Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulerituaal kolme trummi ja parima meedias tundmatu Tallinna nõiaga
#76


Oi, see läheb ikka väga teemast välja, aga kuidas see oligi?
Kulutada raha , mida meil ei ole , ostes asju, mida me ei vaja, et meeldida inimestele, kes meid ei armasta?

Vasta
#77
(20-07-2013, 18:28 )Eithea Kirjutas:
(20-07-2013, 17:55 )VironShaman Kirjutas: Oleks võinud ju Orioni teema asemel terve romaani siin sellest ajastust kirjutada aga mõttetu on trollide tapeedi vahele tegelikke materjale trükkida.

Ma arvan küll, et seda oleks huvitav lugeda, kuid ma üldse ei mõista adminne, kes ei anna VS`ile võimalust teha teema, kuhu mitte keegi teine kirjutada ei saa,

Laugh Ta elagu! Laugh
Selle teema lugemine oleks siis nagu kirikus käimine. Et loed ja noogutad hardalt kaasa. Laugh
Vasta
#78
(22-07-2013, 08:47 )venezia Kirjutas:
(20-07-2013, 18:28 )Eithea Kirjutas:
(20-07-2013, 17:55 )VironShaman Kirjutas: Oleks võinud ju Orioni teema asemel terve romaani siin sellest ajastust kirjutada aga mõttetu on trollide tapeedi vahele tegelikke materjale trükkida.

Ma arvan küll, et seda oleks huvitav lugeda, kuid ma üldse ei mõista adminne, kes ei anna VS`ile võimalust teha teema, kuhu mitte keegi teine kirjutada ei saa,

Laugh Ta elagu! Laugh
Selle teema lugemine oleks siis nagu kirikus käimine. Et loed ja noogutad hardalt kaasa. Laugh

Mis kamm sul selle kirikuga on, et kõikjal viirastub? Ma loen igasugust kirjandust/ raamatuid, vaatan filme jne ilma kaasarääkimise võimaluseta, peaksin ma seepärast pahandama (?) selleks nad ju ongi. Seega igale poole ei pea VAHELE pläkutama ( s.h. mina) ja pealegi, kui on midagi asjalikku öelda temasse ( Orioni ajastu), siis kes sul siin foorumis on keelanud seda teha, võiksid kohe oma teemaga alustada, loeksin heal meelel.
Samuti ei ole erilist mõtet valikulisel/ demagoogilisel tsiteeringul, puuduv allolevas tehtud mustaga rasvaselt nähtavaks, seega jääks sinule teemasse sinu enese avamise võimalus, seda (lisa teema arutlemiseks) muidugi juhtkonna otsusel.

(20-07-2013, 18:28 )Eithea Kirjutas: Ma arvan küll, et seda oleks huvitav lugeda, kuid ma üldse ei mõista adminne, kes ei anna VS`ile võimalust teha teema, kuhu mitte keegi teine kirjutada ei saa, on ju täiesti võimalik mõni erand teha. Saaks huvitava, informatiivse trollivaba lugemise.
Mõtteavalduste jaoks võib avada teise lisa teema, või ka mitte, pealkirjaga "Kõik teemasse..."

Vasta
#79
Mulle tundub lihtsalt koomiline selline aupaklikust eeldav suhtumine.
A mis sul nüüd saba niiväga rõngasse ajas? Laugh
Pealegi kus ma kirikutest niipalju rääkinud olen? Aga muidu paljudel meeldib kirikus käia. Mul ei saa selle vastu olla mitte kõgevähemaltki, kui sulle ka näiteks meeldib.
Siin on teemaks " Tulerituaal kolme trummi ja parima meedias tundmatu Tallinna nõiaga ". Mitte Orioni ajastu. Laugh
Vasta
#80
(22-07-2013, 09:43 )venezia Kirjutas: Mulle tundub lihtsalt koomiline selline aupaklikust eeldav suhtumine.
A mis sul nüüd saba niiväga rõngasse ajas? Laugh
Pealegi kus ma kirikutest niipalju rääkinud olen? Aga muidu paljudel meeldib kirikus käia. Mul ei saa selle vastu olla mitte kõgevähemaltki, kui sulle ka näiteks meeldib.
Siin on teemaks " Tulerituaal kolme trummi ja parima meedias tundmatu Tallinna nõiaga ". Mitte Orioni ajastu. Laugh

Ei viitsi, raba mujalt energiat.Smile1
Vasta
#81
Sa ära punni vastu. Saab kõigil lihtsam olema.
Vasta
#82
/Olles üksi oled sa tegelikult tervik, kõik mis siin ümberringi on, on peegeldus sinu arusaamadest. Sul kaob ära vajadus kellelegi teisele toetuda/ - Jah. Ja aitahh k6igile. Lihtsalt k6igile, k6ige eest, et Te olemas olete.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kogemus nõiaga Karjalas Habemik 21 10,922 11-06-2016, 10:02
Viimane postitus: Habemik
  Tundmatu sümbol Cthepy 30 12,612 20-06-2013, 08:58
Viimane postitus: kosmosekutt
  Kolme kuuga kodu DeWinter 10 7,577 08-09-2011, 18:54
Viimane postitus: vabatahtlik_elajas
  Astroloogiline katse kolme viimase päeva kohta. Müstik 8 4,082 22-12-2009, 13:51
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat