Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroonsed relvad
Autor Sõnum
etc
Tavaliige

Postitusi: 213
Liitunud: Feb 2004
04-03-2005 23:55
Postitus: #1
Psühhotroonsed relvad
Ei oskand antud teemat mujale püstitada ning kui kellelgi tekib parem mõte pealkirja või asukoha osas, siis võib vabalt muuta/liigutada.

Tahaks rääkida inimese psühhikat mõjutavatest relvadest. Teame kõik, et on olemas vastavaid psühhotroopseid aineid, mille abil on võimalik saavutada inimese üle kontroll. Peale selle on näiteks USA valitsus inimeste peal testinud erinevaid relvi, ilma nende teadmata. Bioloogilistest relvadest ei hakka parem rääkimagi. Kirjutama pani mind kuuldud uudis, et USA teadlased hakkavad valmistama relva, millega on võimalik inimestele tekitada 2 km kauguselt teravat valu. Hakataks seda kasutama rahutuste laiali ajamiseks.

Kuidas selline relv töötaks? Kui kaugele on veel üldse võimalik minna inimeste kontrolli alla saamiseks? Millised võiks siis tulevikurelvad olla, kui juba praegu on tegu taolise kõrgtehnoloogiaga? Kui nüüd tulnukad sisse tuua, siis kindlasti üks võimalus oleks mõtete kaudu inimestele valu põhjustada ja neid kontrollida Bleh

Muudetud: 6-3-05 kell 02:03:59 etc
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

Postitusi: 2,840
Liitunud: Apr 2004
05-03-2005 12:13
Postitus: #2
 
It concerns so-called Pulsed Energy Projectiles (PEPs), which fire a laser pulse that generates a burst of expanding plasma when it hits something solid, like a person

Sait ka siis:

http://www.unexplained-mysteries.com/vie...p?id=35295

See valu on kiire kaduma, ning ainus asi milles polda veel kindlad, on see, kuidas see mõjub psühholoogiliselt.
Selle saidi järgi katsetatakse seda loomade peal, mitte teiste inimeste peal.

Pakun, et asjad võivad veel kaugemale minna, näiteks tõrked enda liigutamises ning relvad mis panevad sind leppima kõigega mida kuuled jne.
Kokkuvõttes ameeriklased on nõmedad, neile on põhiline, et paneksid kokku võimalikult piinarikka relva, ning elavad siis ennast välja kas loomi või teisi inimesi piinates.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
05-03-2005 19:57
Postitus: #3
 
Täpsustuseks:
Psühhotrooned relvad on relvad, mis tähendavad bioenergeetilist relva, mis on võimeline genereerima ja suunama psüühilisi mõjutusi. Näiteks muudetakse inimesi ülitugeva närvimürgi abil zombideks. Psühotroonse relva alla kuulub ka voodoo maagia ja hingerännu (astraalprojektsiooni) kasutamine luures.
(selle postituse viimane muutmine: 19-11-2013 16:25 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sputnik
Tavaliige

Postitusi: 170
Liitunud: Jan 2005
06-03-2005 19:11
Postitus: #4
 
sitt on ,kui kaugemale läheb, valu iseenesest pole midagi võrreldes sellega kui keegi teine sinu liigutusi mõtteid otseselt kontrollib.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tint
Uustulnukas

Postitusi: 41
Liitunud: Mar 2005
06-03-2005 19:13
Postitus: #5
 
Psühhotroone relv võib ju olla kasvõi näiteks film. Näiteks vene ajal mõjutati niimoodi inimesi, et üks kaader lisati juurde ühes sekundis, seda inimesed ei näinud, sest see jooksis nii kiiresti. Alateadvus märkas ainult seda. Iseasi kui bioenergeetiline see on... Laugh

Aga noh, ka kloor teatud ainetega segatult tekitab masendustunnet, samuti närvigaas ja muud ained. Su enesetunne võib nende ainete mõjul tunduvalt langeda, ja sa võid kas ennast ise ära tappa või oled füüsiliselt liiga kurnatud lihtsalt, seda tänu vaimsele kurnatusele.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-04-2009 23:50
Postitus: #6
 
Need kes teavad eelsitavad vaikida ja MITTE maha jätta kirjutatud jälge Smile

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alter
Bännitud

Postitusi: 197
Liitunud: Jul 2008
29-04-2009 21:52
Postitus: #7
 
Kui "Psühotroonse relva alla kuulub ka voodoo maagia ja hingerännu (astraalprojektsioni) kasutamine luures.", siis võib lisada musta maagia vormi nagu kristallpealuud ja neid on kindlasti teisigi, millega inimesi psüühiliselt mõjutada saab.

Tsitaat:Crystal serves as an accumulator of terrestrial magnetism. By gazing at the crystal, the eyes set up a harmonic relation stimulating the magnetism collected in that portion of the brain known as the cerebellum. ... The amount of energy entering the brain eventually increases to such a proportion as to affect the poles of the brain, a region extending just above the eyes, contributing to psychic phenomena.

http://crystalinks.com/crystalskulls.html

"Skull of doom" pidi ka mõjutama mingit müstilist inimese ajuosa ning selle valmistamisel kasutatud tehnikat ei suudeta tänapäeval täielikult mõista ega järgi teha, leidmata loogilist seletust selle käitumisele.

Tsitaat:'crystal stimulates an unknown part of the brain, opening a psychic door to the absolute.' He observes - crystals continuously put out electric-like radio waves. Since the brain does the same thing, they naturally interact. He has found, too, that periodic happenings in the crystal skull are due to the positions of the sun, moon and planets in the sky. ... The skull should thus be used as an amplifier and a transmitter of psychic and earth energy forces.

http://www.youtube.com/watch?v=IKrKJ_ywv...re=related - pealegi leiti "skull of doom" Briti Hondurasest Lubantaan linnast, mis usuti olevat kadunud Atlantise osa.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
30-04-2009 12:20
Postitus: #8
 
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Need kes teavad eelsitavad vaikida ja MITTE maha jätta kirjutatud jälge Smile

Sul on ilmselt õigus. See pole teema, mida siin foorumis käsitleda. Eriti veel nüüd, kui meil Eestis ka FBI harukontor!
Paneb siiski imestama, et omal ajal paraajakirjades sellest nii palju räägiti. Ja vene keeles ilmus väga palju raamatuid.
Näiteks mainiti ära, et 1998.a. andmetel on Venemaal välja töötamisel järgmises psühhotroonsed relvad: isejuhitavad generaatorid, ultrahelirelvad, ILF-lained, mille abil edastatakse hääli ja sõnumeid, mis mõjutavad kuulaja alateadvust, nn 25 pildi efekt, psühhotroopsed kemikaalid jm.

To Alter:
Muidugi võivad need kristallkoljud inimesi mõjutada! Pealegi, nagu ma kuskil kirjutasin, oli neid legendide järgi 13, aga osa on senini kadunud. Ehk on mõne luureorganisatsiooni käsutuses juba?
Igatahes kristallkoljusid uurinud teadlased kannatasid seletamatute hallutsinatsioonide all, nad kandusid maiade aegadesse. Üks elusuuruses kristallkolju leiti 1990. a. Mehhikos ja on praegu Briti Muuseumis. Väiksemaid leidub ka New Yorgi Rahvusgaleriis ja Pariisis Trocadéro muuseumis.
Tänapäeval usutakse, et kristallkoljud töötasid psüühilise energia ja mõttekujundite lainealal ning neid kasutati ühenduse pidamiseks niihästi mandrite kui planeetide vahel.
Need on ohtlikud relvad iga kandi pealt![Muudetud: 30-4-2009 Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alter
Bännitud

Postitusi: 197
Liitunud: Jul 2008
30-04-2009 13:19
Postitus: #9
 
http://www.world-mysteries.com/sar_6_1.htm - väidetavalt selle kolju leidmine oli fabrikeeritud ja Mitchell-Hedges ostis selle Londoni oksjonil 1943, mis teeb asja veel segasemaks.

Tsitaat:"The skull is a duplication, not a model. It was made by humanoids who were not of this earth. They would be termed Pleiadeans to your knowledge. They extended within another parallel galaxy to your Milky Way as an invisible counterpart of your sixth dimensional existence, like a sister galaxy.

Isegi Plejaadidelt arvatakse need olevat, mis on ahvatlev teooria, et need pärinevad teisest vaimsest tasandist, mis seletaks nende "üleloomulikke" võimeid, mida inimesed ei ole võimelised looma.

Tsitaat:"The skull was actually brought to earth realm fully created. It was teleported along with visitors who came to teach earth mortals about their Pleiadean heritage and purpose for being here, also how the transposition came about. These themselves were experimental tools developed for mortal use. They used the skull for teaching mortals about themselves and their spirit-living-in-earth existence.


Tsitaat:Pealegi, nagu ma kuskil kirjutasin, oli neid legendide järgi 13, aga osa on senini kadunud. Ehk on mõne luureorganisatsiooni käsutuses juba?
Igatahes kristallkoljusid uurinud teadlased kannatasid seletamatute hallutsinatsioonide all, nad kandusid maiade aegadesse.

Maiade iidsed teadmised pididki nendes peidus olema, mis tundub rohkem muinasjutu kui reaalsusena, aga kui tõesti sellised hallutsinatsioonid esinesid, siis on sellele mingi tõestus olemas. Igatahes kasutasid neid legendi järgi ülempreestrid ja isegi vana mehe teadmised kanti noore mehe sisse nendega. Pealegi võis kristallkolju tuua surma ja peeti kõige kurjuse kehastuseks, kuigi oli ka ravivaid omadusi. Igatahes väga ohtlikud neile, kes ei oska nende võimeid hinnata.

Tsitaat:13 crystal skulls were left behind thousands of years ago, by ancient Mayan elders, to be found by future generations. These skulls are containers of great knowledge and wisdom holding information about the history of the planet, the evolution of mankind, and above all, our purpose on this Earth and our future destiny. The legend says that one day, at a time of great crises, all of the 13 crystal skulls will be discovered and reunited.

Legendi järgi pidid need 13 (13. asukoht on teadmata) pealuud edasi kandma Maa ajaloo ja inimkonna teadmisi ja ühendatakse jälle suure kriisi ajal ning paralleele on toodud ka 21/12/2012 maiade ajaarvamise lõpuga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
30-04-2009 18:12
Postitus: #10
 
Nojah, eks asu ju Okunjovo külaski maa all suur kristall, mille olevat sinna paigutanud kunagi teise planeedi elanikud.
Aga keegi võiks kristallide ja nende paiknemise kohta Maal teha uue teema.
"Elulille iidses saladuses" on öeldud, et KRISTALLID ELAVAD!
Nad elavad ja omavad teadvust.
Neil on ka sugu. Nad on kas mees-või naissoost. On ka kasikkristalle.
Meie, süsnikul baseeruvad olendid, elame kristallkeral, kristallplaneedil, mis on tehtud ränist.
Me valmistame arvuteid, mis teevad kõikvõimalikke uskumatuid asju. Kuid millest on tehtud kompuutrid? Ränist. Võib juhtuda, nagu ühes teemas siin täna juttu oli, et meil on tõesti varsti enesest teadlikud kompuutrid.
Nii et me siin oleme süsinikul baseeruvad eluvormid, kes loovad ränil baseeruvaid eluvorme, ning me mõjutame üksteist.
Kui luuakse ensest teadlikud ränil baseeruvad kompuutrid, siis pole enam miski endine!

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
NoMoreRoe
Tavaliige

Postitusi: 118
Liitunud: Apr 2009
30-04-2009 19:26
Postitus: #11
 
Psühhotroonsete relvade kohta peaksite uurima kohti , nagu Pine Gap ja Nurrungar ( kuulub austraaliale ) . Seal tegeletakse arvatavast juba peale 2 MM uuringutega , edasi ei julge kirjutada , peate ise otsima Smile

Advances in Neuroscience May
Threaten Human Rights
From the French
National Bioethics Committee
by Declan Butler - Nature, Vol 391, 22 January 1998, "News" page 316
(Paris) Neuroscience is being increasingly recognized as posing a potential threat to human rights, just as another area of biology - research in human genomics - may lead to an excessive focus on genetic determinism and raises the spectre of genetic discrimination. This was one of the conclusions to emerge from the annual public meeting of the French National Bioethics Committee held last week in Paris on the theme of ‘Science and Racism.’Jean-Pierre Changeux, the chairman of the committee and a neuroscientist at the Institut Pasteur in Paris, told the meeting that understanding the working of the human brain is likely to become one of the most ambitious and rich disciplines of the future.But neuroscience also poses potential risks, he said, arguing that advances in cerebral imagining (imaging ?) make the scope for invasion of privacy immense. Although the equipment needed is still highly specialized, it will become commonplace and capable of being used at a distance, he predicted. That will open the way for abuses such as invasion of personal liberty, control of behavior and brainwashing.
These are far from being science-fiction concerns, said Changeux, and constitute "a serious risk to society."
Denis LeBihan, a researcher at the French Atomic Energy Commission, told the meeting that the use of imaging techniques has reached the stage where "we can almost read people’s thoughts."The National Bioethics Ccommittee is taking such threats so seriously that it is launching a study to consider the issues and recommend possible precautions. The study will also cover more immediate issues such as the legal question of whether criminals are responsible for their actions; Changeux predicts an increase in defence arguments based on irresponsibility due to a genetic predisposition to certain types of behavior.
In closing the meeting, Claude Allegre, the minister for national education, research and technology, hinted at the creation of a revamped parliamentary office of technology assessment, arguing that the national bioethics committee’s approach in the life sciences needed to be applied to other areas of science.(Mind Control Forum)


HAARP : http://www.youtube.com/watch?v=MnRPZOUVhJ4&hl=fr

[Muudetud: 4-30-2009 NoMoreRoe]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liine
Vana kala

Postitusi: 489
Liitunud: Sep 2008
01-05-2009 10:41
Postitus: #12
 
No alles oli ju uudis, et ratastool on mõttejõul juhitav.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

Postitusi: 2,840
Liitunud: Apr 2004
01-05-2009 11:06
Postitus: #13
 
Tsitaat:Algselt postitas Liine
No alles oli ju uudis, et ratastool on mõttejõul juhitav.
Uudis see on, psühhotroonne relv saab ehk selle mõnest tulevikuversioonist. Eks näis kes mida või mis keda liigutama hakkab 20-aasta pärast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,727
Liitunud: Oct 2007
01-05-2009 12:04
Postitus: #14
 
Annaks oskajatele ühe lingikogu.
http://www.galactic.org.ua/SLOVARI/p94.htm
http://kibermagia.narod.ru/
http://spb.aif.ru/issues/478/11
http://dje.su/
http://www.x-libri.ru/elib/coman000/00000041.htm
maiuspala
http://www.x-libri.ru/elib/coman000/index.htm
väike film ka nägijatele
http://rutube.ru/tracks/584993.html

[Muudetud: 5-1-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
25-05-2009 15:56
Postitus: #15
 
Eks kristalne eluvorm on ka üks eluvormidest,kunagi oli üks ulmejuttTulnukad ei kusagilt, korralik kirjeldus nende elu ja tsivilisatsiooni tekkest. Algselt hakkas üks kristall võnkuma, siis teine ja nii edasi kuni tekkis neil mõtlemine. Nende maailm oli vaakum,relvadeks kiirgus mida nad ise genereerisid.Nad ei talunud teisi eluvorme,selleks kustutasid nad teisi päikesi.Selleks lendasid nad läbi aegruumi teise tähesüsteemi 3 le planeedile.Moodustasid endast elava torni ja suunasid saadud kiirguse päikesele, mille tulemusena päike kustus. Punase verega inimestele nende olendite kiirgus ei mõjunud,nendest sai kristall olenditele surm.Nad päästsid tuleviku maailmad.Ilus lugu. Ilmus Rahva hääles 1962 .64 või hiljem.
Tallinnas on ka nende alge olemas,Üks on Meriväljal teine Toompeal.Head uurimist ...Elu on mitmekesine....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tehnoloog
Veteran

Postitusi: 961
Liitunud: Mar 2007
25-05-2009 23:25
Postitus: #16
 
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH... kunagi oli üks ulmejutt "Tulnukad eikusagilt", ... Ilus lugu. Ilmus "Rahva Hääles" ....
Muide, oli vist ikka ajalehe "Noorte Hääl" järjejutt omal ajal,
see on hiljem ulmehuvilistele ka raamatuna välja antud:
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?37630
http://www.kasutatudraamat.ee/index.php?...ok_id=2178
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taksonoomik
Tavaliige

Postitusi: 126
Liitunud: Aug 2009
23-10-2010 10:40
Postitus: #17
 
Ma tean palju sellistest relvadest.
Aga ma ei saa rääkida, kuna te ei saaks aru, kuna Teil puuduvad elementaarsed teadmised ja peaksite mind valetajaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Sama
Veteran

Postitusi: 2,185
Liitunud: Jul 2010
23-10-2010 11:11
Postitus: #18
 
Taksonoomik! Ära nüüd piina meid! Siin foorumis on väga palju lugejaid ja kindlati leidub ka
neid kellel on teadmisi enam. Paraku püsivad nad varjus ja külastavad foorumit passiivsete
lugejatena. Kirjuta neile, siis on enam kui kindel, et leiad mõttekaaslasi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-10-2010 11:37
Postitus: #19
 
Minu mäletamist mööda on psühhotroonsetest relvadest juttu ka Jim Marrsi raamatus "Paraspioonid."
http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/paraspioonid/52880

Raamatut saab ka lehitseda:
http://www.raamatumaailm.ee/raamat/paraspioonid

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zed
Veteran

Postitusi: 763
Liitunud: Jun 2005
23-10-2010 12:16
Postitus: #20
 
Tsitaat:Algselt postitas zed
1937 aastal töötas SS kapteni Arnold Beletsky laboratoorium välja kodeeritud helidel baseeruva kõrg- ja madalsagedustel tootava meetodi, kuidas mõjutada inimeste teadvust.

Katseid viidi läbi vabatahtlike peal hiljem kasutati vange.

Pildil SCHALLKANONE
http://anonymous-generaltopics.blogspot....ds-in.html

Siiani on avalikult levinud üldine arvamus, et tegemist vaid helilainetel (helirõhuga) töötanud riistaga.
Selline arvamus ja arusaam on naiivne-, nagu enamus valitsevaid arusaamu SS:i eesmärkidest, ideoloogiast ja kasutatud tehnikast.

Mis siis toimus?
Nendesamuste tohutute kõlaritega edastati tavalist muusikat millesse aga oli kodeeritud tavakõrvale hoomamatuid võnkumisi.
Need võnkumised läksid resonantsi eri ajupiirkondadade omasagedustega ja tekitasid nii vajalikke programeeritud resultaate: üliväsimus-unisus, eufooria, kabuhirm.

1944 aasta novembris tehtud katse Schönwaldis näitas, et vastavalt kodeeritud alltekstiga esitatud Zarah Leanderi šlaager sundis katsegrupi 15 liikmest enesetappu sooritama 6 juba üheksakümne sekundiga.

Kuigi projekt oli alles algfaasis otsustas SS käivitada operatsiooni "Jericho".
Kähku programmeeriti ja pressiti valmistati 10.000 heliplaati hetkel kuumimate ingliskeelsete ja Suur Britannias väga "in" olevate lööklauludega, kodeeritud "refrääniks aga depressioon ja kabuhirm".

Nelja allveelaevaga toimetati koorem Inglismaa rannikule kus siis IRA võitlejad kraami levitama asusid.

Paraku kukkus operatsioon haledalt läbi...ja ühe lihtsal ja labasel põhjusel.

Briti kuulsa The Gramophone Company ja lugematute tütarfirmade toodang - grammophonid oli hoopis kehvema kvaliteedi, tehniliste näitajatega kui Saksamaal üldkasutatavad ja toodangus-levituses olevad
Telefunkeni ja Siemens & Halske laiatarbetoodang.
Inglaste riistapuud ei olnud lihtsalt võimelised kodeeritud allteksti taasesitama vajalikul kvaliteedil.

III Reichil oli jäänud eksisteerida pool aastat.

Tõde läbib kolm staadiumi: 1 - naerdakse välja, 2 - võideldakse vastu, 3 - võetakse kui enesemõistetavat...
[Pilt: toetan2.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-10-2010 12:52
Postitus: #21
 
Nojah, nüüd on ju ka helirelvad kasutusel juba ammust aega, millega näiteks piraate taganema sunnitakse.
Oli nendest mingil tv kanalilgi juttu hiljuti.
Aga mida see vali heli peale kõrvakuulmise kaotamise veel teha võib, seda ju ei tea.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
23-10-2010 13:10
Postitus: #22
 
Tsitaat:Algselt postitas Taksonoomik
Ma tean palju sellistest relvadest.
Aga ma ei saa rääkida, kuna te ei saaks aru, kuna Teil puuduvad elementaarsed teadmised ja peaksite mind valetajaks.


Esiteks - Taksonoomiks - miks arvad sa, et MEIE ei saa aru? Mõned ehk kindlasti mitte, kuid neid kes saavad on piisavalt.
Ega sa tõesti ei arva, et siin foorumis ainult sina tead midagi sellist mida teised ei tea?! On siin teisigi kes teavad rohkem kui räägivad.
Teiseks - kui pead meid siin lollideks kes millestki aru ei saa siis mida sa siin üldse teed? Upitad oma ego, kuid kunagi midagi asjalikku ei räägi. Seega meil siin kahtlus kas sa üldse midagi tead?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taksonoomik
Tavaliige

Postitusi: 126
Liitunud: Aug 2009
23-10-2010 20:00
Postitus: #23
 
Enamus mis veebis levib antud teema kohta on lihtsalt valed.
Kuna siiani ei ole leitud vahendit, mida saaks efektiivselt ja otseselt kasutada inimmeelte mõjutamiseks.
Need relvad, millest paljud on oma fantaasialendudeks tuult tiibadesse saanud, on inimese väliseks ärrituseks, mis siis mõjutab inimese psühhikat. Mikrolaine relvad jms.
Üks hea näide oleks välgulöök või tuumapommi plahvatus, mis ei mõjuta otseselt inimesi meeli, kuid reaalselt peaksid omama antud energia hilgaga samu efekte nagu psühhotriipsed relvad peaksid mõju avaldama ning kompaktsed olema.
Pean teadmiste puudumiseks, mitte mingeid relvade jooniseid ja tööpõhimõtteid vaid reaalseid mõjusid.

Mikrolaine relv (teiseldatav) on reaalne, kuid selle kasutamine keelati US ära.
Ainukene riik, kes reaalselt inimeste vastu on mikrolaineid kasutanud on NSVL, kes kasutas radarkiirgust US saatkonna vastu.
Elektromagnetimpulss relv on reaalne, kuid mitte komaktne.
Psühhotroopsed relvad on väljamõeldis, kuigi laborites tehakse katseid,kuid mis paljude pahameeleks avaldavad vähest mõju, kuna inimese pea on sellise "kehva" ehitusega, mis kaitseb aju igasuguste kiirguste eest, mida siis väidetavad relvad kiirguvad.
Elementaarsed teadmised füüsikast, elektronmagent laine omadustest, inimanatoomiast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
24-10-2010 09:19
Postitus: #24
 
Siin vaidleks ikka vastu - on olemas efektiivseid vahendeid inimmeelte mõjutuseks ning need ei ole ka
erilisteks saladusteks nagu näiteks teatud tonaalsusega madalsageduslikud helid mis teevad inimese
vägagi melanhoolseks ja masendunuks.
See sama mikrolaine relv on kasutusel nii Afganistanis kui Iraagis ja seda kasutavad USA relvajõud ju
vägagi "edukalt". elektromagnet impulss relv on tänaseks päevaks juba vägagi kompaktne ning on
suuremat sorti käsirelva - näiteks Desert Eagel - suurune. Juba 1980ndate lõpus kasutasid USA need
nn "tähestiku asutused" versiooni mis meenutas väliselt curlingu kivi ning omas vöökotti kus sees on
aku/patarei. Selle relva peamisekseesmärgiks on siiski inimese tapmine ja seda peamiselt selle põhjusel,
vägagi raske ja keeruline on kaardistada inimese ajulainete keerulisemaid sagedusi mustreid mis siis
oleksid aluseks tõelisele tehnoloogilisele meeltekontrollile.
Kui siit nüüd edasi astuda siis on olemas selline - mida ka võib lugeda psühhotroonseks relvaks - asi
mida võiks kutsuda "raadiomeetriline luu resonaator". Asi töötab põhimõttel mida saab kutsuda nagu
"hääled peas". Isikule istutakse lõua või kolju (kõrva taha tavaliselt) vastav raadiovastuvõtja mis siis
edastab resonaatoriga sisuliselt heli inimese pähe. Kui see on tehtud inimese teadmata siis on tegu
just nimelt psühhotroonse relvaga. Analoogne seade on tänapäeval tehtud ka ilma, et vajaks millegi
istutamist isikusse. Kuna meelte osas on kuulmis ja nägemisnärvid kõige tugevama ja kergemine eristuva
algsignaaliga mis on pealegi vägagi isikupärane - pea aegu nagu näpujälg siis pandi kokku saatja mille
abil saab täpselt ÜHE isiku pähe saata selget häälsignaali. Jällegi need nn "hääled peas". Asi hakkas
ehk sao tõuke vägagi triviaalsest asjast - nimelt vanades hamba plommides kasutatud materjalid olid
sisuliselt antennid ja plommi koostis, suurus ja mõned faktorid veel viisid selleni, et isik kuulis kõrvas
"hääli" mis olid sisuliselt mõne läheduses olnud raadiosignaali saatva allika kõla.

Enamus sellest infost on sisuliselt vabalt saadaval olnud ja isegi USA infoalliakd on neid avaldanud
aegade jooksul. Soovitan lähemalt tutvuda selliste allikatega nagu Jane's Information Group mis annab
välja mitut ajakirja nagu Jane's Defence Weekly, Jane's international defence review ja ka selline nagu
Defence Weekly - muude hulgas. Samuti ei maksaks unustada sellist toredat ajakirja mis ka juba ilmub
aastakümneid (alates 1947) Aviation Week & Space Technology ja mis ka avaldab vägagi huvitavaid
artikleid tehnoloogiadest mis tihti lähevad psühhotroonika. USAs olles lugesin neid regulaarselt, kuid siia
neid tellida on tipake raske majanduslikult - seega olen natuke - pehmelt öeldes ajast maha jäämas.
Kuigi neti versioonis puudvad enamus artikleid mis paberil olemas võid siiski algust teha ja uurida asja -
AviationWeek.com :: AWST.
Kui soovid midagi täiendada, lisada või diskuteerida siis palun.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
24-10-2010 16:52
Postitus: #25
 
Kunagi olin koos inimestega, kes kurtsid ka et kuulevad nn hääli ja mitmel juhul oli tõesti süüdlane hambaplomm. Ja nimelt need inimesed olid käinud ühe ja sama hambaarsti juures....Nad tehti psühhideks ja topiti keemiat täis. Peale seda kui käskisin neil teise hambaarsti juures ära käia ja need nn vigased plommid välja võtta oli kõik korras. Ja nn haiged said terveks. See oli 1970 a......
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog