Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokumentaalfilm "Häädemeeste fenomen"
#1
MoonGold Productions'i dokumentaalfilm "Häädemeeste Fenomen" valmib aastal 2014. Filmi keskpunktiks on Eesti rannaküla Häädemeeste juures aset leidvad nähtused ning inimesed, kes nendega seotud on. Film valmib koostöös dr. Ivo Koltsiga ning tutvustab vaatajatele seni varjatud olnud andmeid, materjali ning teadmisi Häädemeeste anomaaliate kohta.

https://www.youtube.com/watch?v=_62bat9q...v2tWo7qofg


MGP
Vasta
#2
Treiler paistab juba suht küpsete tegijate nägu. Kui saamatu 3d pealkirja intro treileri alguses välja jätta. 3D on iseäranis dokfilmis eriti nõme aga üldiselt igal juhul nõme Smile
Kui te mehed selle filmi valmis meisterdate, tehke ikka tutvustavaid treilereid rohkem ja kiirema tempoga ka. Välismaalased on harjunud kiirelt infot saama.

Jaksu ja jõudu.

PS!
Vanadaami usukuulutamine on pehmelt öeldes imelik reklaamtreileris, mille põhimõtteline eesmärk ja formaat kui selline on edasi anda infot filmi kohta.
Vasta
#3
(23-11-2013, 23:17 )MGP Kirjutas: MoonGold Productions'i dokumentaalfilm "Häädemeeste Fenomen" valmib aastal 2014. Filmi keskpunktiks on Eesti rannaküla Häädemeeste juures aset leidvad nähtused ning inimesed, kes nendega seotud on. Film valmib koostöös dr. Ivo Koltsiga ning tutvustab vaatajatele seni varjatud olnud andmeid, materjali ning teadmisi Häädemeeste anomaaliate kohta.

https://www.youtube.com/watch?v=_62bat9q...v2tWo7qofg


MGP

Nagu ma aru saan on see valmiv film siis järjeks filmile "Häädemeeste ufo".
Kui on olemas uut infot ja dr. Kolts soovib seda meiega jagada, siis jääme huviga ootama.
Vasta
#4
Kolts on kahtlemata kinumees. Ja filmi koht on kinos. Seega kõik klapib.
Edu.

Hei teie seal, võtke Koltsilt bänn maha.
Vasta
#5
(27-11-2013, 17:49 )Tropp Kirjutas: Kolts on kahtlemata kinumees. Ja filmi koht on kinos. Seega kõik klapib.
Edu.

Hei teie seal, võtke Koltsilt bänn maha.

Kui film on valmis siis vaatame selle ära ja alles peale seda anname hinnangu. Nõus?
Vasta
#6
Selge see. Aga bänni võiks kohe eemaldada, olgem ikka suured...eksole ju.
Minu meelest näitab nii suure isiksuse bännimine ainult bännija väiksust, bänni eemaldamine teeks foorumile au.
Vasta
#7
(27-11-2013, 18:19 )Tropp Kirjutas: Selge see. Aga bänni võiks kohe eemaldada, olgem ikka suured...eksole ju.
Minu meelest näitab nii suure isiksuse bännimine ainult bännija väiksust, bänni eemaldamine teeks foorumile au.

Mina seda ei tea, kas dr. Kolts siin kirjutab. Kui Tropp selles kindel on siis toetan minagi bänni mahavõtmist.
Hea kui veel toetushääli tuleks.
Vasta
#8
Ma ei ole selles kindel. Aga ma loodan, et Kolts meile headmeelt teeb ja paar rida kirjutab. Natukene tobe on teema peategelasel bänni peal hoida, võttes ära võimaluse sõna sekka öelda.
Meie asjatundmatud teemaarendused saaks rajale pöörata näiteks.
Vasta
#9
No selge see,et bänn tuleks maha võtta,nagu mäletan kaitses vaid oma seisukohta skeptikute ees.
Vasta
#10
Tropp ja Veli Joonatan Dr. Koltsi foorumiseikluste ajal vist veel liitunud ei olnud. Parandage, kui selles osas eksin. See jama mida see mees omal ajal siin kokku keerutas vääris igal juhul alalist bänni. Isiklikud rünnakud ja solvangud ja lausa temapoolsed lootused, et kõik need kes tema sõnades kahtlevad, igavesti põrgutules põlevad...
Usun, et paljud nõustuvad minuga, et see vennike tegi oma paari kuuga siin oma maine täiesti maatasa. Keegi ei keela tal aga tegemast uut kasutajat ja oma käitumist seekord vaos hoida.
Vasta
#11
(27-11-2013, 18:59 )zzz34 Kirjutas: No selge see,et bänn tuleks maha võtta,nagu mäletan kaitses vaid oma seisukohta skeptikute ees.

Kaitses jah- aktiivselt kohe kaitses ja saatis U2U kaudu Ründav/kaitsv/solv.... jne arvamusi/märkusi. Aga noh- elu on nagu ta on- süüdistada pole mingit mõtet- kasu ei mingit. Juba Sveik ütles, et "Ah on nagu on, eks kuidagi ikka on, ega kunagi pole olnd, et kuidagi pole olnd"
Täitsa pohlad tegelikult kas bänn või mitte Smile
Vasta
#12
(27-11-2013, 19:08 )Nielander Kirjutas: Tropp ja Veli Joonatan Dr. Koltsi foorumiseikluste ajal vist veel liitunud ei olnud. Parandage, kui selles osas eksin. See jama mida see mees omal ajal siin kokku keerutas vääris igal juhul alalist bänni. Isiklikud rünnakud ja solvangud ja lausa temapoolsed lootused, et kõik need kes tema sõnades kahtlevad, igavesti põrgutules põlevad...
Usun, et paljud nõustuvad minuga, et see vennike tegi oma paari kuuga siin oma maine täiesti maatasa. Keegi ei keela tal aga tegemast uut kasutajat ja oma käitumist seekord vaos hoida.
Ainult kivi on kivist.
Mis paganama pärast Kolts peaks tegema uue kautaja, tal on omanimeline konto ju. Kuhu see loogika viib? Kas ta peaks tegema konto nimega " Dr. Ivo Tartust" ?
Kummaline küll, mida ma näen, moderaator nimetab rahvusvaheliselt tuntud teadlast vennikeseks...kes siin end täis tegi...
Ma viitsi neid poste otsima hakata, aga sellise suhtlusviisi vastu tõmbaksin ka mina paar tulist...
Võtan oma ettepaneku tagasi, ju peab veel mõningane areng toimuma.




Vasta
#13
Kolts ajas oma rida ,kuigi jah ,Ta läks kohe punaseks ,kui keegi talle varbapeale astus.
PI töi kymne postitusega teinekord rohkem infot foorumisse ,kui möni pöhulöug sajaga.
Valulävi vöiks äkki pisut madalam olla.
Vasta
#14
(27-11-2013, 19:46 )NelliN2 Kirjutas: Kolts ajas oma rida ,kuigi jah ,Ta läks kohe punaseks ,kui keegi talle varbapeale astus.
PI töi kymne postitusega teinekord rohkem infot foorumisse ,kui möni pöhulöug sajaga.
Valulävi vöiks äkki pisut madalam olla.

Nagu ma ütlesin ma ei tea seda kas dr. Kolts on siin foorumis kirjutanud.
Võin öelda küll seda et olen kuulnud mulle täiesti usaldusväärsest allikast (mille jätan enda teada) et Kolts on väga kergesti süttiv kui asi läheb oma seisukohtade kaitsmiseni.
Tuleks küll rahulikumalt asja võtta.
Vasta
#15
Kahju ainult, et keegi temaga isiklikult kunagi kohtunud pole. Eks Internetis paljudel hakkab mõnikord katus sõitma, aga muidu on tegu üsna muheda vanaga, vähemalt arstina(ufod ja asjad võib välja jätta) Kui kellelgi kunagi seljatrauma peaks juhtuma, siis kindlasti soovitaks pigem temaga ühendust võtta kui nende peavoolu arstidega Smile Samas selle UFO teemaga on ta tõesti mainet niivõrd kahjustanud, et tõsiselt teda väga enam ei võeta.
Vasta
#16
Kolts tegi siin ùhe oma pildi pàrast mingi paarkùmmend postitust seda kaitstes. Tegemist oli mingite tuledega merel ja Kolts tagus rindu, et see oli Inglike (UFO). Kes talle julges pildi kohta kahtlust avaldada sai kohe ka vastuse foorumis. Kui tal vastust polnud, siis saatis privaat sônumi. Selle pàevani ta seda kaitses, kuni selle foto tegi keegi selgeks ja pildil oli tàiesti tavaline laev merel. Vôite ette kujutada palju ta siis ràuskas siin ja peale bànni tuli teise kontoga edasi targutama ja saatma àhvardus kirju. Sain ka mina paar tùkki, aga need ràndasid otseteed ajaloo prùgikasti.
Enamus Koltsi postitusi on minut teada modede poolt kustutatud PW-s.
Vasta
#17
Kuulge! Liikuge nüüd edasi. Rääkige asjast. Nagu mingit seebika järelkaja loeks.
Vasta
#18
Tervitused MGP Tiimi poolt!

Anname teada, et dokumentaalfilm "Häädemeeste Fenomen" on lõplikult valminud (pikkus 45 minutit) ning esilinastub 2016. aasta jaanuaris. Avalikustasime teise ametliku treileri, mis tutvustab ka lõike Igor Volke intervjuudest: https://www.youtube.com/watch?v=WbsT5mnrvqA

Vabandame filmi hilinemise pärast! Tegemist oli meie esimese feature projektiga, mille tootmist on ajaliselt tihtipeale keeruline paika panna. Kuid positiivse külje pealt on pikem produktsiooniperiood (2013-2015) meil võimaldanud maksimaalselt filmi kvaliteedile keskenduda ning väga suurest materjalikogusest parima välja valida.

2016. aasta jooksul plaanime nii filmi televisioonis näidata kui ka DVD-l kättesaadavaks muuta. Filmiga võib edaspidi kursis püsida meie kodulehel: http://moongoldproductions.wix.com/film
Vasta
#19
Jääme huviga tulemusi ootama. Vahemärkuseks-olen ise Dr. Koltsiga kohtunud ja oman osalist ülevaadet fenomeni jäädvustustest ning osalenud erapooletus vaatluses, mis osutus oodatust põnevamaks ning pakuks huvi ka skeptikutele.
Vasta
#20
Tere taas!

Üleeile toimus edukas dokumentaalfilmi "Häädemeeste fenomen" esilinastus Häädemeestel ning eile Tallinnas Coca-Cola Plaza's.
Loodame filmi peagi ka laiema avalikkuse ette tuua. Hoiame teid kursis!

Tänane artikkel Eesti Ekspressis:
http://ekspress.delfi.ee/elu/ivo-kolts-n...d=73347205

Katkend filmist:
http://tv.delfi.ee/eesti/dokumentaalfilm...d=73353557


Soovime kõigile toredat uut aastat!

MoonGold Productions
Vasta
#21
Pealtnägija juba aastaid tagasi võrdles I.Koltsi vaatlusaegu laevaliiklusega ja tulemuseks oli, et just neil kellaaegadel möödus Häädemeeste kandist mitu suurt kaubalaeva.
Selle katkendi põhjal näib, et kahjuks mitte kui midagi ei ole muutunud.
Samas ega ei saagi oodata palju enamat inimeselt, kelle enda sõnad on: ""Ufoloogia" on minu jaoks tunnetuslik "teadus", mitte visuaalsete efektide registreerimise, uurimise ja mõõtmistulemuste analüüsi teadus."

Vasta
#22
Asi selles, et meil puudub uurimis- ja mõõtmisvõimekus, lihtsalt pole seadmeid/mõõteriistu.
Ja Nende (maaväliste/iidsete/tulnukate) tehnoloogia võimaldab silmale/filmile/pildile mittejäämist. Alles kuu tagasi tahtsin pildistada selgelt nähtavat laeva, kuid fotokale ei jäänud mittemidagi.
Kahtlemata Volke ja Kolts teavad palju rohkem kui räägivad, ja mitte ainult nemad. Ja ega ei olegi mõtet rääkida, kui vaid oma väikses ringis.
Vasta
#23
Videokatkend 2010 Häädmeeste filmist.

http://www.parnupostimees.ee/351750/haad...u-ennustus



Vasta
#24
Käisin ise ka Häädemeestel ja Kihnus majaka juures pilte tegemas. Ka siis , kui laevad liikusid . Nii pimedas , kui valges ajaga. Pildistasin seda nn objekti häädemeestel ja see on liikumatu objekt!...Liikuv laev jääb ikka laeva pildina peale ...tegin seeria pilte iga natukese aja tagant . Erineva nurga alt jäi peale. ..... Nii et kaubalaevadega pole seal midagi pistmist .Ja käisin seal eri aegadel ja palju kordi. Head edasist uurimist!
Vasta
#25
Tervitused Uurijatele.

Rõõm lugeda, et dokumentaal filmiga lõpuni jõutud !
Ootan huviga kinopäeva Smile

to MGP:
Paari aastaga on tehnoloogia tublisti edasi arenenud ja filmimeestele ehk suurim kingitus on olnud droon !
Kas õnnestus ka seda lennumasinat antud saatepuhul kasutada ?

----
Igal pool maailmas on anomaalsete sündmuste tihedus kasvanud ja korralikud salvestus seadmed on rahvale käepäraseks muutunud. Peaasi, et meis oleks tahtmist neid anomaalseid sündmusi uurida !

Jagan siin kohal siis ühte näidet paljudest mis Saarel toimub:
Tegemist Kuressaare korterelamu fuajee igapäevaste "külalistega" mis tulevad välja laest, seinast, põrandast mis ei jäta ka klaasile varjusid ja lendavad sellest lihtsalt tuimalt läbi (õue).
http://www.upload.ee/files/5465108/Talli...h.mp4.html

Hetkel on see fenomeen võimust võtmas ja HikVision alarm on piiksumisest üle läinud lausa katkematule toonile !
salvestu seadmed:HikVision 7604NI-E1 salvesti, HikVision kaameraga DS-2CD2342WD-l (4 MP 2688x1520 px see teeb siis 2K televisiooni standardis)

Põnevat 2016 aastat kõigile UURIJATELE !

Kulgeme
Tacian

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Volke "käsna fenomen" Liine 46 17,448 24-07-2011, 17:11
Viimane postitus: InDemand

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat