Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luupainaja??
#1
Tere!

Ma ei tea kas ma postitan selle probleemi õigesse kohta või kas ma nimetan seda õigesti.
Mul on olnud varem ka selle sarnast juhtumit, kuid lihtsamal kujul, kus ma näiteks lihtsalt ei suuda ennast liigutada, ilma igasuguse tähenduseta, samal ajal nähes mingit varju. Nüüd hiljuti olen tundnud seda vähemalt kaks korda. Olen usklik, kristlane.
Esimene kord juhtus suve lõpus, kui jäin magama ja järsku tundsin midagi või kedagi enda peal istuvat hästi raskelt(see ei olnud enam unenägu). See keegi või miski olend võttis mu peast kinni ja raputas seda ühele ja teisele poole, hingata sain väga raskelt. Siis hetkeks sain üles ennast ja terve tuba oli varje täis, kukkusin seejärel kohe tagasi pikali ja ta istus uuesti mu peale, hoidis kinni ja ütles et see ei ole veel kõik, siis vajutas ta mulle hästi tugevalt kõhu peale ja ma ärkasin nö üles. Paar nädalat hiljem juhtuski õnnetus, pimesool opereeriti välja. Nüüd juhtus see minuga uuesti, ma olin nagu une eel ja minuni jõudis selgus ning ütlesin endamisi, et kõik on seotud vaimudega (ma ei kujuta ette mida see tähendabki), ma tahtsin seda millegi pärast just oma emale öelda. Olin jälle nagu korraks ärkvel ja tuba oli täis varje, kukkusin voodi tagasi, miski nagu tõmbas ja siis oli tunne nagu mingi vaim või miski oleks mu sisse tulnud, mu kättesse ja hoidis neid tugevalt kinni.. See oli nüüd täna. Küsimus tekib nüüd, kas midagi on juhtumas minu kätega? Millega on tegu?
Olen varem enda kehast nö välja tõusnud ja näinud teisi inimesi niiet nad magavad. Sel ajal olen näinud hästi rohelist puud, nagu haljaspuud, mis hõljub aeglaselt.. Need asjad hakkasid minuga juhtuma peale seda, kui käisin Iisraelis palverännakule.
Vasta
#2
Siin on niisugune teema nagu Uneparalüüs ehk unehalvatus:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...alvatus%22

Mis puutub kehast väljumissse, siis tegu astraalprojektsiooniga
(ingl. OBE – out-of-body experiences ´kehast väljumise kogemus`).Selle kohta siin mitmeid teemasid.
Kehast väljumist põhjustavad asketism, nälgimine, depressioon, šokk, stress; samuti kogetakse seda mediteerimisel, enesehüpnoosil ja religioossetel riitustel.
Neid luupainaja kogemusi on foorumis paljud kirjeldanud ja lohutuseks võin öelda, et kestma need ei jää.
Vasta
#3
(26-11-2013, 11:01 )Linda95 Kirjutas: Tere!

Ma ei tea kas ma postitan selle probleemi õigesse kohta või kas ma nimetan seda õigesti.
Mul on olnud varem ka selle sarnast juhtumit, kuid lihtsamal kujul, kus ma näiteks lihtsalt ei suuda ennast liigutada, ilma igasuguse tähenduseta, samal ajal nähes mingit varju. Nüüd hiljuti olen tundnud seda vähemalt kaks korda. Olen usklik, kristlane.
Esimene kord juhtus suve lõpus, kui jäin magama ja järsku tundsin midagi või kedagi enda peal istuvat hästi raskelt(see ei olnud enam unenägu). See keegi või miski olend võttis mu peast kinni ja raputas seda ühele ja teisele poole, hingata sain väga raskelt. Siis hetkeks sain üles ennast ja terve tuba oli varje täis, kukkusin seejärel kohe tagasi pikali ja ta istus uuesti mu peale, hoidis kinni ja ütles et see ei ole veel kõik, siis vajutas ta mulle hästi tugevalt kõhu peale ja ma ärkasin nö üles. Paar nädalat hiljem juhtuski õnnetus, pimesool opereeriti välja. Nüüd juhtus see minuga uuesti, ma olin nagu une eel ja minuni jõudis selgus ning ütlesin endamisi, et kõik on seotud vaimudega (ma ei kujuta ette mida see tähendabki), ma tahtsin seda millegi pärast just oma emale öelda. Olin jälle nagu korraks ärkvel ja tuba oli täis varje, kukkusin voodi tagasi, miski nagu tõmbas ja siis oli tunne nagu mingi vaim või miski oleks mu sisse tulnud, mu kättesse ja hoidis neid tugevalt kinni.. See oli nüüd täna. Küsimus tekib nüüd, kas midagi on juhtumas minu kätega? Millega on tegu?
Olen varem enda kehast nö välja tõusnud ja näinud teisi inimesi niiet nad magavad. Sel ajal olen näinud hästi rohelist puud, nagu haljaspuud, mis hõljub aeglaselt.. Need asjad hakkasid minuga juhtuma peale seda, kui käisin Iisraelis palverännakule.

Täiesti õige koht, kuhu sääraseid anomaalseid teemasi postitada.
Olen taolise "kehapeal istuja" momenti kogenud, kui olin 12-ne aastane ja seda juhtus isegi kaks korda.
Lisan oma kirjutavas raamatus antud temaatikaga lõigu:

...tundus, et ta mõistus oli kärakast ära kedratud ja kõne sogaselt seosetu. Ta mainis Nelisilmse kunagist nägemust, kes alkoholi deliiriumi segases hoos hiljem tõsimeeli kõneles: nähes ükskord, kuis vetsu potis prussakad sünkroonujumist harjutasid, tundlad kõigil taeva poole ja kõneles veel, et kaks rongi sõitsid täiega üksteise poole, põrgates ilge hooga karsumdi kokku. Rongid ei lennanud seejärel mitte tükkidena kraavi laiali, vaid kihutasid samas rütmis üksteise ratastele toetudes vertikaalses suunas üles. ... mäletas veel Nelisilmse kummalisi nägemusi. Ta pajatas, et kunagi lakkununa nägi ta voodis lõsutades taas nägemust, kus tumedates hilpudes võõras kiitsakas vanamutt ta jalgade peal rahumeeli istus ja kökitas sel öösel rõvedalt naeru ajada. Kummituse nägu polnud võimalik eristada, ehk oligi parem, arvas hiljem Nelisilmne. Tume pearätikukalts varjas kontuure ja palju sa poolpimedas toas ikka silmad. Nelisilmne üritas vähemalt üht jalga küüraka vanaeide istumise alt vabastada. Eit tundus üliraske olema. Pika sikutamise peale õnnestus kuidagi jäse välja saada ja äsas kohe sellega moori, et ta oma käitumises nii nõme on. Korrapealt lõppes painajalik vägivaldne viirastus. See sündmus pani ta ligematel päevadel tõsiselt kaaluma edasise joomise suhtes, kuid üsna pea oli see ununenud, aga alateadvusest mitte täielikult, sest ööseks jättis ta tule igaks juhuks särama, et mitte teist õuduste kordust läbi elada...

Inimesed, kes käivad kehast väljas - neid ühendab hõbeniidike füüsilise kehaga, mis algab pealaest. Täpselt küll ei tea, kas see on kõigil nii aga niidike pole ta nii hõbedane miskit ja algab parema jala kannast. Katki ei lähe ja venib lõpmatuseni. Puruneb ainult läbi mõtte jõu, juhul kui oled otsustanud, et enam tagasi minna ei soovi sinna niiskesse ja julma materiaalsesse maailma. Kui lõpuks oma kehha tagasi kulgesin, valutas rinnus kolm päeva miski.

Surnute Riiki minnes, kasvab seal veekogu ääres nn. kuldne Elupuu (mitte selline elupuu, mis meitel siin, vaid laia võraga ja sarnaneb rohkem õunapuule). Hinge saatja ei luba seda puud puudutada. Selle imepärase puu oksad tekitavad liikudes õrna Kõiksuse meloodiat, mida ei ole ma veel maises elus kuulnudki. Ma ei ole tihanud nendest nägemustest teistele suurt kõnelda, sest vene ajal oleks sellised raudselt visatud psühhoneuroloogia haiglasse.

Sinu kätega ei juhtu mitte midagi halba ja võimalik, et hoopis antakse Sulle märku, mida Sa võiksid oma kätega inimkonna heaks teha. Ära pabista ja ole vapper, see on kõik mööduv, nagu kirjutas ka Müstik.
Käin ka ühes koguduses ühte tugigruppi aitamas ja sellega seonduvalt julgen tõdeda, et patuga ei ole siin midagi tegemist. Arvan, et religioon kuulub ka esoteerilisse valdkonda. Sulle antakse läbi unenägude lihtsalt teada, et Universumis eksisteerivad ka teised jõud ja Jumalaid on mitmeid. Palverännakuga avasid oma imelise tee hingede maailma. Mõningaid inimesi pannakse astraalsete olendite kaudu proovile, sondeerimaks kui kaugele ollakse jõutud. Alguses on see teadmatus kõle, hiljem muutub huvitavaks.
Vasta
#4
(26-11-2013, 11:01 )Linda95 Kirjutas: Tere!

Ma ei tea kas ma postitan selle probleemi õigesse kohta või kas ma nimetan seda õigesti.
Mul on olnud varem ka selle sarnast juhtumit, kuid lihtsamal kujul, kus ma näiteks lihtsalt ei suuda ennast liigutada, ilma igasuguse tähenduseta, samal ajal nähes mingit varju. Nüüd hiljuti olen tundnud seda vähemalt kaks korda. Olen usklik, kristlane.
Esimene kord juhtus suve lõpus, kui jäin magama ja järsku tundsin midagi või kedagi enda peal istuvat hästi raskelt(see ei olnud enam unenägu). See keegi või miski olend võttis mu peast kinni ja raputas seda ühele ja teisele poole, hingata sain väga raskelt. Siis hetkeks sain üles ennast ja terve tuba oli varje täis, kukkusin seejärel kohe tagasi pikali ja ta istus uuesti mu peale, hoidis kinni ja ütles et see ei ole veel kõik, siis vajutas ta mulle hästi tugevalt kõhu peale ja ma ärkasin nö üles. Paar nädalat hiljem juhtuski õnnetus, pimesool opereeriti välja. Nüüd juhtus see minuga uuesti, ma olin nagu une eel ja minuni jõudis selgus ning ütlesin endamisi, et kõik on seotud vaimudega (ma ei kujuta ette mida see tähendabki), ma tahtsin seda millegi pärast just oma emale öelda. Olin jälle nagu korraks ärkvel ja tuba oli täis varje, kukkusin voodi tagasi, miski nagu tõmbas ja siis oli tunne nagu mingi vaim või miski oleks mu sisse tulnud, mu kättesse ja hoidis neid tugevalt kinni.. See oli nüüd täna. Küsimus tekib nüüd, kas midagi on juhtumas minu kätega? Millega on tegu?
Olen varem enda kehast nö välja tõusnud ja näinud teisi inimesi niiet nad magavad. Sel ajal olen näinud hästi rohelist puud, nagu haljaspuud, mis hõljub aeglaselt.. Need asjad hakkasid minuga juhtuma peale seda, kui käisin Iisraelis palverännakule.

Minu arvamus oleks selline , et nad (vaimud) ei olnud sinu suhtes pahatahtlikud. Oleksid nad seda olnud oleks kõik palju hirmsam olnud.
Mitte sellepärast ei opereeritud sult pimesoolt välja, et vaim sulle kõhu peale surus.
Kõigepealt raputas ta su pead. Sellest peaks aru saama nii - tule ometi mõistusele!
Teiseks - surudes su kõhule andis teada et pead oma tähelepanu sinna pöörama.
Tuleta meelde kuidas sa enne oppi toitusid. Ka minul opereeriti pimesool välja kunagi sest sõin valesti ja valesid asju.
Nii et ära pabista. Nad soovisid sind lihtsalt hoiatada (aidata).
Kui midagi veel juhtub anna teada. Kasvõi erakirjas.
Kätega ei juhtu midagi.
Jõudu!
Vasta
#5
Rääkisid luupainajast, kes sind ahistamas käib.
Kuna sa oled kristlane, siis proovin sulle asju selgitada läbi Piibli, kuna seda tunned sa kõige paremini.
Esmalt vaatlen seda, millise olendiga on üldse tegemist.
Piiblis esitatud kurjade vaimude klassifikaatori leiad Ef 6:12. Selle eestikeelne tõlge on üpriski armetu. Kreeka keeles on tegemist siis 1) archas – valitsejad, kõrgeima klassi olendid saatana (pimeduse) kuningriigis; 2) exousias – archastele alluvad valitsejad, kes saavad oma jõu nendelt; 3) kosmokratopas – maailmavalitsejad selle aja pimedusemaailmas, vaimsed maailmavalitsejad; 4) pneumatica ponerias – vaimne kurjus, Saatana (pimeduse) kurjad vaimud kes asuvad või on taeva alustes (epouranois).

Nagu näed on selline klassifikaator väga ebatäiuslik. Siiski näeb ka selle klassifikaatori järgi, et sind ründas madalama klassi vaimolend. Üldjuhul kutsume me teda luupainajaks või ahistajaks. Olenevalt sellest, millise alaliigiga on tegemist, võib ta olla või temaga koos olla ka rüve vaim (kasutades Piibli terminoloogiat). Eelnev tähendab seda, et osad luupainajad, ei kipu mitte ainult seljas istuma ja kinni hoidma jne vaid puudutama ohvrit ebasobivatest kohtadest ja tegema muudki …

Kui sa oled uurinud kristluse ajalugu, siis peaksid teadma, et päris paljud raamatud on Piiblist aegade jooksul kas välja jäetud (viimasena jäeti kirikukonsiili otsusega välja Apokriiva e. Aprokrüüfilised raamatud). Kahjuks on Piiblist välja jäetud ka need raamatud, milles selgitati täpsemalt, kuidas vaimolenditega võidelda, kuivõrd olgem ausad – varakristluse ajal olnud kirikuisad ei hiilanud just mitte oma vaimuskäimisega vaid oli ka palju neid, kes lähtusid omakasust jne. Välja on jäetud ka kogu kaitseinglite osa jne. Idee oli ju selles, et miks peaks kristlane otse suhtlema jumalaga ja vaimse maailmaga – vaja on vahemeest (näit preester) kes seda teha võiks. Reformatsiooni käigus, mida viisid läbi näiteks Martin Luther jt jõuti küll selleni, et igal inimesel on õigus vaimse maailmaga otse suhelda, aga ega siis veel Piiblit seetõttu muutma ei hakatud. Pealegi olid paljud käsikirjad hävitatud koos muistsete ketseriks kuulutatud isikutega (tüüpiline tuleriidale saatmine – tuli pidi hävitama kõik paha, nii kirjatükid kui ka inimese enda) nii et nende Piiblisse lisamine ei olekski enam võimalik olnud.

Seetõttu ei tea enamus tänapäeva kristlasi eriti midagi vaimsest sõjapidamisest. Väike osa kristlasi on küll aru saanud, et kõige lihtsamalt saab vaimolenditega toime tulla neid välja ajades (vaimolendit ei saa ju mitte ainult inimesest välja ajada vaid sundida neid ka mingist kohast lahkuma jne) ja selleks vaimukeeli kasutades (Piiblis ära toodud võõraste keelte all), kuid kristlasi, kes vaimukeeli räägivad on samuti kaduvväike osa. Veel hullem on olukord kaitseinglitega suhtlemise osas.

Kuna sul puudub enamjaolt kaitse, siis käies palverännakul tuli lihtsalt luupainaja sinuga kaasa. Hetkel ei näe ma, kas ta tuli üksi või mitte. Nii palju kui selle halva pidepunkti kaudu (trükitud kiri) näen, et suhtle sa eriti oma kaitseinglitega. Nad on üpriski tegevusetud ja õnnetud. Enamus inimesi lihtsalt ei tea, et kaitseinglid üldjuhul niisama ei tegutse, vaid ka nendele tuleb konkreetselt öelda, mida teha. Nendega tuleb pidevalt suhelda.

Sinul on kaitseingleid rohkem kui tavalistel inimestel – samas on nad tegevusetud.

Vaimolend (antud juhul luupainaja) tuleb lihtsalt minema ajada. Ma loomulikult võin rääkida, kuidas seda luupainaja puhul teha, aga kardan, et see võrdub samaga, kui õpetada kirja teel pimesoole operatsiooni tegema – ka sellised asjad vajavad praktikat.

Üldiselt on see lihtne – puhastad ruumi ja sulged ringi, kohustad teda ütlema oma nime ja edasi hakkad teda vaimukeeltes välja ajama. Moodused on muidugi mitmeid. Osad kasutavad ka loitse, aga sellega läheb palju aega.

Muuseas kirjutasid, et sul oli tunne, nagu mingi vaimolend oleks su sisse tulnud. Nendes asjades ära usalda oma tundeid. Vaimolend ei saa niisama sinusse siseneda. Küll aga saab ta rünnata sinu keha (Piibli järgi siis liha) kui sul ei ole kaitset.

Palun jäta meelde, et hirm on see, mille kaudu sind kõige paremini rünnata saab. Tundmata vaimset sõjapidamist aitab ka see kui halva vaimolendi peale kogu hingest ja kõrist karjuda. Ja ära nüüd väida, et sa ei saa seda teha kuna kas magad või kui oled juba ärkvel, siis hääl jääb kurku kinni. Ka Piiblis kirjutatakse sellest, et sulle saab see, mida sa ütled. Niisiis usu õigetesse asjadesse ja hakka neid ka välja ütlema. Pea meeles, et ilma usuta on võimatu rõõmustada Jumalat. Niisiis olgu sul usku ja ära karda.

Ja vastus sinu küsimusele – sinu kätega on midagi juhtumas siis, kui sa lased sellel juhtuda. Jumal on vaim ja need kes teda teenivad, peavad seda tegema vaimus. Niisiis oodatakse sinult vaimuskäimist.




Vasta
#6
Kas tarvitad ka ravimeid pidevalt ja milliseid?
Vasta
#7
Võib-olla on abiks järgnev info:

moretalennud.blogspot.com
Tsitaat: Luupainaja ei ole tegelikult vaimolend, vaid konkreetne füüsiline tegelane, kes sõna otseses mõttes ei julge näole enda, aga tahaks kangesti. Ja vaadata. Ja mitte ainult silmadega vaadata, vaid ka kätega vaadata ja väikseimagi võimaluse korral mõne kohaga veel. Aga ei julge, isegi silmadega avalikult vaadata mitte. See tähendab, luupainaja taga on puhas seksuaalne iha, kirg. Selline, millele lisandub veel meeletu allasurutus, tagasihoidlikkus, ülimadal enesehinnang vm sarnane nurka seinavärviks liigitav olek.

Tavaliselt on painaja mingis mõttes absoluutselt ebasobiv partneriks painatavale. Küsimuseks on kas vanus, seisus, haridus, seotus, tervis, tuntus, sugu vm väga tugevalt poolusteks lahutav faktor. Samas võib selline faktor olemas olla ka ainult painaja peas, kes seda mittesobivust ette kujutab endale. Luupainaja sugu ega muud parameetrid pole määratud, st see võib olla ükskõik, mis soost ja ükskõik, millise seksuaalse orientatsiooniga ükskõik, mis vanuses isik.

Preventiivset kaitset pakub pihlakapuust lõigatud oksajupp (ideaalis 4 tk) voodis madratsi all kõigis servades. Otseseks lahendamiseks on vaja painajaga rääkida. On vaja suuta rääkida luupainajaga, kui see peale tuleb, ükskõik mida. Aga on vaja ka välja selgitada, kes painamas käib ja reaalselt selle inimesega rääkida. Luupainaja ei ole kunagi keegi ebareaalne tundmatu kusagilt kaugelt, vaid reaalne isik, kellega on vähemalt korra füüsilises elus kas kohtutud, pilk või sõna vahetatud, ta on kusagil taustal igapäevaselt või muu selline asi. Üldjuhul on painaja seksuaalselt süütu või on tema mõtlemine nii naiivne, et isegi juhul, kui ta elab tormilist elu, jääb tema energeetiline seksuaalsus süütuks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi! Kittekassitar 22 12,438 21-02-2016, 11:24
Viimane postitus: Kayaman
  Kohutav luupainaja Actress 1 2,739 22-02-2008, 11:13
Viimane postitus: Spirit007

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat