Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võimas selgeltnägija Veet Mano tuleb Eestisse!
#1
[Pilt: c45825187708702fa0-66080692.jpg]

TV3 neljapäevaõhtuse „Selgeltnägijate tuleproovi” üks tugevamaid võistlejaid Veet Mano on andnud nõusoleku Eestisse tulla.
Rahvusvaheliselt tuntud ja kõrgelt hinnatud sensitiivi külaskäik on seotud uue kodumaise sarja võtetega, mida TV3 juba mõnda aega ette valmistab. „Kindlasti on tegemist väga eriliste võimetega selgeltnägijaga, kelle nõusolek siinses sarjas kaasa lüüa on meile suureks auks,” märkis TV3 programmijuht Urmas Eero Liiv.

Veet Mano talendist saab aimu „Selgeltnägijate tuleproovi” 13. hooaja kaudu, mis just praegu TV3 neljapäevaõhtutes vaatama naelutab.

Allikas: Delfi

Mis on teie arvamused Veet Mano'st ja tema tulekust Eesti riiki?
Vasta
#2
Mingid võimed on tal olemas, selles väga ei kahtle
Ei meeldi aga, et ta korraldab raha eest (ja küsib päris krõbedat hinda pileti eest) seminare. Aga noh jah...maru hea äri ju see.
Vasta
#3
Tundub olevat üks äärmiselt soe, heatahtlik ja tore inimene. Smile
Ilmselt ainuke sensitiiv, kellega üldse kunagi lives kohtuda tahaks.

Agaaa...60 eur on mul paraku juba mujale ära paigutatud wink
Vasta
#4
Kõikjal kommenteeritakse tema silmi, et väga aval ja lahke pilk, kutsuvad ja sõbralikud silmad.

Vaatasin kah huvi pärast - nii sügavaid ja läbitungimatuid silmi pole ma veel kunagi kellelgi näinud. Täielik must auk. Täielik nõid mis nõid...
Vasta
#5
(14-05-2013, 14:42 )Celtic Kirjutas: Kõikjal kommenteeritakse tema silmi, et väga aval ja lahke pilk, kutsuvad ja sõbralikud silmad.

Vaatasin kah huvi pärast - nii sügavaid ja läbitungimatuid silmi pole ma veel kunagi kellelgi näinud. Täielik must auk. Täielik nõid mis nõid...

Homme vean end tema juurde.
Vasta
#6
(14-05-2013, 21:10 )Psühholoog Kirjutas:
(14-05-2013, 14:42 )Celtic Kirjutas: Kõikjal kommenteeritakse tema silmi, et väga aval ja lahke pilk, kutsuvad ja sõbralikud silmad.

Vaatasin kah huvi pärast - nii sügavaid ja läbitungimatuid silmi pole ma veel kunagi kellelgi näinud. Täielik must auk. Täielik nõid mis nõid...

Homme vean end tema juurde.

Miks, kui küsida tohib?
Vasta
#7
Kuna "kuulsus" telekommertsist välja kisutud - vaat, ei usu! Noh, midagi võib tal olla aga mitte nii nagu afišeeritakse.
Vasta
#8
(14-05-2013, 22:01 )Wilholmensis Kirjutas: Noh, midagi võib tal olla...

No ega ta superinimene polegi.
Vasta
#9
(14-05-2013, 21:10 )Psühholoog Kirjutas:
(14-05-2013, 14:42 )Celtic Kirjutas: Kõikjal kommenteeritakse tema silmi, et väga aval ja lahke pilk, kutsuvad ja sõbralikud silmad.

Vaatasin kah huvi pärast - nii sügavaid ja läbitungimatuid silmi pole ma veel kunagi kellelgi näinud. Täielik must auk. Täielik nõid mis nõid...

Homme vean end tema juurde.

Eks siis pärast muljeta siin ka Smile
Vasta
#10
Minul on nii, et teatud üritused "tõmbavad" mind enda poole, ning teatud üritused ei "tõmba": ning isegi kui ma ennast neile "mitte tõmbavatele" üritustele kohale vean, siis ei leia ma sealt midagi sisulist.
Ehk tuleks kuulata oma "sisemist häält".

Millegipärast ei tõmba mind antud üritus mittekuidagi, ehk mina sinna ei lähe.

Niipalju, kui ma olen vene selgeltnägijate tuleproove vaadanud, siis paljud suudavad "näha" vaid saatejuhtide mentaalväljas olevaid "õigeid vastuseid": ehk nad räägivad vaid niipalju, kui saatejuhid teada tahavad, kuid midagi enamat nad ei näe - ehk täpselt sama tsikruks, nagu mustlasmoori nägemused, kus saad teada kõikse seda, mida sa juba ise niigi tead: ehk mustlasmoor loeb ette vaid sinu mentaalväljas oleva teabe.
Millegipärast olen ma antud teema kangelase lahterdanud siia.

Samas on vene selgeltnägijate saates olnud ka "tõeliselt tugevaid" nägijaid, kes suudavad näha oluliselt rohkem, kui saatejuhid teavad -ehk sealsed kontroll-skeptikud on pidevas ahastuses: kuskohast me neid katsealuste sünnikuupäevi-tähtkujusid ja nende sündimise/matmise kohti teame, ning kuskohast me nende õdede-vendade-klassikaaslaste kohta infot saaks: ning siis kui täiendav info lõpuks saatesse kohale jõuab, osutub nägijate poolt öeldu tõeks - ühesõnaga sellised "tõelised nägijad" ei parasiteeri vaid saatejuhtidele teadaoleva mentaalväljas oleva teabe otsas, vaid näevad "ise ja rohkem".
Aga sellised nägijad ei käi millegipärast mööda maailma tsirkust tegemas.
Vasta
#11
(15-05-2013, 07:32 )lahendused Kirjutas: Aga sellised nägijad ei käi millegipärast mööda maailma tsirkust tegemas.

Aga miks nad peaksid?! Nende juurde juurde tullakse ise. Inimene on naljaks loom - ta väidab, et tahab teada aga kui teada saab poeb kiiresti juba valmis olnud - "ohutu" teabe taha peitu ja on valmis seda küünte ja hammastega kaitsma - peamine, et miski ei lõhuks olemas olevat "mugavat" maailma pilti. Hästi elavad ja teenivad need selgeltnägijad kes on sellest aru saanud ja ei ürita inimestele karmi tõde ette sööta või kui siis vaid servast ja mini-annustena.

Mul ei ole hetkel mingit tahtmist selle isiku juurde minna. Mitte raha pärast - selle saaks kokku aga nagu juba öeldud - asi on tunnetuses. Mõne asja kohta ma tunnen, et seda on vaja rääkida - teine asi (info, isik) ei tekita mingit emotsiooni ega seotust. Tõsi - vahel jätan nii mõnegi asja ütlemata/edastamata sest tunnen, et selleks ei ole veel aeg.
Kas need tunnetused tulevad eelmistest eludest, infoväljast, enda mingist "mitmendast" meelest ma ei tea. Vahel on otsene seos ja saan teada miks tihti aga mitte - mõni asi "trügib välja" teine mitte.

Selle härra nägu mulle ei meeldi. Vaatasin tema teisi pilte ja midagi jäi hinge kripeldama - see on see mida ma hetkel ei taha välja ütelda. Ei arva, et ta otseelt ohtlik on aga mina lähen temast ringiga mööda. Öeldakse - pilt on tuhat sõna - vaadake - mida tunnete teie: "Veet Mano" - Google Search
Vasta
#12
Paar nädalat tagasi ma mõtlesin, et võiks uudishimust ta kohta googlest infot otsida ja lugeda, mõne minutiga oli aga igasugune huvi ta vastu kadunud.
Mulle tundub, et talle meeldib lihtsalt ilusat juttu inimestele puhuda ja sellega nende poolehoid võita.
Vasta
#13
Minul on selle Mano suhtes üks moment vaid arusaamatau. Ehket miks ta tuli just vene selgeltnägijate tuleproovi. Vägisi on asjal sedamoodi maik man,et tegemist oli reklaamiga.
Ja kui ta on siin, siis miks just väikese Varvara mõrv on see millega suur väljamaa nõid omale feimi peaks saama? On teisi koledaid asju juhtunud, mida lahendada. Aga see on nagu spetsiaalselt kuidagi nii, et tegu lapsega ja sellega on hea emotsiooni kiskuda.
Selle ürituse kohta tean niipalju, et rahval ilmselt raha on. Oleks lihtsalt huvitav teda,et mida nad sealt ootavad või loodavad saada.
Vasta
#14
Kuidagi tüüpiliseks negatiivseks vingumiseks läheb see asi siin jälle kätte ära...

Muide, ma olen kindel, et Mano ise ei valinud seda Varvara juhtumit, seda lihtsalt söödetakse talle ette, kui kõige kõmutekitavamat ja ta siis puht viisakusest üritab selle koha infi anda.

Kusjuures mulle ei tundu ta üldse sellise "selgeltnägijana", kes detaile ja fakte ette vuristaks. Pigem on ravitseja-tüüpi, kes tegeleb inimese kehaga.
Vasta
#15
Vingun jah. Ma tean. Ja just mitte niivõrd sellepärast ,et Mano oleks paha. No miks ta ei peaks võtma pappi vastu kui antakse, onje. Laugh Vingun hoopis sellepärast,et siinsete õhkamine millegipärast hakkas ajudele käima. Siinsete all pean silmas kohalikke üldiselt, mitte siinseid paraveebusi.
Minu vingumist pole vaja kuigi tõsiselt muidugi võtta. Elan välja ennast.
Vasta
#16
Veet Mano end korduvalt tõestanud, et ta suudab teada rohkem, kui Selgeltnägijate Tulerpoovi saatejuhid.
Nagu zen faran ütleski, ta on eelkõige ravitseja. Ilmselt igasuguste mõrvajuhtumite, aarete otsimine jne pole tema tugevam külg.
Vasta
#17
Sümpaatne, tasakaalukas ja abivalmis inimene.
Kes pole Selgeltnägijate tuleproovi jälginud, siis siin video, kus ta Varvara
tapmise kohta esialgset teavet foto abil jagab:
http://tv.delfi.ee/video/I99yts1M/

Lisaks on ta öelnud,et "Selgeltnägijaks võib õppida igaüks."
"Ma üritan kõigis head näha, sest elu peab põhinema ikkagi õnnel. Milleks rikkuda seda negatiivsete emotsioonidega?" selgitab sensitiiv.

http://www.ohtuleht.ee/522798

Swami Veet Mano õpetab swami Osho praktikaid meditatsiooniks.
Vene keeles inglise keelele peale loetud
http://www.yourepeat.com/watch/?v=ssLufozP4ts

Tantsimine, muusika, energia liikumine kogu kehas. Proovige järgi - depressioon kaob ja olete taas energiat täis.


Vasta
#18
Minus tekitab see mees vastakaid tundeid. Vaadates googles tema pilte, jääb mulje, et tegu on sellise suure, sooja ja heasüdamliku inimesega. Vast seepärast, et enamus piltidel ta naeratab. Naeratus muudab väga palju.
(15-05-2013, 13:21 )Müstik Kirjutas: Sümpaatne, tasakaalukas ja abivalmis inimene.
Kes pole Selgeltnägijate tuleproovi jälginud, siis siin video, kus ta Varvara
tapmise kohta esialgset teavet foto abil jagab:
http://tv.delfi.ee/video/I99yts1M/

Vaadates seda video lõiku, hetkel, kui ta pilgu tõstab ja kaasvestlejale otsa vaatab, on ta silmad kuidagi "kinnised". Ma ei oska seda teisiti seletada. Nendest silmadest ei suudaks mina midagi välja lugeda.
Ma pole kindel, et tahaks reaalselt temaga kohtuda.
Vasta
#19
Mano on tantrist ja seega üsna ohtlik naistele, lugege OSho kohta, saate teada mida ta endast kujutab. Seminare annavad nii tema kui mõnedki teised üle maailma. Rahakogumisviis elamiseks. Taolased omakorda väidavad, et see naistele metsiku magusaga pealeminek on üks osa arengust ja sellest tuleb edasi läbi minna, aga ilmselt võib nii ka sinna kinni jäädes oma elu maitsvalt ära elada.
http://rahvaraamat.delfi.ee/raamatud/raa...est/922917
Vasta
#20
Tantra oma algolemuselt on väga vägivaldne usuline praktika, mille käigus neitsid anti verejanulistele jumalustele lõhki kiskuda sellel eesmärgil, et kõrgemal kastil oleks võimalik teha vahel teispoolsusesse lõbureise. Õigem oleks öelda küll "endised neitsid" sest enne rituaali nad viljastati, vastavalt siis tolle poolt, kes dharmapalalt läbipääsu tahtis, neitsi seetõttu, et välistada meesenergia segunemist võõraste meeste omadega. Rituaalse hukkamise käigus kingiti hukatu hing ja temas leiduv meesenergia väravavalvuritele ja nood tagasid läbipääsu dharmaratta välistele kihtidele, kust nood vaimulikud siis ilmutusi ja ennustusi tagasi tõid. Tantra on aastasadade jooksul arenenud ja teisenenud õpetuseks, mille alusel on selle harrastajad nõus meele avardumise ja õppetükkidel "spikerdamise" nõus andma oma hinge dharmapaladele (dharma-ratta valvurid, kes otsustavad, kes pääseb kiikama teispoolsusesse ja kes mitte) järamiseks. See on sama, mis ayahuasca ja muude taoliste rituaalide käigus kingitakse oma hing kasutamiseks taime- või väravavalvuritele, vaimolenditele, kel endal puudub hing.
Vasta
#21
Kuskil peab siiski olema piir meelelahutuse ja reaalsuse vahel. Teleshõudes rahvast võib ju lollitada, kuid selle Varvara looga oleks pidanud ta küll pidurid peale tõmbama kui tal oleks pisutki eetikatunnet.
Vasta
#22
(16-05-2013, 16:30 )Celtic Kirjutas: Tantra oma algolemuselt on väga vägivaldne usuline praktika, mille käigus neitsid anti verejanulistele jumalustele lõhki kiskuda sellel eesmärgil, et kõrgemal kastil oleks võimalik teha vahel teispoolsusesse lõbureise. Õigem oleks öelda küll "endised neitsid" sest enne rituaali nad viljastati, vastavalt siis tolle poolt, kes dharmapalalt läbipääsu tahtis, neitsi seetõttu, et välistada meesenergia segunemist võõraste meeste omadega. Rituaalse hukkamise käigus kingiti hukatu hing ja temas leiduv meesenergia väravavalvuritele ja nood tagasid läbipääsu dharmaratta välistele kihtidele, kust nood vaimulikud siis ilmutusi ja ennustusi tagasi tõid. Tantra on aastasadade jooksul arenenud ja teisenenud õpetuseks, mille alusel on selle harrastajad nõus meele avardumise ja õppetükkidel "spikerdamise" nõus andma oma hinge dharmapaladele (dharma-ratta valvurid, kes otsustavad, kes pääseb kiikama teispoolsusesse ja kes mitte) järamiseks. See on sama, mis ayahuasca ja muude taoliste rituaalide käigus kingitakse oma hing kasutamiseks taime- või väravavalvuritele, vaimolenditele, kel endal puudub hing.

No eks krimiuudistes ole varsti siis kuulda, kas mõni neitsi ka Manoga kohtudes hukkus. Bleh

Dziisus, julgeb üks parakuulsus lõpuks Eestisse tulla ja kohe hakkab parafoorum kihama nagu herilasepesa. Kas Eesti nõia-ja šamaanihakatised kardavad, et Mano võtab neil leiva laualt? Laugh

"You people are so petty and tiny!"
Vasta
#23
zen faran - ära näe tonti seal, kus tonti pole. Proovi vaadata neutraalse pilguga ja sa näed, et mitte miski ei kiha. Minu tekst polnud üldse Veet Manoga seotud, panin selle siia vaid suusoojaks lähtuvalt VS-i jutust. Tantristid ajavad lihtsalt sama joont, muud midagi. Kaasa arvatud meie kohalikud seksuaalhälbega lillelapsed - Thule Lee, Crystal Ra, Santosh, Moses Maimon jne jne.

Veet Mano kohta ma midagi ei tea, võimalik, et tulistan puusalt, ent kohalik tantristlik kogukond on läbi ja lõhki läbi vettinud Osho õpetustest ja tema tšakrameditatsiooni kasutatakse tugevalt tantristlikus "õpetuses"
Vasta
#24
Ma proovingi vaadata neutraalselt ja näen mingit ohkimist inimestelt, kes kunagi pole tolle Manoga lives kohtunud.
Mina ei näe kolle, nemad näevad.
Tegelikult ootan Psühholoogi raportit. Too ju lubas kohale minna.
Vasta
#25
Muide, "Kolmeraudses" on Mano'ga täna intervjuu kell 22.35
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ameeriklased toovad oktoobris Eestisse tankid ja jalaväe lahingumasinad Seba1993 1 2,550 14-08-2014, 14:36
Viimane postitus: Nielander
  James Randi tuleb Eestisse... Nielander 68 25,174 17-03-2013, 16:28
Viimane postitus: Päikeseinsener
  USA salateenistus tuleb Eestisse? Leena 6 4,381 18-05-2011, 21:29
Viimane postitus: excubitoris
  "Selgeltnägija" Nastja müüb oma ehteid zepac 18 8,132 14-07-2009, 10:03
Viimane postitus: Jõhvikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat