• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 40
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radikaalne feminism
#1
Kuna viimased selle teemalised alajaotused on kinni siis otsustasin uue teha. Õnneks meil siin asi nii hull ei ole kui ookeani taga ja loodame, et ei lähe ka. parem karta kui kahetseda.



http://www.justfourguys.com/the-campus-rape-myth/

Feministid mõtlesid 70-ndatel välja väljendi "Rape culture", ehk iga mees on potensiaalne vägistaja. Hetkel käib massiivne selle teemaline propaganda USA ülikoolides, kus väidetavalt iga 4-s nais üliõpilane langeb vägivalla ohvriks. Ja loomulikult saab vägistada ainult mees naist, muud võimalused on välistatud, või kui oleksgi siis naine meest siis on vastus, saa meheks või sa peaks õnnelik olema, et sa viimaks said.
Antud artikkel siis lükkab statistikat ümber ja toob välja, kust sellised arvud on tulnud.
http://www.avoiceformen.com/feminism/fem...tes-women/

Facebook allub feministide survele. Igasugune vägivaldne käitumine või selle õhutamine naiste vastu on tsenseeritud, aga meestevastane üleskutsed on ok. Nagu ikka, topeltstandardid.

Paistab, et vaikse ajastu seadus mida EL hetkel "loeb" hakkab vaikselt jõustuma.
#2
Natuke lugemist nende taustast kes seda poliitilist voolu sünnitasid ja edasi viivad. Sisuliselt on tegemist marksistide-bolševike kampaaniaga perekonna lõhkumiseks ja Meeste - Naiste omavahel tülli ajamiseks, et nemad saaksid lõigata poliitilist profiiti ja kontrollida ühiskonda. On küll mitu linki, kuid sisuliselt räägivad ühest asjast - neist kes seda liikumist ajavad, kuidas ajavad ja miks ajavad. Juttu on ka juurtest ja kes olid selle liikumise sünni juures.
Kunagi vist juba lisasin mitu lugu liikumisest mida tuntakse nime alla "suffergetid" ja mis läheb sisuliselt samasse ratta. Selle liikumise sünnitasid sama taustaga inimesed. Ei vaidel vastu, et tollal ei olnud naiste elu just maaiskas aga samas ei olnud see maasikas mitte kellegile - kui sa just rahakast suguvõsast polnud. Kuna aga naiste emotsioonidega on kergem manipuleerida siis esmalt pandi löögi alla just nemad. Selle asemel, et konstruktiivselt asjale läheneda ja arendada ühiskonda ja selle läbi parandada KÕIGI olukorda viidi asi puhta kujuliselt konflikti tasemele, et kas annate meile EELISÕIGUSED või surge koerad.

The Jewish Roots of a Feminist Icon – Forward.com
Our Jewish roots: Feminism :: Catholic News Agency (CNA)
"Betty Friedan, Feminism, and Jewish Identity", from Joyce Antler, The Journey Home... | Jewish Women's Archive
Feminism — Birthed by Jewish Cultural Marxists: Part One | Zionist Outrage
Betty Friedan and the Ideological Tension Between Feminism and Zionism – Tablet Magazine
#3
Mul ei ole mingit probleemi feminsimiga, las ajavad oma asja. Ma räägin radikaalsest feminismismist, mis on see millest Excu räägib. Meeste ja naiste vaheliste viha õhutamine. Ja pea liiva alla toppimine ei aita. Feminismi moto on sugudevaheline võrdsus, kunagi nad võibolla tõesti tegelesid sellega. Hetkeks on sellest saanud naiste õiguste suurendamine, meestelt õiguste ära võtmisega.

Kui tulevad uudised erinevate meeste gruppide sigadustest siis see ei ole viha õhutav, aga kui tulevad uudised feministide sigadustest, siis on need tühjad, labased ja viha õhutavad? Kas see pole mitte topelt standardid? Kui erinevad grupid tahavad võrdsust, siis olgu võrdsus aga mitte ühepoolne maha tegemine.
#4
Feminism kui liikumine pole kunagi olnud võrduse poolt. Neid on algusest peale huvitanud radikaalne lähenemine ehk siis konflikti õhutamine. Peamine eesmärk on olnud seda teha läbi naiste lihtsama mõjutamise emotsioonide kaudu. Luuakse ohvri kuvand väites, et naised saavad vähem hüvesi kui mehed kelle käes on väidetavalt "jämedam ots".
Samas ignoreeeitakse, et mehed ja naised omavad mitmeid erinevusi nii emotsinaalsel, loogilisel, füsioloogilisel ja veel mitmel tasandil. Keskmiselt pole naised kunagi kehvemad olnud - nad on juhtinud riike ja armeesi rääkimata muudest rollidest ajaloos. Küsimus EI TOHI illusoorse võrdsuse rakendamises vaid tasakaalu saavutamises igapäeva elus arvestades sugude vahelisi erinevusi ja soodumusi. Keegi ei hakka naistel keelama kombaini juhtimist või kosmosesse lendamist, kuid rõhk peab olema naise vabal valikul. Feminism aga paneb naisele lauda kohustuse võistelda mehega ka seal kus seda vaja ei ole ja seda iga hinna eest isegi siis kui see ei ole naisele loomulik või lausa isegi vastu näidustatud.
Selline protsess ja propaganda muudab naised aga mehega sarnaseks ja kaob sugude vaheline erinevus mis mõjub laastavalt nii meestele kui naistele. Loodus on meid ehitanud - või Jumal loonud kui see variant mõnedele paremini sobib - kahe sooliseks ja elu jätkamine nõuab seks partnerlust Mehe ja Naise vahel - mitte muid variante. Juhul kui see mudel ei toimi saavad enamus tundma sügavaid psüühilisi probleeme. Süvenevad konfliktid ühiskonnas ja kannatab KÕIGI elukvaliteet.

Tapatalk from GalaxyTab
#5
(25-09-2013, 07:40 )Marconato Kirjutas: Mul ei ole mingit probleemi feminsimiga, las ajavad oma asja. Ma räägin radikaalsest feminismismist, mis on see millest Excu räägib. Meeste ja naiste vaheliste viha õhutamine. Ja pea liiva alla toppimine ei aita. Feminismi moto on sugudevaheline võrdsus, kunagi nad võibolla tõesti tegelesid sellega. Hetkeks on sellest saanud naiste õiguste suurendamine, meestelt õiguste ära võtmisega.

Kui tulevad uudised erinevate meeste gruppide sigadustest siis see ei ole viha õhutav, aga kui tulevad uudised feministide sigadustest, siis on need tühjad, labased ja viha õhutavad? Kas see pole mitte topelt standardid? Kui erinevad grupid tahavad võrdsust, siis olgu võrdsus aga mitte ühepoolne maha tegemine.

Teil läheb see radikaalse feminismi vastu võitlemine sujuvalt üle kogu feminismi vastaseks võitluseks. Tehke kõigepealt endale selgeks, mis on tõeliselt radikaalne feminism. Te justkui ei saaks aru, et mõnedes kohtades on ka tänapäeval mehed oma positsiooni niimoodi kindlustanud, et naisi sinna ligi ei lastagi - kui palju on tippjuhtide hulgas naisi või tõeliselt kõrgete riigiametnike, poliitikute? Vaadake protsenti. Kas te tahate väita, et naiste seas on tarku inimesi vähem? (Mõningane dresseeritud ebakindlus ehk tõesti...)Tegemist pole ausa konkurentsi tulemustega. Igapäevaelust võiks seesuguse isolatsiooni kohta näiteid tuua veel küll ja küll, aga kuna see on parafoorum ja seega on eelistatud parateemadest rääkida, siis võtke näiteks vabamüürlased. Naised ei saa kunagi olla vabamüürlased, nad saavad olla vaid vabamüürlaste elukaaslased.
Hakata siin rääkima, kuidas juudid on kõiges süüdi, tähendab probleemi reaalsest analüüsist keeldumist. Sest kui asja lähemalt vaadelda, seejuures olla suuteline ennast ka vastassoost isiku olukorda panema, selguks kohe ebameeldiv tõde. Et pole mingit kolmandat osapoolt naiste ja meeste vahelist viha õhutamas.

Mõned siin võtavad sõna selles, mis on naistele loomulik ja mis mitte. Kuidas asjad olema peaksid.
Mitte eriti üllatuslikult on need mehed. Ma ei mäleta, et keegi oleks küsinud minu kui naise arvamust. Pigem on nii, et kui ma oma arvamust avaldan, tuleb sellele vastu vaid solvanguid. Eriti siis kui hakatakse juba väitlust kaotama.

Kus te näete siin foorumis teemasid a la "meestel munad maha", " mehed on kõik rämedad vägistajad", " mehed on alamad olendid" - ükskõik missugust radikaalse feminismi teemat? Ainukesed, kes siin järjepidevalt feminismist ketravad, olete te ise.
#6
Siin foorumis pole sellised " meestel munad maha", " mehed on kõik rämedad vägistajad", " mehed on alamad olendid" väljendeid kuna, Eestis on selline radikaalsus vähene või olematu. Õnneks.

Sinu nais tippjuhtide kohalt. Kui kaua on mõned kõrged tippjuhid teinud tööd, et sinna kohale saanud? Aastakümneid. Kaua on eesti olnud vaba, et naistel oleks samad võimalused? Mitte piisavalt kaua. Kindlasti on selliseid firmasid kus mehed võtavad ainult mehi tööle, samas ka vastupidi. Töötasin üle 10.a firmas kus nii juhataja kui kogu juhatus oli naised. Diskrimineerimine? Kindlasti mitte.

Feminism kui selline on palju saavutanud, kahtlemata aga kuna seaduse kohalt oleks nagu kõik võrdne, siis radikaalsed feministid arvavad, et sellest on vähe. Selleks, et saabuks ülim vabadus, on vaja mehi igatpidi represseerima hakata. Naised saavad õigusi juurde, meestelt õiguste ära võtmisega.
Ja seda kõike saavutatakse propaganda ja "tõe" väänamisega.

Mul isklikult ei ole probleemi kui naised töötavad või karjääri teevad. Palun see on vabadus, aga kui sa tahad võrdsust siis saad sa "meeste ühiskonna" plussid ja miinused.

Ja kuna Femismi hääled kõlavad nii siin kui ka välismaal palju tugevamalt kui meeste õiguste võitlejate hääled, siis tegingi selle foorumi alajaotuse.

Kuna väljamaal on need asjad päris hulluks läinud, siis sellepärast tulevadki enamus uudiseid väljamaal.

http://judgybitch.com/2013/04/17/louis-c...hy-say-it/

HBO Saatejuht väidab, et: " mehed on siin maailmas kõige suurem oht naistele". Faktid ja tegelikus.
#7
Ei ole olemas mitte radikaalset feminismi - see ja teised sellised liikumised on oma olemuselt juba radikaalsed.

Küsimus ei ole mitte meie/meeste alla jäämises vaid selles, et vaidlus käib erinevatel tasaanditel - loogika ja emotsioonide tasansitel. Õnneks on veel piisavalt naisi kes suudavad ka loogilisel tasandil asjaga toime tulla.

Aru tuleb saada sellest, et poliitilised protsessid lähtuvad loogikast mitte emotsioonidest ja feminism on lihtsalt üks poliitilstest protsessidest.
Need kes seda asja ajavad teavad seda ja suunavad propaganda just emotsioonide tasemel aga LOOGIKA jõul. Tulemuseks on see, et paljud naised ei saa aru, et pikemas perspektiivis on see neile kahjulik. Nagu öeldud on mitmed naisterahvad kes sellest aru saavad ha sellest ka kirjutavad. Naiste ja samas ka meeste omavaheliste suhete paranemine peab toimuma mõlema poole teadlikuse kasvu abil mitte aga "relvastus" konflikti läbi.
#8
Mind ajab see siin samuti pahaseks, seega pange jha teema kinni ära. Pealegi minu jaoks on kaks täiesti erinvat mõistet "sugudevaheline võrdsus" ja "sugudevaheline sotsiaalne võrdsus".
Sugudevaheline võrdsus, no ma ei tea... ja veelgi kummalisem on lugedaSad Marconato Postitus: #1 -"Hetkel käib massiivne selle teemaline propaganda USA ülikoolides, kus väidetavalt iga 4-s nais üliõpilane langeb vägivalla ohvriks. Ja loomulikult saab vägistada ainult mees naist, muud võimalused on välistatud, või kui oleksgi siis naine meest siis on vastus, saa meheks või sa peaks õnnelik olema, et sa viimaks said. ", kus siis mehed hakkavad positsioone/õigusi kaotama ja siis tuuakse mingi väide alljärgnevas, et jha... mis mõttes nagu, et õigus vägistamisele kahaneb või mis`?
Ja ei ole midagi ega kedagi võimalik kusagile vihkama õhutada, kui on ühiskonnas kõik korras.


(25-09-2013, 07:40 )Marconato Kirjutas: Feminismi moto on sugudevaheline võrdsus, kunagi nad võibolla tõesti tegelesid sellega. Hetkeks on sellest saanud naiste õiguste suurendamine, meestelt õiguste ära võtmisega.

Aga ega ma ei saa midagi aru kah, mul on selle kohapeal kus aju peaks asuma...nuh see...



#9
(25-09-2013, 10:00 )Eithea Kirjutas: Mind ajab see siin samuti pahaseks, seega pange jha teema kinni ära. Pealegi minu jaoks on kaks täiesti erinvat mõistet "sugudevaheline võrdsus" ja "sugudevaheline sotsiaalne võrdsus".
Sugudevaheline võrdsus, no ma ei tea... ja veelgi kummalisem on lugedaSad Marconato Postitus: #1 -"Hetkel käib massiivne selle teemaline propaganda USA ülikoolides, kus väidetavalt iga 4-s nais üliõpilane langeb vägivalla ohvriks. Ja loomulikult saab vägistada ainult mees naist, muud võimalused on välistatud, või kui oleksgi siis naine meest siis on vastus, saa meheks või sa peaks õnnelik olema, et sa viimaks said. ", kus siis mehed hakkavad positsioone/õigusi kaotama ja siis tuuakse mingi väide alljärgnevas, et jha... mis mõttes nagu, et õigus vägistamisele kahaneb või mis`?
Ja ei ole midagi ega kedagi võimalik kusagile vihkama õhutada, kui on ühiskonnas kõik korras.


(25-09-2013, 07:40 )Marconato Kirjutas: Feminismi moto on sugudevaheline võrdsus, kunagi nad võibolla tõesti tegelesid sellega. Hetkeks on sellest saanud naiste õiguste suurendamine, meestelt õiguste ära võtmisega.

Aga ega ma ei saa midagi aru kah, mul on selle kohapeal kus aju peaks asuma...nuh see...

Mitte meeste "vägistamise õiguse" ära võtmine, vaid õigete numbrite välja toomine. Kui hetkel on propaganda, et iga 4-s naine vägistatakse, siis see on laus vale ja tekitab vihkamist ja iga mehe kahtlustamist. Tegelikult on see % kordades ja kordades väiksem. Kui sa loeksid artikli läbi siis sa näeks. Selle artikli mõte on selles, et ei ole valesid vastuseid vaid on valed küsimused.

Samas väide, et mehed on kõik pedofiilid. Isa mänguväljaku ääres kui laps samal ajal seal mängib, saab kohe vihkajalikud pilgud, potensiaalne pedofiil onju. Vist oli arabia airlanes. Kui mees satub istuma alaelise lapse kõrvale, siis antakse mehele uus koht. Potensiaalne pedofiil. Kui naine süüdistab meest vägistamises, ei mingit uurimist, suht kindel süüdimõistmine, oht naisele kui välja tuleb, et mingit vägistamist ei ole juhtunud, 0. Mehe elu on rikutud. Jne jne jne.

#10
(25-09-2013, 10:23 )Marconato Kirjutas: Mitte meeste "vägistamise õiguse" ära võtmine, vaid õigete numbrite välja toomine. Kui hetkel on propaganda, et iga 4-s naine vägistatakse, siis see on laus vale ja tekitab vihkamist ja iga mehe kahtlustamist. Tegelikult on see % kordades ja kordades väiksem. Kui sa loeksid artikli läbi siis sa näeks. Selle artikli mõte on selles, et ei ole valesid vastuseid vaid on valed küsimused.

Samas väide, et mehed on kõik pedofiilid. Isa mänguväljaku ääres kui laps samal ajal seal mängib, saab kohe vihkajalikud pilgud, potensiaalne pedofiil onju. Vist oli arabia airlanes. Kui mees satub istuma alaelise lapse kõrvale, siis antakse mehele uus koht. Potensiaalne pedofiil. Kui naine süüdistab meest vägistamises, ei mingit uurimist, suht kindel süüdimõistmine, oht naisele kui välja tuleb, et mingit vägistamist ei ole juhtunud, 0. Mehe elu on rikutud. Jne jne jne.

Kas hakkame kõi foorumeid kinni panema sellepärast, et kellelegi see ei meeldi ja tekitab viha? Mulle ei meeldi paljud alamfoorumid siin, aga ma ei lähe sinna räuskama ja nõudma nende kinni panemist. Kui ei meeldi, siis ära loe. Nii lihtne see ongi.

Noo mina siin rääkisin ikka väga viisakalt teema sulgemisest ja kus see minu räuskamine ja vihkamine nagu oli ? Pahameel ja vihkamine on täiesti erinevad mõisted. Muideks sa ju ise siin praegu vahutad pahameelest.

Mis vägistamisse puutub siis, midagi ei ole teha, ei ole vaja sellist asja meestel omavahel dolereerida( kelle väljamõeldis on bordellid?), siis vähenevad ka teod ja edasi ei ole ka võimalik mingeid statistilisi numbreid suurendada või vähendada, aga kuidas sina just neid nn "õigeid" statistilisi numbreid tead?
Ja mis probleem selle bedofiiliaga on, kas need õigused ka vähenevad ja naisi ei ole tegevuses õigesti statistiliselt märgatud või?

(25-09-2013, 07:40 )Marconato Kirjutas: Feminismi moto on sugudevaheline võrdsus, kunagi nad võibolla tõesti tegelesid sellega. Hetkeks on sellest saanud naiste õiguste suurendamine, meestelt õiguste ära võtmisega.
#11
Ka Eestis on hakanud levima see vaade, mille kohaselt IGA VIIMANE KUI ÜKS meeshing, kes tänaval naisele vastu jalutab, on potentsiaalne vägistaja.

Ja see ei ole lihtsalt selline teema, mille kohta võiks öelda, et ah las nad siis arvavad nii, sest sellistel rumalustel on kombeks märkamatult koguneda ja kasvada, kuni lõppeks programmeeritakse juba kõigi alateadvust sääraste väidetega.

Eespool märkasin väidet, et ega saatejuht pole jumal, et tema otsustab. Tänases maailmas on küll. Meedia orjad tarbivad seda saasta 24/7 ja isegi kui teadlikult naerad mingi jama välja, siis alateadlikult jääb see jama meelde ja piisava hulga alateadlike impulsside korral hakkab see väärteadmine alateadvusest tavateadvusesse jõudma.
#12
Antud teema minu arvates ei peaks üldse siin foorumis olema. Seda siis juba puhtalt foorumi suunitluselt. Teisalt nagu näha, siis taaskordne ponnistus on juba omadega liiva jooksnud...
#13
(25-09-2013, 10:49 )Eithea Kirjutas:
(25-09-2013, 10:23 )Marconato Kirjutas: Mitte meeste "vägistamise õiguse" ära võtmine, vaid õigete numbrite välja toomine. Kui hetkel on propaganda, et iga 4-s naine vägistatakse, siis see on laus vale ja tekitab vihkamist ja iga mehe kahtlustamist. Tegelikult on see % kordades ja kordades väiksem. Kui sa loeksid artikli läbi siis sa näeks. Selle artikli mõte on selles, et ei ole valesid vastuseid vaid on valed küsimused.

Samas väide, et mehed on kõik pedofiilid. Isa mänguväljaku ääres kui laps samal ajal seal mängib, saab kohe vihkajalikud pilgud, potensiaalne pedofiil onju. Vist oli arabia airlanes. Kui mees satub istuma alaelise lapse kõrvale, siis antakse mehele uus koht. Potensiaalne pedofiil. Kui naine süüdistab meest vägistamises, ei mingit uurimist, suht kindel süüdimõistmine, oht naisele kui välja tuleb, et mingit vägistamist ei ole juhtunud, 0. Mehe elu on rikutud. Jne jne jne.

Kas hakkame kõi foorumeid kinni panema sellepärast, et kellelegi see ei meeldi ja tekitab viha? Mulle ei meeldi paljud alamfoorumid siin, aga ma ei lähe sinna räuskama ja nõudma nende kinni panemist. Kui ei meeldi, siis ära loe. Nii lihtne see ongi.

Noo mina siin rääkisin ikka väga viisakalt teema sulgemisest ja kus see minu räuskamine ja vihkamine nagu oli ? Pahameel ja vihkamine on täiesti erinevad mõisted. Muideks sa ju ise siin praegu vahutad pahameelest.

Mis vägistamisse puutub siis, midagi ei ole teha, ei ole vaja sellist asja meestel omavahel dolereerida( kelle väljamõeldis on bordellid?), siis vähenevad ka teod ja edasi ei ole ka võimalik mingeid statistilisi numbreid suurendada või vähendada, aga kuidas sina just neid nn "õigeid" statistilisi numbreid tead?
Ja mis probleem selle bedofiiliaga on, kas need õigused ka vähenevad ja naisi ei ole tegevuses õigesti statistiliselt märgatud või?

(25-09-2013, 07:40 )Marconato Kirjutas: Feminismi moto on sugudevaheline võrdsus, kunagi nad võibolla tõesti tegelesid sellega. Hetkeks on sellest saanud naiste õiguste suurendamine, meestelt õiguste ära võtmisega.

Vägistamine ei olegi tolereeritav. Kas ma olen seda väitnud? Ma väga vabandan kui ma sinust valesti aru sain.
Statistika on selline tore asi, kuigi ka see on mõnikord vildakas siis ta annab rohkem mingit aimu kui propaganda. Ja statistikat on võimalik vastavast ametist välja nõuda.

Kuidas on bordellid seotud pedofiiliaga? Kas sul on kindlaid tõendeid, et just mehed bordellid välja mõtlesid?

Ok, ma toon sulle analoogi selle vägistamise teemaga.

Stsenaarium: keegi küsib õigeid küsimusi ja saadakse vajalik statistika. Ja siis tuleb massiivne reklaami kapaania, koolides, ajalehtedes, töökohtades kus iganes pähe tuleb. Kampaania sisuks on: " iga teine naine võtab/võtaks raha seksi eest ehk iga teine naine on potensiaalne prostituut ja see kampaania kestab aastaid. Kas sa oleksid rahul sellega? Käid linna peal ja iga mees vaatab sind kui potensaalset prostituuti? Ma usun, et mitte


#14
Isiklikult on mul sügavalt ükskõik feminismist, seega jha, kuid selliselt teemaga tegeldes te õhutate praegu ise asja...

Üldiselt tehkem siis mehed Eesti riigis asjad korda, nii et kõigil meil oleks siin hea elada ja vaadake, kuidas feminismi teema koos küllastunud pedofiilia pisikuga kaob iseenesest , vähemasti siit Eestist ja küll hakkavad ka naised seisma oma heade ja asjalike meeste eest ja saab ka puuduma igasugune viljakas kasvupinnas mingisugusele radikaalsele feminismi ideele.

Ühesõnaga ei ole vaja siin jutustada, hakake Eesti elu muutma, see on ju küll ometi üks väga mehelik meeste tegemine.
#15
Marconato, kas tunned end sellest teemast puudutatuna, et siin selle üles t6stad? Mida külvad, seda l6ikad. Ah, et kus seda teemat veel väga ei ole sinna tuleb see sisse viia, sellest rääkida?
#16
Iga mees, on teemast ühel või teisel moel puudutatud. See, et sa seda tähele ei ole pannud ei tähenda, et see sind ei puuduta.

Samas see teema puutub otsapidi kokku NWO ja Agenda 12 või oli see 24, ja muude selliste programmidega. Ehk külvata viha ja vaenu erinevate gruppide vastu , mehed vs naised, valged vs värvilised, vaesed ja rikkad jne. Külvata rahutusi selleks, et tagaplaanil vaikselt oma asja ajada.

Ja lisaks, minu eesmärk ei ole viha ega vaenu tekitada, vaid tõsta erinevate inimeste teadlikust. See, et meil suht rahulik on ei tähenda, et see ka nii jääb. Ja kui selline asi hakkab imbuma meie riiki, siis me selle ka ära tunneksime ja saaks sellele vastu hakata. Võrdsus sugupoolte vahel ei tähenda ühe või teiste õiguste jalgealla tallamist.

On olemas alajaotus" Euroopa tulevik on muhhameedlus". Kui palju teid isklikult see asi puudutab? Ma ei usu, et väga paljusi ja samas on see olemas ja ei ole näinud väga palju vihaseid kirju selle kinni panemiseks. Praegu meil sellega probleeme ei ole ja loodame ,et ei tule ka.
(25-09-2013, 11:33 )Eithea Kirjutas: Isiklikult on mul sügavalt ükskõik feminismist, seega jha, kuid selliselt teemaga tegeldes te õhutate praegu ise asja...

Üldiselt tehkem siis mehed Eesti riigis asjad korda, nii et kõigil meil oleks siin hea elada ja vaadake, kuidas feminismi teema koos küllastunud pedofiilia pisikuga kaob iseenesest , vähemasti siit Eestist ja küll hakkavad ka naised seisma oma heade ja asjalike meeste eest ja saab ka puuduma igasugune viljakas kasvupinnas mingisugusele radikaalsele feminismi ideele.

Ühesõnaga ei ole vaja siin jutustada, hakake Eesti elu muutma, see on ju küll ometi üks väga mehelik meeste tegemine.

Feminismi teema ei kao kunagi ära ja ei peagi kaduma. On hea kui on ühendus kes tegeleb kindla grupi õiguste kaitsega.

Teemaks on radikaalne feminism. Nagu tavaliselt iga -ism on suht ok ja tolereeritava kuni ta ei hakka radikaliseeruma ja liiga palju võimust võtma. Siis lähevad asjad tasakaalust ära ja see on paha paha.

#17
Marconato, asi ei ole ju meeste õiguste äravõtmises , vaid naiste õiguste tagasivõtmises ?

Klikiajal oli selline üks naistejakiri,( ei tule hoobilt meelde, mul on erinevaid aastakäike ) ,kus kuude lõikes tehti kokkuvõtteid erinevate maade naise rollist ja elukorraldusest. Kõige rohkem leidis poolehoidu Põhjamaade ja Inglismaa elukorraldus, kõige suurema koorma panid naise selga meie ja soome mehed , lükates naise selga kõik võimalikud toimetused .

Kiidetakse ju saare naist, kes toidab kuus last ja mehe ka ? Või kus vanasti olid naised, sünnitasid vao vahel lapse, mähkisid väetikese suurrätti ja võtsid kartulit edasi ? Jah, toitsid küll, aga mis hinnaga ?
Kolhoosi ajal oli riigitöö ja kodutöö; pool sajandit tagasi polnud igas kodus pesumasinat ja külmkappigi, mis oleks naise elu hõlbustanud . Kolhoosi algusaastail oli veel tühi kõht ka saatjaks. Praegugi teeb enamus naisi ju palgatööle lisaks ka kodutööd, ilma et mees lillegi liigutaks ? Kelle tarvis need turvakodudki teie arust ehitatud on ? Nüüd on sellest rääkima hakatud, vanasti ei julgetud iitsatadagi väljaspool kodu, et mees raske käega on .

Lugege Tammsaaret, lugege Metsanurka, lugege otse ja lugege ridade vahelt. Ja tulge siis ütlema, et naised liiga teevad .
Kooles ju Vargamäe Krõõtki raske töö kätte, ja sama rada läks Mari ka .

Soomalste naine " vaimo" tähendab tõlkes tegelikult orja.
Oli meilgi u taludes vaimutüdrukud , tuleb meelde ajaloost ?
Aga see pole ju ajalooliselt kogu aeg nii olnud.

Nii et keegi ei võta õigusi ära, võetakse lihtsalt tagasi.
Muide, ma ei ole enda teada feminist, aga eelnevat ei saa ka eirata. Naistel peab jääma valikuvõimalus. Abielu ei tohiks olla ainus eneseteostuse vorm.


#18
(25-09-2013, 12:20 )olematu Kirjutas: Marconato, asi ei ole ju meeste õiguste äravõtmises , vaid naiste õiguste tagasivõtmises ?

Klikiajal oli selline üks naistejakiri,( ei tule hoobilt meelde, mul on erinevaid aastakäike ) ,kus kuude lõikes tehti kokkuvõtteid erinevate maade naise rollist ja elukorraldusest. Kõige rohkem leidis poolehoidu Põhjamaade ja Inglismaa elukorraldus, kõige suurema koorma panid naise selga meie ja soome mehed , lükates naise selga kõik võimalikud toimetused .

Kiidetakse ju saare naist, kes toidab kuus last ja mehe ka ? Või kus vanasti olid naised, sünnitasid vao vahel lapse, mähkisid väetikese suurrätti ja võtsid kartulit edasi ? Jah, toitsid küll, aga mis hinnaga ?
Kolhoosi ajal oli riigitöö ja kodutöö; pool sajandit tagasi polnud igas kodus pesumasinat ja külmkappigi, mis oleks naise elu hõlbustanud . Kolhoosi algusaastail oli veel tühi kõht ka saatjaks. Praegugi teeb enamus naisi ju palgatööle lisaks ka kodutööd, ilma et mees lillegi liigutaks ? Kelle tarvis need turvakodudki teie arust ehitatud on ? Nüüd on sellest rääkima hakatud, vanasti ei julgetud iitsatadagi väljaspool kodu, et mees raske käega on .

Lugege Tammsaaret, lugege Metsanurka, lugege otse ja lugege ridade vahelt. Ja tulge siis ütlema, et naised liiga teevad .
Kooles ju Vargamäe Krõõtki raske töö kätte, ja sama rada läks Mari ka .

Soomalste naine " vaimo" tähendab tõlkes tegelikult orja.
Oli meilgi u taludes vaimutüdrukud , tuleb meelde ajaloost ?
Aga see pole ju ajalooliselt kogu aeg nii olnud.

Nii et keegi ei võta õigusi ära, võetakse lihtsalt tagasi.
Muide, ma ei ole enda teada feminist, aga eelnevat ei saa ka eirata. Naistel peab jääma valikuvõimalus. Abielu ei tohiks olla ainus eneseteostuse vorm.

Selles ongi asi, et meestelt võetakse need õigused ära ja naiste õigusi suurendatakse ehk mis on lubatud naistele ei ole lubatud enam meestele. Kui varem oli mõlemad sugupooled vähemalt seaduse ees võrdsed, siis enam ei ole ja isegi seaduse järgi. Ja selles ongi kogu point.

Wikipedias (ja enamus võtavad seda kui ülimat tõde)on kirjas, et 99% vägistajatest on mehed (1991a statistika), viimased USA statistika näitab, et see on vähemalt 50/50 aga seda ei kajastata kuskil, kuna see ei ole radikaalsetele feministidele kasulik.


#19
(25-09-2013, 12:32 )Marconato Kirjutas:
(25-09-2013, 12:20 )olematu Kirjutas: Marconato, asi ei ole ju meeste õiguste äravõtmises , vaid naiste õiguste tagasivõtmises ?

Klikiajal oli selline üks naistejakiri,( ei tule hoobilt meelde, mul on erinevaid aastakäike ) ,kus kuude lõikes tehti kokkuvõtteid erinevate maade naise rollist ja elukorraldusest. Kõige rohkem leidis poolehoidu Põhjamaade ja Inglismaa elukorraldus, kõige suurema koorma panid naise selga meie ja soome mehed , lükates naise selga kõik võimalikud toimetused .

Kiidetakse ju saare naist, kes toidab kuus last ja mehe ka ? Või kus vanasti olid naised, sünnitasid vao vahel lapse, mähkisid väetikese suurrätti ja võtsid kartulit edasi ? Jah, toitsid küll, aga mis hinnaga ?
Kolhoosi ajal oli riigitöö ja kodutöö; pool sajandit tagasi polnud igas kodus pesumasinat ja külmkappigi, mis oleks naise elu hõlbustanud . Kolhoosi algusaastail oli veel tühi kõht ka saatjaks. Praegugi teeb enamus naisi ju palgatööle lisaks ka kodutööd, ilma et mees lillegi liigutaks ? Kelle tarvis need turvakodudki teie arust ehitatud on ? Nüüd on sellest rääkima hakatud, vanasti ei julgetud iitsatadagi väljaspool kodu, et mees raske käega on .

Lugege Tammsaaret, lugege Metsanurka, lugege otse ja lugege ridade vahelt. Ja tulge siis ütlema, et naised liiga teevad .
Kooles ju Vargamäe Krõõtki raske töö kätte, ja sama rada läks Mari ka .

Soomalste naine " vaimo" tähendab tõlkes tegelikult orja.
Oli meilgi u taludes vaimutüdrukud , tuleb meelde ajaloost ?
Aga see pole ju ajalooliselt kogu aeg nii olnud.

Nii et keegi ei võta õigusi ära, võetakse lihtsalt tagasi.
Muide, ma ei ole enda teada feminist, aga eelnevat ei saa ka eirata. Naistel peab jääma valikuvõimalus. Abielu ei tohiks olla ainus eneseteostuse vorm.

Selles ongi asi, et meestelt võetakse need õigused ära ja naiste õigusi suurendatakse ehk mis on lubatud naistele ei ole lubatud enam meestele. Kui varem oli mõlemad sugupooled vähemalt seaduse ees võrdsed, siis enam ei ole ja isegi seaduse järgi. Ja selles ongi kogu point.

Wikipedias (ja enamus võtavad seda kui ülimat tõde)on kirjas, et 99% vägistajatest on mehed (1991a statistika), viimased USA statistika näitab, et see on vähemalt 50/50 aga seda ei kajastata kuskil, kuna see ei ole radikaalsetele feministidele kasulik.
Sa anna mulle vanainimesele andeks , aga ...Vabandan juba ette igatepidi kõigi nende inimolevuste ees , kes end järgnevast puudutatuna tunnevad .Niisiis:

Ma ei ole küll spetsialist, aga ...kuidas saab ühte meest vägisi võtta ? :O...Kui naine talle ei meeldi, siis tema riistvara ei toimi lihtsalt ?
See , et mõni mees kainena avastab , et tema möödunud öö partner polnudki Miss World, ei ole veel vägistamine . Olen päris tihti kohanud meeste suust väljendit : seda naist ei ole võimalik ilusaks juua, nii palju viina pole olemas. Aga ju siis sobiva viinakoguse juures vahet pole, keha nõuab oma, aga vaim pärast avastab - ups ...?!Kus see häbi ots a äär, et sellise Krokuga ?

#20
http://www.outsidethebeltway.com/men-out...e-victims/

Mehi vägistatakse USA-s rohkem kui naisi.
#21
Olematu - naisel on võimalik meest vägistada.ja mitmel erineval moel. Aga selliste juhtumite kirjeldus ja eriti lahti seletus oleks siin foorumis nii mõnelegi shokiks. Oma vanas töös - korrakaitses - tuli mul mitut sellist juhtumit ette. Alati oli tegu naiste poolt grupiviisilise ja eriti julma käitumisega ja vähemalt ühel juhul mees suri selle tagajärjel. Teine ühine joon oli see, et antud naisterahvad olid juba kriminaal kurjategijad.

Tapatalk from GalaxyTab
#22
(25-09-2013, 12:46 )olematu Kirjutas: Sa anna mulle vanainimesele andeks, aga...

Selleks ongi siin selline alamjaotus, et ka sina vanainimene saaks aru, et ka selline asi on võimalik.

Ja võlts vägistamis süüdistusi on oi oi oi kui palju. Nendest lihtsalt massimeedia vaikib.

#23
Tsitaat:Selleks ongi siin selline alamjaotus, et ka sina vanainimene saaks aru, et ka selline asi on võimalik.

Ja võlts vägistamis süüdistusi on oi oi oi kui palju. Nendest lihtsalt massimeedia vaikib.


Tahad välja rookida feminismi, mõtisklemata , ja mõistmata, mis seda põhjustas ??



#24
Ok. Toon näite.

Nais ülemus ja noor mees töötaja. Ülemus ütleb: kui sa minuga ei seksi, siis vallandan sinu ja teen nii, et sa kunagi enam kuskil tööd ei saa. Mis noorel poisil ikka üle jääb, kui peab siis peab mis siis, et ei taha. Kodus on naine ja väike laps. Töölt lahti laskmine tähendab vaesust.
Definitsiooni järgi on see vägistamine. Aga kellele sa ikka kaebad. Meest ei ole ju võimalik vägistada.
#25
(25-09-2013, 12:46 )olematu Kirjutas: Ma ei ole küll spetsialist, aga ...kuidas saab ühte meest vägisi võtta ? :O...Kui naine talle ei meeldi, siis tema riistvara ei toimi lihtsalt ?
See , et mõni mees kainena avastab , et tema möödunud öö partner polnudki Miss World, ei ole veel vägistamine . Olen päris tihti kohanud meeste suust väljendit : seda naist ei ole võimalik ilusaks juua, nii palju viina pole olemas. Aga ju siis sobiva viinakoguse juures vahet pole, keha nõuab oma, aga vaim pärast avastab - ups ...?!Kus see häbi ots a äär, et sellise Krokuga ?


(25-09-2013, 13:00 )Marconato Kirjutas: Selleks ongi siin selline alamjaotus, et ka sina vanainimene saaks aru, et ka selline asi on võimalik.

Ja võlts vägistamis süüdistusi on oi oi oi kui palju. Nendest lihtsalt massimeedia vaikib.
Misasja, noo kas te hakkate seletama siin kuidas mehe riistvara tema tahtevastaselt töösse saab või, ok ootan huviga...
Jha tean ka et Eestis on millalgi mehe vägistamine juhtunud, kuid ikkagi see on väga erandlik tegevus, samas sellisel juhul ei olnud mehe mõistus peremees kehas vaid mõistus allus keha ihale.
Pealegi kõik -ismid muutuvad radikaalseks just siis kui ühiskond on tasakaalust väljas, seega tegelgem põhjustega mitte tagajärgedega jaaa...

Ühesõnaga ei ole vaja siin jutustada, hakake Eesti elu paremaks muutma, kaob igasugune põhjus -ismideks ja see on ju küll ometi üks väga mehelik meeste tegemine.




  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 40
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat