutuga abiks olla , et keegi ei kordaks minu vigu.

Siis milliseid "vigu"? Kas on võimalik valesti ärgata? Või on olemas kiir/kiirem tee ärkamisele?
Minul oli ka huvitav, kuid mida tähendab(?)" ÄRA VÕITLE , ALISTU", mida siis... kas ära võitle millegi poolt või vastu ja mille (?), alistu(?), mida sisaldab endas see alistumine- tee minuga mis tahad, söö, tapa, jne..ma olen sinu või...ma olen olemata jne...sest see tegu on ka olemata või...jne..?
Ära siple, kui Sind ja teisi süüakse ? See Valgustumine on vist veel hullem religioon kui kõik teised kokku .
Ja kusjuures , ma ei siple enda pärast, ma siplen teiste pärast .Kuigi tean, et ega kasu sellest vist pole .
Vasta
#41
(14-09-2015, 11:28 )stepsel Kirjutas: Iga vastuhakk võimendab vaid piinu .

Siin olen sinuga nõus ja täiendaksin seda lauset, et iga veel sündimata soovipoeg saada tunnustust suurendab alandust ja soov ühineda suurendab üskindust. Ehk, mida rohkem tead, seda lollimana ennast tunned Laugh


(14-09-2015, 11:39 )stepsel Kirjutas: Me oleme ju inimesed

Hea vabandus, missa sinna ärkamise poole siis trügid.

Vasta
#42
(14-09-2015, 11:39 )stepsel Kirjutas: Aga nii lihtne ongi . Ära hakka protsessile vastu . Alistu ja kõik möödub kergemalt . Me oleme ju inimesed . Me tahame ju , et meil oleks hea olla . Aga point on just siin . Kui sul on ilged valud , siis alistu . Kui sul on meeletu hirm , siis alistu . Sul on väga halb enesetunne , siis alistu . Mitte millelegi ei saa oma meelte , emotsioonidega või mõistusega vastu hakata , neid ära hoida . Sest kõik on vääramatu ja vajalik sulle endale . Tore sõnasepp Buddha oskas seda paremini sõnastada.

Kunagi, kui nö "ärkasin" tavalise tööinimese elust, lugesin hunniku "vaimseid" raamatuid, käisin ka siin-seal gruppides asja uurimas ja püüdsin mõistatada, mida need väljendid õieti tähendavad - "ole siin ja praegu ja ole õnnelik" , "ära võitle, mine vooluga kaasa" jne

Kusagilt lugesin, et vaid surnud kala läheb vooluga kaasa, enamus kalu ujuvad vastu voolu...

Buddha kohta lugesin, et ka tema kasutas peale "valgustumist" oma jõudu kurjade inimeste hävitamiseks.

Momendil arvan, et me siia maale ei tulnudki niivõrd "ärkama", kuivõrd elama ja protsesse paremuse poole suunama, mitte leppima ebaõiglase olukorraga.
Ja võitlema oma südametunnistuse ettekirjutuste järgi.

Aga muidugi, kui sa arvad, et pead alistuma, siis on see sinu otsus.
Vasta
#43
(14-09-2015, 11:35 )olematu Kirjutas:
(14-09-2015, 11:25 )Eithea Kirjutas:
(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kasvõi põhimõtteni -ÄRA VÕITLE , ALISTU .

(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kas sinu teadlikus tuli ilma teiste kogemuste ja kirjeldusteta ? Päris ausalt lootsin kellelegi oma jutuga abiks olla , et keegi ei kordaks minu vigu.

Minul oli ka huvitav, kuid mida tähendab(?)" ÄRA VÕITLE , ALISTU", mida siis... kas ära võitle millegi poolt või vastu ja mille (?), alistu(?), mida sisaldab endas see alistumine- tee minuga mis tahad, söö, tapa, jne..ma olen sinu või...ma olen olemata jne...sest see tegu on ka olemata või...jne..?
Ära siple, kui Sind ja teisi süüakse ? See Valgustumine on vist veel hullem religioon kui kõik teised kokku .
Ja kusjuures , ma ei siple enda pärast, ma siplen teiste pärast .Kuigi tean, et ega kasu sellest vist pole .

Noja nii ma enam-vähem saingi aru, aga jh ei ole mu jaoks. Kuid see, mille poolt ja vastu võideldi oli seega elu poolt ja surma vastu, kuid mu jaoks vale lähenemine. Esiteks surm ei söö kedagi (mis teiega seal maiustas on teadmata), tema on elu üks osa ehk värav, teiseks endast tugevama/surma vastu ei võidelda vaid ...parim kuidas temast saab mõelda on, kui sõbrast ja mitte egost ei tule loobuda vaid upsakusest, mis ajab surmaga võitlema ja ahnusest elu järele. Ego jääb kui väärikus, mis lubab austada surma/tugevamat, mõista teda, alistumine a`la olluseks muutumine aga on...aga eks te ise tea mis tuu om.
Vasta
#44
(14-09-2015, 12:02 )Eithea Kirjutas:
(14-09-2015, 11:35 )olematu Kirjutas:
(14-09-2015, 11:25 )Eithea Kirjutas:
(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kasvõi põhimõtteni -ÄRA VÕITLE , ALISTU .

(14-09-2015, 09:25 )stepsel Kirjutas: Kas sinu teadlikus tuli ilma teiste kogemuste ja kirjeldusteta ? Päris ausalt lootsin kellelegi oma jutuga abiks olla , et keegi ei kordaks minu vigu.

Minul oli ka huvitav, kuid mida tähendab(?)" ÄRA VÕITLE , ALISTU", mida siis... kas ära võitle millegi poolt või vastu ja mille (?), alistu(?), mida sisaldab endas see alistumine- tee minuga mis tahad, söö, tapa, jne..ma olen sinu või...ma olen olemata jne...sest see tegu on ka olemata või...jne..?
Ära siple, kui Sind ja teisi süüakse ? See Valgustumine on vist veel hullem religioon kui kõik teised kokku .
Ja kusjuures , ma ei siple enda pärast, ma siplen teiste pärast .Kuigi tean, et ega kasu sellest vist pole .

Noja nii ma enam-vähem saingi aru, aga jh ei ole mu jaoks. Kuid see, mille poolt ja vastu võideldi oli seega elu poolt ja surma vastu, kuid mu jaoks vale lähenemine. Esiteks surm ei söö kedagi (mis teiega seal maiustas on teadmata), tema on elu üks osa ehk värav, teiseks endast tugevama/surma vastu ei võidelda vaid ...parim kuidas temast saab mõelda on, kui sõbrast ja mitte egost ei tule loobuda vaid upsakusest, mis ajab surmaga võitlema ja ahnusest elu järele. Ego jääb kui väärikus, mis lubab austada surma/tugevamat, mõista teda, alistumine a`la olluseks muutumine aga on...aga eks te ise tea mis tuu om.

Oh tule sõber ISIS mind vabastama sellest eksistentsist?
Aga miks Sa siis Eithea oled vihane nende Brüsseli ja Toompea asjapulkadele, kes Su igapäeva elu päev-päevalt halvendavad ? Sa peaks ju härdas tänumeeles nende käppa suruma .

Vaata nüüd ma tõesti valgutsusin.
Vasta
#45
(14-09-2015, 12:27 )olematu Kirjutas: Oh tule sõber ISIS mind vabastama sellest eksistentsist?
Aga miks Sa siis Eithea oled vihane nende Brüsseli ja Toompea asjapulkadele, kes Su igapäeva elu päev-päevalt halvendavad ? Sa peaks ju härdas tänumeeles nende käppa suruma .

Vaata nüüd ma tõesti valgutsusin.

Kule ole nüüd, kas ISIS on TÕESTI Shock su meelet surm, kui meelteväline JÕUD we? Nalja teed või, kas vaimne ärkamine toimub ISISes, mis see ISIS üldse puutub inimese elusse, haigustesse ja surma ?
Surun käppa valgustumise osas! Laugh
(14-09-2015, 12:27 )stepsel Kirjutas: P.S. Minaelan ja Eithea . Ma ei taha teile peale sundida vaateid . Arvan ,et see on kõrgem teadvus , mis selle käima lükkas ja hävib ju vaid see , mis igavikku ei ulatu . Jah võib ju tunduda ülekohtune selline hävitustöö aga tegelikult hävib tarbetu illusioon .

Kirjuta ikka, päris huvitav on...njha kustutamisest, hävitamisest on ka mul omad teadmised ja kogemused ja et see vist ei ole mitte kõrgem teadvus, aga...aga on võimalik, kuid siin panen ka mina oma suu kinni spe tõesti kõik ei ole selge, aga on võimalik...ja surmaga kogemussss..ka täitsa olemas.
Vasta
#46
Endal on - sensitiivsete võimete/telepaatia suurenemine, veidrad mälestused, kohutavalt emotsionaalseks muutumine (kas iga asja peale nutma puhkemine või ülisuur rõõm), rahutus, väsimus/tüdimus, kohati liigne tundlikkus, ei kusagilt tulnud teadmised... Ning asjad, mida ma kunagi ei ole osanud tulevad ühel hetkel ilma mingi harjutamiseta järsult täiesti laitmatult välja...
Kui on keegi, kes oskab läbi selle juhendada/aidata/õpetada, siis oleks PMi eest väga tänulik...
Vasta
#47
Neid momente kus "ärkamine" võiks justkui toimida, pakub elu tegelikult pidevalt. Nihkeid harjumuspärasest välja. Paraku me enamasti vist ei oma piisavalt jõudu, et hetke ära kasutada ja jookseme lihtsalt tühjaks. Rääkida võib palju aga mingis mõttes on määrav ainult see valik, mis sellisel hetkel tehakse. Kuidas tegelikult käitutakse. Kas suudad püsti jääda ja edasi minna või taandud. Ärkamine ei pea tähendama paravõimete ilmnemist. Kuigi vahest mulle tundub ,et osad minu jaoks inimesele justkui elementaarsed oskused ongi tegelikult käsitletavad paravõimetena...
Ma ei kujuta ette ,et oleks eraldi olemas mingisugune SEE tee. Pigem on nii, et kas liikumine üldse toimub või mitte. Ehk siis minu jaoks ei ole see ei ärkamine ega mingi tee käimine, kui keegi kuskil enesekirjelduse mõnusas pesas värvilisi unenägusi näeb aga praktiliselt toimida ei suuda. Lisaks näib mulle, et kuni arvatakse,et vaimne maailm on justkui mingi eraldi maailm, siis on veel kõvasti kõndida jäänud.
Vasta
#48
Keha ja meele tervenemise rännakust, mis viib iseenda sügavustesse.
Räägib Brandon Bays. Tema rahvusvahelisteks bestselleriteks muutunud raamatud “Rännak”, “Laste rännak”, “Vabadus on” ja “Teadvustamine” on avaldatud ka eesti keeles kirjastuselt Pilgrim.

http://www.telegram.ee/vaimsus/usutlus-b...gavustesse

Vasta
#49
Lisan ka (Valentina Mironova):
http://www.heatunde.eu/moodul.php?moodul...ews&id=139
http://kohalolu.com/kvantuleminek-on-toimunud/

See kõik pole sugugi nii "lill" nagu nendes kirjatükkides paistab, juba järgmisel aastal (2017) on järgmine etapp, see võib "mida-iganes" kaasa tuua, arukas oleks selleks ette valmistuda.
Vasta
#50
Peavaluga pidi ka siuke nipp olema, selle asemel et peavalu tablett võtta tunnetada oma peavalu. Mitte proovida selle eest põgeneda. Ta on õpetaja ,kes tuleb valuga millelegi viitama. Olen ise proovind ja toimib, kui mediteerida ja lihtsalt tunnetada see valu läbi siis see ka kaob.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,463 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma stepsel 351 56,401 10-12-2017, 20:31
Viimane postitus: Manaja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat