•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katoliiklikul kirikul on uus paavst!
#51
[quote='Müstik' pid='174199' dateline='1360684491']
Ma vaatsin ise ka, et nagu oleks kaks pühakut, aga kes - tõesti aru ei saanud.
Küllap üks on ehk esimene Peetrus.
Nojah, eks rooma-katoliiklastel ole iidsete initsiatsiooniriituste atribuutika asemel muud tõlgendused.
Corporis, mingi link sul ka selle kopitud teksti kohta lisada ehk?
Tahaks teada, mis asjapuude poolt kirjutatud.





http://gizadeathstar.com/
siin see siis on


Malachi’s Prophecies & B16’s Resignation

Prophecy of the Popes
Dear TIA,

It is good to be back. Considering that Pope Benedict 16 is resigning, it comes in my mind to ask you about the prophecy of St. Malachi, if it is genuine or not.

Saint Malachi was given a vision of the last 112 popes starting from his time up to the last pope in which Rome (the seven-hilled city) will be destroyed. According to the prophecy, Pope Benedict 16 was the 111th & we are going to see fulfillment for the coming 112th pope Petrus Romanus. The prophecy can be read here.

The prophecy of the 112th is this: "In the extreme persecution of the Holy Roman Church, there will sit Peter the Roman, who will pasture his sheep in many tribulations: and when these things are finished, the city of seven hills will be destroyed, and the terrible judge will judge his people."

This is the last prophecy he has.

That is why I believed in the real third secret of Fatima that you have posted in which Rome also is going to be destroyed.

And history will repeat again, according to St. Matthew, the temple being destroyed before the passing of a generation (70 years):

Jesus' time (Jesus on passion) = Temple was destroyed before 70 AD has pass;

Our time (Mystical Body of Christ = Church on passion) = Temple in Vatican has to be destroyed before the passing of a generation, starting from the birth of Israel nation in 1947.

I hope you have a clear answer about the St. Malachi's prophecy.

Thanks,

R.A.
______________________


TIA responds:

Dear R.A.,

We believe you are entitled to your opinion. The comments you made seem quite coherent, but there is a gap from making conjectures to saying that these things will actually take place. We must wait to see what will happen.

Regarding what is called the contingent future, i.e., what will happen in detail, this is known only by God and those to whom He communicates such knowledge. We can certainly guarantee you that so far we have not had this kind of communication.

Thus, we should limit ourselves to humbly making conjectures, knowing that they can be incomplete or wrong. In our opinion, yours are among the coherent conjectures that can be made.

To us what is certain - taking into consideration the prophecies of La Salette - is that we are immersed in the times that either are those of the Antichrist or those that prefigure them. It also is not difficult to see that we are in the middle of an enormous apostasy, which can very well be the Great Apostasy predicted by St. Paul (2 Tes 2) for the times of the Antichrist. If, to this we add the perspectives foreseen at Fatima of a cosmic chastisement - the twirling of the sun seems to be a symbol of it - we have a very broad and serious panorama.

You mention the Prophecies of St. Malachi, which end with this coming Pope who will be elected in one month or so. Insofar as we believe in those prophecies, it makes sense to think that Rome will be destroyed soon. If we considered that yesterday, February 11, 2013, after Benedict XVI announced his resignation, lightning struck the Vatican cupola, one may interpret this as a sign of a coming destruction, confirming St. Malachi’s prediction.

Further, if one considers that in the last phase of his pontificate, Pius XII was largely preparing the progressivist onslaught that took place with John XXIII and the Council, then we have before our eyes a list of six Popes who all promoted Progressivism: Pius XII, John XXIII, Paul VI, John Paul I, John Paul II and Benedict XVI. Adding a seventh to this list, in the eventually that the coming Pope will not be a good one, would make seven Popes who have served and helped to advance Progressivism.

Would this be the realization of St. John’s mysterious prophecy of a beast with seven heads that will appear close to the end times to destroy the Church? Who could say for sure that it is or that it is not?

You see that these conjectures, which in some way support yours, are far from being the "clear answer" you expected from us.

Cordially,

TIA correspondence desk
Ja veel-
Third Secret of Fatima



People Commenting

One of our readers from Portugal sent us the facsimile of a handwritten text that could be the text of the Third Secret of Fatima.

This unsigned text supposedly was written by Sister Lucy in her Convent of Tuy on September 1, 1944 or April 1, 1944 - it is not clear whether the number indicating the month is 9 or 4. A fingerprint of Sister Lucy was placed on the bottom of the page as a guarantee of its authenticity. Some unidentified person who had access to this document released a photo of it very recently.

We are posting this facsimile below for the perusal of TIA readers. It is followed by a typed text in Portuguese and our English translation of it.

We do not assert that this is undoubtedly the true Third Secret. We post it as an invitation for our readers to discuss it and seek the opinion of experts in order to find whether this document is authentic or not.

Sadly, there is a hypothesis that should not be excluded: If the date is April 1, then some priest or even bishop might be playing an April Fools' joke, spreading an adulterated text to amuse himself. This would be a sin against the Second Commandement, we believe, since it would be taking the name of God's Blessed Mother in vain. But, in these times of post-conciliar lack of seriousness, TIA has already experienced something of this kind (click here).

Even though, on the one hand, we make these reservations as a measure of prudence, on the other hand, we believe that this text has in its favor the appearance of truth. That is to say:

Regarding its content, it is a description that certainly matches the reality we are witnessing today: the radical changes that were installed in the Church by Vatican Council II and were universally spread in the last 45 years;
If it would have been revealed before 1960 by John XXIII, it could have prevented an enormous part of this crisis;
Regarding its form, it corresponds to the other two previously revealed parts of the Fatima Message and brings them to a coherent close;
It is a complete text in itself, with an introduction, principal explanation and conclusion;
It is clear and ascessible either to the children who received it or to any adult - ignorant or learned - as a message of the Mother of God normally would be.

These are, in our opinion, sufficient reasons to make this message accessible to the public.

Before presenting the document, let us establish a presupposition for the discussion. As it was well demonstrated by Dr. Marian Horvat, we believe that there are two Sisters Lucy: One, the serious and reserved nun who received the messages, and another, the superficial and extroverted nun who posed with conciliar Popes during their visits to Fatima.

We think that the handwriting of the last Sister Lucy will probably not match the one in the letter below. Any comparison of texts should be made with those of the Sister Lucy at the time she was at Tuy.

A.S. Guimarães, editor
ning-


English Translation

Tuy September 1, 1944 or April 1, 1944

JMJ

Now I am going to reveal the third fragment of the secret: This part is the apostasy in the Church!

Our Lady showed us the individual who I describe as the 'holy Father' in front of a multitude that was cheering him.

But there was a difference from a true holy Father, his devilish gaze, this one had the gaze of evil.

Then, after some moments we saw the same Pope entering a Church, but this Church was the Church of hell; there is no way to describe the ugliness of that place. It looked like a gray cement fortress with broken angles and windows similar to eyes; it had a beak in the roof of the building.

Next, we raised our eyes to Our Lady who said to us: You saw the apostasy in the Church; this letter can be opened by the holy Father, but it must be announced after Pius XII and before 1960.

In the kingdom of John Paul II the cornerstone of Peter’s grave must be removed and transferred to Fatima.

Because the dogma of the faith is not conserved in Rome, its authority will be removed and delivered to Fatima.

The cathedral of Rome must be destroyed and a new one built in Fatima.

If 69 weeks after this order is announced, Rome continues its abomination, the city will be destroyed.

Our Lady told us that this is written,[in] Daniel 9:24-25 and Matthew 21:42-44

allikas-http://www.traditioninaction.org/
Vasta
#52
(12-02-2013, 21:15 )excubitoris Kirjutas: Mida Jumal asjast arvas: FOTO: Pärast teadet paavsti tagasiastumise kohta lõi välk Vatikani Peetri kirikusse - Forte - Delfi

Taome rauda kuni kuum Bleh Bleh
Video väidab, et Jumal oli ikka väga tige ja virutas lausa kaks korda Vatikani pihta:
HAARP? Vatican struck Twice by Lightning after Pope Resigns - YouTube

Nojahh - tõsikonspiratoorikud väidavad, et hoopis HAARP - mine võta nüüd kinni Ph34r2
Vasta
#53
Tänks corporis! Otsisin su teksti järgi eile juba tegelt üles.
Leidsin selle lingi:

http://gizadeathstar.com/2013/02/flash-s...ratzinger/

Kirjutas selle teksti siis Joseph P. Farrel Oxfordi ülikoolist.
Tal ilmus 2002 aastal raamat "Giza Death Star Community".
Nagu ma aru sain siis ta on üks esimesi alternatiivajaloolastest teadlasi.
Kirjutanud veel palju huvitavaid raamatuid.

Räägib artiklis Vatikani telgitagustest. Mainib ka Vatikaniga seoses okultismi ja
maagiat. Püha Malachist siiski vähe juttu. "Gloria olivie" andis mõista, et uus paavst hakkab kandma Benedictuse nime.
Usub, et praegust paavsti survestati tagasi astumisel.
Arvab, et kui uueks paastiks saab Peteri nimeline, siis on põhjust muretsemiseks. Kui sain millegist ebatäpselt aru, siis parandused oodatud.



Vasta
#54
Vahest Vatikanile ongi ja kiiremini vaja Peter Romanust - viimast paavti. Vahest ähvardab midagi suurt avalikuks tulla? See tähendaks, et muretseda on juba hilja.
Vasta
#55
(13-02-2013, 21:06 )excubitoris Kirjutas: Nojahh - tõsikonspiratoorikud väidavad, et hoopis HAARP - mine võta nüüd kinni Ph34r2

nali naljaks, aga käis mulgi korra pärast seda uudist peast mõte läbi, et ehk vatikaanid teevad draamat kuidagipidi. Ajaloost on näiteid tuua küll, kuidas tseremoonia raames pilved laiali aetakse... igal juhul mõnele tõsiusklikule kõva sõu.
Vasta
#56
No ei saa sellest teemast üle - millised avarused, millised võimalused - IRW

Pildil on paberil kirjas: "Avaldus" siis "Kellele" ja saabus mõtlik paus....

[Pilt: pics-0055_zps3610e413.jpg]
Vasta
#57
itccs.org| The International Tribunal into Crimes of Church and State
No nii poisid ja tüdrukud - kas asi hakkab "helendama" ja Paavsti tagasiastumise põhjused tilguvad avalikkuse ette? Uudis väidab, et tagasiastumine oli seotud sellega, et härra Ratzinger olla andnud mingil ajal käsu/d "peita ja varjata" neid "pühasi isasi" kes ei suutnud oma käsa laste pükste sisust eemal hoida. Väidetavalt olla Rahvusvaheline kohus Vatikani peale nõnna tige, et kui Ratzinger poleks tagasi astunud siis oleks kirikule peale pandud mingi "seadus" mis võtnuks kohtu kontrolli alla kõiki kiriku varad.

Teisest küljest aga jälle - kui Raamatu järgi võtta siis laste suhtes ebaadekvaatne tegevus ei ole kunagi olnud AMETLIKULT katoliikliku kiriku poolt lubatud tegevus. Paljud "pühad isad" on sinna läinud just sellel põhjusel, et saada avar tegevusväli oma himude rahuldamiseks. Kiriku kaitseks peaks ütlema, et aegade jooksul on regulaarselt sealt välja visatud isikuid kes pole vastavalt käitunud. Viimase sajandi jooksul on vaid perverte rohkem kui kirik on nnendega suutnud tegeleda. PEalegi on mõned neist jõudnud piisavalt "kõrgele", et hoolitseda oma "järelkasvu" eest.
Öeldakse ju, et poliitikas pole midagi päriselt nii nagu välja paistab ja see ON poliitiline protsess. Ei ole ju eriline saladus, et ka rahvusvaheline jurisprudens ei ole just kõige ausam seltskond (ja mitte ainult laste suhtes) "tänu" seal pesitsevatele kongus ninadega "raha võimeka" kliki esindajatele. Tegu on siis lihtsalt kiriku "kullale" hammast ihuvate ahnuritega kus lapsed on pandud kilbile kui hetkel sobiv ettekääne.
Vasta
#58
Üks huvitav intervjuu ART BELLI(http://www.coasttocoastam.com/,Ameerika ühe paranormaalsete, alternatiividele spetsialiseerinud raadiojuhi) ja Malachi Martin vahel(katoliku kiriku preestri,eluaastad-July 23, 1921 – July 27, 1999) juulis 1998. Kahjuks pole helisalvestist enam YOUTUBE olemas, aga igatahes tõlge on siin.
Teema katoliku kirik ja viimsed asjad.
Isa Malachi Martini intervjuu 1998. aasta juulis Art Bell’is

Art Bell: Minu arusaamist mööda olete te andnud vaikimistõotuse. Olete lugenud Kolmandat Saladust. Seda näidati teile. On mul õigus?

Isa Martin: Jah, seda anti mulle lugeda ühel veebruarikuu alguse hommikul 1960. Ja enne selle lugemist tuli mul loomulikult anda lihtne tõotus, mida alati saladuse hoidmiseks antakse. Seega ei saa ma selle üksikasju edastada – see tähendab, tegelikku sõnastust ja väljendeid.

Art Bell: Kui see Fatima Kolmas Saladus avalikustataks, oleks see shokk, mida avalikkus, mida Kirik vajab?

Isa Martin: Võib olla küll. Ja see on ka üks põhjustest, miks seda pole avaldatud; miks see on peidetud; millest väljatulek ei saa olema kerge. See oleks shokk. Kahtlemata. Kuid, Art, see mõjuks inimestele erinevalt. Mõned inimesed, kellele öeldakse, et see on autentne Fatima Kolmas Saladus, saavad äärmiselt vihaseks.

Art Bell: Oh, ma mõistan. Uskuge mind, isa, ma mõistan.

Art Bell: Järgnev on ümberjutustus sellest, milline võiks olla Fatima Kolmas Saladus, nagu Art Bell seda 14. mail 1998 34 minuti ja 38 sekundi jooksul programmis ette luges. Alustasin seda järgmise sissejuhatusega: “Olgu peale. Ma üldsegi ei kinnita, et järgnev võiks olla autentne. Ma ei saa olla selles kindel. Võin vaid öelda, et see tundub olevat tõene. Väidetavalt on see Fatima Kolmas saladus. Otsustage ise. See kõlab nii.

Inimkonna peale langeb suur nuhtlus. Mitte kusagil maailmas ei ole korda. Saatan valitseb kõige kõrgematel kohtadel, määrates asjade kulgu. Tal õnnestub suurte teadlaste vaimu meelitada leiutama relvi, mille abil on mõne minutiga võimalikl hävitada suur osa inimkonnast. Saatanal lastakse valitseda. Vägevad, kes inimesi käsutavad, õhutavad neid tootma tohutul hulgal relvi. Jumal karistab inimest täielikumalt kui veeuputuse ajal. Saabuvad aegade ajad ja lõppude lõpp. Suured ja vägevad hukkuvad koos väikeste ja nõrkadega. Isegi Kirikut tabab suurim katsumuste aeg. Kardinalid seisavad vastu kardinalidele. Piiskopid seisavad vastu piiskopitele. Saatan kõnnib nende keskel. Ja Roomas tulevad muudatused. Kirikusse tuleb pimedus ja maailm väriseb hirmust. Kahekümnenda sajandi lõpus algab suur sõda. Tuld ja suitsu langeb taevast. Ookeanivesi muutub auruks (vooks?) ja aur tõuseb ning ujutab kõik üle. Ookeanivesi saab uduks. Iga tunniga sureb miljoneid inimesi. Kes iganes ellu jääb, kadestab surnuid. Kõikjal, kuhu pilk pöörata, kõigis maades on ahastus, häda ja varemed. Aeg läheneb. Kuristik avaneb lootuseta. Et head hukkuksid koos halbadega. Suured väikestega. Kiriku valitsejad usklikega. Valitsejad rahvastega. Uskmatute ja Saatana hullude järgijate poolt teostatud eksituste pärast valitseb kõikjal surm, mis siis ja ainult siis võtab maailma üle võimust. Lõpuks need, kes ellu jäävad, kuulutavad igal võimalusel Jumalat ja Tema au ning teenivad Teda nii nagu siis, kui maailm ei olnud veel nii rikutud.

See on kõik. Isa Martin?

Isa Martin: Jah, Art?

Art Bell: Teie kommentaarid?

Isa Martin: Kuulasin seda ja ilmselt möödukas vastus, mis mul tuleks esitada, oleks tõesti kahes osas, kahe lausega järgmine: See ei ole tekst, mis mulle 1960. aastal lugeda anti. KUID SELLES ON ELEMENTE, MIS SELLESSE TEKSTI KUULUVAD.

Art Bell: Niisiis, teisisõnu… Püüan edeneda nii ettevaatlikult kui saan… teisisõnu, te väidate, et see pole just seesama tekst, kuid äsjakuuldus on elemente sellest?

Isa Martin: Jah, seal on elemente, mis kuuluvad Kolmanda Saladuse juurde. See on pea kõige mõõdukam vastus, mis ma selle kohta anda võiks.

Art Bell: Okei, hästi, ma ei palu teil midagi enamat öelda, kuid pidades silmas äsjaloetut, kas teie arvates oleks Kolmas Saladus sama traumeeriv, nagu minu poolt leotus väidetakse või veel traumeerivam?

Isa Martin: Veel traumeerivam.

Art Bell: Veel traumeerivam??

Isa Martin: Veel traumeerivam, jah. Palju traumeerivam. See, et… ilma et… ma taas… tead isegi, Art, edenedes väga ettevaatlikult, KESKNE ELEMENT KOLMANDAS SALADUSES ON KOHUTAV. JA SEDA SELLES TEKSTIS EI OLE.

Art Bell: Ei ole tekstis?

Isa Martin: Ei ole, Jumal tänatud.

Art Bell: Nüüd tuleks mul küsida järgmist. Ma mõsitan, et olete andnud vandetõotuse, kuid kas te pole mõelnud, et asjade käigu muutmiseks vajalik shokk võib olla seesama väga tõsine, võib olla et… seda tuleks avaldada.

Isa Martin: Nõustun sinu viimase lausega täielikult. SEE TULEKS AVALDADA, KUID, ART, SELLES ONGI MINU PROBLEEM. MA OLEN ÜKS VÄIKE TILLUKE INIMENE. MUL PUUDUB SELLEKS AVALIK AUTORITEET. MA EI TEA, KAS SEE OLEKS JUMALA TAHE. JA KUNA SELLEL OLEKS NIIVÕRD KOHUTAV MÕJU MITTE AINULT KRISTLASTELE, VAID KA TEISTELE, EI SAA MA SEDA OTSUST LANGETADA. KAS MÕISTAD, MIDA MA TAHAN ÖELDA…?

Art Bell: Isa, mil viisil näidati teile Kolmandat Saladust?

Isa Martin: Kardinal, kes seda mulle näitas, viibis kohtumisel, mille korraldas tol aastal, 1960, paavst Johannes XXIII selleks, et teatud kardinalide ja prelaatide hulgale peajoontes visandada, mis tema arvates Saladusega tuleks teha. Kuid Johannes XXIII, paavst Johannes XXIII, kes aastal 1960 oli paavst, arvas, et ta ei peaks Saladust avaldama. See oleks purustanud tema tollel ajal peetavad läbirääkimised Nikita Hrushtshovi, kõigi venelaste bossiga. Samuti oli tal teistsugune vaade elule, mida ta kaks aastat hiljem Vatikani kirikukogu avades väga lühidalt ja peaaegu põlastavalt oma 1962 aasta 11. oktoobri kõnes
Püha Peetruse katedraalis Vatikani kirikukogule kogunenud piiskopitele ja külalistele avaldas. Tohutusuures rahvast täis basiilikas pilkas ta põlastavalt talle vastumeelseid inimesi, nimetades neid “hukatuse prohvetiteks”. Kellelgi meist polnud kahtlustki, et ta räägib Fatima kolmest prohvetist.

Art Bell: Kirikus on neid, kes Kolmanda Saladuse sisu alahindavad…

Isa Martin: Loomulikult!

Art Bell: Ja on ka neid, kes seda sugugi ei alahinda.

Isa Martin: Nad liialdavad.

Art Bell: Nad liialdavad. Niisiis, alahindamata või liialdamata räägite te mulle, et see, mis on Kolmandas Saladuses, on hirmsam kui see, mis ma äsja ette lugesin.

Isa Martin: Oh jaa. On. Sest sinu poolt äsja loetu puudutab oma olemuselt loodusjõudude metsikut rünnakut… loomulikult Saatan kõnnib jne. nagu inimeste keskel… kuid oma olemuselt on see nagu looduse mäss inimkonna vastu. Kõigi nende hirmsate katastroofide kaudu on see küll oma olemuselt karistus, kuid SEE EI OLE KOLMANDA SALADUSE OLEMUS, SELLE HIRMUÄRATAV OLEMUS.

Art Bell: Wufff!

Isa Martin: Jah see vapustab kujutlusvõimet.

(Mõne minuti pärast)

Art Bell: Isa, kui suurt kaalu te kogu Fatima ilmutusele omistate?

Isa Martin: LOEN SEDA VÕTMESKÜSIMUSEKS ROOMAKATOLIIKLIKU ORGANISATSIOONI JÄRK-JÄRGULISES SAATUSES JA MÄÄRAVAKS SÜNDMUSEKS KIRIKU LÄHITULEVIKUS järgmisel aastatuhandel, kolmandal aastatuhandel. See on määrav sündmus. Ja seepärast vägevad mehed, vägevad mehed, kuid ma mõtlen… näed, Art, kui ma räägin vägevatest meestest, siis selle riigikunstiga on selline hämmastav lugu, inimestega, kes riigikunsti viljelevad, nagu CasarolI, kes hiljuti suri, või paavst Johannes Paulus II, et see, mida suurte ajalookujude puhul nagu Napoleon, Hitler ja Stalin võib alati täheldada, on see, et neil oli hävitamatu võimu tahe! Ja nad seisid vastu miljonite ühinenud tahtele ja juurutasid oma seisukohti, vähemasti teatud määral, kuni nad langesid, kukkusid rängasti sisse, nagu Inglismaal öeldakse. Ja nii on tugeva tahtega mehi ka Roomas. Kogu elu tegelevad nad riigikunstiga. Nad on makro-valitsuse teenistuses. Mitte ainult religioonis, vaid saatuses. Nemad seal üleval on suurimate seas. AND THEY WILL NOT TOUCH THIS WITH A LARGE POLE.

Art Bell: Milline osa on Kirikul selles, mis paljude arvates on tekkimas kui üks maailmavalitsus, üks maailma kontrollimiskeskpunkt?

Isa Martin: Sellele on kaks vastust, Art, väga lühikest vastust. Esimene vastus on see, mis selle aastatuhande lõpus on juhtide, mänedzheride, prelaatide ja paavstluse poolt valitud ja teine vastus on see, mida võiks vahest pidada Jumala vastuseks. Praeguse hetke vastus kõlab nii: alates Johannes XXIII-st, jätkates Paulus VI-nda ja nüüd ka Johannes Paulus II-ga kõlab vastus: tehkem koostööd. Ta on ühinenud, nagu Paulus VI ütles oma kuulsas kõnes 1965. aasta detsembris: “Tehkem koostööd inimesega tema asukoha (habitat) ülesehitamises.” Ja Johannes Paulus II on geopoliitilistel põhjustel ühe maailmavalitsuse tendentsi pooldaja. Loomulikult tahab ta oma kristluse kaubamärki ja katoliiklust sisse viia, kuid kahtlemata soosib ta seda (üht maailmavalitsust). Oma pöördumises ÜRO poole viimases suures kirjas kõlas tema tervitus nii: “Mina, Johannes, Rooma piiskop ja inimkonna liige.” See aga ei ole enam see, mida sajandi alguses näiteks Pius IX või Pius X oleks öelnud: “Ma olen Jeesuse asemik. Kui te minu häält ei kuula, lähete te igavesse hukatusse. Me ei osale üheski valitsustöös, valitsusplaanis, mis ei tunnista Kristuse kuningaksolemist.” See puudub sealt täielikult. Nüüd on koostöö poliitika Euroopa Liidu kujundamisel, koostöö ÜRO-ga ning Vatikan ja Kirik on lisatud võitluse nimekirja ÜRO üldassamblees ja mittevalitsuslikes organisatsioonides…

Art Bell: Nii et asi edeneb?

Isa Martin: Edeneb! See on vastus ja ära unusta, et Vatikanil on Vatikani mäel varieeruvalt umbes üle sajaneljakümne rahva saadiku. Ta on lahutamatu osa, olles end sellesse meie sajandeid kestnud rahvusvahelise elu jooksul ehitanud. Ja tal on saadikuid ja esindajaid rohkem kui üheksakümnes riigis, kaasaarvatud Venemaa, Iisrael ja tal on esindajad ka Beijingis, mis ei oma veel täielikku diplomaatilist staatust, kuid nad jõuavad selleni.

Art Bell: Isa Martin, kui tagasi pöörduda minu poolt ette loetu juurdre, mille kohta te ütlesite, et see oli osaliselt asjakohane, kas võiksite oletada, et selle kirjutanud isik on originaaltekstist mingil viisil kaasteadev?

Isa Martin: Ja-jah, kahtlemata, vähemasti suusõnaliselt, mitte lugenult.

Art Bell: Ma mõistan.

( Hiljem programmis )

Art Bell: Olgu. Jätkame. Mõned asjad, mida tahtsin kiiresti ette lugeda, üks neist on ühelt austraalia sõbralt, kes ütleb: “AASTAID TAGASI RÄÄKIS MULLE PERTHIS ÜKS JESUIIDIST PREESTER ROHKEM FATIMA KOLMANDAST SALADUSEST. MUUHULGAS ÜTLES TA, ET VIIMANE PAAVST SAAB OLEMA SAATANA KONTROLLI ALL. Paavst Johannes minestas, arvates, et äkki on see tema. Meid segati enne, kui ma ülejäänut kuulsin.” Teie kommentaarid?

Isa Martin: JAH, KÕLAB NII, NAGU NAD OLEKSID KOLMANDAT SALADUST LUGENUD VÕI OLEKS NEILE SEDA ETTE LOETUD.

Art Bell: Oh my!
__________

Ühes oma kuulsatest unenägudest nägi püha Johannes Bosco vaenlast Vatikani sisenemas. Paavst, kellele järgneb suur hulk piiskoppe, preestreid, vaimulikke mehi ja naisi, on lahkumas Vatikanist, mis üha tihkemasse suitsupilve mattub. Paavst käitub tihkes suitsu-udus nagu hull. Siis aga ilmub ingel ja räägib paavstiga, andes talle nõu sisse tungiva vaenlase vastu võidelda. Paavst võtab nõu kuulda ja pöördub Vatikani tagasi. Suits haihtub ja vaenlane on võidetud.[/quote]



Vasta
#59
ex ära unusta mida Volke rääkis hoiatustest 12 kuni 14 ja edasi juba põrgust 14 kuni 17.
Võib olla tasuks Volkelt võtta veebudele väike kirjatükk sellest mis lähitulevikus juhtuma hakkab.
Vasta
#60
VS - hoiatused on "toredad" asjad nagu sa ise peaksid teadma. Kuid mitte kõik hoiatused ei taba "märki" kuna hoiatuse enda verbaliseerimine ja avaldamine muudab selle protsessi kulgu ja see ei toimi enam.
Kuna oleme "kiriku" teemas siis lisaks, et kirik on nagu poliitika riigis - näiliselt kisuvad kõik ühte vankrit (nii näiliselt kui tegelikult aga tihti haugi/kure/vähi sündroom aga see selleks), kuid varjus käib tunduvalt tihedam võitlus.
Vasta
#61
On olnud spekulatsioone, et järgmiseks paavstiks saab kardinal Peter Turkson, ja et tema ongi Petrus Romanus...
aga on veel üks variant, nimelt kardinal Bertone
tema nimest siin-
http://www.youtube.com/watch?v=PDdfMJbFwVU
Et kardinal Tarcisio Pietro Bertone on määratud saama järgmiseks paavstiks ning seda kindlustati viimaste uute kardinalide määramisega-
http://www.wnd.com/2013/02/final-pope-al...g-vatican/
ta on väga mõjukas kardinal, hetkel kui paavsti koht on vakantne, juhib tema vägesid, ja pealegi ei ole praegune paavst allunud survele saata kardinal Bertone erru.
http://www.catholicculture.org/news/head...ryid=17066
http://www.wnd.com/2013/02/final-pope-au...ld-resign/
Huvitav on see, et Tom Horn ja Cris Putnam oma raamatus, Petrus Romanus-Viimane paavst, ennustasid ette, et paavst Benedict 16. astub tagasi tervislikel põhjustel kas aastal 2012 või 2013.
Lisaks kardinalide Bertonele ja Turksonile , toovad nad välja ülejäänud favoriidid paavstitoolile-
Francis Arinze, Angelo Scola, Gianfranco Ravasi, Leonardo Sandri, Ennio Antonelli, Jean-Louis Tauran, Christoph Schönborn ja Marc Quellet. Kuid juhtiv favoriit on siiski kardinal Bertone!
Read more at http://www.wnd.com/2013/02/final-pope-au...qZCTQx0.99

http://superstore.wnd.com/Petrus-Romanus...-Paperback
Vasta
#62
Võimalik, et kardinal Bertonest saab uus paavst, võttes endale nimeks Pius XIII.
http://www.youtube.com/watch?feature=end...KVo3oNleZw
Paavst Püha Pius Xndal olid provetlikud nägemused aastal 1909 kui ta andis audientsi frantsiskaanide ordu liikmetel, et Rooma paavst lahkub Roomast ja tee tema teel on täidetud preestrite laipadega.
Ja enne oma surma oli tal prohveteering, et viimase paavsti nimi on Pius XIII, kes sureb kohutavalt.
http://paranormal.about.com/od/othermyst...2805_2.htm
ja veel Petrus Romanusest
http://www.youtube.com/watch?v=IM5hmWzgPpc
Vasta
#63
See, et välk lõi Peetruse basiilika kuplisse on lihtsalt loodusseadusest tingitud.
Vasta
#64
(03-03-2013, 19:25 )Wilholmensis Kirjutas: See, et välk lõi Peetruse basiilika kuplisse on lihtsalt loodusseadusest tingitud.

Absoluutselt - aga ajastus on nunnu wink
Vasta
#65
Sellest välgust, mis Peetri kirikusse lõi, siiski arvan et see ei ole juhuslik, pigem on see ka üks märk, ja üsna hoiatav.
Paavsti valimisest aga-
arvan et kandidaat on olemas, või vähemalt 2-3 kandidaati on eelnevalt välja valitud, et ilusti paika panna, aga vat kui seal läheb vastuhakuks, ja nn mässajad selle plaani läbi kukutavad, vat siis võib valik küll olla lambist ehk Jumal teab kes...
igatahes, ma arvan, et kogu see asi hakkab seal venima kui esimese kahe päevaga paavsti valitud ei saa, siis on selge, et tsenaarium kukkus läbi...
ja siis võib hakata tulema selliseid kõlakaid, et isegi lõhenemine on võimalik
Vasta
#66
Mild Earthquake Strikes Castel Gandolfo, Pope Emeritus' Home, Just Days After He Arrives: Report
Kokkusattumused kogunevad - esmalt põrutas välk kaks korda Vatikani torni - vihejt ignoreeriti.
Nüüd värises maa viimase Paavsti sünnilinnas - mida järgmiseks? wink
Vasta
#67
Meie pisikesel maamunal lööb ühes sekundis keskmiselt nelikümmend korda välkuwink
Näiteks vana Tallinna telemast mida enam ei ole sai aastas mitmeid kümneid välgutabamusi.
Maavärinaid on päevas keskeltläbi sadakond. Iga mõne aasta tagant jagub ka meile mõni pisike maavärin.




Vasta
#68
(10-03-2013, 14:01 )Faraday Kirjutas: Meie pisikesel maamunal lööb ühes sekundis keskmiselt nelikümmend korda välkuwink
Näiteks vana Tallinna telemast mida enam ei ole sai aastas mitmeid kümneid välgutabamusi.
Maavärinaid on päevas keskeltläbi sadakond. Iga mõne aasta tagant jagub ka meile mõni pisike maavärin.

Eks ta ole sama juhuslik, kui Mel Gibsoni "Tha passion of the christ" võtete ajal sai meeskond kaks korda välguga pihta. Ühel korral ka Jeesust mängiv peategelane. Bleh

Vasta
#69
(10-03-2013, 14:44 )Tom Kirjutas:
(10-03-2013, 14:01 )Faraday Kirjutas: Meie pisikesel maamunal lööb ühes sekundis keskmiselt nelikümmend korda välkuwink
Näiteks vana Tallinna telemast mida enam ei ole sai aastas mitmeid kümneid välgutabamusi.
Maavärinaid on päevas keskeltläbi sadakond. Iga mõne aasta tagant jagub ka meile mõni pisike maavärin.

Eks ta ole sama juhuslik, kui Mel Gibsoni "Tha passion of the christ" võtete ajal sai meeskond kaks korda välguga pihta. Ühel korral ka Jeesust mängiv peategelane. Bleh

Eks juhustega on nagu on.

Roy Cleveland Sullivan (7. veebruar 1912 – 28. september 1983) oli USA metsavaht. Ajavahemikus 1942 kuni 1977 sai ta 7 korda välguga pihta ja elas kõik tabamused üle.

Esimene dokumenteeritud välgutabamus leidis aset 1942. aasta aprillis. Mees oli äikesetormi eest varjus tulevaatlustornis. Tornil puudus piksevarras ja see sai 7-8 tabamust. Sullivan jooksis välja ja sai tornist mõne meetri kaugusel välgutabamuse.
Teise tabamuse sai mees 1969. aasta juulis. Ebatavalisel kombel sai ta välguga pihta autot juhtides (tavaliselt kaitseb selliste olukordade eest auto metallkere). Välk lõi kõigepealt puusse, kust peegeldus läbi autoakna autosse. Välgutabamus lõi Sullivani teadvusetuks ja juhita jäänud auto jäi pidama kaljuserval.
1970. aastal sai ta kolmandat korda välguga pihta, kui oli aias. Välk lõi trafosse, kust lendas mehe õlga.
Neljas tabamus leidis aset 1972. See pani ta juuksed põlema, kuid mees suutis need märja rätikuga kustutada. Pärast seda hakkas ta uskuma, et miski püüab teda tappa ja ta tundis surmahirmu. Kuude viisi, jäi ta tormiga autoga tee äärde ja peitis end esiistme all, kuni torm möödus. Ta hakkas ka vett endaga kaasas kandma ja uskus, et tõmbab välku ligi, ka rahva seas olles.
7. augustil 1973. aastal patrullis Sullivan metsas ja nägi äikesepilve lähenemas ja sõitis kiiresti minema. Hiljem väitis ta, et pilv jälitas teda. Kui ta arvas, et pilv on möödunud ja on ohutu autost väljuda, saigi ta varsti viiendat korda pihta.
5. juunil 1976 sai ta kuuendat korda pihta, mis vigastas tema pahkluud. Ta väidetavalt nägi pilve, arvas, et see jälitab teda ja üritas minema joosta. Ta sai ikka pihta.
25. juunil 1977 sai ta viimast korda pihta, kui oli kalastamas. Pärast tabamust tuli tal veel ka karuga võidelda, kui see üritas tema püütud forelli varastada.

Kas kõik vastab tõele, ei tea aga ilus lugeda. See lugemine võetud siit:
http://et.wikipedia.org/wiki/Roy_Sullivan


Itaalias lõi välk aastal 1769 Bresciase kirikusse kus hoiti 90 tonni püssirohtu. Selle pisikese välgu tõttu läks suur osa linnast ja tuhandeid inimesi. Teab keegi suuremat välgu poolt tekitatud kahju?

http://en.wikipedia.org/wiki/Brescia
Vasta
#70
See Sullivani lugu on küll nagu halb nali. Eriti see pilv teda taga ajas. Laugh
Vasta
#71
(10-03-2013, 16:38 )Faraday Kirjutas: Itaalias lõi välk aastal 1769 Bresciase kirikusse kus hoiti 90 tonni püssirohtu. Selle pisikese välgu tõttu läks suur osa linnast ja tuhandeid inimesi.
Keegi võiks nüüd selle sündmuse kuidagi Paavst Clement XIV-a ametisseastumisega seostada - 19.05.1769 sai ta 249. paavstiks ( http://en.wikipedia.org/wiki/1769 )
Vasta
#72
(11-03-2013, 18:47 )kage Kirjutas:
(10-03-2013, 16:38 )Faraday Kirjutas: Itaalias lõi välk aastal 1769 Bresciase kirikusse kus hoiti 90 tonni püssirohtu. Selle pisikese välgu tõttu läks suur osa linnast ja tuhandeid inimesi.
Keegi võiks nüüd selle sündmuse kuidagi Paavst Clement XIV-a ametisseastumisega seostada - 19.05.1769 sai ta 249. paavstiks ( http://en.wikipedia.org/wiki/1769 )

Ristsumma 249 sast = 15
90 tonni = 90 000 kg
Jagame 90 000 / 15 = 6000
Inimesel on kaks jalga jagame 6000 / 2 = 3000

= 3000 ...... Nii palju sai plahvatuses hukka inimesi.

Kas sobib?

Vasta
#73
http://beforeitsnews.com/prophecy/2013/0...45374.html
Homme alustab konklaav, siin spekuleeritakse uue paavsti nimega, kelleks on kardinal Bertone ning kes valib oma paavstinimeks Pius XIII, kelle valitsusaeg kestab kolm aastat.
Vasta
#74
Vatiakn ju väidab, et Fatima 3. kiri on avalikustatud - käsitles atendaadikatset paavstile 1981 aastal - aga on põhjust arvata, et tegemist on võltsinguga ja kirja tõelist sisu pole avaldatud....

Üks asi veel- eila lugesin GLP foorumist, et Vatikan paneb peale "elektroonilised segajad" , et igast vidinatega ei saadaks konklaavist infi jagada...ametlik seletus...Et siis Vatikan ei usalda omi kardinale ???? IRWWWWW. Nii lollid nad ka tegelt pole ja põhjus peab olema milleski muus...




Vasta
#75
Asi pigem selles, et tänapäeva vidinatega on võimalik pealt kuulata ja kaugelt.
Aga jahh - ega need paavstid ka mingid usalduse verstapostid pole.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Katoliiklaste usk ning Paavst. Hope 70 38,409 14-10-2022, 19:21
Viimane postitus: Kunglas
  Uus messias Nielander 34 15,892 05-04-2015, 21:17
Viimane postitus: isemaag
  Paavst Foorumlane 8 4,749 24-09-2011, 16:49
Viimane postitus: Jõhvikas
  Katoliku kiriku uus dogma excubitoris 0 1,832 06-02-2009, 06:02
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat