Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emotsioonid, mälu kustutamine ja Orioni tulnukad
#26
Edu saavutamine kellegi teise heaolu arvelt seisneb selles, et alati jääb keegi kuskil ilma.
Näiteks leian maast 500€. Mis on siis minu "edu" saladus?
Võtsin kelleltki teiselt võimaluse leida see raha. Saavutasin edu teise heaolu arvelt.
Seotult konkreetse näitega minu edu on ↑, teistel ↓
Kas pole tore?
Vasta
#27
(16-03-2012, 12:57 )Minaelan Kirjutas: Sa kohe pürgid sinna loomastumise ja õudse lõpu poole. Millest räägid/ mõtled, seda ka saad ehk nagu Celtic ütles: näljane mõtleb leivast Smile
Paistab, et sa lihtsalt ei saa aru või ei loe mõttega mida ma kirjutan. Vaatan enda teksti ja sinu teksti ning ei näe suuri erinevusi (va, et sinu jaoks eksisteerivad ainult toredad emotsioonid) ja paistab, et sa oled näinud minu tekstis ainult sõnu loomastumine ja õudne lõpp.

Kui sul ettekujutust ei ole mida tunnete peal elamine minu mõistes tähendab, siis proovi mõtlemine välja lülitada ning igale asjale reageerida esimese tunde põhjal mis tekib ning ka vastavalt tegutseda. Ja pea meeles, et selline käitumine on (kerge) kontrolli käestlaskmine mitte veel loomastumine.
Vasta
#28
Võtame siis teise näite raha leidmisele:
Keegi tuumafüüsik avastab võimaluse teikitada odavalt ja lihtsalt külmfusioon reaktsiooni. Sellele võtetud patendid rendib ta edasi kõigila maailma energiafirmadele. Ise kasseerib ta sisse kokkuvõttes ulmelisi summasid, energiafirmad maksavad rendi ja tehnoloogia eest vähe võrreldes praeguste kütuste ostmisega, lausa nii vähe, et energia hind lõpptarbijale langeb kordades ja kogu selle mängu juures on näiliselt ainsateks kaotajateks traditsiooniliste kütuste tootjad ja töötlejad. Samas üleüldisest majanduslikust boostist ja energia hinna odavnemisest tingituna saavad nad oma tootmise ümber rakendada teiste kaupade tootmiseks. Naftast saab toota erinevaid plastikuid ja keemiaprodukte, ning loodussõbralik tootmine võimaldaks lõpuiks ka erengumaadel tarbimises läänemaailmale järgi jõuda ökoloogilist katastroofi tekitamata. See oleks aluseks paljude pingete ja probleemide kadumisele maailmast ...

Raha leidmine on tõesti üpris sünergiavaba näide, sest me oleme raha orjad. Orjadena on meil kasutada piiratud ressurss raha. Tõustes ühiskonna kokkulepetest (seda raha ju on) kõrgemale ja suheldes mingil määral loodusseadustega muutub aga ka sünergia kättesaadavaks.
Minu näide on majandusvallast, sest see on lihtne näide. Samas on loodusseadused veits keerulisemad ja sügavamad, kui vaid füüsika. Looduses on näiteks hulk arenuseadusi ja elusloodus kasutab nede järgimiseks kokkuleppeid, et saavutada tasakaal ja stabiilsus endas. Selle stabiilsuse piires tuleb ühe edu teise arvelt enamasti. Stabiilsus pole aga eesmärk omaette ja seda rikkudes on võimalik ka kõigi edu korraga. Kuna see on aga suur risk kõigile, ebastabiilsus võib kergelt viia ka kõigi/kõige kaotamiseni, siis üritab (elus)loodus seda riski maandada ja meid piiridesse suruda.
Kõik on intelligentsuses kinni.
Vasta
#29
(16-03-2012, 13:26 )kage Kirjutas:
(16-03-2012, 12:57 )Minaelan Kirjutas: Sa kohe pürgid sinna loomastumise ja õudse lõpu poole. Millest räägid/ mõtled, seda ka saad ehk nagu Celtic ütles: näljane mõtleb leivast Smile
Paistab, et sa lihtsalt ei saa aru või ei loe mõttega mida ma kirjutan. Vaatan enda teksti ja sinu teksti ning ei näe suuri erinevusi (va, et sinu jaoks eksisteerivad ainult toredad emotsioonid) ja paistab, et sa oled näinud minu tekstis ainult sõnu loomastumine ja õudne lõpp.

Kui sul ettekujutust ei ole mida tunnete peal elamine minu mõistes tähendab, siis proovi mõtlemine välja lülitada ning igale asjale reageerida esimese tunde põhjal mis tekib ning ka vastavalt tegutseda. Ja pea meeles, et selline käitumine on (kerge) kontrolli käestlaskmine mitte veel loomastumine.

See, mida sa siin kirjeldad, on emotsioonid, ja negatiivsed emotsioonid tulevad enne, sest hirmu jalad on kiiremad. Emotsioonide pealt muidugi annab rapsida, sest emotsioonide pealt rapsitaksegi
Kui mõistuse välja lükkad, hakkavad alla surutud hirmud vaikselt üles roomama. Tunnetega sel kõigel pole miskit pistmist.
Vasta
#30
(16-03-2012, 13:17 )Minaelan Kirjutas: Sellise suhtumisega see just nii ongi. Mõõdad raha suurust eduga, selge Smile. Proovi olla edukas ja tasakaalus (emotsioonid, mõistus, intuitsioon, harmoonia loodusega) ning sa ei peagi midagi tegema, sa tõmbad nii või teisiti teisi enda kõrval olijaid kaasa. Ilma et kellegilt midagi ära võtaks. Või siis võtad ära lootusetuse, masenduse, üksinduse Smile.

Oeh jah...
Raha oli lihtsalt näide! EDU ei tähenda ainult raha!

Võtame siis midagi muud...
Ilves leiab metsast vigase jänese, kes ei suuda põgeneda ning pistab ta nahka. Ilves saavutas edu kõikide teiste kiskjaliste heaolu arvelt võttes neilt võimaluse antud jänesest kõhtu täis saada.

Kaks inimest(ei tunne teineteist) jooksevad bussi poole, mis on just väljumas ning üks komistab/koperdab ja jääb teisest maha. Õnnelikum jõuab bussile ja saab teada, et ta on viimane kes peale saab... nüüd on kõik kohad täis. Õnnelikum saavutas edu teise heaolu arvelt võttes talt võimaluse viimase bussikoha saada.

Mõni mees/naine saab omale kauni naise/mehe ning saavutab edu kõikide teiste meeste/naiste heaolu arvelt võttes neilt võimaluse olla selle mehega/naisega....

jne... näiteid võib tuua lõputult. Mõistad?
Vasta
#31
(16-03-2012, 15:47 )Balzzar Kirjutas:
(16-03-2012, 13:17 )Minaelan Kirjutas: Sellise suhtumisega see just nii ongi. Mõõdad raha suurust eduga, selge Smile. Proovi olla edukas ja tasakaalus (emotsioonid, mõistus, intuitsioon, harmoonia loodusega) ning sa ei peagi midagi tegema, sa tõmbad nii või teisiti teisi enda kõrval olijaid kaasa. Ilma et kellegilt midagi ära võtaks. Või siis võtad ära lootusetuse, masenduse, üksinduse Smile.

Oeh jah...
Raha oli lihtsalt näide! EDU ei tähenda ainult raha!

Võtame siis midagi muud...
Ilves leiab metsast vigase jänese, kes ei suuda põgeneda ning pistab ta nahka. Ilves saavutas edu kõikide teiste kiskjaliste heaolu arvelt võttes neilt võimaluse antud jänesest kõhtu täis saada.

Kaks inimest(ei tunne teineteist) jooksevad bussi poole, mis on just väljumas ning üks komistab/koperdab ja jääb teisest maha. Õnnelikum jõuab bussile ja saab teada, et ta on viimane kes peale saab... nüüd on kõik kohad täis. Õnnelikum saavutas edu teise heaolu arvelt võttes talt võimaluse viimase bussikoha saada.

Mõni mees/naine saab omale kauni naise/mehe ning saavutab edu kõikide teiste meeste/naiste heaolu arvelt võttes neilt võimaluse olla selle mehega/naisega....

jne... näiteid võib tuua lõputult. Mõistad?

Kui sa pidevalt ennast ja ümbritsevat nii mõõdad, siis oled küll õnnetuim inimene maailmas.Jääb loota, et antud mõtteviis on vaid näiteks toodud




Vasta
#32
(16-03-2012, 15:52 )euroruubel Kirjutas: Kui sa pidevalt nii mõõdad, siis oled osanud oma elu küll perse keerata.Ja hirmus ilma jäämise hirm kumab kah.

Kas kirjutasin midagi valesti? Süsteem on meie mõistes "karm", aga siiski konkreetne. Elu pole üks suur pühaõndsus ja võrdsus kui veidi ringi vaadata.
Kirjutatud näited kõik väga elulised ja paikapidavad.
Tõesta vastupidist!
Vasta
#33
(16-03-2012, 15:59 )Balzzar Kirjutas:
(16-03-2012, 15:52 )euroruubel Kirjutas: Kui sa pidevalt nii mõõdad, siis oled osanud oma elu küll perse keerata.Ja hirmus ilma jäämise hirm kumab kah.

Kas kirjutasin midagi valesti? Süsteem on meie mõistes "karm", aga siiski konkreetne. Elu pole üks suur pühaõndsus ja võrdsus kui veidi ringi vaadata.
Kirjutatud näited kõik väga elulised ja paikapidavad.
Tõesta vastupidist!

Ma ei hakka sulle midagi kui ise tahad uskuda "karmi süsteemi", lase käia. (Tipp)spordi jätame mängust välja, sealne karmus on lihtsalt mängureeglid, et vaatajal ka põnev oleks.
Vasta
#34
(16-03-2012, 15:59 )Balzzar Kirjutas: Kas kirjutasin midagi valesti? Süsteem on meie mõistes "karm", aga siiski konkreetne. Elu pole üks suur pühaõndsus ja võrdsus kui veidi ringi vaadata.
Süsteem võib karm olla, aga asi on pigem suhtumises ehk selles mida sina eduna näed. Kas seda, et teised on sellel ja selle põhjusel edukad ja siis ennast nendega võrreldes või oled ise enda arvates edukas näiteks koristajana hästi tööd tehes ja enda ümber hea suhtumisega positiivset keskkonda luues.
Vasta
#35
Uskumatu, et osad pole siin ikka veel poindile pihta saanud Ph34r2

Mis mustast masendusest ja viletsusest siin üldse jahutakse? Shock
Kas mingi vihjamine?

(16-03-2012, 17:29 )Minaelan Kirjutas: Asi on tõesti suhtumises, ja selles, et kas oled rahul oma olukorraga, võimetega, saavutustega, eduga ja tööga või mõõdad lõppematult ennast "naabrist parem" standardi järgi.

Mis suhtumisest jutt?? Ilves napsas hundi eest jänese ära ja rong läinud, kõik! Elu läheb edasi ja pole mingit probleemi. Ainult tollest jänesest jäi hunt ilma....
Vasta
#36
Nii nagu rong ees nii ka mina... Samas on sinu näidete puhul edu saavutamine minu arust eksitav sõna. Eelis tundub parem kuna ilvese/jänese näites oli ilvesel eelis teiste kiskjate ees, sest jänes oli talle kättesaadavam st temal olid jänese kättesaamiseks soodsamad tingimused. Raha leidmise näide jälle ei ole hea kuna siin ühel ei vedanud (kaotas) ja teisel vedas (leidis). Bussinäide sama - ühel oli eelis (parem vorm/tähelepanu mida iganes) teisel mitte või lihtsalt ebaõnn, et teisele näiteks koer jalgu jooksis. St selliseid asju tavaliselt ei nimetata väljendiga "edu saavutamine teise ees". Sest nagu näha viis see teised eksiteele ja suunas teistmoodi mõtlema.
Vasta
#37
Näide, kuidas mõnede loomakeste edu võiks tulla teiste arvelt, aga kuidas esimesed vastu punnivad.
Primatoloog Frans de Waal korraldas uurimuse makaakidega, kus ahvid said toitu kaht nööri õiges järjekorras tõmmates. Toitu sai kahe erineva sikutusseeriaga. Üks andis toitu oluliselt vähem, kui eluks vaja läks, nö näljareziim. Teise seeriaga sai toitu küllaldaselt. Peale triki selgeks õppimist asetati naaberpuuri klaasseina taha teine makaak, kes peale nööride tõmbamise seeriat, mis andis küllaldaselt toitu, sai piinava elektrishoki.
Enamus ahve valisid söögi asemel mõnda aega näljareziimi. Ühes eksperimendis vais piisava ninaesise vaid 13% ahvidest ja 87% nälgis vähemalt paar päeva. Üks ahv nälgis 12 päeva.
http://www.all-creatures.org/sof/psycruelty.html
http://www.nytimes.com/2007/03/20/scienc...wanted=all

Kas vaid ahvide paatoslik rumalus? Või on selle taga midagi enamat.
Selle jätaks teile koduseks ülesandeks, mõnda muusse teemasse siis juba wink
Vasta
#38
No andke siis parem sõna "loomastumise" asemel millega võiks väljendada kontrolli alt väljunud emotsioonide alusel käituvat inimest.

(16-03-2012, 12:57 )Minaelan Kirjutas:
(16-03-2012, 09:31 )kage Kirjutas: Kui mõistust ei ole mis emotsioone suudaks kontrollida, siis toimubki loomastumine. Ja kuigi seda kasutatakse tavaliselt negatiivsete emotsioonide võimust võtmise puhul ei tahaks ma ka kohtuda inimesega kes on sinu poolt mainitud positiivsete emotsioonide üle kontrolli kaotanud. Vähemalt mina kasutaks siin nende puhul väljendit parem õudne lõpp kui lõputu õudus (negatiivne vs positiivne. näiteks parem saada tükkideks rebitud kui eluaaeg kontrollimatut positiivsust kannatada).

Kokkuvõtteks ütleks, et minu arust on inimese puhul äärmuste asemel tähtsam oskus tunnetest aru saada ja mõistust kasutada ning nende kahe koostöös toimetada. Mitte et üks asi just loeb ja on põhiline väärtus ning teise lükkame nurka.
Sa kohe pürgid sinna loomastumise ja õudse lõpu poole. Millest räägid/ mõtled, seda ka saad ehk nagu Celtic ütles: näljane mõtleb leivast Smile
Ausalt öelda ei olnud ülalolevat kirjutades mõtteski (teadlikus) kuhugi pürgida vaid ma lihtsalt kirjeldasin ühe sõnaga tulemust mis minu kogutud info kohaselt võiks juhtuda kui inimene kaotab kontrolli oma emotsioonide üle. Kuna sina panid kirjeldusele külge mõtte, et sellega pürgitakse loomastumise poole, mõtlesid sina sellest ehk siis näljane leivast. Sest minu teist lõiku lugedes võiks eeldada, et kui ma kuhugi pürgin, siis pigem tasakaalu poole.

Paistab, et inimestel on ikka ääretult raske lugeda midagi ilma omapoolset mõtet asjale külge panemata (mis pole tegelikult üldsegi paha). Ja osadel veel raskem hoiduda sellest enda mõtte kirjutajale külge panemisest st, et kirjutaja mõtles just seda mis mulle praegu pähe tuli.
Vasta
#39
Minu nägemus sellest mälu kustutamisest on selline: Kui me mäletaks oma eelmiseid elusid siis kõnniks meie keskel ringi sellised tegelased nagu Newton, Tesla, Ainstein, Davinci jne. Mõelge millisele tehnilisele tasemele oleks maailm jõudnud. Aga kas meie vaimne pool oleks nii palju arenenud? Arvatavasti ei. Seega muutuksime me ohtlikuks nii iseendale kui ka teistele. Kui tulnukad juba aatom pommi pärast nii pabinas siis mis saaks veel edasi. Siit ka järeldan, et ühiskondades kus vaimne tase veel liiga madal tuleb pidurdada tehnika arengut. Ja seda võimalik tõesti saavutada mälu kustutamisega. Lisaks tundub, et olukorda on tõtanud ära kasutama teatud sorti tegelased.

Muidugi on ka sellel vangla planeedi teoorial omad usutavad küljed.

Jõudu tõe otsinguil.
Vasta
#40
Olen "unes" näinud palju nn. uut tehnikat mis saavad maal olema...nt. väga huvitav tapeet, kui vaatad otse seinale, lülitad selle nagu sisse ja seinal olev tapeet "elustub", see mida mina nägin oli looduspildiga (meie praeguse fototapeedi sarnane), kõrkjad hakkasid tuules liikuma, kui pilgu ära pöörasid, pilt seiskus. Edaspidi suunatakse maale rohkem seda energiat (foorumis on ka juttu olnud nendest valgusosakestest) mida siis inimene läbi enda hakkab kasutama sellise tehnoloogia kasutamiseks. Praegune inimese olukord, närvisüsteem, ei pea sellele lihtsalt vastu, inimesed lähevad hulluks.
Vasta
#41
(17-03-2012, 08:58 )Tulnukinimene Kirjutas: Praegune inimese olukord, närvisüsteem, ei pea sellele lihtsalt vastu, inimesed lähevad hulluks.

Muidugi, täna ei huhtu miskit, aga vaata, homme on kõik hoopis teine ehk siis täna ela poris ja kannata ära need parasiidid, kes sind mutta on lükanud ja sind ekspluateerivad. Sinul seal poris peab säilima illusioon, et juba homme või ülehomme saab kõik korda. Tuleb keegi onu või tädi, laseb nipsu ja ohhoo, korraga on kõik korras...

Selline "homme on kõik parem" kultus on eriti levinud ju jänkistanis. Oled noor, siis raba ennast ribadeks, mine üle laipade, küll siis pensionieas on tore puhata ja reisida, mis siis, et närvid, tervis tuksis jne. Kahjuks levib taoline mõttemall väga kiiresti kõikjale laiali...
Vasta
#42
Asi ongi selles, et süsteemihaldurite pärast jookseks homo sapiens veel tänapäevalgi nahkades ringi ja kasutaks nuia.
Kuna domeenlasi tabas väga tõsine mats ja selle andja suutis selle nii hästi peita või õigemini osutada "Vanale Impeeriumile"(vanglaplaneedi peremees), siis "Domeen" pani kohe nätsu tagasi hävitades Marsi baasi. Tänu sellele, et neil oli/on tarvis need 3000 hinge tagasi saada, on nad inimese arengut bushinud ja vastukaaluks on vanglapidajad pidanud oma leeri arendama.
Et seda mõista tuleks igasugused silma-ja muud klapid eemaldada(ehk programmid kustutada).

Päikest.
Vasta
#43
Tuleks, peaks, võiks, saaks, oleks jna jne ilusad ja toredad tingsõnad, mis reaalsuses ei oma mingit väge.
Vasta
#44
(17-03-2012, 09:12 )Jõhvikas Kirjutas:
(17-03-2012, 08:58 )Tulnukinimene Kirjutas: Praegune inimese olukord, närvisüsteem, ei pea sellele lihtsalt vastu, inimesed lähevad hulluks.

Muidugi, täna ei huhtu miskit, aga vaata, homme on kõik hoopis teine ehk siis täna ela poris ja kannata ära need parasiidid, kes sind mutta on lükanud ja sind ekspluateerivad. Sinul seal poris peab säilima illusioon, et juba homme või ülehomme saab kõik korda. Tuleb keegi onu või tädi, laseb nipsu ja ohhoo, korraga on kõik korras...

Selline "homme on kõik parem" kultus on eriti levinud ju jänkistanis. Oled noor, siis raba ennast ribadeks, mine üle laipade, küll siis pensionieas on tore puhata ja reisida, mis siis, et närvid, tervis tuksis jne. Kahjuks levib taoline mõttemall väga kiiresti kõikjale laiali...
Just täna tulebki endaga tegeleda ja vabastada ennast parasiitidest/kiipidest, päikesepursked sagenevad ja maale sattub üha rohkem neid osakesi.
Vasta
#45
(17-03-2012, 08:58 )Tulnukinimene Kirjutas: Olen "unes" näinud palju nn. uut tehnikat mis saavad maal olema...nt. väga huvitav tapeet, kui vaatad otse seinale, lülitad selle nagu sisse ja seinal olev tapeet "elustub", see mida mina nägin oli looduspildiga (meie praeguse fototapeedi sarnane), kõrkjad hakkasid tuules liikuma, kui pilgu ära pöörasid, pilt seiskus. Edaspidi suunatakse maale rohkem seda energiat (foorumis on ka juttu olnud nendest valgusosakestest) mida siis inimene läbi enda hakkab kasutama sellise tehnoloogia kasutamiseks. Praegune inimese olukord, närvisüsteem, ei pea sellele lihtsalt vastu, inimesed lähevad hulluks.

Aitüma hoiatuse eest.
Vasta
#46
Ja muidugi kohe kevadel tuleks organismi puhastada, selleks nõges ja võilillevarred, metsmaasikalehed, noored, alles kleepuvad, võib ka kuivatada varuks, hiljem teed teha. Haava sisekoort varuda (parim aeg täiskuu esimesel tunnil). Sügisel lodjapuu marju varuda, kesknärvisüsteemi toetamiseks.
Vaatasin siin teema Tahhüonenergiast:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...kanaldajad
et siis nendele osakestele selline nimi antud. Unes nägin joonist/mustrit tassile, tegin ära ja tõesti muudab vedeliku omadusi, maitset. Kellel huvi võin pildid saata, saate ka omale teha.
Vasta
#47
Tere,
Ma olen viimasel ajal hakanud mõtlema, kas inimesel on võimalik oma emotsioone ära peita, maha matta, mida iganes, loodan, et saite kaudselt minust aru. Kaotada oma emotsioonid ja tunded niimoodi ära, et ta ei suuda igatseda kedagi, keda armastab, kui on temast pikalt eemal. Olla hoolimatu oma tegude ja nende tagajärgede suhtes.
Niiet, kas inimesel on võimalik kaotada oma tunded, kui ta seda soovib?
Vasta
#48
(06-07-2013, 22:10 )Styx Kirjutas: Kaotada oma emotsioonid ja tunded niimoodi ära, et ta ei suuda igatseda kedagi, keda armastab, kui on temast pikalt eemal.

Sõltuvusest lahti saamine on raske, aga ei midagi võimatut.
Armastus = sõltuvus/ iseenda vajaduste rahuldamine
Vasta
#49
Armastus on elu alus, sellest lähtub k6ik. S6ltuvus/iseenda vajaduste rahuldamine on puhas ego. Kui muidugi vaadata ymberringi toimuvat, siis on ysna palju hoolimatut tegutsemist (kasv6i yks hull kihutav vedurijuht, kui eilseid-tänaseid meediaväljaandeid lugeda). Tavaline egotripp kahjuks.
Armastuse all m6tlen ma tingimusteta armastust, mitte seda, et mina armastan sind niipalju, miks sina ei armasta ...
Vasta
#50
(06-07-2013, 22:10 )Styx Kirjutas: Tere,
Ma olen viimasel ajal hakanud mõtlema, kas inimesel on võimalik oma emotsioone ära peita, maha matta, mida iganes, loodan, et saite kaudselt minust aru. Kaotada oma emotsioonid ja tunded niimoodi ära, et ta ei suuda igatseda kedagi, keda armastab, kui on temast pikalt eemal. Olla hoolimatu oma tegude ja nende tagajärgede suhtes.
Niiet, kas inimesel on võimalik kaotada oma tunded, kui ta seda soovib?

Inimene suudab kontrollida oma emotsioone, kui sa seda silmas pead. Kontrollimise all ma mõtlen, et inimene suudab valida, mis emotsiooni ta laseb läbi oma filtrist ja mis emotsiooni tühistab.

Näiteks kui mingisugune suhe ei toimi ning üks osapool jätab teise maha, siis maha jäetud osapool peab leida sellest kogemuset mingi õppetunni ning peab edasi liikuma, sest seda, mida on tehtud, seda ei saa enam olematuks teha ning muretseda ja kurvastada millegi peale, mida kuidagi muuta ei saa, ei ole mõistlik.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aju, mälu, metoodikad Tartuff 7 4,911 26-04-2017, 07:27
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Keha- ja lihase mälu. Andres K 17 8,657 30-06-2011, 13:21
Viimane postitus: igihali
  Kus asub mälu - kas aju sees või kuskil mujal ? excubitoris 4 4,032 05-09-2008, 06:11
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat