Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Appi tuleb selgeltnägija
#26
(27-09-2013, 19:30 )Minaelan Kirjutas: Ma ütlesin, et mul on tunne, et ta elu/hing pole tasakaalus, kus siin süüst on räägitud?

Sa väitsid, et nad jäävad haigeks, kuna on midagi valesti teinud. Sassi puhul vihjasid, et too peab rahvast lolliks ja ennast seab pjedestaalile.
Sa väitsid, et inimene võiks ennas ise terveks teha, kui vaid end muudaks.

Tsitaat:Tunnen kõigile inimestele, kellele on ülekohtuselt liiga tehtud või kes on haiged ja õnnetud (ja neid on miljoneid), oma südames alati kaasa ja saadan neile iga päev tervistavaid mõtteid ja häid soove. Kas sina saadad? Mõtted suudavad muuseas palju head teha.

Ei saada. Ma teen midagi praktilisemat.

Tsitaat:Kuna olen loomult uudishimulik, lugesin täna tema kohta rohkem, et selgusele jõuda, miks mul sellised vastuolulised tunded tekkisid inimese kohta, keda üldse ei tunne.
Sain aru, et tema minu arvamuseavalduse pärast küll ennast kehvemini ei tunne.


Ise just väitsid, et mõtted võivad teha head. Aga halba?
Kohe päris kindel on see, et mõtelmatud sõnad võivad teha halba...

Tsitaat:On ju tore, et ta teistele mitte haiget ei tee ja teisi ravib, aga ehk on vaja tasakaalu millelegi minevikust:

"Sass ütleb, et tema ülesanne oli kontrollida mitukümmend aastat sensitiive ja šamaane, kas ta on ohtlik valitsusele või mitte. "Mis mind kõige rohkem üllatas, oli see, et kui kõrgel tasemel ka ei oldud hierarhias, kõik kartsid maagiat. Aga miks? Mida targemaks sa saad, seda paremini näed, et see toimib."

Niisiis sa väidad, et tema haigus on sellest põhjustatud?
Kõik need miljonid inimesed, kes põevad või on põdenud vähki - mis patu eest?

Tead, ma tahaksin saata sind selle jutuga mõne inimese juurde, kes on just kaotanud oma lähedase mõnele koledale haigusele. Et saa vaataksid talle silma ja räägiksid siis sama juttu. " Ta ei olnud tasakaalus...Ta oleks võinud terveneda, kui oleks tahtnud...." Kas sa julgeksid? Hakkaks häbi?

Vasta
#27
Mina küll ei näe, et Minaelan oleks midagi nii valesti/hullusti kirjutanud... Vähk, nagu enamus haigusi, ongi inimese enda poolt külge mõeldud tõbi. Ja tasakaalust väljas on inimene haigestunult loomulikult - vastasel korral ta ju haigeks ei jääkski. Ei räägi siinkohal üldse nimetatud ravitsejast, kellest eespool juttu - ei tunne, ei tea tema teemat. Räägin üldiselt. Olen selle teemaga olnud isiklikult väga seotud, seepärast. Aga kui konkreetselt Sassist, siis müts maha selle mehe ees, ei ütleks küll, et selline diagnoos võiks olla, ja juba nii palju aastaid. Ainult hääd talle!
Vasta
#28
(27-09-2013, 21:27 )murueit Kirjutas: Mina küll ei näe, et Minaelan oleks midagi nii valesti/hullusti kirjutanud... Vähk, nagu enamus haigusi, ongi inimese enda poolt külge mõeldud tõbi. Ja tasakaalust väljas on inimene haigestunult loomulikult - vastasel korral ta ju haigeks ei jääkski.

Ma eeldan, et sina pole kinagi haigestunud ja kui jäid haigeks siis mõtlesid ilmselt ise endale haiguse külge. Ja kui kunagi sured, siis on see ka vaid su mõttevili.
Vasta
#29
See seisukoht, et inimene on kõik temas pesitsevad haigused ise välja mõtelnud on selline nunnu ja mugav, kuid ääretult naiivne seisukoht.Ei vaidle, et psühhosomaatiline jõud on olemas ja mõningaid haigusi ka ise välja mõeldakse ja ka läbi põetakse, kuid vahest on tunne, et mõnedele tädidele onudele maksab farmaatsiatööstus ikka kõvasti raha peale. Kui arvestada kõike seda keemilist pahna mismeile igast küljest sisse söödetakse ja peale määritakse siis on ime, et me veel üldse elus oleme. On kaheldamatu, et meie tehnogeenne keskkond oma väärastustega annab meile nii mõnegi haiguse millega võitlemiseks meie sisemisest energiast ei piisa. Ei arva, et võitlemiseks on vaja tablette või mikstuure sisse ahmida - pigem neist loobuda ja vaadata mida sisse süüakse ja peale määritakse, kuid väita, et kõikide haiguste võitmiseks piisab ainult mõtlemise parandamisest pole ka kõige õigem. Ravimtaimed, puhas vesi ja lihtsalt puhas toit õiges koguses - rääkimata TÄPSEST ja ÕIGEST infost haiguse alguse ja mõju kohta - annab meile "kompoti" mis aitab tast üle saada. Mõte kui selline on abiks strateegia moodustamiseka aga üksi ei ole siiski lahinguväljal sõdur - eriti selle hulga haiguste (ja "haiguste") juures mis meid tänapäeval ründab.
Vasta
#30
Ai tea, see inimese enese vähi väljamõtlemine on ikka üks väga kummaline väide isegi parastav väide, oh neid valusid mida inimene "iseeee" jälle enesele tahtis.
Linki mul nüüd küll ei ole, sest ei jõua kõike linkida, kuid on teooria eriti selgeltnägijate, nõidade jne vähi jne kohapealt, et kui tegeled selgeltnägemisega ( s.h. ka oskus ronka lennata) võtad piirid vahelt või need nõrgenevad ( siinse ja sealpool asuva vahel-kaos tungib sisse ) olevat alateadvusel võimalusi keha kui tervikut juba raskem programmiliselt juhtida , erinevad nn keha-nanoosakesed s.h. ka igasugused võõrad jne teevad mida tahavad, mille tulemuseks olevat...
Vasta
#31
(28-09-2013, 04:46 )excubitoris Kirjutas: Kui arvestada kõike seda keemilist pahna mismeile igast küljest sisse söödetakse ja peale määritakse siis on ime, et me veel üldse elus oleme. On kaheldamatu, et meie tehnogeenne keskkond oma väärastustega annab meile nii mõnegi haiguse millega võitlemiseks meie sisemisest energiast ei piisa.

Kas selle keemilise pahna sisse söömises ja peale määrimises ei ole siis mõtlemisega midagi pistmist? Iga meie liigutuse taga on ikkagi Mõte, olgu siis teadlik või alateadlik.
Vasta
#32
(27-09-2013, 20:10 )zen faran Kirjutas: Niisiis sa väidad, et tema haigus on sellest põhjustatud?
Kõik need miljonid inimesed, kes põevad või on põdenud vähki - mis patu eest?

Kas ma väidan midagi või arutlen, et miks see võis nii juhtuda? Tegelikult vahet pole, paistab, et sulle lihtsalt meeldib tulistada.

Ma arvan, et kogu Maa on tasakaalust väljas, samuti loodus, meie elud, kogu süsteem ja kõik struktuurid on valed ja ebanormaalsed.
Ja see meid kõiki haigeks teebki.
Pole vist olemas inimest, kellel poleks füüsilisi, emotsionaalseid ja psüühilisi hädasid, kas siis pikema- või lühemaaegsemaid.
Sa võid pool Maa taimestikku sisse süüa, kõigi sensitiivide juurest läbi jooksta, aga see neid haigusi ja hädasid ära ei võta.
Ja tundub, et põlvest põlve läheb see asi hullemaks.
Ja sellise Maa ühiskondliku korralduse ja elulaadi juures ei muutu ka midagi paremaks.
Vasta
#33
(28-09-2013, 07:28 )murueit Kirjutas:
(28-09-2013, 04:46 )excubitoris Kirjutas: Kui arvestada kõike seda keemilist pahna mismeile igast küljest sisse söödetakse ja peale määritakse siis on ime, et me veel üldse elus oleme. On kaheldamatu, et meie tehnogeenne keskkond oma väärastustega annab meile nii mõnegi haiguse millega võitlemiseks meie sisemisest energiast ei piisa.

Kas selle keemilise pahna sisse söömises ja peale määrimises ei ole siis mõtlemisega midagi pistmist? Iga meie liigutuse taga on ikkagi Mõte, olgu siis teadlik või alateadlik.

On aga sees on väike "aga" - siin tuleb mängu asja teine aspekt mis poel mitte sugugi vähem tähtsam kui Mõte ehk siis TEADLIKKUS. Kui sa ei tea mida sa omale sisse ajad ja kuidas see mõjutab siis pole Mõttest mingit kasu. Asi ikkagi eeldab, et sa TEAD mida sa tarbid ja siis ka seda millest loobuda ja kui oled juba tarbinud siis kuidas sees olevast pahnast lahti saada. Mõte on tore asi aga sa pead ikkagi teadma kuidas seda rakendada ehk mida ja kuidas teha. Kui sa ei tea siis pole sellst mingit kasu.
Vasta
#34
(28-09-2013, 07:28 )murueit Kirjutas:
(28-09-2013, 04:46 )excubitoris Kirjutas: Kui arvestada kõike seda keemilist pahna mismeile igast küljest sisse söödetakse ja peale määritakse siis on ime, et me veel üldse elus oleme. On kaheldamatu, et meie tehnogeenne keskkond oma väärastustega annab meile nii mõnegi haiguse millega võitlemiseks meie sisemisest energiast ei piisa.

Kas selle keemilise pahna sisse söömises ja peale määrimises ei ole siis mõtlemisega midagi pistmist? Iga meie liigutuse taga on ikkagi Mõte, olgu siis teadlik või alateadlik.
Jha võib ka nii öelda, kuid alasti mõte ei toida. Millegi omamiseks on vaja seda "labast" raha, mis annab linnainimesele toidu, raha on vaja ka maa soetamiseks, et ise enesele toit kasvatada (see on muide üks komponent valgete ellujäämiseks- programmis- "võitlus valgete allesjäämise eest").
Edasi aga on juba nii, kui midagi ei muutu sellessinases mõtlemises ja sealt edasi ka reaalsetes tegudes, siis isegi kui toit enesele ise kasvatatakse on keskkond nii saastatud (vesi jne s.h. ka vee inforeostus), et ka ise tegemine enam ei aita ja siin muudab tavalise inimese tavaline mõtlemine väga vähe.
Kõigil tuleks mõelda teistsuguse elukorralduse peale koos reaalse mõttepärase tegutsemisega s.h. teisiti mõtleva valitsuse(te) paika panemine-praeguse(te) välja vahetamine jne...
Vasta
#35
Kuulge seltsimehed, kolige üle teemasse Vaidleme ja kakleme terviseks [muud teemad läbust puhtaks]
Vasta
#36
Teema salenes natuke. Tänan psühholoogi, kes püüab foorumlastele õiget suunda näidata.
Rääkige saatest, selgeltnägjatest.
Vasta
#37
Okitoki, viimane "Appi tuleb selgeltnägija" osa oli nii piinlik, et võtan kõik oma head sõnad Mano aadressil tagasi.
Vasta
#38
(16-10-2013, 20:17 )zen faran Kirjutas: Okitoki, viimane "Appi tuleb selgeltnägija" osa oli nii piinlik, et võtan kõik oma head sõnad Mano aadressil tagasi.
Ma kuulasin teise saatepoole sissejuhatuse ära ja panin video kinni .
Miskipärast hakkas ka piinlik. Ei tea miks .
Vasta
#39
Milles see piinlikkus siis seisneb? Minu arust täitsa vahva ja heas mõttes naljakas osa oli. Võib ju naerda palju tahab, ent selliseid inimesi on väga palju, kel on probleemid, mis igale teisele tunduvad naeruväärsed. Ainus asi, mille üle ma nuriseks, on see, et südamechakras pole kunagi problemi. Mati oleks pidanud hoopis tegema kuiva trenni oma kõrichakrale - enesekehtestamine, kommunikatsioon, enese arusaadavaks muutminekäib kõrichakra kaudu. Kui see on kinni või umbes või ei tööta käsu peale, ei pääse ka armastus sõnadena välja.
Vasta
#40
Veet Mano teatud harjutused on täitsa kasulikud, kuid kui neid teha, siis peab ka usku olema.
Kui Mano ütles, et tüüp hoiab viha enda sees, ega lase midagi välja, siis oli asi juba selge.
Tüüp ise ajab naised kokkuvõttes eemale ja ka saan aru kuidas.
Veet Mano valet küll ei rääkinud igatahes.
Vasta
#41
(18-10-2013, 22:32 )Celtic Kirjutas: Milles see piinlikkus siis seisneb? Minu arust täitsa vahva ja heas mõttes naljakas osa oli. Võib ju naerda palju tahab, ent selliseid inimesi on väga palju, kel on probleemid, mis igale teisele tunduvad naeruväärsed.

Duh, ega inimese probleem polnud naeruväärne, vaid selle lahendamine. Tüüp nagu kott, teistele tõsta ja tõugata: "nii nüüd käi sedamoodi", "nüüd mine emba neid tüdrukuid", "nüüd tao padjaga diivanit". *facepalm*

Muide ses mehes ei paistnud olevat grammigi viha - ta oli lihtsalt täiesti flegma, passiivne.
Vasta
#42
(19-10-2013, 07:27 )zen faran Kirjutas:
(18-10-2013, 22:32 )Celtic Kirjutas: Milles see piinlikkus siis seisneb? Minu arust täitsa vahva ja heas mõttes naljakas osa oli. Võib ju naerda palju tahab, ent selliseid inimesi on väga palju, kel on probleemid, mis igale teisele tunduvad naeruväärsed.

Duh, ega inimese probleem polnud naeruväärne, vaid selle lahendamine. Tüüp nagu kott, teistele tõsta ja tõugata: "nii nüüd käi sedamoodi", "nüüd mine emba neid tüdrukuid", "nüüd tao padjaga diivanit". *facepalm*

Muide ses mehes ei paistnud olevat grammigi viha - ta oli lihtsalt täiesti flegma, passiivne.

"Ja nüüd vali vaid idamaine neiu, sest need on siirad ja avatud." ütles Mano sellele punapäisele noormehele.

Vaatasin just praegu seda saadet korduses. Jah, Ilona mulle meeldib, sest ta on siiras ja tõene, aga Mano..., Ph34r2 ei tekita usaldust esimesest pilgust alates, aga ehk olen ma liiga eestimaine naine...
Vasta
#43
Eee, ma kohe ei saa muidu, kui pean selle saate kallal vinguma Bleh

Tänane osa siis...hea näide, kuidas nn selgeltnägijad ei sobi lahendama psühhiaatriliste patsientide probleeme. Niipalju psühholoogi neis on, et ära tabada asja tuum, kuid puudub kvalifikatsioon, et anda nõu niimoodi, et inimene seda ka vastu võtaks. Oma ego jääb neil ka ikka kõvasti ette st pole professionaalid.
Vasta
#44
Saate formaat nõuab teatud sorti tsirkust. Teenuste objekt aga ei tahtnud üldse teenust vaid hoopis takkakiitmist iseenda luuludele.
Vasta
#45
...päris raske on ju inimesel ka hakkama saada, kui oled "maailmas ihuüksi" ja otsides lahendusi ja õigustusi, krutid end enam ja enam nö. luuludesse - inimene peab ju millegisse uskuma! Kui tal poleks olnud sedagi tegevust oma uskumise tõestamisel, oleks ta tõenäoliselt kusagil enesetapu teinud või oleks kodutu ehk patsient kusagil. Ei tohiks alahinnata inimese tahet maailmas hakkama saada, olgu kui väär ja kummaline see kõrvalt tundub, ma arvan.
Vasta
#46
Aga mida arvata väitest, et kuna too Anne-Ly oli soovimatu laps, siis ta on juba ette neetud ja sellepärast õnnetu?
Kas see pidi olema lohutus talle, mis ta elu kergemaks teeb või ongi nii? Minu asemel oodati ka poissi jne, seega WTF?
Selgitage palun.
Vasta
#47
(24-10-2013, 15:42 )jonnipunn Kirjutas: Aga mida arvata väitest, et kuna too Anne-Ly oli soovimatu laps, siis ta on juba ette neetud ja sellepärast õnnetu?
Kas see pidi olema lohutus talle, mis ta elu kergemaks teeb või ongi nii? Minu asemel oodati ka poissi jne, seega WTF?
Selgitage palun.

Kui viitsimist on – siis oma küsimustele leiad vastuse siit.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622

Vasta
#48
(24-10-2013, 15:42 )jonnipunn Kirjutas: Aga mida arvata väitest, et kuna too Anne-Ly oli soovimatu laps, siis ta on juba ette neetud ja sellepärast õnnetu?
Ilma asjaosalisi ja olukorda tundmata võin ainult oletada, et vanemad kasvatasid ta üles sellise suhtumisega, et ta on soovimatu laps ja seega oli vanemate kasvatus ja side lapsega puudulik. Keskkonna mõju, kus laps kasvab, võib olla üsnagi kaugeleulatuv ja selle mõjudest ei pruugi isegi täiskasvanult aru saada seega võib seda ka vanemate poolt lapsele pandud needusena tõlgendada. Kuigi tegelikult on tegu armastuse puudumise ja puuduliku kasvatusega.

Vasta
#49
Selle needusejutuga üritasid selgeltnägijad Anne-Ly fantaasiale kaasa mängida. See kräsupea selgeltnägija (ei mäleta nime) isegi ju puhastas lõpuks etenduse korras Anne-Ly elamist, et too rahule jääks. Paraku olid nad juba algul teinud taktikalise vea, seega Anne-Ly ei uskunud neid enam.

Nähtavasti ei saanud Anne-Ly lapsepõlves piisavalt tähelepanu, kuigi ta püüdis seda igati ära teenida. See tema elamine oli üks suur sümptom, mida tähelepanelikud selgeltnägijad kohe ka tähele panid. Ennast asjadega ümbritsemine näitab turvaliseuse puudust. Asjad olid aga juba lapsepõlvest - nukud ja muud kola. Pluss siis see naiivne maal seinal. Lapselik solvumine, kui teda ei kuulatud - sama hästi oleks võinud nende kahe selgeltnägija asemel kujutada ette tema isa ja ema... jne. jne.
Vasta
#50
(24-10-2013, 17:41 )kage Kirjutas:
(24-10-2013, 15:42 )jonnipunn Kirjutas: Aga mida arvata väitest, et kuna too Anne-Ly oli soovimatu laps, siis ta on juba ette neetud ja sellepärast õnnetu?
Ilma asjaosalisi ja olukorda tundmata võin ainult oletada, et vanemad kasvatasid ta üles sellise suhtumisega, et ta on soovimatu laps ja seega oli vanemate kasvatus ja side lapsega puudulik. Keskkonna mõju, kus laps kasvab, võib olla üsnagi kaugeleulatuv ja selle mõjudest ei pruugi isegi täiskasvanult aru saada seega võib seda ka vanemate poolt lapsele pandud needusena tõlgendada. Kuigi tegelikult on tegu armastuse puudumise ja puuduliku kasvatusega.

Ma julgen arvata, et selliselt on enam kui 20 protsenti inimesi üles kasvanud...ja siiski on paljud neist väga hästi toime tulnud.
Vaatasin seda saadet täna kordusena ja arvan samuti, nagu zen faran
(24-10-2013, 18:12 )zen faran Kirjutas: See tema elamine oli üks suur sümptom, mida tähelepanelikud selgeltnägijad kohe ka tähele panid.

Inimese välimuse, riietuse, juuste, korteri jms järgi võib hea psühholoog või inimestetundja väga palju ära arvata, ilma et talle mingi vaimu poolt pilte antakse ja too tumedapealine naine oli ju arst/psühholoogina töötanud...
Nii vist ka mustlased töötavad.
See mõte, et keegi on needusega sündinud, nagu nad juba ka ennegi on väitnud, on mu meelest väär, ebausklik ja pahatahtlik ning suunav...

Mul hakkavad ka Ilona suhtes juba teatud kahtlused tekkima, aga vaatame edasi....


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat