Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võimas selgeltnägija Veet Mano tuleb Eestisse!
#51
(18-05-2013, 09:51 )Anonymous Kirjutas: Kusjuures, Mano teenis kahe seminariga umbes 60 000 eurot, kui ühel seminaril oli 600 inimest.

See on bruto. Võta maha saali rendid. Mõnedele abilistele tuli kindlasti maksta.
Hotelli kulud, reisi rahad jne jne. Ei usu, et selline raha talle "puhtalt" pihku jäi.
Vasta
#52
Reisimine on kallis lõbu jah.
Vasta
#53
No ma käisin ka. Mõlemal päeval. Nimetaksin seda haltuuraks...

Mis mulle aga siinset vestlust lugedes kummitama jäi: kes kiruvad, et teevad nii ja pakuvad naistele liimi ja jne. Mulle meeldis intervjuust see lause kui Mihkel Raud küsis, et miks 40+ naised teie järgi nii õhkavad? Ta arvas, et ta lihtsalt ei ürita neid kontrollida (sellesmõttes, et kontrollivalt käituda, võimutseda) vaid austab neid...

Pole ju midagi lihtsamat - austa inimesi ja nad tulevad ise su juurde. Iseasi muidugi kui nad lausa tikuvad sulle ligi ja tahavad saada sult midagi, siis on selline kontrolliv käitumine üsna arusaadav... Aga hirmutamisega, see on paha, see on loll ja see teeb su taskud tühjaks, tule minu juurde, ma tean kuidas sa pead elama - niimoodi saad lolle wink

Vasta
#54
Hästi tore, et sain siit ülevaate Mano esinemisest Smile Vaatasin selgeltnägijate tuleproovi ja kuidagi vastakad tunded jäid Mano suhtes. Varvara-teemalise intervjuu ajal püüdsin kaasa mõelda, et mida mina mitte-selgeltnägijana puhtalt loogika või tunde põhjal ütleksin ja vastused olid samad. Samuti tekitab minus kahtlusi osho.

Siin paar aastat tagasi käis üks teine vene selgeltnägijate tuleproovi saate võitja, nimi ei tule praegu meelde, aga see oli ka selline paras jutuõhtu, ta ise ütles ka, et ta tegelikult selgeltnägija küll ei ole Smile No õnneks ei olnud pilet vähemalt kallis.
Vasta
#55
Üleüldiselt võiks pealkirjaks panna, "Tantristid ja naised".
Soome keeles ( kohati ka inglise keeles) ja teemas s.h. politsei toimetab uurimist.

Tantragurun kutsu
Vasta
#56
(21-05-2013, 07:26 )Eithea Kirjutas: Üleüldiselt võiks pealkirjaks panna, "Tantristid ja naised".
Soome keeles ( kohati ka inglise keeles) ja teemas s.h. politsei toimetab uurimist.

Tantragurun kutsu

Nu see Bilavaru või mis iganes on suisa templiprostitutsiooni sisse seadnud .
Ja ei ütleks, et Rootsi riik, kust nimetatud tegelane asüüli taotles, eriti Soome ja Rumeenia politseid aidata tahaks.
Ent ometi on tegelikult sisuliselt rahvusvahelised mõõtmed asjal .
Vasta
#57
Nii mõneski asjas võiks Celtic oma suud veidi enam praotada, copy tekstid hakkavad ära tüütama, midagi ehedat tahaks näites rännakukirjeldusi.
Vasta
#58
Venemaa on suur ja lai, aga eesti selgeltnägijatest, oleks saanud vabalt osavõtta. Need kohad, kus keegi oli tapetud või õnnetus juhtunud, teadsin mina täpselt ära, isegi kannatanu või ohvri nime teadsin. Ma ei ole selgeltnägija mittemillegis, aga lihtsalt teadsin või olin näinud neid kohtasid, kus mingi asi toimus. Meie niinimetatud selgeltnägijatelt polnud seevastu aimu kah, mida nad teevad. Lihtsalt pead teadma sündmusi ja näinud olema kasvõi telerist pilti sündmustest, silmaring peab olema lai ja oledki paras selgeltnägija. Neis saadetest tuleks loobuda õnnetuste ja tapmiste äraarvamine. Seepärast ma ei vaatagi neid saateid, sest keda nad lollitavad, kui mina ei tea, siis keegi ikka on midagi kuulnud ja näinud.
Vasta
#59
Näiteks Venemaal saade ''Selgeltnägijate Tuleproov'' oligi mõeldud ju võistlusena. Aga sellekäigus said paljud inimesed abi, tänu sellele, et need mured saidki ülesanneteks. Kõik said sellest saatest kasu.
Vasta
#60
Ma viibisin paar päeva tagasi ühel üritusel, mida külastas ka ühe sünnipärase selgeltnägija täisealine tütar: muidu ajas ta normaalset juttu, kuid niipea kui ta hakkas muljetama Veet Mano ürituse teemadel, muutus tema olemus täielikult: nägu lõi särama, nagu mesinädalaid nautival armunul, ning ta rääkis haiglase heldimusega kõigest sellest, mis Veet Mano talle öelnud oli.

Loomade juures olen ma sellist "muutust" näinud mitu päeva lüpsmata lehma äralüpsmise järgselt: justkui mingi sügav "vabanemine" oleks loomas toimunud.


Ühesõnaga tundub VironShamani kunagine kirjeldus üsna tõepärane: võõrasse kohta tulnud maagid kolavad linna läbi, ning loobivad enda "juhtmed kuklas" kõigile külge, ning nii pole kellegil kahju loengu külastamisele kuluva raha, valguse ja elujõu kaotuse pärast.

Vasta
#61
Ähh, nii lihtne see asi kah ei ole. Energia peab liikuma. Kinnijäänud energia vabastamine tekitab hea tunde, sest energia l i i g u b. Ei osata enda energiaid liikma panna.
Vasta
#62
(30-05-2013, 17:55 )lahendused Kirjutas: Loomade juures olen ma sellist "muutust" näinud mitu päeva lüpsmata lehma äralüpsmise järgselt

Kuna ja kus ning millistel asjaoludel?
Vasta
#63
(30-05-2013, 18:38 )Faraday Kirjutas: Kuna ja kus ning millistel asjaoludel?

10 aastat tagasi; jõgevamaal; sugulased ei saanud koju tulla Tallinnas rikki läinud auto tõttu ja keegi pidi Tartust lehma lüpsma tulema.

Kas "ümberkehastunud Leena" sai nüüd ammendava vastuse teemavälisele küsimusele, või trollime veel 101 korda kontekstiväliste kõrvalteemade üle.


Vasta
#64
Ma olen ka Veet Manot Venelaste tuleproovis näinud. No ma ei tea. Iga kord, kui ma teda vaatasin, tekkis mul seletamatu tõrge. Mõtlesin selle tunde yle pikalt järele ning iga kord kumab läbi yks mõte - ta ei ole päris, noh! Mitte, et päris või mitte päris selgeltnägija, vaid mitte päris inimene. Kui kuulsin, et ta Eestit väisama tuleb, teadsin kohe, et hoian kaugele. Midagi temas on lihtsalt nii eemale tõukavat.

Vaadates seda aplaavat tema ymber, tekib tahes tahtmatult kujutlus mingist olendist, kes toitub sellest inimmassi energiast, mis ta enda ymber kogub. Toitub ja kasvab. Sorry, kellele see võib solvavalt kõlada, aga nii ma tunnen.
Vasta
#65
Näib, et mehel on plaan paika pandud, kuidas ta oma elu elab - ta ei soovi kellegile halba, vaid pigem vastupidi; tal pole laste saamise soovi; tal on piisavalt kogemust mõtluslaagrist, - peaks ju kõik korras olema. Aga ikka jääb kellegile ette.
Me ise korraldame oma elud ja kui kellegil see paremini õnnestub - õnnelikum elu - ei pea teised selle pärast kannatama. Aga see, kui keegi kannatab või end puudutatuna tunneb halvas mõttes, on ise oma kannatuses süüdi, sest võimalusi elu elada, on umbes nii palju kui lõpmatus. Kui kohe käega katsutavat tulemust ei paista, siis nüüd alustades saab kindlasti lähemale ilma, et teisi torkima peaks. Pealegi - kes annab teisele vabaduse otsustada, on ka ise sellevõrra vabadusele vastuvõtlikum.
Vasta
#66
(31-05-2013, 00:21 )koitkaskriimsilmateravik Kirjutas: Pealegi - kes annab teisele vabaduse otsustada, on ka ise sellevõrra vabadusele vastuvõtlikum.

...ja vabadusele lähemal.

Üle pika aja üks asjalik mõte Smile.

Mitte et ma Manost midagi arvaks....ei, ta ei kuulu ei minu ellu ega mõtetesse.
Vasta
#67
Eilses tuleproovis oli tal nii tore lõppsõna. Nagu teleturgu oleks vaadanud Laugh
Vasta
#68
(30-05-2013, 23:00 )Raksha Kirjutas: Ma olen ka Veet Manot Venelaste tuleproovis näinud. No ma ei tea. Iga kord, kui ma teda vaatasin, tekkis mul seletamatu tõrge. Mõtlesin selle tunde yle pikalt järele ning iga kord kumab läbi yks mõte - ta ei ole päris, noh! Mitte, et päris või mitte päris selgeltnägija, vaid mitte päris inimene. Kui kuulsin, et ta Eestit väisama tuleb, teadsin kohe, et hoian kaugele. Midagi temas on lihtsalt nii eemale tõukavat.

Vaadates seda aplaavat tema ymber, tekib tahes tahtmatult kujutlus mingist olendist, kes toitub sellest inimmassi energiast, mis ta enda ymber kogub. Toitub ja kasvab. Sorry, kellele see võib solvavalt kõlada, aga nii ma tunnen.

Aitäh, et Sa selle nii konkreetselt kokku võtsid. Käisin eelmise aasta (2013) sügisel tema mitmepäevasel seminaril ja viimasel päeval kangastus mul täpselt selline tunne, nagu Sa siin oled kirjeldanud. Tulin viimasel päeval üsna varakult sellelt ürituselt ära, sest oli justkui tunne, et mind rünnatakse vaimselt. Hiljem oli veel mitu nädalat ebaturvaline olla.
Ma Veet Mano silmi ei ole vaadanud, aga ta näitas seminaril ühte Osho videot ja siis tekkis küll tugevalt selline tunne, et nendes silmades pole midagi inimlikku, et on täiesti elutud ja emotsioonitud. See video oli ka ajendiks, et mul hakkasid tulema sügavad kahtlused kogu ürituse suhtes.
Ühesõnaga, soovitan eemale hoida.

Vasta
#69
Selgeltnägijate saadet jälgides täheldasin, et Mano ei suutnud sedastada või noh ära tunda objekte, nähtusi, millega ta ei olnud kokku puutunud. Ta tundlad sõltusid kummalisel moel kogemustest ja teatrimees ehk siis publikutundja oli ta selles tv šõus ju ka esmaklassiline. Tema vastused olid alati kuidagi pettumustvalmistavalt loogilised Laugh Mulle need alati meeldisid. Laugh

Iseäranis lustlik oli ühe pärakolkaküla noorte meeste sarihukkumised. Laugh "mustad" maagid leidsid needusi ja mõni arvas mingit muud müstilist põhjust. Mano leidis - aga selline lihtne loogika ei ole õigele venemaa venelasele kindlasti mokkamööda Laugh - , et joomine on süüdi. Ja mis siis selgus raisk Laugh Kõik tolle jumalast unustatud küla õnnetustes hukkund kutid olid juua täis kui tarakanid ja seetõttu surma saidki Laugh Kes sõitis tsikliga rekka pooleks kes mingil muul moel mängis lolli ja sai surma. Laugh Selline selgeltnägemine ju - noh ei ole ju mingit müstikat raisk Laugh ainult joomine. Laugh
Vasta
#70
(21-03-2014, 23:03 )positiivne Kirjutas: Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh

Alkohol mõõdukas koguses pidavat isegi hea olema. Paraku jah ainult mõõdukas koguses.

3.4. Emotikumid
Foorum ei ole MSN ning seetõttu kasuta emotikume võimalikult vähe. Keelatud on nn. emotikumiralli, kus üksteise otsa laotakse kümneid smailisi. Säärasele käitumisele järgneb hoiatus!
Vasta
#71
Eile oli Maatriksi saade Veet Manost. Ta jagas saates ka õpetusi eesti inimestele ja kiitis väga Eestit.

https://www.youtube.com/watch?v=s73PFnXAx88
Vasta
#72
(27-12-2014, 15:36 )Nofretete Kirjutas: Eile oli Maatriksi saade Veet Manost. Ta jagas saates ka õpetusi eesti inimestele ja kiitis väga Eestit.

https://www.youtube.com/watch?v=s73PFnXAx88

Muidugi kiidab, sest siit saab ta endale väga suured elatusallikad...

See, et ta Osho õpilane on, ei näita midagi. Kõik võivad ennast Osho õpilasteks nimetada, kes iganes teda loeb ja järgib.

Mano standardlaused:

On oluline, et me ei piiraks ennast kultuuriga , milles elame.
On oluline, et valime parima elu.
Pole vaja mõelda, mida inimesed mõtlevad ja mida nad ütlevad. Oluline on, et me õpiks iseennast usaldama.
Armasta iseennast ja hüüa seda ka välja.


jne.

Neid võime igast eneseabiraamatust lugeda.
Iseenesest need mõtted polegi pahad.
Ja samas on ka tore, kui ta siiski suudab inimesi mingist vanast karbist välja tõugata.
Kuid jamaks läheb, kui inimesed ei looda enam endale, vaid toetuvad kõiges Mano-suguste "selgeltnägijate" ütlustele ja mõtetele.
Ja muutuvad sõna otseses mõttes orjadeks...
Vasta
#73
http://veetmano.eu/
Käige papp siis välja!
Vasta
#74
Mano on toetanud rahaliselt ka raskeid haigusi põdevaid inimesi, et nad saaksid end ravida spetsialistide juures. Oli juttu ka ühest eestlannast.
Vasta
#75
(30-12-2014, 10:48 )keeris Kirjutas:
(30-12-2014, 01:14 )Veli Joonatan Kirjutas: http://veetmano.eu/
Käige papp siis välja!

Antud seminare ei vii läbi Mano, vaid tema maaletoojad Smile, nö tublilt meditatsioonid selgeks õppind inimesed. Usinad, ettevõtlikud, kuid see ka kõik.
Manol aga on see miski, mida meil enamikul pole "lahti" ja seepärast tajub ta veidi laiemalt kui keskmine harju inimene Smile .
Leian, et kui inimesel on öelda või näidata midagi, mida ma pole varem näind-kuulnud, siis käin selle eest ka pappi välja Smile
Kui lähen teatri, siis pean ka loomulikuks käia papp välja selle kogemuse eest, mis ma sealt saan.
Ainult väga kitsarinnaline ei taha teistele maksta nende töö ja vaeva eest Smile
pealegi on meil vaba valik - kas me lähme etendust (mis iganes ja kus iganes see pole - kas mõne nõia show või etendus teatris või vabas õhus jnejne) vaatama või mitte.
Kritiseerijatele aga ütlen - tehke järgi, leidke endas see miski, mis paneb inimesi tahtma teid vaatama tulla wink

Üks mu tuttav neeger, pärit väikesest Gambiast, usult moslem, käis suvel Tallinnas lõbumajas, kus teda teenindati 300 euro eest. Tuli tagasi, istus maha ja nuttis. Kui küsisin, miks läksid, vastas lihtsalt ja siiralt - ei tea.

Ka prostituudis on midagi, mis paneb teda tahtma. Kuid kas me peame?

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ameeriklased toovad oktoobris Eestisse tankid ja jalaväe lahingumasinad Seba1993 1 2,550 14-08-2014, 14:36
Viimane postitus: Nielander
  James Randi tuleb Eestisse... Nielander 68 25,174 17-03-2013, 16:28
Viimane postitus: Päikeseinsener
  USA salateenistus tuleb Eestisse? Leena 6 4,381 18-05-2011, 21:29
Viimane postitus: excubitoris
  "Selgeltnägija" Nastja müüb oma ehteid zepac 18 8,132 14-07-2009, 10:03
Viimane postitus: Jõhvikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat