Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitustega seotud kogemused
#1
]Kas keegi on kokkupuutunud vaimude,kummitustega või nii nimetatud poltergeistidegawink Ise olen kokkupuutunud kuskil 6 aastasena.
(Teemast mitte kõrvale kalduda)
#2
(17-11-2013, 16:16 )annyLady Kirjutas: ]Kas keegi on kokkupuutunud vaimude,kummitustega või nii nimetatud poltergeistidegawink Ise olen kokkupuutunud kuskil 6 aastasena.
(Teemast mitte kõrvale kalduda)

Tere!
Vaata seda, mida ma kirja panin siin foorumis.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7846
Kui see teema sind väga huvitab võin sulle vastata ka personaalselt.
Homme on rohkem aega. Kui kiirelt teed siis ka täna.
#3
Eks vaimolenditega tuleb ju ikka iga päev kokku puutuda. Mis teemaalgatajat täpsemalt huvitab ?
#4
(17-11-2013, 17:33 )Kabala Kirjutas: Eks vaimolenditega tuleb ju ikka iga päev kokku puutuda. Mis teemaalgatajat täpsemalt huvitab ?

Ei puutu me teispoolsusega sugugi iga päev kokku.
#5
Nu kui te siin juba kasvõi räägite, siis puututegi kokku.
#6
(17-11-2013, 17:33 )Kabala Kirjutas: Eks vaimolenditega tuleb ju ikka iga päev kokku puutuda. Mis teemaalgatajat täpsemalt huvitab ?



Kui täpsemalt siis kas keegi on kokkupuutunud ehk kas on näinud või kas kodus on toimunud kahtlased asjad mida ta arvab et nende taga on vaimud Smile
#7
(30-11-2013, 21:58 )annyLady Kirjutas: Kui täpsemalt siis kas keegi on kokkupuutunud ehk kas on näinud või kas kodus on toimunud kahtlased asjad mida ta arvab et nende taga on vaimud Smile

Ikka iga päev saab nendega suheldud. Kodus ei toimu kahtlasi asju. Mis selles kahtlast on kui mõni vaimolend väheke ennast kuskil liigutab või midagi ümber ajab ? Arvamisest on ju vähe abi. Kui neid näed ja nendega suhtled, siis ju tead Laugh
#8
Ma ei saa ka aru mis sind huvitab ja miks? Võiksid parem kirjutada oma kohtumisest 6-aastaselt, oleks meil ka huvitavam. Praegu jätab väga uurimustöö mulje.
Ja kui lihtsalt huvitab, siis sellest on siin foorumis vast piisavalt kirjutatud ka.
#9
(01-12-2013, 09:31 )jonnipunn Kirjutas: Ma ei saa ka aru mis sind huvitab ja miks? Võiksid parem kirjutada oma kohtumisest 6-aastaselt, oleks meil ka huvitavam. Praegu jätab väga uurimustöö mulje.
Ja kui lihtsalt huvitab, siis sellest on siin foorumis vast piisavalt kirjutatud ka

Lihtsalt. Huvitab ja kui te ei ole kokkupuutunud siis ärge kommenteerige :-)
#10
(17-11-2013, 17:33 )Kabala Kirjutas: Eks vaimolenditega tuleb ju ikka iga päev kokku puutuda. Mis teemaalgatajat täpsemalt huvitab ?

Ma veidi täpsustaks küll. Iga päev muidugi, aga igal öösel kui olete uinunud siis mõni ei aimagi seda kus me käime ja kellega suhtleme!
#11
Meil on terve alamfoorum selle jaoks, et inimesed saaks oma "kummitustega seotud kogemustest" rääkida: http://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=56
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu kogemused Unetujahirmul1 2 7,648 03-07-2015, 21:22
Viimane postitus: roberdd
  Minu kogemused. koppel 7 3,744 07-06-2010, 13:55
Viimane postitus: merkhu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat