Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tunneb keegi selle pildi energiat?
#26
(28-04-2013, 18:40 )Pirx Kirjutas: Selle maali maalisin ma foto järgi oma vanaemast. Maal ise tuli tõesti natuke vanema pilguga, kui ta fotol oli. (Mina teda ju oma silmaga lapsena ei näinud). Ta rääkis veel loo, kuidas fotograaf käskis paigal olla ja ema ütles talle et vaata, lind lendab kohe sealt kastist ja ta jäi seda ootama/vaatama.
Mure oli aga selles, et olen kuulnud legende/lugusid, kuidas kellestki maali tegemine inimesest elujõu võtab jne. ning maali valmimisel läks isa ka kuidagi endast välja, kuna see suhteliselt tõetruu tuli jne... lause peale "... kas sa tahad vanaema ära tappa" peale ehmatasin päris ära.
Ise maalisin suure hoole ja armastusega ja panin nö ainult häid mõtteid sellele kaasa, aga paljud tuttavad on öelnud, et õõ.. kui kõhe maal jne.
Talle endale see maal väga meeldib ja see on ta seina peal rippunud tükk aega. Vahel helistab ja nutab, et ta öö otsa jälle vaatas seda, ja et see on nii ilus ja talle meenub lapsepõlv jne.
See tekitab minus natuke hirmu, et kas on ikka hea, et see tal silme all koguaeg on.
Sellepärast tahtsingi teada, kas keegi tunneb mingit energiat või emotsiooni selle maali kohta, sest mina ise seda ei taju, sest ma pole nö erapooletu.
See pendli asi tundub samas huvitav. Kuidas ma selle abil targemaks saaks?

Pirx!
Milleks sellist jama ajada et maalisid selle pildi oma vanaemast?
See on väga tuttav pilt - tõmmatud internetist http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7328t.
Sealt leiab selle pildi. Täpselt ei mäleta aga seal ta kuskil on.

Vasta
#27
Ma pole mingit jama ajanud.
Uurisin teie antud linki, aga mingit pilti sealt paranormaalsete nähtuste linkide vahelt küll silma ei hakanud.
Maalisin selle antud foto järgi, mis mul vanaemast on.

[Pilt: f25u6x.jpg]
Vasta
#28
Mille Sa siis üles panid - maali või foto?
Mina näen igal juhul ühte tuttavat fotot mis on kunagi silma jäänud ühelt paralingilt. Hetkel ei leia - milliselt.
Mis selle foto eriliseks teeb on see mis on taustal.
Nii et lõpetaks selle jutu vanaemast.
Vasta
#29
See on foto minu vanaemast, mille järgi ma maalisin selle maali, millest see postitus siin räägib. Seda fotot ei saa mitte kellelgi teisel olla, sest see, mis ma siia praegu üles riputasin on mu enda poolt praegu arvutisse skännitud. Ma saan aru, et sel ajal võis pildistamise stiil sarnane olla, aga ausaltöeldes hakkas mind praegu väga kohe huvitama, et kellel ja kus saab see sama foto veel olla.
Vasta
#30
See foto on pärit ühelt paralingilt. See on pandud kunagi üles sellepärast et taustal on näha üks nägu ja mingi "haldja" kujutis.
See peaks ju näha olema?
Kas tõesti ei näe?
Vasta
#31
Sirvin neid linke järjest läbi, pole siiani midagi sarnast leidnud.
See para-web on ikka üks kummaline koht küll. Kõikide eelduste kohaselt peaks siin toimuma arutelu ja teadmiste, kogemuste jagamine avatud inimeste vahel, keda siiralt huvitavad paranormaalsed teemad. Siiani olen pidevalt kokku puutunud sellega, et inimesi materdatakse maha ja tembeldatakse joodikuteks, kui keegi siiralt ja ilmselgelt hirmunult mõne ebamaise probleemiga lagedale tuleb. Ja nüüd ise ka selle postituse kunagi teinud, olin tõsiselt mures oma vanaema heaolu pärast ja siis tembeldatakse hoopis sulleriks. Ma ei saa aru, miks ma üldse ennast siin tegelikult tõestama peaks. Energiavampiirid saavadki jõudu teiste nõrkusest. Õnneks on tegelikult selle maali probleem minu jaoks lahendunud ja tänu mõnedele siinsetele soovitustele. Tean ja tunnen tegelikult ise ka, et peaks oma sisetundes kindlam olema ja mitte teiste väiteid kartma ("et vaata et vanaema selle maaliga ära ei tapa veel...") Minu sisetunne on see, et ma maalisin seda suure hoole ja armastusega ja vanaema tunne ütleb, et see maal meeldib talle väga, sest tal on helged mälestused selle heinamaa ja selle ajaga, kui ta neljane oli. See ripub tal vanadekodus seinalja ta on selle üle väga õnnelik. Seega on postitus ammu oma eesmärgi juba täitnudki ja ma võiks selle postituse ka üldse maha võtta, aga mulle meeldiks juba kirjapandut ikka alles hoida.
Nii et, palun laimamine lõpetada!
kui otsima hakata võib pea igalt pildilt midagi leida. Mina pole seda pilti varem kuhugi parelehele riputanud ja teistel seda fotot pole. Foto ise on ju veel teravam ja natuke heledamgi, kui see arvutisse tõmmatud versioon ja sealt pole mulle midagi silma jäänud.
Vasta
#32
Ma ei laima Sind. Katsun kunagi selle foto netist leida.
Vasta
#33
Ootan huviga.
Vasta
#34
Ebameeldiv pilt. Kuidagi jah selline, mida ei taha enam vaadata. Põhjendust ei oskagi tuua.
Vasta
#35
(10-06-2014, 21:50 )Triinu83 Kirjutas: Ebameeldiv pilt. Kuidagi jah selline, mida ei taha enam vaadata. Põhjendust ei oskagi tuua.

Ma küll oskan - tumeda, seepia taustaga; tüdrukul on kuidagi sünge ja kuri ilme; ebaloomulikult hele, aneemiline jume ja juuksed; soeng on veider; kehahoiak pinges, käte asend midagi plaaniv/sepitsev; silmad pingsalt millelegi keskendunud. Kusjuures peaaegu kõik need omadused on kapi peale maalitud pildil rõhutatud. Ühesõnaga sünge foto ja veel süngem pilt - sünguse näilisus, mille stereotüüpe tasub ilmselt paljudest-paljudest nähtud õudusfilmidest taga otsida.
Vasta
#36
sirvisin tänaseid postitusi ning märkasin seda teemat, huvi pärast vaatasin ka viimast postitust. Silma jäi ka foto - midagi paranormaalset seal küll ei tuvastanud (enne teksti lugemist).

Viimaks vaatasin ka kõnealust maali. Vastus lühike - selle maali juures on tõepoolest mingi tuntavalt halb energia, mida võib tõenäoliselt seletada ka eelnevas postituses väljatooduga
Vasta
#37
Maalil on õnnestunud raam ja taust. Portree aga on sattunud klassikalise probleemi ovriks - kui püütakse foto järgi maalida või joonistada inimest. Internett on selliseid kopeeriajaid täis kes maalivad ja joonistavad foto järgi. Mingi sarnasus tekib aga enamasti sama õõvastav kui siin pirxil on juhtunud. Tegelikult võib maali isegi õnnestunuks pidada. Aga lapse näo pehmus on läinud täielikult kaduma just seetõttu, et kopeerija on püüdnud kopeerida. Lapse elusa ja ilusa näo asemele on tehtud tema mask.
Pirx, ehk aitab sind loominguliste otsingute juures see, et profid ja maailmakuulsad kunstnikud, kes foto järgi maalivad, kasutavad projektoreid ja olenevalt formaadist ka teisi seadmeid, et maalitava objekti personaalset autentsust säilitada.
Ilmar Kruusamäe maal http://art.turm.ee/ilmar/port2.htm on tehtud just niimoodi. Kunstniku "puudutus" ja loominguline geenius rakendub peale objekti lõuendile visandamist. Alustab ta aga lihtsast kopeerimisest.
Vasta
#38
"Hunt" lambanahas ...
Vasta
#39
Projektorit kasutasin ma ise ka, aga kuna maali mõõtmed on palju väiksemad, kui Kruusamäe omad, siis pika maalimisprotsessi jooksul on ilmselt kõik veidi nihkunud. Näo sarnasuse koha pealt võin seda öelda, et täiesti üks-ühele mulle ei meeldigi asju kopeerida... näole aga ilmekust juurde andes läks tõesti lapselikkust kaduma ja ilmselt ka selle pärast, et mina ju oma vanaemat lapsepõlvest ei mäleta vaid tean tema praeguseid ilmeid ja näojooni.
Seda, et maal on süngetes ja toonides ja nahk taustaga võrreldes viirastuslikult hele on, tean ma ise ka. Minu esialgne küsimus oli lihtsalt see, et kas rahvasuu oskab rääkida mingeid halbu endeid inimese maalimise kohta. No näiteks Edgar Allan Poe novell noore naise maalist, kus kunstnik üht naisterahvast maalis ja maali valmides naine suri. Tean, et see on lihtsalt novell, ja filmid on kõigest filmid, aga hakkasin mõtlema, et äkki on ka mingeid vanu ütlusi või kombeid, kus ei ole hea, et inimest maalitakse noorena.
Ja vastuse oma küsimusele sain juba ka siit, et usaldada oma sisetunnet ja seda, kas ka maalitu ise pildiga rahul on. Kõik on hästi. Vanaema on rahul ja terve. Pilt on tal vanadekodus seinal ja seda käiakse seal ikka vaatamas.
Vasta
#40
(18-04-2014, 16:50 )Pirx Kirjutas: See on foto minu vanaemast, mille järgi ma maalisin selle maali, millest see postitus siin räägib. Seda fotot ei saa mitte kellelgi teisel olla, sest see, mis ma siia praegu üles riputasin on mu enda poolt praegu arvutisse skännitud. Ma saan aru, et sel ajal võis pildistamise stiil sarnane olla, aga ausaltöeldes hakkas mind praegu väga kohe huvitama, et kellel ja kus saab see sama foto veel olla.
Pirx!
Millega sa tegeled? Teed mingit uurimust? Sel juhul on see väga ebaõnnestunud.
Mis pildi panid üles? Maali või foto? Kui maali siis pead küll olema väga andekas kunstnik.
Ehk selgitad? Kuidas selle maalisid? Oled õppinud kunstikoolis?
Jään enda juurde, et pilt on internetist tõmmatud.
Kuidas saada aru lausest - "See on foto minu vanaemast, mille järgi ma maalisin selle maali, millest see postitus siin räägib."
On see foto või siis maal?


Vasta
#41
Täpsustan siis veel üle, kui pika postituste jada peale on info segaseks läinud.
See viimati lisatu on FOTO, mille järgi maalisin MAALI, mis on lingina üleval postituse päris alguses. Panen selle lingi siia uuesti siis. Siin lingil on näha MAAL, mille ma maalisin oma vanaema lapsepõlve FOTO järgi http://tinypic.com/view.php?pic=kw75i&s=4#.U54axfmSySo

Olen lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli küll muidu, kuigi see ei puutu siin ju absoluutselt asjasse. See peaks siin suhteliselt anonüümne foorum olema ja ometigi olen selle teema all juba nii risti ja rästi läbi küsitletud, et tunnen ennast ausaltöeldes halvasti.

Väga inetu teist mind korduvalt rünnata ja süüdistada.

Aga no kui ma siin juba niipalju olen pidanud ennast õigustama ja isiklikku infot jagama.. siis miks mitte. Palun... siin on ka FOTO, kus ma olen oma vanaemaga (maalil oleva väikse tüdrukuga) ja maali endaga. Miks peaks mu vanaema mingi netist varastatud pildi kõrval poseerima.

[Pilt: 20udhdw.jpg]
Vasta
#42
Pirx ära võta südamesse.
Loodan, et inimesed, kes teemasse korralikult süvenemata sind solvasid, leiavad julgust sinu ees ka vabandada.
Mis minusse puutub, siis kirjutasin juba hulk aega tagasi:
(28-04-2013, 20:15 )Müstik Kirjutas: Väga kenasti maalitud! Ilus pilt! Smile
Ja kui vanaemale ka meeldib, siis on kõik hästi.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  KEEGI, EIKEEGI ja ühiskond Flash 14 6,217 11-04-2018, 10:49
Viimane postitus: ontheway
  Kas on võimalik toota piiramatult tasuta energiat? HadziOgloe 135 64,152 15-06-2014, 21:42
Viimane postitus: Profaan
  Ma tunnen energiat? Supilusikas123 3 2,993 26-06-2013, 11:21
Viimane postitus: Peisko
  Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke? Uwe 6 4,363 08-05-2013, 17:58
Viimane postitus: Celtic
  Selle maali iseloomustus põlduba 55 20,273 27-11-2012, 22:14
Viimane postitus: põlduba
  "Vaba energiat" Iirimaalt Hallucigenia 13 7,479 26-06-2012, 21:16
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Infoväljast lugemine ja selle kasutamine Rein 6 5,950 25-09-2011, 19:13
Viimane postitus: HUGOTH
  Keegi teine mu keha sees Golden 6 4,240 29-03-2010, 12:44
Viimane postitus: lihtsalt
  Kell, mis tunnetab negatiivset energiat THOR-00 30 10,706 26-03-2009, 17:21
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat