Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustasilmsed lapsed
#1
http://www.telegram.ee/maavaline/mustade...aMmCUDwkTG

Kas keegi on Eestis ka selliseid lapsi näinud??
Mis teooria teie arvate sellel olevat? Kas on üldse tõepõhi all?
Vasta
#2
Kuna eksortsismi valdkonnas on see juba tuntud teema, siis ilmselt deemonitega seoses on.
Vasta
#3
Mõtlesin nende mustade silmadega laste üle pikalt järele. Paistab et kõige tõenäolisemalt on need mustade silmade omanikud pärit NIBIIRULT. Seal on neid 300 kuni 500 isendit. Nad käivad tõesti siin Maal, otsimas omale materiaalset keha. Nemad on karma rattalt maha astunud. Aga küsimus on selles.: Miks nad tahavad uuesti karma rattale astuda? Kui nad omale materiaalse keha saavad. On nad ju uuesti karma rattal. Õige jah, kui astuda karma rattalt maha. On ka selle olendi edasi arenemine peatatud. Ju nad siis tahavad ka edasi areneda. Aga kõigepealt peavad nad ise endid puhtaks tegema. Aga seda ei osata. Nendel puudub ju mälu. Nokk kinni – saba lahti!
Vasta
#4
(28-05-2013, 07:03 )kalldunn Kirjutas: Mõtlesin nende mustade silmadega laste üle pikalt järele. Paistab et kõige tõenäolisemalt on need mustade silmade omanikud pärit NIBIIRULT. Seal on neid 300 kuni 500 isendit. Nad käivad tõesti siin Maal, otsimas omale materiaalset keha. Nemad on karma rattalt maha astunud. Aga küsimus on selles.: Miks nad tahavad uuesti karma rattale astuda? Kui nad omale materiaalse keha saavad. On nad ju uuesti karma rattal. Õige jah, kui astuda karma rattalt maha. On ka selle olendi edasi arenemine peatatud. Ju nad siis tahavad ka edasi areneda. Aga kõigepealt peavad nad ise endid puhtaks tegema. Aga seda ei osata. Nendel puudub ju mälu. Nokk kinni – saba lahti!
Võib-olla nad kasutavadki siis inimeste energiat hirmu arvelt, et ennast puhastada.. Miks selline teooria üldse, et neil puudub mälu? Vabandust, ma ei ole väga kursis maaväliste olenditega, va inuakid Laugh
Vasta
#5
Mälu kohta. Vastusst otsige minu postitustest. Kahjuks ei ole need maavälised olendid. Vaid täiesti tavalised,enesetapu sooritanud inimesed minevikust.
Lisame siia; need mustasilmsed on pärit, väga, väga, väga kaugest minevikust.
Vasta
#6

Füüsilises maailmas saab inimesena elada väljaspool karmat, ehk nö "pühakuna", kes on ära heitnud oma kausaalkeha.
Karma asub mentaali tipus, ehk buddhist allpool - samas saab füüsilises kehas elada ka nii, et "kese" asub mentaalist kõrgemal ühtsuse=buddhi ja vaimsuse=atma tasandil.

Ehk ohja oma ihasid (astraalne tasand) ja mõtteid (mentaalne tasand), ning eladki väljaspool karmat, omades äärmiselt laia vabadust ennast realiseerida buddhi tasandi mõistmises ja atma tasandi vaimsuses.



Mis aga puudutab neid mustade silmadega lapsi, siis tundub tegu olevat teatud liiki vaimolenditega, kellede kese asub peenemas, kuid kellede tihedaim kiht ulatub ka füüsilisse: nii nad saavad ilmuda ja kaduda, ning seetõttu neil ongi vaja "luba küsida" nagu peenemates ilmades kohane on: kui aga neile "luba ei anna", ehk palud neil koheselt lahkuda, siis peaks nad ka hetkega ära kaduma.

Kui aga keegi peaks nendega "dialoogi laskuma", siis tuleks otse ära öelda, et "tuppa ei saa, mind puutuda ei tohi, ning mind kahjustada ei tohi", ning küsida mida nad tegelikult tahavad: kui mingit sisulist vastust ei järgne, siis pole mõtet oma aega kulutada teadvust mitteomavate "rikkis gramafoni" füüsiliste projektsioonide peale (isegi siis, kui nad on kaastunnet äratavate laste taolised).
Vasta
#7
Tegelikult sellele fenomenile leiti ka lihtne lahendus. Aga minujaoks see lahendus on suht bullshit.
Vasta
#8
(27-05-2013, 11:30 )Neiu Kirjutas: http://www.telegram.ee/maavaline/mustade...aMmCUDwkTG

Kas keegi on Eestis ka selliseid lapsi näinud??
Mis teooria teie arvate sellel olevat? Kas on üldse tõepõhi all?
Minu arvamus on, et sellised kirjutised on paanika tekitamiseks.

Artikkel Avanejatest:

http://avanejad.weebly.com/index.html

Raamatust “Tänapäevalapsed. Kristallilapsed, indigolapsed, tähelapsed, Maa ingid ja üleminekulaste nähtus”:

"…Uued lapsed toovad meie maailma andeid, millesse me ei saa isegi hakata siinkohal süüvima. Nad saavad olema valge valguse lapsed, kes kannavad harmoonilise täiusega iga sagedust täielikult tasakaalustatud valgusespektris, mis pärineb kõige Allikast. Nende laste energiaväljad liiguvad spiraalselt, luues end igal hetkel uuesti. Nendest saavad andekad telepaadid, empaadid, tervendajad, õpetajad ja vaimsed juhid – isegi enne rääkima õppimist. Üksnes nende kohalolek muudab igaveseks nende ümber olevate inimeste elu. Neist saavad võluvad olevused – targad, kes astuvad välja hiiglaslikust tegelikkusest ja sisenevad kogu aja Meistritena meie maailma."
Vasta
#9
Kõlab nagu linnalegend.
Vasta
#10
(30-05-2013, 08:50 )Tulnukinimene Kirjutas: Artikkel Avanejatest:
Avanejad on minu jaoks hea näide sellest kuidas on võimalik selliseid uudiseid välja mõelda ja kuidas inimesed neid kas tõe pähe võtavad või reaalsete uudiste pähe levitavad. Näiteks Elu24 - http://www.elu24.ee/1252548/kommentaarid...ustab-aju/
Vasta
#11
Ka mina arvan,et tegemist on linnalegendiga.Kõik nagu viitab sellele.Tavaliselt läheb selline teema jälle käima kui mingi film või raamat välja tulemas.Nagu ka praegu.
Vasta
#12
Olen Tulnukinimene/sega nõus; et on olemas valguse lapsed. Kuid ei saa unustada, et on olemas ka pimeduse lapsed. Ja need kellest siin jutt on. On pimeduse lapsed. Ühe sellisega tegelen ma juba 20 aastat. See ei ole linnalegend.
Vasta
#13
(30-05-2013, 10:10 )kage Kirjutas:
(30-05-2013, 08:50 )Tulnukinimene Kirjutas: Artikkel Avanejatest:
Avanejad on minu jaoks hea näide sellest kuidas on võimalik selliseid uudiseid välja mõelda ja kuidas inimesed neid kas tõe pähe võtavad või reaalsete uudiste pähe levitavad. Näiteks Elu24 - http://www.elu24.ee/1252548/kommentaarid...ustab-aju/
eks selles artikklis on ka vigu, nt. lause:
"Kas tavalise auraga inimesed peaksid kadedust tundma? „Ei pea. Minu kogemus on näidanud, et parim ja igas mõttes võimsaim inimene on tasakaalus värvidega. Kui tasakaalu pole, on tegu pigem hälbega. Mõtle ise, kui sul oleks hiigelsuur inimpea, aga väikese sisaliku keha. Või veel hullem - kui see oleks vastupidi!“

siin jäetakse mulje nagu neil lastel tasakaalus värve poleks...kui on ergas sisemine päike, on ka kõik värvid, kui auramasin ei näita siis see on nende probleem...see on sama kui vaadata päikse peegeldust klaasil, selgelt on näha kiirgamas kõik vikerkaarevärvid
ja hea nimi on pandud - Z-generatsioon !
Vasta
#14
(27-05-2013, 11:30 )Neiu Kirjutas: http://www.telegram.ee/maavaline/mustade...aMmCUDwkTG

Kas keegi on Eestis ka selliseid lapsi näinud??
Mis teooria teie arvate sellel olevat? Kas on üldse tõepõhi all?

Nüüd ka Eestis....Laugh Tegelikult peaks selle artikli huumorinurka panema...

Mustasilmsed lapsed ründavad Pärnumaal sõstrapõõsaid
Vasta
#15
Musta kitse lapsed ka siia maailma tulnud ringi vaatama Smile
Vasta
#16
Hm, mida kuradit neist karta - ma tekitaks küllalt põneva keskustelu nede nii nimetatud mustsilmadega
Vasta
#17
Hirm on meile süsteemi poolt sisse istutatud.
Vasta
#18
Ma ei usu et hirm, pigem teadmatus ja arusaamatus - paanikaks nimetaksin seda mitte hirmuks ja paanika hoos tehakse otsuseid mis ei sarnane aruka inimese käitumisele ega otsustele. Kõike informatsioone moonutatakse ja salatakse ning kes ei suuda ridadevahelt lugeda ongi see nii nimetatud hirmunud olevus kes tegelikult jookseb ringi paanika hoos. Tal puudub mõtlemine vaid on harjunud et tema eest mõeldakse.
Vasta
#19
Peaks vist Mulderi ja Scully kohale kutusma asja uurimiseks Laugh
Vasta
#20
Teema kohta:
https://soundcloud.com/raadioskyplus/mus...programmis
Vasta
#21
Ma ütleks et tore kui keegi selline mustasilmne juurde jalutaks ja me koos ühe õlle ja vobla ära lahendaksime Smile1
Sellise raadio saate peale jääb üle vaid kaasa elada ning naerda lõhverdada Smile1

Sellise raadio saate peale jääb üle vaid kaasa elada ning naerda lõhverdada Smile1
Vasta
#22
See teema sai nüüd ära solgitud selle naljaga. Võiks selle nalja üldse tõsta kuhu mujale või ära kustutada.
Vasta
#23
Sattusin artiklile kus kirjutati, et Inglismaal Staffordshire'i piirkonas on jälle nähtud liikumas mustade silmadega lapsi.
http://mysteriousuniverse.org/2014/09/bl...fordshire/

Liiguvad ringi päeva ajal mitte pimedas.
Et kas siis on mingi film tulemas ja tegemist reklaamiga?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat