•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanism
#51
Tsitaat:- MIKS?

Ise nõustusid, et MVO on antud hetkel paras kompott, kuidas sa saaksid eelistada miskit, mis üritab olla mitu asja korraga? MVO-l on mitu nägu ning see ise ka ilmselt ei tea, mis see järgmisena ette võtab.


Suht absurdne seis tundub MVO-l olevat.
Sain ma ikka õieti aru, et enamus juhatust läks lihtsalt vooluga kaasa, lõi loogikale käega ja hakkas religioosse poolega tegelema?

Jason, ega sa ei tea, kas klassikalist suunda harrastavad satanistid(nagu sina) ei kavatse uut organisatsiooni looma hakata?
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ise nõustusid, et MVO on antud hetkel paras kompott, kuidas sa saaksid eelistada miskit, mis üritab olla mitu asja korraga?

eelistada millele?

Tsitaat:Algselt postitas: MetavoSuht absurdne seis tundub MVO-l olevat.
Sain ma ikka õieti aru, et enamus juhatust läks lihtsalt vooluga kaasa, lõi loogikale käega ja hakkas religioosse poolega tegelema?

ma ei tea, mis põhjustel nii läks aga seda nad väidavad, et selline suund on ees ja sellised tuuled puhusid ka 1,5a tagasi.

Tsitaat:Algselt postitas: MetavoJason, ega sa ei tea, kas klassikalist suunda harrastavad satanistid(nagu sina) ei kavatse uut organisatsiooni looma hakata?

ma ei tea. tean, et kuskil hingitseb veel üks tilluke "rakuke" aga ka selle suund paistab olevat pigem religioosne. ise teeks ja püüaks aga pole absoluutselt aega.
Vasta
#53
Kellelgi peaks olema põhjust rõõmustamiseks.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=17842764
Vasta
#54
Sisuliselt ei tähenda see otsus ju mitte midagi...

ENDISELT peetakse palvuseid, ENDISELT peab palvuse ajaks mütsi peast võtma... ENDISELT lauldakse jumalale oode.

See, et kaitseväelased ei pea ühte või teist kaasa tegema, ei vabasta neid ju reaalselt sellest toimetamisest, sest ega palvuse ajaks ju kaitseväelased rivitult ole... ikka rivis ja valves.
Vasta
#55
vähemalt ei laulda enam jumalalaulu ühes kooris. asi alustuseks seegi.
Vasta
#56
kas keegi juhtus vana aasta sees nägema saadet venemaal sõjaväkke võetavatest 9 aastastest poistest. Noh, et saavad juba noorelt elule mõtte sisse ja kindla eesmärgi.

Poistelt siis küsiti, et kelle vastu te sõdima hakate, kes teie vaenlased on? Posid vastu, et maksame venemaa eest kätte tsetseenidele..

Vot see on tase. Minu aru uus tase halli massi farmis kasvatamise osas. Ega neil ei teki vist isegi kunagi uudishimu, et mis maailmas toimub või nii.
Muide oli öeldud, et nad on kõik kirjaoskamatud ja õpivad midagi kasulikumat kui mõtetu kirjaoskus.
Vasta
#57
jah, nõme lugu tõesti aga kas oleks parem, kui nad täiesti "vabakasvatusel" kasvaks, omandaks oma tarkused tänaval ning hiljemalt 14-15-aastaselt raskete kuritegude eest esimesele pikemale komandeeringule saadetakse?

muidugi võib polemiseerida, et pandagu nad lastekodudesse või andku lapsendamiseks vmt aga kuivõrd ilmselt selliseid võimalusi pole (lapsendamisega oleks taoliste juurikate puhul veel ka see häda, et juba nendetaolise tänavakoolituse saanud jõnglasi ei suuda reeglina ükski tavapere kantseldada ega distsiplineerida), siis ongi sõjaväeosa "polgu pojaks" hakkamine AINUS variant. ning iga pere ja "pere" kasvatab oma lapsi omal moel. kindlasti saaks nad teistsuguse kasvatuse, kui neid lapsendaks mõni keraamikatöökoda või söekaevandus. antud juhul aga teisi lapsendajaid pole ning oodata või isegi nõuda, et armee neile mingit roosamannakasvatust jagaks, on lihtsalt naiivne.
Vasta
#58
Kui inimestel on vanemad, siis kasvatavad last nemad. Vabakasvatus ei ole tänaval üles kasvamine.
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
jah, nõme lugu tõesti aga kas oleks parem, kui nad täiesti "vabakasvatusel" kasvaks, omandaks oma tarkused tänaval ning hiljemalt 14-15-aastaselt raskete kuritegude eest esimesele pikemale komandeeringule saadetakse?

oh, tsiteeriks iseennast! prooviks, kuidas värvid ja muud eriefektid töötavad...lahe mõte.

seda siis kah veel, mis eelmisest postist puudu jäi, et lahe saade oli. mitu aastat tagasi küll aga möletan. rääkis veel kodutute tänavalaste võtmisest sõjaväeosa toidule.

Muudetud: 4-1-08 kell 00:10:28 Jason
Vasta
#60
kuivõrd nende ajupestute hulk armees on murdosa murdosast, siis ilmselt ei kujuta nad mitte mingit kaalukaussi liigutavat jõudu ühelegi naabermaale. tegu on siiski üksikjuhtumitega mille puhul hea tsiteerida vana, head ütlust "kisa on rohkem kui villa"
Vasta
#61
tjaa, inimmõistusega saab paljutki korda saata, kui ajupesu kasutada.
Vasta
#62
Satanistlikud kannibalid grillisid teismelisi
10.09.2008 17:00

Venemaal paljastus juhtum, kus satanistide salaühingu liikmed grillisid ja sõid siis nende poolt tapetud teismelisi.

Juhtumiga seoses on arreteeritud kaheksa inimest, kellest nelja kahtlustatakse mõrvas, vahendab AFP Komsomolskaja Pravdat.

Miilitsa andmetel olid kõik ohvrid 16 - 17-aastased noored, kellest kolm olid tüdrukud ja kaks poisid.

Uurimine näitas, et noored joodeti ühes suvilas täis ja siis pussitati neid rituaalselt 666 korda.


Pärast pussitamist noorte surnukehad tükeldati, kehaosi ja organeid grilliti ning satanistid sõid neid.

Miilits jätkab juhtumi uurimist.

POSTIMEES -Kurioosumid-
Vasta
#63
Kusjuures, kuulsin hiljuti ühte satanisti rääkivat, et nemad ei ohverda inimesi ega muud, kõik olevat laimujutt ja mis kõik utoopia veel. No kurat, mulle ei meenu, et keegi oleks nii haledalt nii palju korraga valetanud, lihtsalt uskumatu. Ime, et seda veel heategevuslikuks organisatsiooniks või mida tahes, ei tembeldatud.
Vasta
#64
Tegelikult satanistid ei grilligi inimesi, samuti pole neil mitte kedagi, kes vajaks lihaohvrit. Seega jah - see et satanistid ohverdavad inimesi ning joovad verd ja mis iganes veel on tõesti linnalegendi tasemel kuulujutt.

Saatana kummardajad on aga hoopis teised tegelased...
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Elina
Ausalt öeldes olen ma sellest usust täitsa huvitatud.
Ei tea, ainult täielikud idioodid või probleemidega isikud suudaksid välja tulla millegi taolisega.

Mind huvitab parem, kes tahaks end siduda grupiga kes selliseid lollusi teevad.
Huvitav kas nad Ouija laudadega ka mängivad siis juba?

rahulikult, rahulikult. olin noor ja loll kui selliseid postitusi siia foorumisse tegin.
Vasta
#66
Ma olen ise juba lugenud ja soovitan teil ka lugeda kes on huvitatud

Peter H. Gilmore-Saatanlikud pühakirjad

http://apollo.ee/product.php/0994560

Anton Szandor Lavey-Saatan kõneleb!

http://apollo.ee/product.php/0999060

Anton Szandor Lavey-The satanic bible

http://www.kriso.ee/Satanic-Bible-New-ed...15399.html

tõesti väga huvitavad ja sa saad palju teada kuidas ja millised on tõelised Satanistid.
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas WhiteSpider
....
....
tõesti väga huvitavad ja sa saad palju teada kuidas ja millised on tõelised Satanistid.


Mis loom on üldse "tõeline" satanist või kristlane ? Viimase aja lood on aga näidanud, et üks klass sataniste tappis Vene Impeeriumi piires kuni 100 000 000 inimest. Nende seas ka tuhandeid eestlasi. Kui arvestada LaVey elukäike siis eelistan olla pigem mingi muu "tõeline" kui satanist.
Vasta
#68
Paljud on kuulnud sellest Columbine juhtumist.
kus kaks poissi Dylan Kebold ja Eric Harris tõid kooli relvad ja pommid ja hakkasid õpetajaid ja õpilasi sõna otseses mõttes hävitama.
Pärast seda juhtumid hakati neid poisse analüüsima..
nt mis muusikat nad kuulasid ja kuidas riides käisid ,olid nad populaarsed jne..,
tuli välja et nad kuulavad satanistliku muusikat ja kannavad musta värvi riideid ja sõpru neid palju polnud.
niisiis süüdistasid inimesed neid selles et nad on satanistid ja nad tegid seda Kuradile..nad ohverdasid need inimesed kuradile.
muidugi on veel palju teooriaid selle kohta.
aga Peter H. Gilmore kirjutab seletuse oma raamatus.
tsiteerin:"Üks asi oleks saanud selle olukorra maha rahustada: Satanism. Kui Klebold ja Harris oleksid mõistnud tõelist satanismi ja otsustanud selle järgi elada oleks kättemaksupillerkaar ära jäänud.Satanism oleks neile õpetanud ,et nad on tõepoolest teistest erinevad ja ,et see on hea. Satanism oleks neile õpetanud ,et on ainult üks elu ning intelligentsus ja anded juhivad neid ammutama sügavaid sõõme karikast, mida pakutakse vaid kord.Nad oleksid teadnud ,et satanistid pooldavad Lex Talionist, sobitades karistuse kuritöö liigi ja ulatusega. Kõrge intelligentsuse juures oleksid nad pidanud suutma vastata narimisele tervameelsusega ja anda vastutavaile tunda oma valu.Nad mõistaksid ,et kari ei saa oma loomusesse miskit parata ja inimene ,kes tõepoolest Loodusega kooskõlas voogab, õpib nende raskekaaluliste mölakate vahel vilkalt kõndima,haarates ande, mida töllmokad kunagi isegi nägema ei hakka.Satanist leiab viisi, kuidas piinu ennetada ja vahendid,et olla vaba õilmitsema, sest parim kättemaks on hästi elamine.Kuil neil kahel oleks olnud saatanlik ilmavaade, ei oleks nad keskoolis veedetud üleminekuaegu pidanud nii ületamatuks koormaks ega olnuks sunnitud süütute ohvrite kallal nii jälke tegusid toime panema."

edasi ma ei kirjuta selleks lugege Saatanlikud Pühakirjad läbi Smile
seal raamatus räägitakse ka sellest milline ongi see tõeline satanism ja, et see pole tõesti selline kuri nagu paljud sda arvavad. eriti kristlased.
Kõige tähtsam seletus ongi pm see, et pole olemas põrgut ega taevast .ja jumal oled sa ise. sa ISE kontrollid oma elu.
Vasta
#69
WhiteSpider - me räägime aiast ja selle august. Columbine tragöödia on
hetkel natuke midagi muud kui isna üritad propageerida. Ärgem palun
unustagem seda pisikest detaili, et ka kommunism oli paberil ilus...
Vasta
#70
aga mis küsimus sul on?
või üritad sa lihtsalt satanismi maha teha?
mis seisukoht sul üldse on seoses satanismiga?
Vasta
#71
Mul ei ole sulle küsimust sest ei usu, et tead pisiavalt asjast, et adekvaatselt
vastata. Minul EI OLE vaja satanismi maha teha. Tema saab sellega ISE väga
kenasti hakkama.

Mis seisukoht on minul? Üritan selle lühidalt edasi anda.

Satanism on ühel pulgal selliste inim ja ühiskonna vaenulike "uskumistega" nagu
judaism, bolševism, vabamüürlus ja illuminism ja nimekiri ei ole sellega veel mitte
lõppenud. See mida paljud noored peavad satanismiks on tegelikult Blavatskaja
ja LaVey poolt propageeritud "valgustatud" satanism mille ülesandeks on kokku
korjata pooletoobiseid ja muidu maailmas pettunud isikuid, ning siis neid kui vaja
oma huvides rakendada ja tihti nii, et need õnnetud saavad alles viimasel hetkel
aru kuidas neid on lollitatud - kui isegi siis. Satanism ja tema eelpool nimetatud
"kaasvõitlejad" on loodud nende poolt kes üritavad selle Maailma inimesi pidada
oma personaalsete orjadena ja sellisena on see uskumus minu poolt täiesti
vastuvõetamatu. Olen lugenud LaVey "Piiblit" ja nii mõndagi teist sarnast teost,
kuid olen ka lugenud kinniseid (mitte politseinikele jaoks siis) Politsei raporteid
mis räägivad tipp satanistide ja kaasajooskikute tegudest ning see ei ole jutt
nõrganärvilistele.
Loodan, et sul on VEEL piisavalt oma tahet ja mõistust, et aru saada millega tegu.
Vasta
#72
kas sa arvad , et wicca ja satanism võib olla seotud?
sest ma ei tea et oleks wiccasi kellel oleks siis politseis probleeme just reilgioosseid ma mõtlen..
valgustaksid sa äkki mind?
a ja muide mis usku sa üldse oled? kristlane ,atheist?
pole minu asi aga kui tahad siis vasta
Vasta
#73
Satanism on jama värk jah, sellega olen nõus.
Ja sellega tegelemine on ohtlik ka, kui sellest mitte midagi ei teata.
Lühidalt öeldes on satanism religioosne või filosoofiline liikumine, kus kummardatakse
S a a t a n a t ja tegeletakse m u s t a m a a g i a g a.
Satanistide grupid loodi juba keskajal. A n t o n S z a n d o r LaVey (1930-1997), oligi see satanismile filosoofiliste aluste looja. 1969 avaldas
ta oma “Saatana Piibli”, mis on tänaseni modernse satanismi juhtteos. Raamatu filosoofiline tuum on kätketud üheksasse kristlikele printsiipidele vastandatud teesi.

Nüüd madam Helena Blavatskyst (1831-1891)
Satanismiga teda nüüd küll sobi seostada. Esiteks on teosoofia ja satanism sedavõrd vastandlikud asjad, et see ei ole lihtsalt kohane, teiseks sündis see naljatilk Lavey oma 40 aastat peale madam Blavatsky surma.
Blavatsky oli haritud ja palju reisinud inimene ja lisaks olid tal selgeltnägemise võimed.
A-tel 1848 - 1858 reisis Kreekas, Prantsusmaal, Saksamaal, Inglismaal, Quebecis, Lõuna-Ameerikas, Mehhikos, Indias ja Tiibetis. Tänu temale on paljud muistsed saladused ka meieni jõudnud ja isegi eesti keeles.
Ta oli Aasia ärkamist õhutavate india-tiibeti rahvuslike ringkondade saadik ja niisugusesse ringkonda ei valita juba igaüht. Tema järgi suunavad inimkonna arengut valguse vaimud, kes kuuluvad suurde kosmilisse vennaskonda. Ja seda Suurt Valget Vennaskonda ega midagi muud ei mõelnud ta välja, vaid selle kohta on sadu muistseid legende säilinud tänaseni.
Nii, et kui WhiteSpideri on huvi muistsete saladuste ja maagia vastu, siis tasuks alustada kasvõi Blavatsky õpetustest.
Või lihtsalt teosoofiast:
http://teosoofia.ee/
See ei tähenda, et peaks teosoofiks hakkama, aga minu arvates peaks iga haritud inimene teadma vähemalt, mis see on. Ja alustada võib siit: http://teosoofia.ee/budism/neli_oilsat_tode

Anton LaVey oli lihtsalt üks kole ja tige vanamees:
http://en.wikipedia.org/wiki/Anton_LaVey...bout_LaVey

Ja midagi ilusat tal polnud ju õpetada, ehkki natuke ju teadis ka okultismist.
Vasta
#74
eks ma vist pean uurima selle kohta veel jahm..
noor olen ka veel ,et selliseid asju rääkida
Vasta
#75
Tsitaat:Nüüd madam Helena Blavatskyst (1831-1891) Satanismiga teda nüüd küll sobi seostada. Esiteks on teosoofia ja satanism sedavõrd vastandlikud asjad, et see ei ole lihtsalt kohane, teiseks sündis see naljatilk Lavey oma 40 aastat peale madam Blavatsky surma. Blavatsky oli haritud ja palju reisinud inimene ja lisaks olid tal selgeltnägemise võimed. A-tel 1848 - 1858 reisis Kreekas, Prantsusmaal, Saksamaal, Inglismaal, Quebecis, Lõuna-Ameerikas, Mehhikos, Indias ja Tiibetis. Tänu temale on paljud muistsed saladused ka meieni jõudnud ja isegi eesti keeles. Ta oli Aasia ärkamist õhutavate india-tiibeti rahvuslike ringkondade saadik ja niisugusesse ringkonda ei valita juba igaüht. Tema järgi suunavad inimkonna arengut valguse vaimud, kes kuuluvad suurde kosmilisse vennaskonda. Ja seda Suurt Valget Vennaskonda ega midagi muud ei mõelnud ta välja, vaid selle kohta on sadu muistseid legende säilinud tänaseni.

Blavatsky oli üks viimane petis, šharlatan ja trikitaja...
1884. aastal paljastas üks varemalt temaga koos töötanud, kuid ise pettuse ohvriks langenud abielupaar kõik ta pettused...tõenditeks olid Blavatsky enese kirjad pettuste kirjeldustega, mille käekirja sobivust korduvalt kontrolliti ja kinnitati...Inglise Psüühikanähtuste Uurijate Selts viis läbi põhjaliku uurimise ja väljastas 500 leheküljelise aruande tervest Blavatsky pettuseskeemist...naine pääses vist vaevu kriminaalkaristusest...
Muidugi seda häbiplekki Blavatsky truud kummardajad mainida ei taha...
Siin natukene sellest aruandest: http://www.blavatskyfoundation.org/obituary.htm
Samuti uurimus sellest kuidas paljud ta kirjutised olid otsesed plagiaadid: http://www.blavatskyarchives.com/colemansources1895.htm

Soovitan samuti lugeda sellist raamatut nagu ""Prohvetid ja imetegijad"" (V. Rožnov, 1977), kus muuhulgas räägib Blavatsky pettustest, hobusevargast Rasputinist, "ingel" Cylamenist, "doktor" Balsamo'st, Mesmerist ja Cagliostrost...keda kõiki ühendab olemine elavaks(nüüd surnud) näiteks kui kaugele võivad pettused areneda, kui inimestel puudub tervislik kriitikameel ja arusaamine sellest kuidas maailm nende ümber töötab...

[Muudetud: 4-18-2010 Nielander]

[Muudetud: 4-18-2010 Nielander]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat