Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emotsioonid, mälu kustutamine ja Orioni tulnukad
Autor Sõnum
Lokster
Vana kala

21-04-2019 17:21
Postitus: #101
RE: Emotsioonid, mälu kustutamine ja Orioni tulnukad
Selmet kõiki ohtlikeks vaenlasteks tembeldada , võiks ka ilma veiderdamata tunnistada oma eelistusi. Linnaväljakul nimetatakse seda vahel mustaks maagiaks. Et pole vaja teha üllast ja puhast nägu kui praktiseeritakse kiskja meetodeid. Paljus on selle levikus panuse andnud venelased. Venede e. paatidega alt üles mööda jõgesid saabunud stepirahvad. Slaavalsed on hilisem nähtus. PRO-slavlennõje on juba kreekast lainetava õigeusu levitamisega seotud. Juurrahvad nö. põhja venemaal ( tänap.) olid russid. Sõdalasteemad ei olnud russidepõhised. ...------ Valgus-tuli. Tuli on puhastaja. Loomulikult olid russid vanad paiksed ja venelased suht hilised.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

21-04-2019 18:58
Postitus: #102
RE: Emotsioonid, mälu kustutamine ja Orioni tulnukad
(21-04-2019 16:04 )olematu Kirjutas:  Ütelnud kohe, et see Sinu foorum on, ja teised on vait, kui Sina räägid . :P

Ei, ma EI öelnud seda, olematu. Pole mõtet neid madalaid trikikesi minuga proovida. Ma rääkisin antud juhul teemast, emotsioonidest, vaimu ja füüsise seotuse teooriast, sellest, et haiguste põhjused on paljus meie peas ehk psühhosomaatilised ning sellest, et meie vaimu nö. vigade eest maksab paljus meie füüsis ning jah, ka ma ise pole sellest säästetud olnud. Ma rääkisin eelpool lisaks veel paljust siinse teema kontekstis ja nüüd kuulaks ka sinu mõnda arvamust antud TEEMAST, olematu.

(21-04-2019 16:41 )Mannu Kirjutas:  Olematu jt: Rääkige julgelt kõik. See tugevdab "selgroogu", treenib eluks vajalikku ego. Ma ei taha, et PW muutuks ühe-kahe maailmavaate mänguväljaks, oodatud on kõik (va läbu ja trollid). Kui ütleb keegi halvasti, siis ütleb, see on see väike valu, mida ma tädide ui-ai-ks nimetasin.
See oli lihtsalt üleskutse, tahete - unustage!

Et elagu sappi pritsivad delfimutid vä? : )

Tsitaat:Naut, sa ise ju eutanaasia teemas tunnistasid küll, et on olemas kannatusi, mis enam mitte ei arenda, oli ju?
Mmmm... ei meenu, kui aus olla.
Eutanaasias oli mu põhipoint selles, et kui keegi tahab minna, siis mingu jah, ka ise, kuid teadlikult, lähedased eelnevalt ette valmistades ja nö. kerge südamega.

Või et KUI kellegi letaalne lõpp on paratamatu, siis nagu saab areng otsa?
Ei. Ma ei arva nii.
Areng ei saa kunagi otsa. Justkui. Mingi sähvakas võib või viimasel siinse kehastuse sekundil ehk ära käia. Ja keegi ei ole nii kõikvõimas, et selle üle kuskilt KÕRVALTvaates mingeid hinnanguid anda.

Tsitaat:Ja sellistest räägin minagi, tõin jah äärmuslikud näited. Hirošhima nt. Inimkonda õpetas, aga kas neid hukkunuid ka?
Tunned sa mõnda inimest, kes sellest sulle rääkinud on?
Eriti nende hukkunute seas?

Järeldus---> liiga hüpoteetiline. Ehk me hakkame taas OLETAMA, kas pole?

Tsitaat:Aga jah, mina nagu maailmavaluus pubekas, ikka selle pärast pead murran, et miks on maailm üksteise ärasöömisel põhinev, no kas ei oleks saanud paremat ja humaansemat maailma teha?
Oleks. Ja teemegi. Kes või mis meid takistab? Miski ju pole veel valmis. Justkui. : )

Tsitaat:Kuigi ma usun, et läbi nendesamuste raskuste sinnapoole me teel olemegi.
Nõus. : )

Tsitaat:Malukustutamine on minu esialgset arvamist mööda enamikele ikkagi kergenduseks (kes seda prügikasti ikka kaasas tahab kanda); kuid piisava energia korral võiks ju mõnda asja ikkagi mäletada?
Ma arvan, et me mäletamegi. Vähemalt mõnda aega. Ajavahemikus 3-6-s eluaasta (?) aga hakkama justkui unustama?
Ei, me ei hakka unustama.
Meid hakatakse dresseerima, et unustus on norm. Ja nii ongi kombeks.
Kes dresseerivad? Meie vanemad, ük, kõik, kes vähegi viitsivad. Miks? Sest nii on dresseeritud neid.
Kuidas see kõik aga algas? Ja kes oli sel juhul see va nn. algne dressuurikehtestaja siis?
Ha!

(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 19:19 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aju, mälu, metoodikad Tartuff 7 3,402 26-04-2017 07:27
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Keha- ja lihase mälu. Andres K 17 6,026 30-06-2011 13:21
Viimane postitus: igihali
  Kus asub mälu - kas aju sees või kuskil mujal ? excubitoris 4 2,924 05-09-2008 06:11
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog