Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Appi tuleb selgeltnägija
#1
Täna oli üle pika aja taas kord see päev, mil ma teleka sisse lülitasin . Lapselapse tarbeks, ent jäin ise vahtima saadet, mis kannab nime : " Appi tuleb selgeltnägija "

http://www.tv3play.ee/program/appitulebselgeltnagija

Täna oli pilootosa , saatejuht Urmas E. Liiv . Meenutab mõneti idanaabrite seriaali "Экстрасенсы ведут расследование"

Ehk ongi idanaabritelt sisse ostetud , aga täna igatahes oli esimene osa, nagu ma juba mainisin. Ja kui ma nüüd õigesti aru sain, siis 300 parajuhtumi seast, mis sõelal olid, jõudis saateformaati 20. Elame, näeme . Saates osaleb ka meie oma selgeltnägija Ilona Kaldre

Vasta
#2
Aitäh lingi eest, vaatangi praegu internetist seda esimest osa.
Vasta
#3
(07-09-2013, 23:04 )Tehnoloog Kirjutas: Aitäh lingi eest, vaatangi praegu internetist seda esimest osa.

Pole tänu väärt !

Vasta
#4
Kahju et Viktoria Subbota ei saanud tulla.
Vasta
#5
Võiksite ka seda kuulata! Siin räägib üks saates osalev selgeltnägija, Veet Mano, endast ja oma tegemistest.
http://r2.err.ee/kuula?saade=285


Vasta
#6
Veet Mano paljastas noore neiu mõrvari. Mida arvata selgeltnägija jutust?

Allikas
Vasta
#7
See särgi p6letamine ja edasine jutt ei tundunud mulle veenvad. Konkreetseid vastuseid ju poiss saada ei osanud, sealt oleks pidanud tulema ju ka selle poisi nimi, kes saatuslikul 6htul plikaga aega veetis.
Vasta
#8
Sensitiivide võimed on erinevad.
Veet Mano osa meeldis.
Vähemalt sai ema teada, kes ta Brüsselis elanud tütre tappis.
Vasta
#9
Loogiliselt võttes - mida tegi tapetu vales vannitoas ? Ja naised tavaliselt neelavad tablette, nii vähemalt väidavad spetsialistid ...
Vasta
#10
Ka mina vaatasin seda saadet. Esimese osa kohta - pole halb. Natukene hairis saatejuhi jutt seal vahel.

Esimene juhtum - alguses asi venis kohutavalt aga Ilona haaras harjal sarvist ja hakkas asjaga tegelema, see kutt (andke andeks, mulle ei jaanud nimi meelde) enamasti ainult kordas tema sonu voi nentis ilmselget. Moned asjad pani pihta ka.

Aga esimese korra kohta toesti polnud halb ning ootan jargmist episoodi!
Vasta
#11
Mina sain aga neist kahest esimesest saatest kinnitust, et hinged eksisteerivad edasi ka peale surma ja liiguvad mingil ajal edasi ning säilitavad teadlikkuse ka ilma kehata.
Vasta
#12
(12-09-2013, 09:58 )Minaelan Kirjutas: Mina sain aga neist kahest esimesest saatest kinnitust, et hinged eksisteerivad edasi ka peale surma ja liiguvad mingil ajal edasi ning säilitavad teadlikkuse ka ilma kehata.

Kui tekib võimalus iseendaga jääda ja ümber kõik rahulik siis mõtle lähedase inimese peale, kes on surnud- räägi temaga. Varsti saad aru, et sa pole üksi. Tekitab algul kõhedust aga sellist meeldivat kõhedust.
Vasta
#13
Samal aal, kui oli see selgeltnägijate saade, tuli Pealtnägijast intervjuu Sassiga ja temagi arvas, et seesugused saated on vaid üks šõu. Sass on vanemast peast kuidagi muhedaks muutunud. Minge õige talle õpilaseks (tal ei olevat ühtki). Kahju kui kogu ta taimetarkus koos temaga manalasse läheks.
Vasta
#14
Sass jah kuskil mujal andis ka intervjuu


http://www.ohtuleht.ee/547630

Vasta
#15
(26-09-2013, 18:48 )olematu Kirjutas: Sass jah kuskil mujal andis ka intervjuu


http://www.ohtuleht.ee/547630

Paistab, et Sass jagab matsu küll. Päikest Sassile.
Vasta
#16
(26-09-2013, 18:19 )zen faran Kirjutas: Samal aal, kui oli see selgeltnägijate saade, tuli Pealtnägijast intervjuu Sassiga ja temagi arvas, et seesugused saated on vaid üks šõu. Sass on vanemast peast kuidagi muhedaks muutunud. Minge õige talle õpilaseks (tal ei olevat ühtki). Kahju kui kogu ta taimetarkus koos temaga manalasse läheks.

Kõnealune saade

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=142598



Vasta
#17
(26-09-2013, 20:09 )Faraday Kirjutas:
(26-09-2013, 20:02 )olematu Kirjutas: Kui oleks õhkõrn võimalus, et Sass seda foorumit siin loeks, ja juhuslikult selle teema avaks, siis vastaks ta ise. Mida räägib, või mida rääkimata jätab.

Aga see on oleks-mitte ilmaasjata ei kasuta ma tingivat kõneviisi.
Smile

Sassil on targemat teha kui seda foorumit lugeda. Teisalt on Sass seda foorumit kunagi silmitsenud ja minu teada polnud tema arvamus sellest küll selline mida tasuks siia kirja panna.

Shock Mis ebajumala kummardamine siin küll käib.
Kui inimestele on antud andeid ja võimeid ning nad tõstavad end seetõttu pjedestaalile ehk kõrgemale muust rahvast (a`la rahvas on loll ja lollidelt tulebki raha võtta jne), siis see annab inimese tervisele või üldse kogu elule peagi vastulöögi.
Olen loetud materjalidest ja unenägudest aru saanud, et kui hingel on aeg lahkuda Maalt ja ta ei taha oma lähedasi šokeerida, siis ta jääb enne surma haigeks (vähk vms), et sugulasi ette valmistada ja oma asjad lõpetada ning enamasti ta lahkubki siis lühikese aja jooksul (alla aasta). Ehk on lootust tulevikus, kui inimesed teispoolsusest paremini aru saavad, võimalik lihtsalt neile öelda, et ok, ma nüüd lähen, on aeg, ja ....
Aleksander Rassadkin, kellele on palju võimeid antud, on aga juba pikki aastaid vähki põdenud ja seega tahestahtmata suunduvad mõtted selles suunas, et kas ta pole iseendaga tasakaalus, peidab oma emotsioone, ei käi hinge antud rada pidi, on rohkem võtnud kui andnud jne jne.
Usun, et ta saaks hoobilt terveks, kui mõistaks ennast ja oma hinge paremini, mitte ei teeks seda, milleks tema loodud imidž teda justkui sunniks.
Vasta
#18
(27-09-2013, 06:42 )Minaelan Kirjutas: Kui inimestele on antud andeid ja võimeid ning nad tõstavad end seetõttu pjedestaalile ehk kõrgemale muust rahvast (a`la rahvas on loll ja lollidelt tulebki raha võtta jne), siis see annab inimese tervisele või üldse kogu elule peagi vastulöögi.
Sassi suhtumine on olnud küll kõike muud kui et rahvalt tulebki raha ära võtta. Pjedestaalile on teda teised tõstnud. Ega ta praegu eriti tuntud ei olegi võrreldes igasugu ingli-tiluliludega. Rahva lolliks pidamist pole mulle ka silma hakanud, vb minu viga. Mis jõud tal vene ajal taga on olnud - see on muidugi iseasi, võimalik, et seal kuskil tema haiguse põhjus ka on, kuid kui ta suudab oma haigust teadusliku (või mitteteadusliku) eksperimendina kasutada, siis on ju väga hea. Ju tal siis surmaga kiire ei ole.
Sass ja Veet Mano on erinevad nagu siga ja kägu.

Vasta
#19
(27-09-2013, 06:42 )Minaelan Kirjutas: Shock Mis ebajumala kummardamine siin küll käib.
Kui inimestele on antud andeid ja võimeid ning nad tõstavad end seetõttu pjedestaalile ehk kõrgemale muust rahvast (a`la rahvas on loll ja lollidelt tulebki raha võtta jne), siis see annab inimese tervisele või üldse kogu elule peagi vastulöögi.
Tsitaat:Aleksander Rassadkin, kellele on palju võimeid antud, on aga juba pikki aastaid vähki põdenud ja seega tahestahtmata suunduvad mõtted selles suunas, et kas ta pole iseendaga tasakaalus, peidab oma emotsioone, ei käi hinge antud rada pidi, on rohkem võtnud kui andnud jne jne.
Usun, et ta saaks hoobilt terveks, kui mõistaks ennast ja oma hinge paremini, mitte ei teeks seda, milleks tema loodud imidž teda justkui sunniks.

Mind ikka aeg-ajalt šokeerib, kui ebaõiglast ja julma juttu võivad enda meelest valgustunud inimesed ajada.
Jäi vähki = ju ta siis ikka on halb inimene
Või see jutt, et inimene on ise süüdi, kui ta terveks ei saa ....
Appi. Shock


Vasta
#20
(27-09-2013, 16:26 )zen faran Kirjutas: Mind ikka aeg-ajalt šokeerib, kui ebaõiglast ja julma juttu võivad enda meelest valgustunud inimesed ajada.

Mida tähendab üldse "valgustunud olemine"?
Mina küll ei tea.

Ja enne kui julmust kellelegi külge kleepima hakkad, süvene kõikidesse tekstidesse põhjalikumalt.

Aga kas ebaõiglane...kust sina tead kõiki asjaolusid?
Vasta
#21
Appi tuleb selgeltnägija - mhmm.

Kui ta juba näeb selgelt siis tuleks appi ära - mitte, et ma pean teda otsima.

Lihtsalt mõte.
Vasta
#22
Need selgeltnägijad on saates nagu rohkem psühholoogilised abistajad.
Kui lähedane hukkub, siis jääb inimesi piinama palju küsimusi ja tähtsaim on seejuures see, kas ehk nemad ise mingil viisil lähedase inimese (poja, tütre)surma ei soodustanud.
Viimane saade:
http://publik.delfi.ee/news/kino/appi-tu...d=66790307
Vasta
#23
(27-09-2013, 16:50 )Minaelan Kirjutas:
(27-09-2013, 16:26 )zen faran Kirjutas: Mind ikka aeg-ajalt šokeerib, kui ebaõiglast ja julma juttu võivad enda meelest valgustunud inimesed ajada.

Mida tähendab üldse "valgustunud olemine"?
Mina küll ei tea.

Ja enne kui julmust kellelegi külge kleepima hakkad, süvene kõikidesse tekstidesse põhjalikumalt.

Aga kas ebaõiglane...kust sina tead kõiki asjaolusid?

Ei, ma ei tea kõiki asjaolusid. Aga kas sina tead?
Millel põhineb su arvamus, et need inimesed on ise süüdi?
Nägid midagi unes???
Kas sa mõistad ka, kuivõrd võib teistele - nt inimesele, kes on kaotanud oma kalli lähedase vähile või on ise parasjagu vähki suremas - haiget teha selline süüdistus?
Täpselt samamoodi "kleebid" sa neile "halva inimese" silti, ainult rahustamaks oma südant teadmisega, et maailmas valitseb õiglus - halb inimene saab oma palga - lootes, et siis ei saa ka su endaga midagi halba juhtuda...
Vasta
#24
Millele minaelan arvamus põhineb, siis sellest ta ju kirjutas eespool:
(27-09-2013, 06:42 )Minaelan Kirjutas: Olen loetud materjalidest ja unenägudest aru saanud, et kui hingel on aeg lahkuda Maalt ja ta ei taha oma lähedasi šokeerida, siis ta jääb enne surma haigeks (vähk vms), et sugulasi ette valmistada ja oma asjad lõpetada ning enamasti ta lahkubki siis lühikese aja jooksul (alla aasta). Ehk on lootust tulevikus, kui inimesed teispoolsusest paremini aru saavad, võimalik lihtsalt neile öelda, et ok, ma nüüd lähen, on aeg, ja ....
Ka mina olen sellesisulisi raamatuid lugenud.
Inimene lihtsalt valib, millal tal aeg siit ilmast lahkuda on. See on muidugi üks võimalus, aga näiteks minu isa teatas surivoodil täie selguse juures, et täna ma lahkun teie juurest ja ehkki keegi teda ei uskunud, sai see teoks. Ju siis oli lihtsalt tema aeg.


Vasta
#25
(27-09-2013, 18:58 )zen faran Kirjutas: Ei, ma ei tea kõiki asjaolusid. Aga kas sina tead?
Millel põhineb su arvamus, et need inimesed on ise süüdi?
Ma ütlesin, et mul on tunne, et ta elu/hing pole tasakaalus, kus siin süüst on räägitud?

Tunnen kõigile inimestele, kellele on ülekohtuselt liiga tehtud või kes on haiged ja õnnetud (ja neid on miljoneid), oma südames alati kaasa ja saadan neile iga päev tervistavaid mõtteid ja häid soove. Kas sina saadad? Mõtted suudavad muuseas palju head teha.

Kuna olen loomult uudishimulik, lugesin täna tema kohta rohkem, et selgusele jõuda, miks mul sellised vastuolulised tunded tekkisid inimese kohta, keda üldse ei tunne.
Sain aru, et tema minu arvamuseavalduse pärast küll ennast kehvemini ei tunne.

"Elu mõte on olla elus ja elust rõõmu tunda - muud midagi," jutustab Sass elu mõttest ja lisab: "Elu juba on selline krooniline haigus: sünnid siia ilma selleks, et surra. Viimase paari-kolmekümne aasta jooksul olen aru saanud, et ainus mõte on elada nii, et sa kellelegi haiget ei tee. Elus tuleks püüda millegi poole, et oleks lõbus ja et sa millegagi tegeled." - See more at: http://alkeemia.ee/artiklid/Vigala-Sass-...uiCxc.dpuf

http://alkeemia.ee/artiklid/Vigala-Sass-...136/c-368/

On ju tore, et ta teistele mitte haiget ei tee ja teisi ravib, aga ehk on vaja tasakaalu millelegi minevikust:

"Sass ütleb, et tema ülesanne oli kontrollida mitukümmend aastat sensitiive ja šamaane, kas ta on ohtlik valitsusele või mitte. "Mis mind kõige rohkem üllatas, oli see, et kui kõrgel tasemel ka ei oldud hierarhias, kõik kartsid maagiat. Aga miks? Mida targemaks sa saad, seda paremini näed, et see toimib."

http://www.ohtuleht.ee/427896


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat