Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hingamine pimedas toas
#1
Tere, otsin mõnda lihtsat vastust oma juhtumile . Nimelt siis ma elan vennaga samas toas , meie vooditel ei ole väga suur vahe.Üks ööse, kuskil kell pool neli läksime vennaga peale filmi vaatamist mõlemad oma voodi ja siis ta tõusis püsti sealt ja läks vetsu , nagu ta alati teeb.Igatahes sel ajal kui ta vetsus ja köögis käis kuulsin ma et keegi hingab tema voodis.Algul arvasin et see on vend kes köögist tagasi tulnud kuna mul oli meelest läinud et ta läks.Avastasin alles siis et see võis olla midagi muud kui tema hingamine kui ta 5 minutit hiljem uksest sisse astus.Peale seda kui ta tuppa tuli ei olnud seda enam kuulda.Igasugused vastused on teretulnud .
Vasta
#2
Mul oli aastaid tagasi samasugune juhtu ja ausalt öeldes vöttis kananaha ihule.See juhtus varahommikul.Olime mehega saanud korteri ja magasime tagumises toas,kell vöis olla migi 7-8,mees jöi köögis kohvi,olin poolunes,kui kuulsin sellist kahina moodi häält.Kuna laps magas meie körval,mötlesin et äkki laps nohiseb aga ei,ikka sama asi,panin teleka tööle ja uskumatu aga see hääl kostus ka üle teleka.Hakkasin teravamalt kuulatama ja taipasin et see kähin tuli lapse voodi kohalt lae alt.Olin hüppega voodist püsti ja jooksin kööki.Paaniline hirm oli.Samal päeval enam seal toas ma ei maganud ja alati kui ma sinna tuppa läksin siis oli see tuba jääkülm,isegi keset suve,missest et päike sisse paistis.Kartsin sinna tuppa minna,sest alati kui ma pidin sinna minema siis tundus et keegi nagu jälgiks mind koguaeg.Pealeseda hakkasid toimuma veelkummalisemad asjad,hääled,sammud,asjade liigutamised jne.
Vasta
#3
Kui vana on hoone? Kui kaua seal on inimtegevus toimunud? Kuhu on hoone ehitatud, mis selle lähikonnas veel on?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 21,193 09-10-2015, 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Punutud võrk hõljus toas. Krissukes 10 7,030 16-06-2015, 01:43
Viimane postitus: parim
  Raske hingamine//Sosistamine FrozenxRose 14 6,909 04-07-2012, 22:44
Viimane postitus: ekacariya
  Must mees minu toas Kally15 32 20,369 11-08-2011, 16:39
Viimane postitus: Ott Sama
  Keegi minu toas LendavLind 8 4,995 10-04-2010, 00:54
Viimane postitus: põlduba
  Imelik tunne naabri korteri ühes toas VenomousLips 3 3,649 23-01-2010, 09:24
Viimane postitus: WizardInWinter

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat