Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus saatesari - The Unexplained Files 2013
#1
Tervitused.

Uus saatesari : The Unexplained Files 2013
http://www.imdb.com/title/tt3141172/?ref_=fn_al_tt_1


Kulgeme
Tacian
Vasta
#2
Pealkiri; TV: The Unexplained Files 2013

[Pilt: unexplained-files-drl-668x375.jpg]
[/quote]

Unexplained Files (TV Series 2013–2014) - IMDb
The Unexplained Files : Science Channel

Ja ka paar stiili näidet episoodidest otse kodulehelt:

The Unexplained Files: Gruesome Livestock Mutilations : Video : Science Channel
The Unexplained Files: Blood Red Rain : Video : Science Channel
Vasta
#3
Huvitav kas on leitud ka inimeste laipu, kus puuduvad silmad ja pole tilkagi verd laiba kôrval? Tahaks ka teada kas on leitud laipu, kus keel oleks àra lôigatud? Kuidagi imelik see juhtum minule ja kerge kahtlus, et see farmer tahtis teenida lihtsalt raha oma ônnetuses. Mis iganes ka selle lehmaga ei juhtunud.
Vasta
#4
(05-09-2013, 21:25 )Foorumlane Kirjutas: Huvitav kas on leitud ka inimeste laipu, kus puuduvad silmad ja pole tilkagi verd laiba kôrval? Tahaks ka teada kas on leitud laipu, kus keel oleks àra lôigatud? Kuidagi imelik see juhtum minule ja kerge kahtlus, et see farmer tahtis teenida lihtsalt raha oma ônnetuses. Mis iganes ka selle lehmaga ei juhtunud.

Igasuguseid asju on seal leitud. Alusta lingi tagant tutvumist ja uuri sellise daami kirjandust kui Linda Moulton-Howe
UFOd ja loomade mutilatsioonid (link) | Para-web
Vasta
#5
Tervitused uurijatele.

Episoodide nimekiri ja eetriajad :

1.Valentich & Texas Blue Dogs: August 28 @ 9PM
2.Livestock Mutilation & Curse of the Ice Mummy: September 4 @ 9PM
3.Freaky Fires & Ghost Yacht: September 11 @ 9PM
4.UFO, Mothman & Morgellon's Disease: September 18 @ 9PM
5.Alien Rain, Beach Boom & Voynich Manuscript: September 25 @ 9PM
6.Human Combustion & Carlos de los Santos: October 2 @ 9PM

Head vaatamist.
Tacian
Vasta
#6
(05-09-2013, 21:25 )Foorumlane Kirjutas: Huvitav kas on leitud ka inimeste laipu, kus puuduvad silmad ja pole tilkagi verd laiba kôrval? Tahaks ka teada kas on leitud laipu, kus keel oleks àra lôigatud? Kuidagi imelik see juhtum minule ja kerge kahtlus, et see farmer tahtis teenida lihtsalt raha oma ônnetuses. Mis iganes ka selle lehmaga ei juhtunud.

Ela omas maailmas siis edasi. Ma ei tea küll, kas sa mõtlesid seda tõsiselt või oli see väike pila.
Ma ei vaata telekast sellist jama.
Vasta
#7
Elan rôômsalt Joonatan ja ei muretsegi imedaid juhtumeid maailmas jàlgida. Sest mulle need teemad meeldivad!
Vasta
#8
(06-09-2013, 01:26 )Veli Joonatan Kirjutas:
(05-09-2013, 21:25 )Foorumlane Kirjutas: Huvitav kas on leitud ka inimeste laipu, kus puuduvad silmad ja pole tilkagi verd laiba kôrval? Tahaks ka teada kas on leitud laipu, kus keel oleks àra lôigatud? Kuidagi imelik see juhtum minule ja kerge kahtlus, et see farmer tahtis teenida lihtsalt raha oma ônnetuses. Mis iganes ka selle lehmaga ei juhtunud.

Ela omas maailmas siis edasi. Ma ei tea küll, kas sa mõtlesid seda tõsiselt või oli see väike pila.
Ma ei vaata telekast sellist jama.

Kui nüüd tõsiselt rääkida siis ma ei ole kuulnud sellistest juhtumitest (mutilatsioonid - tavaliselt on veised need ohvrid). Inimeste kallal minu teada pole midagi sellist sooritatud. Olen end hoidnud kursis selle teemaga. Tõesti - inimestega ei ole midagi taolist tehtud. Mul ei ole ühtegi viidet selle kohta.
Vasta
#9
Veli Joonatan otsi edasi - minu teada on isegi siin foorumis toodud linke ja viiteid inimmutilatsioonide kohta.
Alusta või jätka sealt: Human Mutilations By Aliens
Vasta
#10
(08-09-2013, 16:00 )Veli Joonatan Kirjutas: Kui nüüd tõsiselt rääkida siis ma ei ole kuulnud sellistest juhtumitest (mutilatsioonid - tavaliselt on veised need ohvrid). Inimeste kallal minu teada pole midagi sellist sooritatud. Olen end hoidnud kursis selle teemaga. Tõesti - inimestega ei ole midagi taolist tehtud. Mul ei ole ühtegi viidet selle kohta.
Ega niisugustest juhtumitest pole kuskil pasundatudki. Need on kinni mätsitud.
Ise mainisin esimest korda inimeste mutilatsioone mutilatsioonide teemas postitus 5:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...sioonid%22




Vasta
#11
The Unexplained Files - Next Episode
Seriaal siis jätkab järgmise hooajaga ja esimesed kaks episoodi on väljas.
Hooaja avaloos on juttu deemonitest ja filmist Excorsist ja hirvede suremisest.
Teine episood räägib Peruu tulnuka muumiast ja Balti mere UFOst.
Vasta
#12
Tervitused Uurijatele.

Märkasin alles täna, et The Unexplained Files - Season 2 on juba 8 osa juures Smile
http://www.imdb.com/title/tt3141172/epis...p_ep_sn_nx

Head vaatamist.
Tacian
Vasta
#13
Tervitused Uurijatele.

Viimastel aastatel on leitud suures koguses Peruust ja mujalt maailmast pikkasid koljusid kus osadel on puudu sagitaalõmblus "Sagittal Suture".
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co...suture.png

Nüüd koondavad vastavad organisatsioonid oma rahavarusid, et viia läbi täiesti sõltumatuid DNA uuringuid viimati avastatud koljudel.

Hea oleks meenutada siinkohal ühe pildi montaaziga
"The Unexplained Files S02E02 Peruvian Alien Skull and Baltic Sea Ufo" seeriat, kus esimeses saatepooles lahatakse hetkel meile veel tundmatuks jäänud isa poolse DNAga lühikese elueaga lapse saatust.

Rõhutan : Antud kahe aasta vanuse lapse koljul on olemas sagitaalõmblus, kuid koljumaht erineb kardinaalselt !
Antud lapse koljumaht ilma kolju seinapaksust rikkumata on 50% suurem kui sama vanuse hetke inimesel.
Tegemist ei ole haiguse baasil suurenenud peaga !

http://www.upload.ee/files/4315247/The_U...O.jpg.html


Kulgeme
Tacian
Vasta
#14
Tervitused Uurijatele.


Leidsin siis lõpuks aega ja panin kokku pildimontaazi sagitaalõmbluse (sagittal suture) kohta !
http://www.upload.ee/files/4419745/Sagit...e.jpg.html

Enamuses massidele näidatud venitatud koljudel on olemas sagitaalõmblus (sagittal suture), kuid Peruus ja ka teiste riikides on hauarüüstajad välja toonud pealuid nii pikkasid, kui ka tavalisi, kus puudub sagitaalõmblus. DNA uuringud ei suuda neid olevusi inimeste DNA-ga ühele pulgale asetada. Kas need on ehk olevused keda meie eelkäijad siis nii usinasti püüdsid imiteerida ?!?

Pildil on siis näha hetkel maailma kõige piklikum pealuu (elongated skull). See on leitud Lõuna Ameerikast ja on kõigile nähtav Peruus "Paracas History Museum"is.

Pange tähele alumisel pildil on puudu siis sagitaalõmblus, kuid samas on kaks arusaamatut auku pealuus ! Ilma sagitaalõmbluseta, kahe auguga pealuusid on leitud väga vähe... meenutage mida tegi indiaanihõimu "nõid" inimese ajus ühe terava nõelaga !? ... kas seda protseduuri jäljendatakse või on tegemist siiski muu aju neoronvõrgu häkkimis protsessiga ...

LISATUD HILJEM - Kui keegi ehk veel ei teadnud siis inimese ajus on kuhjaga ülitähtsaid lukke (neoron võrgus) mille aktiveerimine/kahjustamine muudab inimese ajuprotsessingu käitumist ! Osad elutargad oskavad neid kõrgemas meditatsiooni seisundis sisse ja välja lülitada ... füüsiline sekkumine viitab, et inimene ei ole tegelt vaimselt nii kõrgele arenenud, vaid teda "aidati" kellegi poolt millegi protsessi tarbeks arengus edasi.

PS! Pöörake tähelepanu Lõuna Ameerikas toimuvale !


Kulgeme
Tacian
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus dokumentaal saade "A Tear in The Sky" 2022 Tacian 0 448 25-05-2022, 15:30
Viimane postitus: Tacian
  UUS SARI ! Unidentified: Inside America's UFO Investigation 2019 USA History channel Tacian 3 2,712 14-07-2020, 18:35
Viimane postitus: Tyto Alba
  Uus Dokumentaal Close Encounters of the Fifth Kind Contact Has Begun Eestlane 1 1,836 24-03-2020, 21:43
Viimane postitus: xcad
  UUS Dokumentaalsaate sari Discovery kanalilt "Contact" 2019 Tacian 2 1,851 07-09-2019, 17:18
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS/VANA dokumentaalsari Strange Evidence 2017 - 2019 Tacian 1 1,573 21-07-2019, 14:34
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS/VANA Dokumentaal sari UFOs The Lost Evidence 2017/2019 Tacian 0 1,473 11-07-2019, 22:17
Viimane postitus: Tacian
  UUS SARI ! Alien Highway 2019 Tacian 0 1,379 11-07-2019, 22:07
Viimane postitus: Tacian
  UUS/VANA dokumentaalsari - NASAs Unexplained File 2014 Tacian 4 3,691 09-06-2019, 13:15
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS SAATESARI - Hunting Hitler 2015 (History Channel) Tacian 21 8,981 10-06-2018, 20:05
Viimane postitus: Addy
  The British UFO Files Aix 0 2,066 06-12-2016, 22:25
Viimane postitus: Aix

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat