Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piltmõistatus
#1
Kuna olen enne siin sarnaseid teemasid näinud, siis mõtlesin, et postitan ise ka ühe pildi, mille peale ise küll ära ehmatasin.
Küsiks siis, kas keegi veel näeb midagi kummalist sellel fotol. Udustasin inimeste näod nende privaatsuse mõttes ära, aga muud pole pildil töödelnud rohkem, kui lõikasin väiksema osa välja, et paremini näha.[Pilt: IMG_1584tv.jpg]
Vasta
#2
Ei midagi kummalist... niikaua kuni ma pildilt kolle ei otsinud. Esialgu tuli neid kolm ja rohkem ei taha praegu otsida.
Vasta
#3
Ma loodan, et see on midagi huvitavamat kui see must troll nimega Pareidoolia pildi keskosas.
Ma klõpsisin Pirital kunagi sellise pildi: http://blogs.pokernews.com/g/17109/17109_3594.jpg
(ok, ok, see troll tuli sinna hiljem, sinu võit)
Vasta
#4
pildi keskel, puu tüvel, lilla kampsuniga neiu pea juures on ka koll ?
Vasta
#5
Ok lisan piirjooned, kus mina midagi nägin. Hirmutav on see, et see lilla dressikaga olen ma ise, kelle selja taga see peletis paistab. Ilmselt on see puul olev vari, aga ehmatas ära ikkagi.


[Pilt: IMG_1584k.jpg]
Vasta
#6
Mina näen kolli pildi paremas servas - pikajalgne ja pikkade varvastega heledanahaline kiilaspea. Aga ehmatamiseks küll põhjust ei ole. Tavalised valguse-varju mängud.
Vasta
#7
Kus inimesed tahavad tonti näha, seal ka näevad.
Vasta
#8
minule hakkas silma viis tegelast
Vasta
#9
Kuskilt on meelde jäänud, et aju oskab mustritest kõige paremini näojooni välja lugeda. Pildi peal olev lehtede ja varjude mäng tekitab eriti sellise tausta, millelt nägusid välja saab lugeda.
Vasta
#10
Oeh lausa naeruväärne kuidas täiskasvanud inimesed puurivad kehva pilti et leida sealt kollile sarnanevat. Kuna koll on selgesti kirjeldamata isend, siis otsitakse inimesele sarnanevat silma ja nina ja suu kombinatsiooni.
Vasta
#11
(08-08-2013, 20:49 )positiivne Kirjutas: Oeh lausa naeruväärne kuidas täiskasvanud inimesed puurivad kehva pilti et leida sealt kollile sarnanevat. Kuna koll on selgesti kirjeldamata isend, siis otsitakse inimesele sarnanevat silma ja nina ja suu kombinatsiooni.

Täpselt minu mõte.
Vasta
#12
Ma tean ise ka, et need on varjud puul, aga lihtsalt tundus hämmastav kokkusattumus, kuidas juhused sellise tegelase kokku panid silmade ees. Eks võtan siis teema maha. Mõtlesin, et on huvitav vaadata lihtsalt.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat