Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkusattumused - olemas või mitte?
#1
Olen palju kuulnud kokkusattumuste koha pealt nt Vene selgeltnägijate tuleproovist Volhov ütles, et kokkusattumusi pole olemas. Mida teie arvate? Kas kõik on ette kirjutatud et just nii peab minema? Mul on kaks imelikku kogemust, nagu näeks ette vm. Arvan et on juhus, aga kui kokkusattumusi ega juhuseid ei eksisteeri siis...
Kogemus nr 1: Läksin kööki,kell oli umbes 21.00. Tundsin väga hõrku kohviaroomi, üliterav, nagu oleks avatud kohvipakki nuusutanud. Telekast käis Kättemaksukontor ja mida ma tuppa astudes näen - mingi Tiibeti kassi väljaheidetud kohviubadest tehtud kohvi juuakse, ning Frida veel kiidab.
Kogemus nr 2: Seda on mitu korda juhtunud, et vajutan mingile telekanalile ja mõtlen mingisugusele reklaamile mis seal jookseb. Kui kanal on ette tulnud, tuleb see sama reklaam, mille peale olin enne mõelnud.
Vasta
#2
Mina usun saatusesse. Igal matsil oma usk.
Vasta
#3
Vaatasin su profiili ja silma jäi järgmine:
[Pilt: 2Vky3.png]
Kokkusattumus, heh?
Vasta
#4
(17-05-2013, 16:23 )Kerttuti Kirjutas: Kui midagi pole teaduslikult tõestatud, ei tähenda, et seda ei või olemas olla.

Samuti ei tähenda see seda, et see on ilmtingimata olemas.
Vasta
#5
Mulle tundub, et kokkusattumusi (sünkroonsust) võib mitmeti tõlgendada, aga põhiolemus jääb samaks:

"Sünkroonsus on lihtsustatult öeldes üks viis, kuidas Universum inimesega suhtleb. See väljendub näiteks üheaegsetes sündmustes, mida ruumis eraldab suur distants, kuid mis oma iseloomult on teineteisega väga üheselt seotud. Sünkroonsus võib väljenduda ka mingi sündmuse toimumises „vastuseks“ inimese poolt just äsja mõttes esitatud küsimusele. Sünkroonsusi esimesena kirjeldanud C. Gustav Jung nimetas oma avastust esialgu „tähendusrikasteks juhusteks“.

Kui juba kord jõuda nii kaugele, et hakata tähele panema elus toimuvaid sünkroonsusi, avastab inimene äkki, et need leiavad aset pidevalt. Inimene võib saada kinnituse oma ideele kas parajasti lahti olevast televiisorist või ootamatult helistanud tuttava telefonikõnest. Vastus küsimusele võib tulla „juhuslikult“ õigelt kohalt avatud ajakirjast. Ja heli, mis kostab naaberkorteri seina tagant, ei ole enam lihtsalt olmemüra, vaid see on tähenduslik meeldetuletus, vahend, millega Universum saab neid, kes tähele panna ja kuulata tahavad, õigele teele juhtida. "

http://www.vaimukoda.ee/holistiline-psue...paeevaelus

Tõsi see on, et kui oled Kõiksusele oma mõtetes konkreetse küsimuse esitanud või otsid mingit lahendust, siis näidatakse sulle seda kas unenäos või erinevate märkide kaudu päeval. Kui juba oskad silmi, kõrvu ja südant avatuna hoida, siis teeb mõnikord lausa nalja, kuidas Universumi jõud sinuga "lobisevad".

Ega ma kõikidest märkidest ka kohe aru ei saa, aga panen kõrva taha.

Näiteks, eile hommikul unustasin telefonid maha ja kõndisin pika tee koju tagasi, haarasin ka päikseprillid ja otsustasin hoopis teises suunas minna tööle, mis on pikem tee.
Vaatasin mingil ajal taevasse ja ei uskunud silmi, seal oli vikerkaarevärvides ristküliku-moodi laik keset sinist taevast, tükk maad päikesest eemal, ka mõni üksik valge pilv hulpis eemal. Võtsin prillid eest ja ei näinud midagi, panin tagasi ette ja see värvide pillerkaar oli jälle selgelt näha. Kõndisin niiviisi 7-8 minutit ja vahtisin seda mõnusa heameelega, kuni ta ära haihtus. Kui ma poleks telefone maha unustanud ja päikeseprille võtnud ning teist teed läinud, siis poleks ma seda kõike näinud Smile.

Alles õhtustest uudistest kuulsin, et eile ehk siis "Homofoobiavastasel päeval heisati vikerkaarelipud". Ma ei saa aru, miks mulle seda näidati keset kõrget taevast, sest pole teistsugustesse inimestesse kunagi vaenulikult suhtunud, aga ...nii see oli.

Ja selliseid näiteid on tegelikult väga palju, eriti siis, kui konkreetselt ja tungivalt mingi küsimus esitada, kas mõttes, paberile kirjutades või kõva häälega küsides.

Tundub, et juhuslikkus on Universumi ja sinu vaheline mäng Smile.
Vasta
#6
(18-05-2013, 07:30 )Minaelan Kirjutas: Alles õhtustest uudistest kuulsin, et eile ehk siis "Homofoobiavastasel päeval heisati vikerkaarelipud". Ma ei saa aru, miks mulle seda näidati keset kõrget taevast, sest pole teistsugustesse inimestesse kunagi vaenulikult suhtunud, aga ...nii see oli.

Kui need need "vikerkaare lapsed" sinu pojale või tütrele nurga taga 1:0 teevad, kuidas suhtud siis?
Kui äkki see vikerkaar oli hoopis meeldetuletuseks ja hoiatuseks, et tuleb natuke maisemalt vaadata asjadele ja midagi ette võtta, et haigus rohkem ei leviks ja enam lapsi ja inimesi jääks sellest saastast puutumata?

Üldisemalt - Inimestel ei jõua nagu kuidagi pärale, et selliste asjade soosimine ja poputamine ei vii mitte edasi aga hukatusse. Meri algab tilkatest ja rahva/rassi häving hakkab just sellistest hälvikutest. Alguses on neid vähe ja valitsev klikk paneb röögatuid summasi selle propaganda alla mis laseb neil välja paista kui märtreid inimese helge tuleviku saavutamise nimel läbi viidud "uuendus kuurist". Kui samad summad kulutada näiteks nende raviks ja peretoetusteks (üksi sellest vast ei piisaks aga oleks vähemalt algus) siis saaksid Emad ja Isad olla rohkem oma lastega ja see vähendaks oluliselt selliste hälvikute juurde tekkimist. Aga see vist ei paista välja - ohutum on midagi laliseda suurest võrdsusest ja lauda gumbajaa kui isikut taritakse kohtu ette kui ta julges mõnele hälvikule valesti otsa vaadata. Selliseid kohtu juhtumeid on juba olnud "arenenud demokraatia" maades kus pederast on normaalse inimese kohtusse kaevanud kuna talle tundus, et teda vaadati halvustavalt.
Aru tuleb saada ka sellest, et kui nende heroiseerimisega on saadud ühele poole siis järgmiseks tulevad loomad ja lapsed - mitte tingimatta selles järjestuses. Kas inimesed arvavad, et valitsev klikk on lapsi viimased sajandid kuritarvitanud "ajutise nähtuse" egiidi all? See on neil "veres" ja teiste hälvikute viimine aktsepteeritavaks ühiskonna poolt on vaid esimeseks sammuks, et seda teha ka laste osas.

Seda on lausa õudne vaadata, kuidas räägivad "ligimese armastusest", nende suhtes kellel pole neist ei sooja ega külma ja kasutavad neid vaid omale millegi "tootmiseks" ja oma rahuldamiseks, kuid samas panevad omale nööri kaela, et nad aga ei paistaks välja pahad!!??
Vasta
#7
(18-05-2013, 07:30 )Minaelan Kirjutas: Mulle tundub, et kokkusattumusi (sünkroonsust) võib mitmeti tõlgendada, aga põhiolemus jääb samaks:

"Sünkroonsus on lihtsustatult öeldes üks viis, kuidas Universum inimesega suhtleb. See väljendub näiteks üheaegsetes sündmustes, mida ruumis eraldab suur distants, kuid mis oma iseloomult on teineteisega väga üheselt seotud. Sünkroonsus võib väljenduda ka mingi sündmuse toimumises „vastuseks“ inimese poolt just äsja mõttes esitatud küsimusele. Sünkroonsusi esimesena kirjeldanud C. Gustav Jung nimetas oma avastust esialgu „tähendusrikasteks juhusteks“.

Kui juba kord jõuda nii kaugele, et hakata tähele panema elus toimuvaid sünkroonsusi, avastab inimene äkki, et need leiavad aset pidevalt. Inimene võib saada kinnituse oma ideele kas parajasti lahti olevast televiisorist või ootamatult helistanud tuttava telefonikõnest. Vastus küsimusele võib tulla „juhuslikult“ õigelt kohalt avatud ajakirjast."
Väga õige. Smile Lihtsalt tuleb märgata elus neid kokkusattumusi.
Ise pean kaustikut, kuhu olen niisugused kokkusattumused üles täheldanud. Üldiselt tõendab see, et mõtteenergia toimib.


Vasta
#8
(18-05-2013, 10:46 )excubitoris Kirjutas:
(18-05-2013, 07:30 )Minaelan Kirjutas: Alles õhtustest uudistest kuulsin, et eile ehk siis "Homofoobiavastasel päeval heisati vikerkaarelipud". Ma ei saa aru, miks mulle seda näidati keset kõrget taevast, sest pole teistsugustesse inimestesse kunagi vaenulikult suhtunud, aga ...nii see oli.

Kui need need "vikerkaare lapsed" sinu pojale või tütrele nurga taga 1:0 teevad, kuidas suhtud siis?
Kui äkki see vikerkaar oli hoopis meeldetuletuseks ja hoiatuseks, et tuleb natuke maisemalt vaadata asjadele ja midagi ette võtta, et haigus rohkem ei leviks ja enam lapsi ja inimesi jääks sellest saastast puutumata?

Üldisemalt - Inimestel ei jõua nagu kuidagi pärale, et selliste asjade soosimine ja poputamine ei vii mitte edasi aga hukatusse.

Et siis seda lugesid sina välja ja tunned niiviisi sellest vikerkaarenägemusest? Smile

See on sünkroonsuse teema, seetõttu ei taha jälle lõpututesse diskussioonidesse sel homo-teemal laskuda. Pealegi sellest on vist kusagil ka siin foorumis pikemalt arutletud.

Ütlen vaid, et olen oma lastega sel teemal rääkinud ja nad peaksid sind väga kitsarinnaliseks.
Karta maailma? Karta teistsuguseid inimesi? Kas peame ennast nii nõrkadeks, et need teistsugused tulevad, kisuvad meid lõhki ja kaotavad meid maamunalt?
Kas pidevalt ei kurdeta, et Maal on ülerahvastus? Nemad enamasti seda juurde ei tekita. Ja ei kao ka mees-naise suhe kuhugi.
Kuuleme pidevalt nö normaalsete (mees-naine) peredes toimuvast õudsest vägivallast ja ahistamisest, millest ükski osapool ei julge rääkida, sest häbeneb ja tunneb hirmu. Need teistsugused enamasti oma kaaslast niiviisi ei kohtle ...jne jne

Sellest me rääkisimegi lastega ja nemad olid selles teemas tunduvalt teadlikumad kui mina. Neil on olnud lihtsalt tuttavate hulgas teistsuguseid.



Vasta
#9
Asi pole mitte inimeste kartmises vaid selles, et aru saada kuhu nende tegude järelkajad viivad.
Öeldakse, et inimesed ühekaupa on kõik sellised toredad ja nunnud, kuid koos moodustavad karja.

Jahh - kuuleme normaalsetest peredest toimuvast, kuid see ON vähemus. Enamus neist elab ilma ekstreemsusteta, Ja kuis sa arvad, et neis "teistes peredes" on kõik kuku nunnu siis eksid rängalt. Tee palun väike otsing ja sa leiad, et suhteliselt on nende hulgas asi hullem sest väärastunud hälvikud ei suuda pikalt "õnnelikult" koos olla - selline on statistika ja seda on avaldanud näiteks Ameerikas kohalike "teistsuguste" endide publikatsioonid. Kuna Washington DC-s vedeles sellist kirjandust lademetes siis viisin ennast ka kurssi - seega - sellisele käitumisele EI OLE õigustust.
Ja muideks - enamus neist "teistest" ei taha aru saada, et neist on tehtud mängukannid ja patuoinad sama kliki poolt kes nii "ilusti" hoolitseb meiegi eest - kõik need toredad rotimürgid ja muu selline meie toidus - muude toredate asjade hulgas.
Aga jäägu sulle sinu rahu, et mina olen vastik homofoob ja vihkan neid.
Reaalsuseks sul jõudu ei tundu olevat - kahjuks.
Vasta
#10
(18-05-2013, 11:59 )excubitoris Kirjutas: Aga jäägu sulle sinu rahu, et mina olen vastik homofoob ja vihkan neid.

See homofoobia on üks kummaline sõna millele omistatakse kummalisi tähendusi. Ma ei usu, et keegi kardab pedesid. Samuti ei usu, et enamus inimesi vihkab pedesid. Pigem vihatakse, mitte ei kardeta, pedepropagandat. Nii arvan mina.
Vasta
#11
(18-05-2013, 12:12 )Faraday Kirjutas: Pigem vihatakse, mitte ei kardeta, pedepropagandat. Nii arvan mina.

Sa oskad kui sa tahad Smile

PS. Tahtsin seda juba enne lisada aga üks asi tuli vahele.
See väitlus mis siin on nüüd olnud on tegelikult ka seotud kokkusattumustega. On üks tuntud ütelus poliitikast - "Poliitikas ei ole midagi juhuslikku ja kui teile tundub, et see on juhuslik siis see oligi nii planeeritud". Ehk siis - kui juhuslik on see (ja mitte ainult selle teema propaganda) tänapäeval? On ju siililegi selge, et see on seotud poliitkaga - vaadake vaid kuidas poliitikud - nagu kärbsed s1tale - selliste teemade ümber tiirutavad! Mulisedes pikalt ja ilusalt, kuid mitte kunagi midagi tehes - isegi mitte idee tasandilt, et sellised küsimuses saaksid mingid lahendid. Luuakse komiteesi, organisatsioone milledesse topitakse hulgaliselt rahva raha ja milledes saavad sooje kohti kõik need pisikesed perverdikesed kes nende ümber tiirutavad ja neile teenaid pakuvad.
Kas see kõik on Universumi nali kellegi arvelt või rida juhuseid ehk käibe mõistes rida sündmusi mis omavahel seotud ei ole, kuid lähevad sarnase mõtte alla?
Või tegemist planeeritud sündmustega milledel on kindel eesmärk?
Vasta
#12
(18-05-2013, 13:35 )excubitoris Kirjutas: "Poliitikas ei ole midagi juhuslikku ja kui teile tundub, et see on juhuslik siis see oligi nii planeeritud". Ehk siis - kui juhuslik on see (ja mitte ainult selle teema propaganda) tänapäeval?

Ilmselt on poliitikas üsna palju juhuslikku. Vähemalt olen aru saanud, et 90+ protsenti poliitikutest ei tegele poliitikaga vaid lihtsalt viseerivad oma suurte juhtide otsuseid ja annavad seadusliku jõu nende soovidele. Läbi aegade on olnud pisikesi helgushetki kus mõned on kas siis ajaviiteks või lihtsalt oma enese tähtsustamiseks püüdnud kasutada oma tervet mõistust või siis mingitel äraarvamatutel eesmärkidel tegutsenud risti vastu oma suurte juhtide soovidele. Näiteid võib tuua ka meie eneste pisikesest konnatiigist.
Vasta
#13
(18-05-2013, 12:12 )Faraday Kirjutas: See homofoobia on üks kummaline sõna millele omistatakse kummalisi tähendusi. Ma ei usu, et keegi kardab pedesid. Samuti ei usu, et enamus inimesi vihkab pedesid. Pigem vihatakse, mitte ei kardeta, pedepropagandat. Nii arvan mina.
Just nii, kui see pede v6i lesbi ei tule me nina alla lehvitama ja oma kalduvusi poropageerima, siis ei oleks ka probleemi, neid kentsakaid on alati olnud ja on nad oma asjad suutnud ilma teisi häirimata ära toimetada.
Nende suured paraadid ja reklaamid v6rduks sellega kui heterod hakkaks suure suuga propageerima liiderlikku eluviisi, sellest jahutaks tänavail ja reklaamides, nii, et läila hakkab. T6siselt. Tegelikult kui päris aus olla, siis ka seda juba teakse. Kurb.
Vasta
#14
Teema jätkuks artikkel tähendusrikaste kokkusattumuste märkamiseks.
On ka teema isiklikest kokkusattumustest, aga lisan selle siia.

Kirjutatakse:
Sünkroonsus tähendab õigel ajal õiges kohas olemist õige informatsiooni saamiseks.
Mida täpselt tähendab sünkroonsus?

Sõnaraamatu definitsiooni järgi kirjeldab see sõna teatud sündmusi – eriti hingelisi sündmusi – (näiteks üksteisest kaugel viibivate inimeste sarnaseid mõtteid või vaimupildi saamist ootamatu sündmuse kohta enne selle tegelikku toimumist), mis on näiliselt omavahel seotud, aga mida pole võimalik selgitada tavaliste põhjuslikku seost käsitlevate vahenditega.

Tavakeeles tähendab see nähtus lihtsalt õigel ajal õiges kohas olemist õige informatsiooni saamiseks. Kuid miks on see oluline? Sellised sündmused on ju kahtlemata lihtsalt kokkusattumused?

Kas kokkusattumust tuleks pidada millekski enamaks?

Jah! Tõenäosus, et sa olid lihtsalt "õigel ajal õiges kohas", on erakordselt madal. Kui midagi sellist juhtub, on sinu parimates huvides seega sündmuse taga peituvat sõnumit väga tõsiselt võtta. Siis tegutse sellest lähtuvalt.

Kõik need väikesed pärlid, mis esinevad meie elus "kokkusattumuste" kujul, on haruharva kasutud. Vahel tuleb neis peituvat väärtust hoolikalt otsida. Meil võib kuluda mitu päeva, enne kui taipame selle väikese tõetera tähendust, mis oli mõeldud sinule selle sünkroonse sündmuse näol.

Hoia kindlasti silmad lahti tähendusrikaste kokkusattumuste märkamiseks ja hakka juba täna sünkroonsuse abil oma saatust muutma!

Allikas: http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=69701897



Vasta
#15
(20-11-2014, 15:36 )Müstik Kirjutas: Kas kokkusattumust tuleks pidada millekski enamaks?

Jah! Tõenäosus, et sa olid lihtsalt "õigel ajal õiges kohas", on erakordselt madal. Kui midagi sellist juhtub, on sinu parimates huvides seega sündmuse taga peituvat sõnumit väga tõsiselt võtta. Siis tegutse sellest lähtuvalt.

Jah, kokkusattumused ongi madala tõenäolisusega juhtuma - selle pärast nimetataksegi neid kokkusattumusteks. Osad juhtumised on madalamad kui teised ja igapäevaelust näeme, et madalamad juhtuvad harvem kui kõrgemad.

Kui võtta omaks seisukoht (ei tea mille põhjal), et niisama kokkusattumusi ei juhtugi, siis võib ennast ju hulluks mõelda. Inimesed on loomupäraselt sellised, et nad tahavad kõige taga näha mingit jõudu või plaani, aga tegelikkuses koosneb meie elu nii paljudest erinevatest juhuslikest aspektidest, et puht-matemaatiliselt on madala tõenäosusega sündmused aja jooksul pea kindlad juhtuma. Igas asjas suurt mõtet näha ei ole minu arust eriti tervislik teguviis ja karta on, et lõpuks võib hakata nägema kokkusattumusi seal, kus neid ei ole...

Richard Feynman võttis kunagi loengusse tormates selle hästi kokku:
"You know, the most amazing thing happened to me tonight. I was coming here, on the way to the lecture, and I came in through the parking lot. And you won't believe what happened. I saw a car with the license plate ARW 357. Can you imagine? Of all the millions of license plates in the state, what was the chance that I would see that particular one tonight? Amazing!"

Tõlge. "Teate, minuga juhtus täna kõige märkimisväärsem asi. Ma olin teel siia loengusse ja ma kõndisin läbi parkimisplatsi. Te lihtsalt ei usu, mis juhtus. Ma nägin autot numbrimärgiga ARW 357. Kujutate ette? Mis on tõenäosus, et kõikidest miljonitest numbrimärkidest selles osariigis, ma just täna seda juhtusin nägema? Hämmastav!"
Vasta
#16
Aga kuidas sa tähenduslikesse kokkusattumustesse suhtud?
Näiteks teadlastesse, kes on täiesti juhuslikult ühel ajal samale avastusele jõudnud (planeet Neptuni avastamine).
Või siis liikumapanevatesse kokkulangevustesse, st mingid alateadvuse tasandil toimivad jõud sunnivad inimest hämmastaval kombel õigel hetkel õiges paigas olema.
Näiteks osa inimesi jätavad laeva-või lennureisile minemata ja ei oska seda millegagi omastele põhjendada. Alles siis kui toimub katastroof (Estonia põhjamineku lood, lennule hilinemiste lood jne), on selge miks nad reisist loobusid.
Ise olen täheldanud ka seda, et ainuüksi mingile teemale mõtlemine sageli stimuleerib sündmusi.
Ja on ju ka see siin foorumis kõigile teadaolev Lincolni-Kennedy seos.
http://www.telegram.ee/ajaviide/presiden...vad-seosed

Vasta
#17
(21-11-2014, 13:05 )Müstik Kirjutas: Näiteks osa inimesi jätavad laeva-või lennureisile minemata ja ei oska seda millegagi omastele põhjendada. Alles siis kui toimub katastroof (Estonia põhjamineku lood, lennule hilinemiste lood jne), on selge miks nad reisist loobusid.
Aga kui katastroofi ei toimu, kas me siis saame teada mingitest pealtnäha uskumatutest kokkusattumustest, mis takistasid viimasel hetkel kellegil laevale või lennule minekut? Ma arvan, et sarnaseid asju tuleb tihti ette, aga alles siis kui lennuk alla kukkub või laev upub, moodustub inimeste peas idee milleski enamast kui kokkusattumusest. Vastasel korral ei pane me seda tähelegi.

Seda Neptuuni avastamise näidet ma päris kokkusattumuseks ei nimetaks. Teaduses on sarnased asjad suhteliselt levinud, kuna informatsioon liigub kiiresti ja oma ala tipud tegelevad tihtipeale samal ajal samade asjadega.

Kennedy-Lincoln'i sarnasused on pikem teema. Igaks juhuks märgin, et internetis liigub nendest ringi väga palju liialdatud versioone ja osad sarnasused on lihtsalt välja mõeldud. Aga jah, osad faktid on tõesed. Ma arvan, et kes otsib see leiab ja kahe tuntud ja dokumenteeritud eluga inimese vahel on võimalik väga palju leida.
Vasta
#18
Minu jaoks on see natuke naljakas kui inimesed isegi kokkusattumustesse ei usu.
Ise täheldan neid nii oma elus kui ka siin foorumiski pea iga päev.
Kennedy-Lincolni kohta lugesin esimest korda ühest populaarteaduslikuks raamatust. Mõnel lingil võib ju kergeid apse ka sees olla, aga juhtumid on siiski tõeseks tunnistatud.

Ja mis on sinu arvamus Robertsoni romaani kohta, mis ennustas Titanicu hukku ette?
Kirjeldasin seda üksikasjalikult teemas Prohvetlikud kirjanikud ja nende teosed # 4.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...bertson%22

Veel soovitan sünkroonsuse vastu huvi tundjail lugeda väga põnevat artiklit
Sünkroonsuse teooria: ajaloo muster ja mõttesild inimeste vahel:
http://www.telegram.ee/vaimsus/sunkroons...este-vahel

Näiteks kirjutatakse seal uuringutest, kus on jõutud järeldusele, et positiivne energia, kus inimesed ühendavad oma mina võimsasse meie-fenomeni, võib mõjutada ümbritsevat keskkonda.
Sünkroonsuses on väga tähtis tegur ka karma.
Universum on midagi enamat, kui me ette suudame kujutada.



Vasta
#19
Elu koosnebki kokkusattumustest ja erinevatest märkidest mis peaksid meie teed lihtsamaks tegema. Kahjuks enamusel on pea "tähtsaid mõtteid" täis ja nii jääbki oluline märkamata ja muudkui võitlevad edasi wink Me igaüks loome ise oma elu oma mõtete ja tegudega ja kui me oma vigadest ei õpi ja järeldusi ei tee, siis sama probleem kerkib uuesti ja uuesti meie teele või siis sarnaste porbleemidega inimesed tekivad meie ellu. Tavaliselt on esimene mõte või mulje õige, aga siis sekkub mõistus ja teeb selgeks, et see ei lähe mitte Smile
Vasta
#20
Väga õige. Vahel jätan ka ise mõned märgid tähele panemata ja alles siis kui näen, et midagi jälle nihu - hakkan sellele rohkem tähelepanu pöörama.
Aga ega kiire elu ei lase ju alati märkidesse süveneda. Smile
Unenägude märke tuleb ju ka tähele panna!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inspiratsioon - lahkarvamus, tahe või saatus? laanesoo 22 14,857 29-12-2018, 02:58
Viimane postitus: Naut
  Kas kujutan või näen ette? Carmel 2 2,932 30-12-2015, 18:43
Viimane postitus: Black Goat
  Sai-Baba - pühak või petis? Hallucigenia 178 78,372 07-08-2014, 11:23
Viimane postitus: Sinis
  Mida uskuda, mida mitte? paat 19 10,170 21-12-2011, 13:44
Viimane postitus: Kroko

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat