Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paanikahood
#1
Tere,

Mina olen täiesti uus siin foorumis ning tahaks teada, siinsetelt kas keegi vaevleb ka paanikahoogude käes.
Minul kestab see nüüd üle 2 kuu ja põhimõtteliselt iga päev tuleb tühja koha pealt selline surmahirm mida ei oska seletada. Olen keegi siin kuskilt abi saanud, mis ei hõlmaks mingeid kangeid antidepressante ja rahusteid?

Tanud ette.
Vasta
#2
Vaata, ehk leiab siit midagi: http://www.paanikahaire.ee
Vasta
#3
Ühel mu kirjas6bral olid (on?) ägedad paanikahood, ise ei ole kogenud, viimaks kui ta hakkas mulle otse kirjutama oma hoogudest siis hakkasin ise abi otsima ja sain kätte kellegi Merka, tema leht on paanikahäire.ee ja tema Eraamatu t6lkisin oma s6bra jaoks ingliskeelde asub see siin
Kirjas6ber mainis, et nädal pale raamatu lugemist ja m6tisklust oli tal üle hulga aja esimene rahuliku unega öö olnud.
Vasta
#4
Paanikahäire on kundalini tõus ilma armastuse komponendita. Või olles ise liig noor, et närvisüsteem ei kannata veel Deemoni Ärkamist. Paanikahäire või kundalini "hood" vast polegi nii hull kui sellest tulenev agorafoobia. Viimase vastu aitab ainult Deemon kuna tema olemus on Tuleraev.
Selliselt parawebilikult siis seletatuna...Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat