Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas kaitsta last halva eest?
#1
Kuidas kaitsta last teiste halbade sõnade ja mõtete eest?
Vasta
#2
(12-05-2013, 14:13 )kr66t Kirjutas: Kuidas kaitsta last teiste halbade sõnade ja mõtete eest?

Oma poolsete heade sõnadega.
Teiste /halbade/ mõtete eest kaitseb inimene end ise.

From GalaxyEx3 with Tapatalk HD

Vasta
#3
Aga oletame et keegi ütles suurest vihast mulle, et ta loodab et mu last ootaks ees "see ja see". Kui suur tõenäosus on sellel, et sellest tuli nö needus, või võib see juhtuda vaid sellest et mina oma hirmuga tõmban selle ligi?
Vasta
#4
Ma pakuks , et sellistel inimestel ei tohi lasta oma elu häirida. Ma olen õppinud, et võtan jõu kokku ja naeratan neile, mõjub paremini ka enesetundele kuna ähvardaja on oma vihas üksi siis ja koorem raskem kanda tal.
Vasta
#5
Selline tähelepanek, et needust kardavad tihtipeale need, kel omal südametunnistus mustavõitu. Nagu ka energiavampiire ja muud sellist.
Kui keegi vihaga lajatas midagi siis oli see tõenäoliselt millegi tulem. Krõõt las lahendab ise oma probleemid selle needjaga ja laps jääbki mängust välja. See on see vastutus oma tegude eest, et tuleb ise oma sõjad sõdida. Mees/naine pole kaitseks, lapsed pole pattude lunastamiseks ja koduloomad selleks,et nad rünnakuid püüaks. Nad küll kipuvad seda tegema aga tuleks teha kõik endast olenev, et neid sellest säästa.
Vasta
#6
Võiks ju võtta seda teemat, kui tühise probleemina. Kuid aeg on näidanud, et see probleem, polegi nii hädine kui paistab.
On inimesi, kelle sõnad, kasvõi kogemata öelduna, on väga mõjuvõimsad. Lausa nii mõjuvõimsad, et keegi ei oskagi täheldada sellist probleemi, nagu teemaalgatajal antud oli.
Nagu venezia ütles, et needust kardavad tihtipeale need, kel omal südametunnistus must. Tõsi ta on.
Kuid suhteliselt raske on last panna asju lahendama sellega, kes neid sõnu loopis. Lapsed on siiski lapsed.
Kui nüüd vastata otseselt küsimusele, et '' kuidas kaitsta'', siis tuleks võtta abiks hall maagia. Usun, et nii mõnigi teine liige oskab seda osa rohkem kommenteerida.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 30,220 25-06-2018, 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Kuidas toimib lummamine? hulkuv hing 19 8,820 15-01-2012, 20:51
Viimane postitus: Krt

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat