Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eutanaasia
Autor Sõnum
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
14-05-2013 12:50
Postitus: #76
RE: Eutanaasia
Aga Celtic ole hea too mõni detailsem näide, näiteks tüüpilise vähihaige kohta, kes sai just teada, et tal on 6 kuu pärast matused:

1) Hetkel 6 kuud loomuliku surmani, kui enesetunne on veel korras oleks tegu nö "enesetapuga", ehk ei viitsita elada teadmisega "ma suren 6 kuu pärast ära" - ehk siin oleks tapmine=eutanaasia lubamatu.
2) Hetkel 2 kuud loomuliku surmani, kui morfiini hakkab igapäevaselt vaja minema oleks tegu nö "mugavus-surmaga", ehk ei viitsita enda valusid vaigistada - ehk siin oleks tapimine=eutanaasia lubamatu.
3) Hetkel 1 nädal enne loomuliku surma, kui ataki tagajärjel saaks veel elustada, võiks elustamisest loobuda: nii oleks tegu "loomuliku surmaga", kuna ei kasutata elementaarset kiirabiautos pakutavat arstiabi, vaid kallatakse toibudes rotimürki kõrist alla - ehk sellisel kujul oleks eutanaasia mingitel tingimustel lubatud.
4) Loomuliku surma hetkeks võiks pidada tugevamat atakki, kus kiirabiautos antav lihtne esmaabi enam ei aitaks - see aga poleks enam eutanaasia, vaid loomulik surm.
5) Haigla intensiivravis saaks 101 vooliku/aparaadi abil keha teadvusel hoida veel mitu nädalat, ning seejärel tagada veel kuude kaupa koomas keha elutegevus: kuid see poleks enam "loomulik elu", ning sellise tehisliku elu lõpetamine poleks eutanaasia, vaid loomulik surm.

Vajadusel lisa vajaliku kohta uusi alajaotusi: nii saaks selgema arusaama, kuskohast jookseb piir shamanistlikus nägemuses.Samuti võiks Celtic tuua mingi näite, mitu hinge on ühe vaimu poolt korraga "juhtida": kasvõi enda näitel (Celtic ise Eestis, tema naiskehastus Indias + 10 muud kehastust universumi muudes osades) - või kui enda kohta ei taha öelda, siis too kasvõi minu näide (kunagi sa vihjasid, et 1 minu hingesugulane on ühes galaktika otsas vabadusvõitlejad, kuid teine hingesugulane on galaktika teises otsas ususekti juht).
Ning siis mingi näide selle kohta, kuidas ühe mõted ja teod muudavad teiste eluteed mujal.
Nii oleks kõigil palju suurem selgus, ning ma loobuks "lineaarse aja" kasutamisest ja läheks üle mitte-lineaarse aja peale üle.
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2013 12:52 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
14-05-2013 13:37
Postitus: #77
RE: Eutanaasia
See on muidugi ahvatlev pakkumine, et minu pika vaevanägemise peale sina lõppeks otsustaksid minna üle mittelineaarse aja käsitlusele, ent mis see mind peaks kottima? Et kui täidan ära sinu ettekirjutuse konkreetse küsimuse seletamise osas, siis oled sina nõus midagi tegema? Masendav...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
14-05-2013 13:45
Postitus: #78
RE: Eutanaasia
Ohjah, kui inimese maailmapilti mahub põrgu, astraal, kehastused jne, nagu seda mõne maailmapilti mahub, siis nihutagu natukene neid mõisteid ja mahutagu sinna ka kild, et peale surma mõistab inimene ise enda üle kohut .

Sina oma maailmapildiga valid endale uuestisünnid , kohtumõistmised jne ...Või lihtsalt tuhaks saamise .

Täna on nii ilus ilmakene Tartus, võta naine ja lapsed käekõrvale või pära peale, sõitke kuskile , kasuta aega arukalt . See rantjee-elukene on Sul maru igav , ma vaatan, sunnib mööda inimeste närve sõitma.
Ela ühesõnaga, muidu võib juhtuda, et vanajumal Sinu maise teekonna lõpus pärib Sinu käest : mees , miks Sa ei elanud , kui Sa Maa peal olid -Sul olid ju küll kõik võimalused?

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tondinahk
Hingelind

Postitusi: 73
Liitunud: Feb 2013
14-05-2013 14:14
Postitus: #79
RE: Eutanaasia
Lugesin terve teema läbi ja mõtlesin, kas kirjutan siia midagi või ei.
Juba lastena hakatakse meile rääkima, sa pead ise oskama otsustada, pead ise õiged otsused langetama jne.
Samas, see mis tundub mulle õige otsus, ei pruugi kellegi teise jaoks õige olla. Ühiskonna reeglites on ju juba paika pandud, mis on õige ja mis vale. Seega, inimene peab küll suutma ise otsustada, aga kui tal tekib tahtmine/ vajadus ise oma elu/ surma üle otsustada, siis peab ta ka arvestama neid "ühiskonna poole paika pandud reegleid". Kas siis on otsus vabatahtlik, või sunniviisiline? Milline on siis "õige" otsus?

Mis puutub eutanaasiasse...
Ma olen kahe lähedase surma pealt näinud. Mõlemad surid peale pikka ja piinavat haigust. Kas teate, kui raske ja valus on sellist asja peale vaadata? Tahtsin nende valu leevendada, aga ei saanud... polnud minu võimuses. Oleks keegi sel ajal "unustanud" minu käeulatusse süstla õige ja vajaliku "ravimiga" poleks minul hetkekski kõhklust tekkinud. Oleksin võtnud vastutuse enda kanda ja "aidanud" neil inimestel siit ilmast valutult lahkuda.
Olen ma egoist? Võib olla olengi... ja las ma siis olla.

" Alati ei pruugi asjad olla nii, nagu pealt näha paistab..."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
14-05-2013 18:39
Postitus: #80
RE: Eutanaasia
Veider on lugeda teemat, kui siinsed inimesed pole enda jaoks põhimõisteidki selgeks teinud. Eutanaasiat ei hakata tegema esiteks inimesele, kes juba niigi, nagu eelnevalt mainitud, 101 vooliku küljes vegeteerib, sest ta ei saa ju selleks ise vabatahtlikult soovi avaldada, aga just see on eutanaasia esmatingimuseks - inimese enda vaba valik.
Elustamise vajadusel selle mitte tegemist otsustavad tänapäeval raskelt haigete patsientide puhul arstid. Kohati saavad sõna sekka öelda ka patsiendid ise, kui nad veel mõistuse juures on. Aga see siiski pole sama mis eutanaasia. Kui mõelda sadu aastaid tagasi, siis tänapäeval hoitakse ju inimesi kunstlikult elus juba märkimisväärselt kaua igasugu mürkidega. Kas näiteks raskelt vähki põdev inimene keemiaravist või kiiritusravist loobudes teeb nö eutanaasia, kuigi peaks oma piinu pikendama, sest ega ka nendega elukvaliteet kuigi hea ei ole, kuigi võibolla paar kuud või aastat juurde aega annavad.
Sellel tundlikul teemal võib arutleda siit ja sealt nurgast vaadelduna, aga niikaua kui keegi pole praktikas seisnud sureva inimese kõrval ja näinud kuidas ja miks nad vabanevad või kinni jäävad ja kas eutanaasia mingitmoodi edasist kulgemist mõjutab, võib ainult spekuleerida.
Ütlen kohe ära, et pooldan ja ei poolda eutanaasiat. Eesti tingimustes kindlasti mitte, sest siinne sotsiaalsüsteem on juba oma põhjakihtidest mäda mis mäda. Eutanaasiat ei saa võtta eraldioleva nähtusena, mitte mingil juhul - tuleb tõepoolest näha asju tervikuna.
lahendused, ei taha mõnitada, aga kui sa kunagi mõnda väga raskesse haigusesse või mõni su lastest peaks piinarikast ja pikka surma surema, siis oleks ilmselt äärmiselt õel tulla ütlema, et noh.. ikka hoiad kümne küünega kinni? Ma ütlen otse, sul puudub KOGEMUS, sa ei tea härra, millest sa räägid. Nii füüsilisel kui vaimsel tasandil Smile Aga ma lohutan sind, mul ka selles suhtes puudub, et ma ei näe, mis teispool kardinat toimub, aga see-eest on mul tõenäoliselt suurem kogemus kõige selle surma-teemaga igapäevaselt kokku puutudes ja usu mind, vahel tahaks, et oleks õigus võtta süstal ja aidata!
Hiljuti oli meil osakonnas üks vana mees, juba kõvasti aastaid näinud.. (siinpool lahte oh imet näeb tihti inimesi kel vanust juba pea 100). Tal oli juba tükimat aega tagasi fataalne diagnoos pandud ja üldseisundi languse tõttu toodi osakonda. Verenäitajad olid korrast ära ja tänu sellele ei funktsioneerinud enam ka teised organid nii nagu peab.. aga see oli nagu nõiaring, mujalt jälle oli vereeritus regulaarselt. Mainin ära, et nende kõikide asjade tõttu oli niigi patsiendil kõikvõimalikud kanged valuvaigistid regulaarses kasutuses ja nende annused tõsteti juba sellisteks, et normaalne inimene läheks neist juba segi peast. Aga ei.. ka neist ei piisanud, hea hooldus tähendab seda, et tuleb patsienti vähemalt paari tunni tagant keerata, et ei tekiks lamatisi jms, kui ta ise enam ei suuda. Iga liigutus oli selline piin, nagu lõikaks keegi käsi-jalgu küljest ära. Vähemalt grimmassid olid vastavad (ja enne neid protseduure sai antud veel lisaks valuvaigisteid). Arstid siis üks hetk otsustasid, et viivad patsiendi opile, et verejooksule vähemalt punkt panna, aga opisaalis patsient niipalju kui veel kontaktivõimeline oli, ütles, et keeldub sellest. No toodi ta siis sama teed tagasi osakonda ja jätkus lihtsalt hooldus.. ei mingeid lisavoolikuid nagu hapnik vms, valuvaigistid jah, aga neist ei piisanud nagu ma juba rääkisin. Ei mingeid südame tööd tagavaid ravimeid, sest juba nädalaid ei suutnud patsient midagi neelata. Kaks-kolm nädalat ta seal siis niimodi suikus, kohutavates valudes, lõpus ainult rögises ja grimmassitas (ka kooma eelselt patsiendid tunnevad ju veel valu), kuni lõpuks läks. Vot, kui päevast päeva selliseid kõrvalt vaatad, siis VÕIB-OLLA hakkad asjale inimlikuma pilguga vaatama..
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2013 19:13 PiziIngliito.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
14-05-2013 20:39
Postitus: #81
RE: Eutanaasia
Excu postitas videosid, ma siis ka . See esimene, kus inimene hammastega videomaki puldi, mis salvestab tema surmasoovi, sisse lülitab .

Teise video puhul muidugi võib vaielda, kas oli vaja, ja miks oli vaja , aga seal ei tehtud seda ka uisapäisa . Tegelikult ei anta Dignitases ka seda halastavat unerohu doosi ka enne, kui raviarst on oma allkirja andnud dokumendile , kus on kirjas, et tegu on haigega, kes põeb surmahaigust .
Dignitases suremine muidugi odav lõbu pole, 10 tuhat dollarit .
Ja igasuguseid vastakaid mõtteid muidugi tekib, ja küsimusi . Aga vaadake ise, ja siis tulge mulle rääkima karmast .. ..
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2013 20:42 olematu.)

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pipp
Bännitud

Postitusi: 134
Liitunud: Jun 2010
18-05-2013 02:35
Postitus: #82
RE: Eutanaasia
Tige sõda "halastuse" eest?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
18-05-2013 21:55
Postitus: #83
RE: Eutanaasia
(14-05-2013 18:39 )PiziIngliito Kirjutas:  Veider on lugeda teemat, kui siinsed inimesed pole enda jaoks põhimõisteidki selgeks teinud.

Võtan mütsi maha selle kommentaari kirjutaja ees.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pipp
Bännitud

Postitusi: 134
Liitunud: Jun 2010
22-05-2013 22:21
Postitus: #84
RE: Eutanaasia
mütsike peos
Mina lihtsalt olen väga piinarikkalt haige (ja suremas)olnud ja näinud ja kuulnud seda halastust, mis inimeste suust ja südametest välja tuleb...
Mina ei tahtnud surra! Aga neid, kes seda tahtnud oleks (ja praegugi tahavad..Smile)
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2013 22:26 pipp.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
15-06-2013 15:04
Postitus: #85
RE: Eutanaasia
Ei mõista viimast kommentaari. Kui su keha on näiteks vähkkasvajat täis ja tagasipöördumist pole, sest ega organismi pole võimalik lihtsalt kõigist organitest tühjaks tõsta, mis juba kahjustatud, siis on ilmselt suur vahe sellega, mida sa põdesid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pipp
Bännitud

Postitusi: 134
Liitunud: Jun 2010
28-06-2013 22:53
Postitus: #86
RE: Eutanaasia
On võimalik selline asi enda testamenti sisse kirjutada! (Aga tahetakse ikka teiste elude üle otsustada!)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tondinahk
Hingelind

Postitusi: 73
Liitunud: Feb 2013
29-06-2013 16:16
Postitus: #87
RE: Eutanaasia
Oot, pipp! Mis asi on võimalik testamenti sisse kirjutada?
Eutanaasiasoov?
Ja mis tolku sellest on?
Testamendis avaldatud tahe viiakse ju täide alles peale testamendi kirjutanud isiku SURMA!

" Alati ei pruugi asjad olla nii, nagu pealt näha paistab..."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pipp
Bännitud

Postitusi: 134
Liitunud: Jun 2010
29-06-2013 16:34
Postitus: #88
RE: Eutanaasia
Ma ei mõelnud seda ise välja..
Sa võid enda kohta sellist tahet avaldada, et juhul, kui... ja sa ei pea selleks juba surnud olema, sul aidatakse surra!

Testament on viimse tahte avaldus, millega inimene teeb oma surma puhuks korraldusi.
(selle postituse viimane muutmine: 29-06-2013 23:48 pipp.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tondinahk
Hingelind

Postitusi: 73
Liitunud: Feb 2013
29-06-2013 23:10
Postitus: #89
RE: Eutanaasia
Sel juhul on tegemist mingi muu juriidilise dokumendiga, mitte testamendiga.

" Alati ei pruugi asjad olla nii, nagu pealt näha paistab..."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
30-06-2013 06:38
Postitus: #90
RE: Eutanaasia
Hm aga on esinenud ootamatuid paranemisi vähijuhtumeis! Ei osatud põhjendada, miks haiguse areng peatus ja haigus taandus. Neid juhtumeid pole palju aga siiski. Ja lootus on ju viimane sõdur?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pipp
Bännitud

Postitusi: 134
Liitunud: Jun 2010
30-07-2013 17:28
Postitus: #91
RE: Eutanaasia
Armees on sõduritel veregruppi eristav silt ketiga kaelas . Samasugust märget võiks ju käe ümber kanda märkega mitte elustada . Kui midagi juhtuma peaks ja on ilmselge, et edaspidi oldaks nagu juurvili riiulil.
------------------------------------------------------------------------------------
Neid juurvilju ei jäeta praegugi!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teeline
teel tundmatusse

Postitusi: 133
Liitunud: Jul 2013
31-07-2013 09:09
Postitus: #92
RE: Eutanaasia
Eutanaasia ja mitte elustada on kaks täiesti erinevat asja. Inimene, kellel on mingi krooniline raske haigus, millest paranemist pole loota (vähk, lõppstaadiumis neeru - või südamepuudulikkus näiteks) saab eelenvalt kui ta veel täie mõistuse juures on soovida mitte elustamist ehk kui tal süda seisma jääb, siis haiglas oles teda elustama ei hakata. Kui inimene haiglas olles sureb, peaks muidu teda ikka elustama hakkama, isegi kui mingit prognoosi ei ole. HAaiguse lõppstaadiumis jäetakse tihti ära ka aktiivne ravi , lihtsalt hoitakse valud jms ära.
Eutanaasia on ikkagi sisuliselt legaalne tapmine. Šveitsis igatahes on see võimalik, olen sellest dokumentaali näinud. Seal oli tegemist mingi kroonilise progresseeruva närvikahjustusega haigusega, täpselt ei mäleta. Lõppstadiumis täielkult hooldatav, aga aju veel töötab. Väga mõtlemapanev film oli.
Kuna töö tõttu olen näinud palju surijaid ja surma ja ka sellega kaasnevaid omaste reaktsioone, siis jutuks ja arutamiseks on eutanaasia hea küll (oleks, tuleks, teeks), aga kes täideviijaks hakkab? Mina küll seda enda peale võtta ei tahaks ja pole kindel kas keegi selleks nõus üldse on.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,961
Liitunud: Aug 2010
04-08-2013 10:15
Postitus: #93
RE: Aeg antud elada, aeg antud surra
(12-05-2013 20:44 )VironShaman Kirjutas:  Olin kõrges ketedraalisarnases hoones ja minu kohale olid kummardunud kolm tumedat silmitut sammmast, kes otsustasid mis sellest kehast saab.

Tumedad silmitud sambad, hm(!) sarnase tumedad silmitud sambad korraldasid lõksu millalgi, kui ringi kondasin.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Jul 2011
26-09-2018 19:47
Postitus: #94
RE: Aeg antud elada, aeg antud surra
Täna, 26.09.2018 "Pealtnägijas" oli hea saade selle kohta, et üks üle saja-aastane Austraalia professor, kes ei suutnud enam ei söögist, joogist ega elust rõõmu tunda, tahtis lahkuda siitilmast väärikalt ja koheselt. See oli võimalik vaid Šveitsis. Tal polnud valusid ja ta oli ka vaimselt adekvaatne, kuid ta tundis, et on vaja ära minna. Õnneks sugulased mõistsid seda. Ta lahkuski omil tingimustel.

Ta on nagu revolutsionäär selles vallas. Mina tahaksin sama, et lahkun siis, kui ei suuda enam midagi panustada või midagi mõista...omil tingimustel.

https://etv.err.ee/v/elusaated/pealtnagi...ealtnagija
(selle postituse viimane muutmine: 26-09-2018 19:53 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
26-09-2018 20:15
Postitus: #95
RE: Eutanaasia
Siin oleks ehk sobilikum rääkida nö "vaimsetest meetoditest" maise elu lõpetamisel ... nagu näiteks Padme Amidala surm Tähesõdade (Star Wars) filmi 3. osas:

https://www.youtube.com/watch?v=ohsLZxQYBk8

0:50 meditsiiniliselt terve, kuid sureb
0:58 ta on kaotanud elutahte

Eelneva kõrval on juudipoisi saate-lõik üsna kahvatu (vaimsete meetodite asemel füüsilised meetodid).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Jul 2011
26-09-2018 20:26
Postitus: #96
RE: Eutanaasia
(26-09-2018 20:15 )lahendused Kirjutas:  Siin oleks ehk sobilikum rääkida nö "vaimsetest meetoditest" maise elu lõpetamisel ... nagu näiteks Padme Amidala surm Tähesõdade (Star Wars) filmi 3. osas:

https://www.youtube.com/watch?v=ohsLZxQYBk8

0:50 meditsiiniliselt terve, kuid sureb
0:58 ta on kaotanud elutahte

Eelneva kõrval on juudipoisi saate-lõik üsna kahvatu (vaimsete meetodite asemel füüsilised meetodid).

SEE oli vaid film. Sa oled veel noor mees, ei mõista inimesi, kes teavad, et pole mõtet raisata aega elus eksisteerimisele selles elus...mis ei too kasu kellelegi, eriti iseendale. Targem oleks valmistuda järgmiseks eluks.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,461
Liitunud: Aug 2010
26-09-2018 20:55
Postitus: #97
RE: Eutanaasia
Vot ei teagi, miks mõni inimene suudab kurvastusest või ka lihtsalt "tahtmise peale" surra, mõni mitte.
Raamatust näide, "Moby Dick", Herman Melville. Seal maoorist meremees otsustab, et sureb ära, laseb kirstu valmis teha, hakkab silmnähtavalt kuhtuma. Siis aga tuli tal meelde mingi asi, mis tegemata, ja saavutas varsti oma hea tervise jälle tagasi.
Vb on seal ka ilukirjanduslikke liialdusi, kuid on teada ajaloost küll enamasti küll eakaid armastajapaare, kus teine sureb varsti pärast kaasa surma.

Kui aga ilma abita ei saa, mis siis ikka.
(selle postituse viimane muutmine: 26-09-2018 20:56 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
26-09-2018 21:06
Postitus: #98
RE: Eutanaasia
Elus pole midagi nö "liigset & tarbetut" ... ehk kõike mida kogetakse (sh kannatused), on milleksgi vajalik.

Seega, kui lihakeha ei sure nö "ise ära", siis leidub mingi põhjus, miks taoline "tarbetu eluke" vajalik on ... ehk füüsilise tasandi vahele-segamine mürkidega on tarbetu (sarnane kogemus läheb lihtsalt kordamisele: ehk järgmises elus sured ikkagi nö "valude & vanaduse kätte").
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
levis
Veteran

Postitusi: 1,455
Liitunud: Dec 2003
27-09-2018 03:44
Postitus: #99
RE: Eutanaasia
(26-09-2018 21:06 )lahendused Kirjutas:  Elus pole midagi nö "liigset & tarbetut" ... ehk kõike mida kogetakse (sh kannatused), on milleksgi vajalik.

Seega, kui lihakeha ei sure nö "ise ära", siis leidub mingi põhjus, miks taoline "tarbetu eluke" vajalik on ... ehk füüsilise tasandi vahele-segamine mürkidega on tarbetu (sarnane kogemus läheb lihtsalt kordamisele: ehk järgmises elus sured ikkagi nö "valude & vanaduse kätte").

Kui tõsta kannatused pjedestaali kõrgeimale astmele, siis juhtub nii...
Kõik valuvaigistid tuleks keelustada, et saaks igast võimalikust kannatusest viimast pigistada. Valuvaigistite asemel tuleks paisata müügi valuvõimendajad, et inimesed saaksid teha penikoorma samme spirituaalses arengus. Ning üldse meditsiin on saatanast, kui ikka häda küljes, siis sellel on mingi mõte ja seda ükski arst torkida ei tohiks.

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
27-09-2018 08:19
Postitus: #100
RE: Eutanaasia
Põhjusliku tasandi vaates ongi meditsiin tarbetu: kui inimene näeb kõiki oma tervise-probleemide alg-põhjused, siis saaks ta neid alg-põhjuseid muuta, ning mingeid tagajärgi haiguste näol ei ilmneks ...... NewAge's on see 4D sagedus, ning rahva-folklooris "haldja tase" (haldjas on kõiges põhjuslik, ning seetõttu ei talu haldjad inimesi, kes pole kõiges põhjuslikud).

Kes tajub vaid füüsilist maailma, näeb eutanaasias mingit lahendust (oma ebaõnnestunud kehastuste tagajärgedele) ... kui aga tajutakse peenemaid tasandeid, muutub eutanaasia täiesti tarbetuks (teatud elukogemused tuleb oma arengu-jadas läbida: kui nende eest "põgeneda", lähevad need kordamisele).
(selle postituse viimane muutmine: 27-09-2018 08:20 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog