Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleem Muugal
#1

123456 123456 123456
Vasta
#2
Siinkohal meenub see põnev jutt Deefa baasist, mis on ka foorumisse skaneeritud ja lugeda saab alates # 97 teemast
DEEFA BAAS MUUGAL TÄITSA ELUS

http://www.para-web.org/showthread.php?t...FA+BAAS%22

AlgusLaughEEFA PLANEETIDEVAHELISE KOSMOSELENNU BAAS
5. juuli 1987. aasta.
Vasta
#3
(11-11-2013, 02:09 )mrk123 Kirjutas: 2. Esmane arusaamatus juhtus siis, kui ca 4a tagasi maja arhitekt soovis pildistada tulevase elamu asendiplaani ja selle ümbrust siis antud kohast tehtud pilt ei õnnestunud, kuna pildi keskelt maa alt tuli hall sammas, st pildi keskosa oli hall.
Et midagi selle kohta öelda, peaks ikkagi pilti ennast nägema. Sõna "sammas" ei ütle just palju.
Tsitaat:3. Aasta hiljem leidis mu abikaasa samast kohast kaevates omatarbelist peenramaad toore, terve kanamuna, mis oli maa all. Muna oli suht värske s.t ei olnud mädanenud ja tegu oli kanamunaga.
See on küll natukene naljakas. Kõigepealt peaks siis vist kõige ilmsemad küsimused ära küsima: ega teil kanu ei ole? Ega naabritel pole? Kas on mingi võimalus, et kusagil eksis mõni kana sinna? Kas teil on peres lapsi, kes võiks "nalja" teha? Kas naabritel on lapsi? Oled sa ikka kindel, et see kanamuna oli? Millisel aastaajal sa selle leidsid?
Tsitaat:A: Kas mina olen ainus, kes selle pildi peal näeb midagi mida seal olema ei peaks.... või vastupidi?
B: Kui ma ei ole ainus, kas keegi targem ja asjasse pühendunum oskaks antud asja selgitada maakeeli Smile

PILT 1
PILT 1 LINK
PILT 2 PÄEVASEL AJAL
PILT 2 LINK

P.S Pilte ei ole mingil kujul töödeldud ja laetud originaalis 1:1 le

Alguses mõtlesin, et see helendav lärakas seal pildil, aga nüüd osutab punane nool minuarust pimedas välgust peegelduvale rohelisele varjualusele, mis päevasel ajal ilusti kätte paistab. Et nagu midagi paranormaalset mina igatahes seal küll ei näe.
Vasta
#4



123456 123456 123456
Vasta
#5
Smile Ma uurisin Su pilte üsna korralikult.
Olen sensitiivne. Ei tundnud midagi muud peale selle, et keegi võis proovida kanamunaga kedagi ära needa. Või siis seda krunti needa- ka võimalik.
Vasta
#6
No seal oja lähedal nii mõneski majapidamises on tegelikult kanalad täitsa olemas. Vahest on kuulda kuke kiremistki.
Muugal on sealkandis ka omajagu vesirotte, kes igal võimalusel pättust kokku keeravad. Mina enda omaga olen teatava teineteisemõistmise saavutanud Laugh
Mune varastavad nad küll ja urge kaevavad ka.

Mis aga puutub energiasammastesse ja muudesse põnevatesse väljadesse, siis jah... koht tõesti on teistmoodi ja sealkandis toimub omajagu parat. Deefa baasist kuni pinnasest tingitud piesot-elektriliste lahendusteni (maakeeli energiasambad). Kabelikivi lähedus on nägijale juba omaette kogemus.

Lisamärkusena pean ära mainima ka, et munadega needuseid kanda on võrdlemisi totter. Nendega ravida-ennustada saab küll aga needmiseks on siiski muud meetodid olemas. Kui keegi tõesti üritas munaga needa, siis läks asi luhta koos väljakaevamisega ja kõik on vinks-vonks.

Ei tasu üle muretseda, kant ongi muhe.
Vasta
#7
Mina nägin pildipeal seal kohas, kus nool näitas, mingit hallikat nägu. Väga imelik kusjuures, sest ma ei usu sellist värki, vaid olen troll Laugh huvitav asi igatahes
Vasta
#8
123456 123456 123456

Vasta
#9
123456 123456 123456
Vasta
#10
Mõni detail? Mis juhtus, äratas paanika?
Vasta
#11
123456 123456 123456
Vasta
#12
Hm ja ma ei teagi nüüd kas on paslik küsida, millist meetodit nad rakendasid, et saavutasid sarnase kogemuse?
Vasta
#13
123456 123456 123456
Vasta
#14
kas oleks turvaline eeldada, et tegemist on narkootikumidega? Või mis täpselt see "uurimisaine" on?
Vasta
#15
Paistab küll hape neh. Minu meelest on happetehnika rakendamine uurivas tegevuses kahtlane. Kaasuurijad/spetsialistid mõjutavad üksteise uurimistulemusi? Eksperimendi käigus. Tulemused ei pruugi olla usaldusväärsed.

Julgen soovitada ühel isikul olla happemees ja teistel tema jälgimisega piirduda. Järgmine kord on happetarbija teine ja kolmandal korral kolmas spetsialist. Teised omakorda jälgivad. Julgen sel moel loota, paremat/adekvaatsemat tulemust.
Vasta
#16
123456 123456 123456
Vasta
#17
Issand kui õudneSmile Soovitan sul proovida kanamuna kukemunaks ümber mõelda (jah, ma tean, et see on väga raske), aga teadmine, et kanad tegelikult väga sügavale maa sisse ei mune, siis kukemuna võimalus siiski jääb. Nii, kui tegu on kuke munaga, siis järelikult oled sa valla päästnud sellise reaalsuse kus ei navigeeri ei sina, ega keegi teine. Ilusaid unenägusid: )
Vasta
#18
(21-08-2014, 22:45 )kuukaart Kirjutas: Issand kui õudneSmile Soovitan sul proovida kanamuna kukemunaks ümber mõelda (jah, ma tean, et see on väga raske), aga teadmine, et kanad tegelikult väga sügavale maa sisse ei mune, siis kukemuna võimalus siiski jääb. Nii, kui tegu on kuke munaga, siis järelikult oled sa valla päästnud sellise reaalsuse kus ei navigeeri ei sina, ega keegi teine. Ilusaid unenägusid: )

Pagan mu kujutlusvõimega on midagi juhtunud. Ma ei saa sõnagi aru, millest sa räägid. Keel ja süntaks on justkui kodune aga tähendus peaaegu abstraktne.
Vasta
#19
(21-08-2014, 22:45 )kuukaart Kirjutas: Issand kui õudneSmile Soovitan sul proovida kanamuna kukemunaks ümber mõelda (jah, ma tean, et see on väga raske), aga teadmine, et kanad tegelikult väga sügavale maa sisse ei mune, siis kukemuna võimalus siiski jääb. Nii, kui tegu on kuke munaga, siis järelikult oled sa valla päästnud sellise reaalsuse kus ei navigeeri ei sina, ega keegi teine. Ilusaid unenägusid: )

Super Smile1, kirjuta teinekordki veel.
Vasta
#20
Case closed tegime nalja saime naerda ja kõigil meel hea ja lõbus ...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tõsine probleem rühmitusega. atlantic456 56 15,630 01-10-2017, 17:19
Viimane postitus: atlantic456
  mehhiko lahe probleem kirjutan123 0 1,741 05-08-2010, 19:28
Viimane postitus: kirjutan123

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat