Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõistuse vale.
#26
(24-07-2013, 17:36 )Minaelan Kirjutas: Kuulake parem tõesti müstilist ja hinge kriipivat muusikat http://www.youtube.com/watch?v=l2NpOngUqIQ

Teema ju olemas. ? Shock Muusika paranormaalsusest
Vasta
#27
(24-07-2013, 17:53 )Minaelan Kirjutas:
(24-07-2013, 17:43 )Eithea Kirjutas:
(24-07-2013, 17:36 )Minaelan Kirjutas: Kuulake parem tõesti müstilist ja hinge kriipivat muusikat http://www.youtube.com/watch?v=l2NpOngUqIQ

Teema ju olemas. ? Shock Muusika paranormaalsusest

Smile1 Tean, aga kui sa mu allkirjateksti vaatad, siis saad aru, et olen loomult juba kahjuks reeglite rkkuja;
ja teiseks tahtsin, et selline hea laul teiste hulka ära ei kaoks.

Reeglid reegliteks, aga kui suur on tõenöosus, et seda laulu sellestki teemast kuulatakse ? Imeväike ju ?! Kitsalt spetsiifiline teema ju, mis seob para valdkonna otseselt ajuga , ja ime, et mind kui ketserit selle eest veel tuleriidale pole saadetud Bleh

Vasta
#28
(24-07-2013, 17:53 )Minaelan Kirjutas:
(24-07-2013, 17:43 )Eithea Kirjutas:
(24-07-2013, 17:36 )Minaelan Kirjutas: Kuulake parem tõesti müstilist ja hinge kriipivat muusikat http://www.youtube.com/watch?v=l2NpOngUqIQ

Teema ju olemas. ? Shock Muusika paranormaalsusest

Smile1 Tean, aga kui sa mu allkirjateksti vaatad, siis saad aru, et olen loomult juba kahjuks reeglite rkkuja;
ja teiseks tahtsin, et selline hea laul teiste hulka ära ei kaoks.

Vaata minu allkirja ja märka(!?), lemmikud on alati nähtaval. wink
Vasta
#29
(24-07-2013, 17:35 )olematu Kirjutas:
(24-07-2013, 17:25 )Minaelan Kirjutas: [quote='olematu' pid='183678' dateline='1374671400']

Kas ta meile ka mõjub? Ma küll vaatasin, et mu kodupükste taskus oli vaid üks jäätisepulk, aga ikkagi...pagan seda vene väge ja maagiat teab...teeb järsku kogu kodu tühjalks..
Igaks juhuks kuulan seda siis, kui olen homme oma töö juures, kontoris....Bleh
No mine tea. Kui Su boss selle seltsimehe kontorisse laulma palkab, siis on kõik võimalik . Ei või iial teada.
Aga kas üle neti mõjub ? Mina suutsin küll käsi-jalgu liigutada , mulle see vastassoost sireen ei mõjunud .

Ma ei usu, et neid vibratsiooni praegu momendi klippi lastakse (see on üsna väärtuslik info), kuid edaspidi igasugustes esoteerilistes kuulamisprogrammides jt netis leiduvates reklaamklippides jne jne, võib hakata midagi taolist esinema küll ehk et vastutulles tellija soovile...
Huvitav kas on olemas juba mingeid filtreid, millest heli läbi lasta ja vajadusel puhastada?

Klipis sai näha hääle ( heli) vibratsiooni kasutamist, kuid sisuliselt on ka I-Doser ehk audionarkots helivibratsiooni kasutamine.

The Federal Service for Drug Control, ei tea kuidas võidelda audionarkootikumitega.
[RUS] Федеральная служба по наркоконтролю не знает как бороться с аудионаркотиками
Ei oska sellest eelnevast midagi arvata, ei ole narkomaan, kuid selliselt ennast reklaamivaid lehekülgi netis leidub, tõestuseks ei hakka neid siia linkima.
Vasta
#30
(24-07-2013, 19:46 )Minaelan Kirjutas: Tuli meelde, see oli see Kašpirovski http://www.ohtuleht.ee/231732

See Kašpirovski käis kunagi mööda eestit ringi ja tegi oma spektaakleid. Käis ka mööda suuremaid "asutusi". Kutsus ka saalist vabatahtlikke lavale. Minejaid oli. Üks trikk oli panna neiu kahe tooli vahele...kukal ühele seljatoele ja kannad teisele seljatoele ning ise istuda kõhule ning jalgu kõlgutada. Tore vaadata. Ainuke häda selles, et keegi ei tundnud seda tütarlast. Samuti enamust teistest vabatahtlikest. Eriti huvitav oli see, et kõik mis vaatamist vääris inimeste peal laval oli seotud kõik tundmatute nägudega. Üritus asus kinnisel alal ja suvalistel tulijatel oleks olnud üsna keeruline saali sisse saada. Kuna üritusi toimus ka mujal ja inimesed suhtlevad omavahel siis olen kirjelduste põhjal üsna veendunud tolleaegses suures sohis.
Vasta
#31
(24-07-2013, 21:21 )Minaelan Kirjutas: Ta tegi sohki, aga see mõjus, minu kellad jäid seisma. Läbi teleka.

Kuidas sa nad pärast käima said? Või kaua nad seisid? Ja kas oled kindel, et polnud tegemist Su soovmõtlemise ja ettekujutusega?
Vasta
#32
Seda kellatrikki olen näinud ja ....kellad käisid edasi. Ta lihtsalt sisendas seda oma teksti sees.
Sedasi on võimalik ükspuha mida inimestele sisendada. Samuti anda neile salakäsklusi....mida pärast inimene täidab kas otse või läbi salakäskluse mingi ajapärast.
Seda kellatrikki olen näinud ja ....kellad käisid edasi. Ta lihtsalt sisendas seda oma teksti sees.
Sedasi on võimalik ükspuha mida inimestele sisendada. Samuti anda neile salakäsklusi....mida pärast inimene täidab kas otse või läbi salakäskluse mingi ajapärast.
Vasta
#33
(24-07-2013, 21:27 )Faraday Kirjutas:
(24-07-2013, 21:21 )Minaelan Kirjutas: Ta tegi sohki, aga see mõjus, minu kellad jäid seisma. Läbi teleka.

Kuidas sa nad pärast käima said? Või kaua nad seisid? Ja kas oled kindel, et polnud tegemist Su soovmõtlemise ja ettekujutusega?

Ma nägin oma silmaga, et nad jäid Kašpirovski seansi ajal seisma.
Ma vaid imestasin.
Käima hakkasid nad küll päev või paar hiljem, aga seda täpset aega ma enam tõesti ei mäleta.
Vasta
#34
(24-07-2013, 19:39 )Eithea Kirjutas: Klipis sai näha hääle ( heli) vibratsiooni kasutamist, kuid sisuliselt on ka I-Doser ehk audionarkots helivibratsiooni kasutamine.

The Federal Service for Drug Control, ei tea kuidas võidelda audionarkootikumitega.
[RUS] Федеральная служба по наркоконтролю не знает как бороться с аудионаркотиками
Ei oska sellest eelnevast midagi arvata, ei ole narkomaan, kuid selliselt ennast reklaamivaid lehekülgi netis leidub, tõestuseks ei hakka neid siia linkima.
Sinu viidatud artikkel on aastast 2009, siin on inglisekeelne aastast 2010. Samas paistab asi rohkem meediakära moodi olevat. Ehk siis tõusis korra üles ja vajus jälle maha kuna mingit tõsist probleemi tegelikult polnud. Pealegi ei ole nende mõju selline nagu tavalisetel narkootikumidel kuna mõjumise korral mõjub see kuulamise ajal mitte ei keera sind peale kõrvaklappide äravõtmist mitmeks tunniks segamini.
Vasta
#35
Tema seansid ei koosnenud ainult ühest asjast. Seal oli mängus hüpnoos ja inimeste ümberprogrammeerimine.....samuti jooga elemente.
Seda kasutab näiteks Hosiana kirik tallinnas põhiliselt psühhilist mõjutamist ja et sealt puhtalt välja tulla peab olema tugeva vastupanuvõimega......
Tema seansid ei koosnenud ainult ühest asjast. Seal oli mängus hüpnoos ja inimeste ümberprogrammeerimine.....samuti jooga elemente.
Seda kasutab näiteks Hosiana kirik tallinnas põhiliselt psühhilist mõjutamist ja et sealt puhtalt välja tulla peab olema tugeva vastupanuvõimega......
Vasta
#36
(24-07-2013, 21:42 )kage Kirjutas:
(24-07-2013, 19:39 )Eithea Kirjutas: Klipis sai näha hääle ( heli) vibratsiooni kasutamist, kuid sisuliselt on ka I-Doser ehk audionarkots helivibratsiooni kasutamine.

The Federal Service for Drug Control, ei tea kuidas võidelda audionarkootikumitega.
[RUS] Федеральная служба по наркоконтролю не знает как бороться с аудионаркотиками
Ei oska sellest eelnevast midagi arvata, ei ole narkomaan, kuid selliselt ennast reklaamivaid lehekülgi netis leidub, tõestuseks ei hakka neid siia linkima.
Sinu viidatud artikkel on aastast 2009, siin on inglisekeelne aastast 2010. Samas paistab asi rohkem meediakära moodi olevat. Ehk siis tõusis korra üles ja vajus jälle maha kuna mingit tõsist probleemi tegelikult polnud. Pealegi ei ole nende mõju selline nagu tavalisetel narkootikumidel kuna mõjumise korral mõjub see kuulamise ajal mitte ei keera sind peale kõrvaklappide äravõtmist mitmeks tunniks segamini.

Ma ei oska öelda, ise ei taha proovida, on võimalikud peavalud jne, kuid need kes on katsetanud, ütlevad, et klapid peas siis saab kaifi püüda küll ja et tekib ka selline sõltuvus ja edasi ärevuse häire jne. Klapid maas mõju lõpeb, kuid eks sellised asjad arenevad ja sisuliselt on see lõpuni uurimata teema veel, muide ka hüpnoosis on hääle vibratsiooni kasutamine.
Üldiselt ega see tsiteeritu artikkel ei ole esimene ega viimane teemas audionarkootikumid.

Нарколог Алексей Надеждин: "«Аудионаркотики» – это талантливый и опасный лохотрон"
Госнарконтроль разберется с "аудионаркотиками" 03.02.2012
Vasta
#37
Teadvuse operaatorid ehk parasiidid.

Операторы сознания 2013


Sisukirjledus
Erinevatel aegadel on inimkond väga erinevalt püüdnud seletada mõistet/nähtust "teadvuse parasiidiid/ operaatorid" - religioon nimetas neid "deemoniteks", Castanedal - "lendaja", Colin Wilson`il - "teadvuse parasiidid" jne....

Operaatorid/parasiidid- teatav organiseerimata struktuur (!?), mis/kes on teadlikud või/ja kunstlikult loodud info-energeetilised programmid, vaimsed programmid, kes/mis kasutavad elusolendi tähelpanu juhtimiseks väga erinevat tehnoloogiat, millega juhitakse energia operaatorile vajalikus suunas. Viimane tagab süsteemi jätkusuutliku teenimise ja ohutuse, samuti hoitakse elusolendite energia tase süsteemile vajalikus piiris ehk peatatakse igasugune elusolendi energiataseme tõus süsteemist väljumiseks/arenguks.

Tsiteeritakse mitmeid s.h. ka Vladimir Smirnov (mathematician)
Vasta
#38
Heh, praegu sattusin lugema. Kuna Kashpirovskist siin juttu oli, siis üks Kõlu anekdoot ka :

Kuulus Vene imearst ja hüpnotisöör Anatoli Kašpirovski esineb New Yorgis. Saalis on vähemalt 5000 inimest. Kašpirovski alustab numbrit, tõstes käed ja hüüdes:

"Dance!"

Ja kogu saalitäis rahvast hakkab tantsima.

"Cry!" hüüab Kašpirovski ja kogu rahvas purskab nutma.

"Laugh!" hüüab Kašpirovski ja kõik kukuvad laginal naerma.

Äkki takerdub Kašpirovski jalg laval olevaisse juhtmeisse ja tema huulilt pääseb lendu vandesõna:

"Shit!"

Ja nüüd koristatakse juba teist nädalat saali…
Vasta
#39
Avaldatud: 17.12.2012
Film sarjast "Moonutatud ajalugu alaosa Pettus"
Monoloogi vormis film jutustab tervest süsteemist, mis muudab inimkonna teadvust (mõistust).
Aleksei Kungurov näitab step-by-step mõistuse jaoks loodud suletud maatriksi mehhanisme. Algab BATU HAN`i Altinordu Devleti büsti sünni- ja surmadaatumite näitamisega ( 1227-1502) ???Shock
Soliidne eluiga teisel.
Lugedes nimes tähed vene keeles saame peaaegu sõna "VATI(K)HAN". Edasine kulgeb teemas, kuidas reaalse ajaloo moonutamine mõjutab ja muudab inimese arusaamist ümbritsevast maailmast.

[RUS] Искажение истории. Обман.


Vastused teemasse, miks varjatakse tehnoloogiat ja miks ei toimu arengut.
[RUS] Ответ по теме. Почему скрывают технологии.

[RUS] Kõik filmid sarjas Moonutatud ajalugu




Vasta
#40
Mõte on materiaalne, näidatakse ja selgitatakse Vene TV esimesel kanalil.

[RUSl] Мысль материальна!

Intervjueeritavaks on psühholoogiateaduste doktor Березина Татьяна Николаевна.
[RUS] МГУ им М.А. Шолохова- ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГИИ И УПРАВЛЕНИЯ ЧЕЛОВЕЧЕСКИМИ РЕСУРСАМИ, Березина Татьяна Николаевна- профессор кафедры общей и практической психологии
Vasta
#41
Seoses kellade trikiga tuli meelde Uri Geller. Ma ei tea, kas ta nn vene ajal kelladega mingit trikki tegi, aga kuskilt lapsepõlves nähtust nagu midagi meenuks..aga võin ka eksida. Igatahes juhtusin hiljuti nägema saatelõiku (ehk oli rahvusvahelisest selgeltnägijate võitlusest, mis RENi peal jookseb praegu vms, kus ta on žüriis), kus ta tegi triki, mis seisnes selles, et kõigi vaatajate katkised kellad hakkavad tema öeldud hetkel tiksuma. Ma pole Gelleri teemat eriti uurinud, kas peetakse ehtsaks või mitte, aga nalja pärast võtsin kella, mis kogu aeg nö "seisis" (polnud üles keeratud, selline vana värk) ja tõepoolest, kell hakkaski täpselt sel hetkel tiksuma, kui ta ütles wink) Aga kuna see minuti pärast jälle seisma jäi, siis ma arvan, et tõeline põhjus võis olla selles, et ma seda käes liigutasin, mis minevikus oli aidanud kella veidikeseks tiksuma saama (kuigi katse ajal ma seda teadlikult ei teinud), nii et mine võta kinni, haha wink
Vasta
#42
Kas te sellest üldiselt aru saate, et aju ja kogu närvisüsteem on seotud kehaga.On olemas ju teispoolsus - ka elu. Aju ja närvisüsteem lihtsalt vahendavad seda meile. Kas jäi midagi selgusetuks?
Vasta
#43
(27-08-2013, 19:20 )namaril Kirjutas: Ma pole Gelleri teemat eriti uurinud, kas peetakse ehtsaks või mitte, aga nalja pärast võtsin kella, mis kogu aeg nö "seisis" (polnud üles keeratud, selline vana värk) ja tõepoolest, kell hakkaski täpselt sel hetkel tiksuma, kui ta ütles wink) Aga kuna see minuti pärast jälle seisma jäi, siis ma arvan, et tõeline põhjus võis olla selles, et ma seda käes liigutasin, mis minevikus oli aidanud kella veidikeseks tiksuma saama (kuigi katse ajal ma seda teadlikult ei teinud), nii et mine võta kinni, haha wink

Uri Gellerist meil siin päris pikk teema:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...+Geller%22
Ka minu rikkis lauakell, mille saate ajal kätte võtsin, hakkas uuesti käima.
Vasta
#44
Jah, tänan, ma tegelikult leidsin selle parawebi Gelleri teema üles küll, aga pole jõudnud veel mujalt lisaks uurida/lugeda, lapsena sai natuke loetud, vist ajal, kui ta kuulsaks sai, aga ei midagi uuemast ajast. Paistab, et paljudes kodudes on rikkis lauakellasid, igatahes huvitav wink Tänan viite eest.
Vasta
#45
(27-08-2013, 19:33 )Veli Joonatan Kirjutas: Kas te sellest üldiselt aru saate, et aju ja kogu närvisüsteem on seotud kehaga.On olemas ju teispoolsus - ka elu. Aju ja närvisüsteem lihtsalt vahendavad seda meile. Kas jäi midagi selgusetuks?

Jäi selgusetuks kellele sa siin seda närvisüsteemi seotust keha ja teispoolsusega seletad ja milline klipp eelnevas seda eitas? Veel oleks huvitav teada kes sulle ( vahest jeesuke ise) teispoolsusest sinu ajju selle väärtusliku info vahendas?
Vasta
#46
Huvitav piirkond/lüliti inimajus, multifunktsionaalse masina tunne tekkis.
Kogemata leitud: inimese ajus on elektriliselt stimuleeritav "teadvuse lüliti"

Tsitaat:Teadvuse teke ja olemus on üks suuremaid mõistatusi, mida tänapäeva teadus lahendada üritab.

USA teadlased on nüüd poolkogemata epilepsiahaige ajust leidnud piirkonna, mille elektriliselt stimuleerimine viib loetud sekunditega teadvuse kaotamiseni, avaldab ERR teadus.

Aju elektriliselt stimuleerimine on üks peamisi viise, mida epilepsiat põdevate inimeste haiguskolde leidmiseks kasutatakse. Nõnda ei tõotanud ka kõnealuse patsiendi haiguskolde otsimiseks läbiviidav operatsioon George Washingtoni ülikoolis resideeriva Mohamad Koubeissi jaoks esmapilgul millekski eripäraseks osutuda.

Claustrumina tuntud õhukese ebamäärase kujuga piirkonna stimuleerimisel oli ta aga kolleegidega sunnitud tunnistama, et uurimisalune naine kaotas teadvuse. Ainult selleks, et stimulatsiooni lõppedes taas ärgata.

The ON/OFF Switch Inside Your Brain DISCOVERED?!
Vasta
#47
Kui aldis on aju pettusele, kuidas ja miks me seda pettust tõepoolest usume ja kui märkamatult me allume arvamusliidritele
Susan Cain "Vaikne jõud. Introverdina maailmas, mis ei lakka rääkimast":
Tsitaat:Aastatel 1951-1956, korraldas psühholoog Solomon Asch rea nüüdseks kuulsaks saanud eksperimente, uurimaks rühma mõjuga kaasnevaid ohtusid. Asch jagas üliõpilastest vabatahtlikud rühmadesse ja laskis neil teha nägemistesti. Ta näitas neile pilti, kus oli kolm erineva pikkusega joont, ja küsis, kuidas need jooned võrreldes teistega paistavad: milline on kõige pikem, millise pikkus on kõige lähedasem neljanda joone omale ja nii edasi. Tema küsimused olid nii lihtsad, et 95% üliõpilastest vastas kõik õigesti.
Aga kui Asch lisas rühmadesse näitlejad, kes kohe enesekindlalt ühte ja sama valet vastust pakkusid, siis vastas kõikidele küsimustele õigesti ainult 25% üliõpilastest. See tähendab, et 75% ehk vapustavalt suur osa läks vähemalt ühe küsimuse puhul kaasa rühma vale vastusega.

See näitab inimese kui karjalooma olemust. Kuid kuidas see ajus toimub, kas me mugandume, samal ajal ikkagi teades, et rühm eksib? Või rühma seisukoht tõepoolest muudab meie taju? Ja kõhedusttekitaval kombel sai ajuskaneeringute läbi kinnitust viimane variant.
Tsitaat:Kui aga ajuskaneeringud näitavad kõrgenenud aktiivsust nägemis- ja ruumitajuga seotud piirkondades, siis viitaks see sellele, et rühm on suutnud mingit moodi muuta üksikisiku taju.
Täpselt nii ka juhtus - mugandujatel ilmnes vähem aktiivsust otsuselangetamisega seotud otsmikupiirkonnas ja rohkem nendes aju osades, mida seostatakse tajumisega. Seega pole kaaslaste surve mitte ainult ebameeldiv, vaid võib ka tegelikult muuta seda, kuidas inimene probleemi näeb.
Need avastused viitavad sellele, et rühmad on nagu meelt muutvad ained.
lk 108-109

Ja nüüd nendest arvamusliidritest. Need näitlejad meie reaalses tegelikus elus, kes meile ette ütlevad, mis on õige mis on vale. Sama raamat. Jutt on HBSist, Harvard Business School, mille kohta autor ütleb: "asutus, kus koolitatakse juhte, kes maailmas midagi muudavad"; Selle on lõpetanud G.WBush, muljetavaldav hulk Maailmapanga presidente, USA rahandusministrid, tippjuhid kompaniidest nagu general Electric, Goldman Sachs jne". Pilt peaks selge olema, kelledega tegu. Nii, ja mida see siis kultiveerib:
Tsitaat:HBSi hariduse põhituumaks on see, et juhid peavad tegutsema enesekindlalt ja langetama otsuseid ka juhul, kui nende käsutuses olev informatsioon on ebapiisav. Õpetamise meetod mängib igivana küsimusega: kui sul ei ole kõiki fakte - ja sageli sul neid ei ole - , siis kas sa peaksid tegutsemisega ootama, kuni oled nii palju andmeid kui võimalik juurde kogunud? Puuduliku info korral enesekindlalt esinedes võid inimesed hävingusse juhtida. Aga kui sa ebakindlust selgelt välja näitad, siis kannatab moraal, jääd rahastusest ilma ja sinu organisatsioon võib kokku kukkuda.
HBSi õpetamismeetod valib vaikimisi enesekindluse. Juht võib parimat teed mitte teada, kuid ta peab tegutsema sellest hoolimata. "Räägi veendunult. Isegi siis kui sa usud midagi ainult 55%, ütle seda nii nagu usuksid 100%"
Ja need on meie liidrid, näitlejad, kes ütlevad meile ette mis on tõde ja mis on vale. Maailma ei juhi mitte eksperdid, kes on süvitsi probleemiga tegelenud, vaid inimesed, kes suudavad kõige valjuhäälsemalt ja veendunumalt oma seisukohti esitada.

Ja nüüd nõuanne päevapoliitilistes teemades, kuhu poole kalduda (kes veel kahtleb või kes on alles nüüd kahtlema hakanud) - vaadake, kus pool on raha ja juhid, see pool on äraostetud näitlejad.
Vasta
#48
Hea teema olematult, tõstan.
Vasta
#49
(27-08-2013, 19:33 )Veli Joonatan Kirjutas: Kas te sellest üldiselt aru saate, et aju ja kogu närvisüsteem on seotud kehaga.On olemas ju teispoolsus - ka elu. Aju ja närvisüsteem lihtsalt vahendavad seda meile. Kas jäi midagi selgusetuks?

Päris nii ka ei ole, kui pole observaatorit, pole ka tulemust. Kõik töötab ühes koos.

Vaata ennast peeglist, iga päev eri päevadel ja märkad mida ma mõtlen. Observaator teeb tulemuse, mitte objektiivne reaalsus ise...

https://www.tiktok.com/@coolvibesandfun/...8526038953
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat