Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelik
#1
Tere jälle!

Kui olin väike kartsin pimedas üksi olla ja ükskord kui ema vetsu läks ootasin teda vetsuukse taga ja siis nägin , et toauksest tulevad sisse minu ema näoga irvitavad naised.Aga siis tuli ema vetsust välja ja naised kadusid.
Ühekorra olin väiksena ärkvel ja nägin kapiotsas suurt silma mis mind vaatas.Ema ütles mulle ,et nägin und aga ma tean mida nägin.Vaatasime emaga ükskord telekat.Olin siis mingi viie aastane.Ema läks vannituppa ja ma jäin üksi saadet vaatama.Kui sade lõppes nägin hallikat meest ekraanilt läbi kõndimas.Ehmatasin kohutavalt.
Nüüd elan teises kohas ja 2 aastat tagasi suri naabrinaine.Sellest peale hakkas mu kass veidralt käituma ja vahel tundsin toas sellist halba energiat ja kohutavalt külm oli ka.Mõnikord jooksin elutuppa ema ja isa juurde sest hirm läks nii suureks.Nüüd suvel suri mul vanaisa .Tundsin ss ka et vahel on keegi minuga aga see polnud halb tunne.Pigem selline hea.Külmahood aga olid ikka.Vot sellised kogemused siis.Ja olen koolis tundnud ka vahel sellist halba energiat.Seal mõned inimesed surma saand.Ültse tunnetan jube hästi kui keegi on veel minuga kaasa ning tunnen ültse selliseid halbu ja häid energiaid.Ütlesin ka kord klassiõhtul sõbrannale et tunnen nagu keegi vahiks meid.Ta ütles et kujutan ainult ette aga tundsin korraks külmahoogu.Kas see et niimoodi igal pool tunnetan on seal hea või halb energia on normaalne?Hrmm
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat