Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõistuse vale.
Autor Sõnum
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,039
Liitunud: Oct 2010
05-04-2013 11:46
Postitus: #1
Mõistuse vale.
Saksamaal elab mees, kes peale tavapäraselt pikemat kliinilist surma kasutab oma aju mõlemaid poolkerasid üheeaegselt ja sellest tingituna pole enam aastaid maganud.

Milliseid võimalusi peidab inimese aju? Kuhu kaob hetkel mitte vajaminev informatsioon ? Miks aju valib alati lühima ja mugavama tee probleemide lahenduseni ? Miks aju valetab meile ? Ja miks lõppude lõpuks ta soodustab inimlikku laiskust , kuigi inimene võiks oi kui palju saavutada ?
Miks aju seab takistusi inimlikele ülivõimetele ?

Sellest kõigest REN TV
Mõistuse vale

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
05-04-2013 12:46
Postitus: #2
RE: Mõistuse vale.
Palun vabandust, kui see post mis ma nüüd kirjutan on selle teema solkimine, aga jäi painama üks küsimus.
(04-04-2013 10:31 )lahendused Kirjutas:  Järjekordne "füüsilise lihakere ja 5-meele põhine" projekt, mis neelab vaid raha, kuid ei too mingit "olemusliku selgust".

Inimese aju on vaid "antenn ja protsessor", kuid "mälu ja tahte" olemus asub väljaspool füüsilist keha olevates peenkeha kihtides.


Näiteks mentaalkeha, ehk see mida me peame "mõistuseks" asub väljaspool füüsilist keha (näiteks shamaani rännaku ja tulnukaröövi korral "eraldatakse" mentaalkeha füüsilisest kehast) - läbi eeterkeha toimub mentaalkeha "infovahetus" füüsilises kehas oleva ajuga: ehk mentaalkehas toimuv on "põhjus, ehk tõeliseus", ning ajus toimuv on "tagajärg, ehk näilisus".
Võtke näiteks koomas või narkoosis olev inimene: ajuga on aatomi-ja molekuli tasandil kõik nagu "aktiivse inimesega", kuid ühendus peenemate kahakihtidega on häiritud (seetõttu ta halvatuna ongi) - siit saab väärtusliku juhtlõnga, et aju uurimine on "tagajärgede, ehk näilisuse kirjeldamine", kuid ajus&kehas toimuva põhjus, ehk tegelikkus asub peenkehades.

Lõpuks jõuaks selline "aju uurimine" ummikusse: kuna "algsed põhjused", mis muudavad ajus toimuvat ei asu füüsilises maailmas, vaid asuvad peenemates maailmades.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid177774

Kui võtta seda tõena, siis saab teha ühe spekulatiivse järelduse - tulnukad, kes väidetavalt röövivad inimesi, et neid uurida on oluliselt madalamal arengutasemel kui meie. Kui nad oleks meist kõrgemal tasemel, siis kaotaksid paljud kirjeldatud inimeste uuringud mõtte kuna vajaliku info saaks kätte füüsilist keha kasutamata. Võib see olla nii?

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,798
Liitunud: Apr 2011
05-04-2013 15:56
Postitus: #3
RE: Mõistuse vale.
Inimeste lihakehasid "uurivad" nö "hallid tulnkad" - ning nad loodavad meie lihakehade geneetikat uurides mõista nö "vaimu olemust": ise on nad (hallid) kaotanud oma vaimse mandumise tõttu igasuguse sideme vaimuga (näiteks ei suuda nad mõista mis on tahe ja kirg, ning seetõttu ei suuda nad ka loomulikul teel paljuneda, vaid peavad enda lihakehasid kloonima).

Kui aga vaadata inimese olemusele nö "jumalikust plaanist", siis on inimesed oluliselt suurema arengupotentsiaaliga (kui mandunud hinge-põhised hallid ja paljud muud vaimu-põhised tulnuka-liigid), kuna meie lihakehasid animeerib vaim, ning lisaks omame me veel ühendust nö "loojate tasandiga" (monaadiline=anupadaki ja jumalik=adi võnketasand), mis enamikel inimestel on olemas vaid "algena=iduna" (see on võime mõista "jumalate paljusest", ning algsete maailma peentasandite loomise olemust).

Tulnukate "näiline areng" põhineb vaid füüsilise, eeterliku ja astraalse maailma ühendamisel tehnoloogilises võtmes: ehk ühendades füüsilise "lääne meditsiini" ja eeterliku "hiina meditsiini" saaks inimkehasid hoida "sisuliselt surematuna" vähemalt tuhat aastat (kuni vaim tüdineb antud kehastuse animeerimisest).
Lisades veel siia astraalse mõõtme kasutamise, saame aga nö "lendavate taldrikute" tehnoloogia igapäevaseks reaalsuseks muuta (lendav taldrik "võngub" füüsilise ja astraalse vahel, ning nii saabki ta uskumatult kiiresti liikuda: ehk lihtsustalt on tegu teleportatsioonide jadaga, ning seetõttu need lendavad taldrikud "värisevad" kui nende liikumist detailsemalt jälgida).
Aga peale "näilise surematuse + lendavate taldrikute" polegi neil hallidel ju midagi "enamat" - ehk mõistmist maailma loomise ja toimimise tegeliku olemuse kohta.


Tulles aga tagasi teemasse, siis inimesed ei tegele ju "teadlikult" enda aju arendamisega: ehk me oleme nagu "inimlaps Mowgli ahvikarjas kasvamas", kus inimlast ei õpetata rääkima-lugema-kirjutama, vaid piirdutakse algelise loomaliku eluprintsiibi põhise õppega.

Kui inimesed hakkas teadlikult arendama oma aju võimeid - eriti mediteerimisele ja vaimsusele omast gamma-sagedust ja jumalikule mõistmisele omast oomega-sagedust, siis teeks inimkond "röögatu hüppe" - kahjuks aga nii suure hüppe, et praegune orjenduslik pangandus ja primitiivne liinitöö kaotaks igasuguse mõtte: seetõttu hoitaksegi "rahamaailma vägevate" poolt inimeste arengut "kinni", ning üritatakse arengu asemel taandarengut esile kutsuda (vahtige kõrgtehnoloogilisest telekast loomaliku meelelahutust).
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2013 16:03 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
05-04-2013 17:18
Postitus: #4
RE: Mõistuse vale.
(05-04-2013 11:46 )olematu Kirjutas:  Saksamaal elab mees, kes peale tavapäraselt pikemat kliinilist surma kasutab oma aju mõlemaid poolkerasid üheeaegselt ja sellest tingituna pole enam aastaid maganud.

Milliseid võimalusi peidab inimese aju? Kuhu kaob hetkel mitte vajaminev informatsioon ? Miks aju valib alati lühima ja mugavama tee probleemide lahenduseni ? Miks aju valetab meile ? Ja miks lõppude lõpuks ta soodustab inimlikku laiskust , kuigi inimene võiks oi kui palju saavutada ?
Miks aju seab takistusi inimlikele ülivõimetele ?

Sellest kõigest REN TV
Mõistuse vale

See oli tõesti huvitav film.

Mina sain sellest aru niiviisi:

Need kaks inimest, kes olid üle elanud rasked operatsioonid/kliinilised surmad, neil kadusid ajus piirangud, mida meie "programmeerijad" meie ajudele on seadnud.

Seetõttu see esimene mees ei ole enam maganud juba ligi 30 aastat ja on sellest hoolimata suure töövõimega.
Ehk une ajal toimub meie pidev programmeerimine?

Teine mees mõistis peale traumat isegi selliseid keeli, mida enam Maal ei kasutata.

Seal teadlased on avastanud, et kuigi aju on vaid 2% organismist, kasutab ta palju rohkem energiat, kui mistahes kehaosa. Ja hapnikku tarbib ka aju palju rohkem kui kopsud.

Aga aju on tegelikult meie vaenlane, sest ta otsib kergemat/mugavamat teed meie ihade saavutamiseks.

Teadlased on jõudnud sensatsioonilisele järeldusele, et praegune aju tegelikult kasutab enamuse energiat meie arengu/tegevuse PIDURDAMISEKS, et takistada meie otsesidet ühisväljaga/Universumi andmepangaga, kuigi kõik võimalused selleks justkui peaksid meil olemas olema.

Et juskui miski ülemvõim kontrolliks ja programmeeriks meie aju, et meist ei saaks üliinimesed.

Ka see näide oli huvitav, kus ahvid hooldasid inimlast ja too oli karvaseks muutunud, sest TEADLASED ARVASID, et kui mõistus/aju midagi VÄGA SÜGAVALT SOOVIB, SIIS SEE SOOV KA TÄITUB... Smile

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
16-04-2013 17:06
Postitus: #5
RE: Mõistuse vale.
Lisaks sobib siia ka eelnevas dok.filmis juba nähtud vene teadlane, evolutsionist, Савельев, Сергей Вячеславович ja alljärgnevas tema põhjalikum etteaste teemasse "aju" [RUS].

Большая провокация №2. "Повелитель мозга" (19.03.2013)

Sisukirjeldus:
Üldine intellekti vähenemine, viimane segab kohanemist, aju hoiab kokku energiat jne. Väidetavalt on toimunud inimese tehislik valik negatiivse printsiibi alusel, jääb alles ja saab tippu keskpärasus ja nii kõikjal...jne, s.h. inimese selektsioon sünnipäraste eelduste järgi.
Inimise ajulained erinevad isendite lõikes kuni 40 korda, kusjuures mõnedel puuduvat igasugused ajulained ja et isendite lõikes erinevat viimased inimestel enam kui hundil ja rebasel.

Rohkem infot :"Füüsiline reaalsus on illusioon ja kogu universum on hologramm", Postitus: #56 (22-03-2013)

Tehtud hangunud lingi uuendamine 03.12.2013.
(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2013 19:25 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,736
Liitunud: Oct 2007
16-04-2013 19:16
Postitus: #6
RE: Mõistuse vale.
Tõstan teemat milles on korralik sisu neile kes tahavad tavapärasest välja murda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,798
Liitunud: Apr 2011
16-04-2013 19:59
Postitus: #7
RE: Mõistuse vale.
EitHea poolt toodud venekeelset videot vaadates tulin mõttele, et Eestis peaks kõigil nooretel need "aju sagedused" entsefalograafiga ära mõõtma, ning saadud tulemuste põhiselt hakata "andekamatele" soovitama selliseid õpinguid, milles neil on võimalik palju saavutada - nii oleks meil varsti "geeniuste ühiskond", kus igaüks saaks hiilata seal, kus tal on kõige suuremad looduslikud eeldused (mitte aga tegema nüri liinitööd, nagu praegu on).

Sama teabe mille saab entsefalograaf mõõtes aju sagedusi, suudaks kätte saada ka selgeltnägija või shamaan "kirjeldades inimese olemust".

Kuna entsefalograaf on üsna kallis seade, ning igaühel ta "vannitoas ei vedele" (Tartu haiglas pidavat vaid 1 entsefalograaf olema), siis tuleks kaaluda "odavamaid alternatiive", ehk selgeltnägijate ja shmaanide nägemusi - seega hakake siis kõik siinsed selgeltnägijad "skännima" tänavapildis liikuvaid inimesi: kui mõne "andeka" leiate, siis valgustage teda tema andest: nii saamegi parema Eesti (ning kuna see kõik toimub hajutatult ja ilma keskse kontrollita, siis ei saa rahamaailma vägevad taolist protsessi pidurdada).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
16-04-2013 21:52
Postitus: #8
RE: Mõistuse vale.
Lahendused - ega sa ometi arva, et valitsev klikk sellega nõus oleks?
Kas suudaksid leida isiku kellel on juurdepääs sellisele masinale ja kes
on nõus aitama nii, et "ülemused" sellest teada ei saaks?
Selles on küsimus!

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
murmur
Vana kala

Postitusi: 300
Liitunud: Nov 2007
16-04-2013 23:37
Postitus: #9
RE: Mõistuse vale.
Saksamaal otsin ei anna Saksamaa mittemagajast ühtegi infot, küll aga kellestki ukrainlasest Fyodor Nesterchuk kes juba 25 aastat ei maga ja kellel käis külas Schveitsi korrespodent. Mees ise arvab, et unetus on halb ja rutiinne, räägib, et ta joob viina ja loeb raamatuid aga uni ei tule ja nii juba 25 aastat, mees ise on 69 aastane.
Eestikeelne tekst rafineeritud artiklist mis kirjeldab dok filmi http://www.tagesanzeiger.ch/kultur/kino/...y/25064269

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,039
Liitunud: Oct 2010
17-04-2013 06:57
Postitus: #10
RE: Mõistuse vale.
(16-04-2013 23:37 )zombelius Kirjutas:  Saksamaal otsin ei anna Saksamaa mittemagajast ühtegi infot, küll aga kellestki ukrainlasest Fyodor Nesterchuk kes juba 25 aastat ei maga ja kellel käis külas Schveitsi korrespodent. Mees ise arvab, et unetus on halb ja rutiinne, räägib, et ta joob viina ja loeb raamatuid aga uni ei tule ja nii juba 25 aastat, mees ise on 69 aastane.
Eestikeelne tekst rafineeritud artiklist mis kirjeldab dok filmi http://www.tagesanzeiger.ch/kultur/kino/...y/25064269

Ega filmis väidetudki, et unetu saksa soost on . Kah ukrainlane, ent mitte Nestertšuk .

Nõukaajast mäletan artiklit ühe austerlase kohta, kes lennuõnnetuses oma kihlatu kaotas, ja peale seda silmatäitki ei maganud .
Mees kasutas seda aega ,mil teised õndsa und magasid, raamatute lugemiseks ja ristsõnade lahendamiseks. Ka lebas ta lihtsalt niisama voodis .

Kas magamatus on kasulik või kahjulik , eks see ole igaühe enda suhtumises kinni . Ometi on ajaloost teada päris palju inimesi, kes piirdusid väidetavalt väga napi uneajaga , ja kelle töövõime ometi oli fenomenaalne.

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
24-04-2013 22:00
Postitus: #11
RE: Mõistuse vale.
Alternatiivne nägemine ehk ajuga nägemine.

Dok.filmis tuleb juttu poisist, kes sündis pimedana ja hakkas nägema maailma ajuga, 15 aastat tagasi eristas poiss ainult valgust ja varje. Filmis kõneleb ka poisi nägema aidanud metoodika autor Bronnikov jne.
Ja veel palju muud huvitavat ajutegevusest seoses nägemisega, teadlased kõnelevad tehtud katsetest s.h. ka pilgu jõust jne.....

Kolmas silm.Nägemise saladused.[RUS]
Третий глаз. Загадки зрения

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
30-04-2013 10:05
Postitus: #12
RE: Mõistuse vale.
Dok.film. "Aju. Ellujäämine on küsitav"[RUS]09.01.2011.a.

Мозг. Выживание под вопросом

Sisukirjeldus.
Aju petab meid tihti ja kõrv eristab vaid väikest vahemikku helidiapasoonist. Inimese haistmismeel on võrreldes loomade arenenud haistmisega minimaalne. Iga kord, kui me ütleme "Ma tajun adekvaatselt reaalsust "- on see 90 % osas vale.
Kuid on olemas massiliselt inimesi, kes teadlikult mõjutavad meie otsuseid ja teevad kõik selleks, et veelgi enam kontrollida ja mõjutada. Oleme etturid mängus, kuid kelle poolt on meie aju?
Veel tutvustatakse erinevaid eksperimente, räägitakse inimese programmeerimisest kuni enese likvideerumiseni. Sõjavangide inim-postkastideks muutmine jne...

Lisaks päris huvitav projekt, lugemist ja vaatamist.
Human Brain Project
The Human Brain Project has been selected as a European Flagship!

The Human Brain Project Wins Top European Science Funding

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
20-05-2013 20:02
Postitus: #13
RE: Mõistuse vale.
Inimteadvuse mõjutamise füüsika.

Lingil on raadiosaade, seega juttu on palju ja sisukirjelduseks sobib pealkiri igati.
ФИЗИКА ВОЗДЕЙСТВИЯ НА СОЗНАНИЕ ЧЕЛОВЕКА
[RUS] "Русский взгляд" авторская программа Владислава Карабанова

NB! Lingil saab otse kuulata ja vajadusel alla laadida.
(selle postituse viimane muutmine: 20-05-2013 20:28 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,039
Liitunud: Oct 2010
20-05-2013 20:09
Postitus: #14
RE: Mõistuse vale.
Neile, kes alla laadida ei taha , on sama asi Youtubes olemas.
Eithea sisututvustuse juba andis . Mina otsisin mugavuse mõttes videolingi .

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Makemake
Uustulnukas

Postitusi: 38
Liitunud: May 2013
21-05-2013 17:42
Postitus: #15
RE: Mõistuse vale.
[/quote]

Aga aju on tegelikult meie vaenlane, sest ta otsib kergemat/mugavamat teed meie ihade saavutamiseks.

[/quote]


Minu meelest see sõnum polnud just päris see, et aju on meie vaenlane kasutades lühimat ja mugavamat teed vajaduste realiseerimisel. Ma arvan, et see on pigem, vastupidi, just väga efektiivne, teha kõik ära väikseima võimaliku energiakuluga. See ka muidugi seletab mugavalt minu erakordse laiskuse ja tahte teha kõik kiiresti ära, et saaks niisama chillida.

Küll aga ma ei saanudki aru, mis põhjusel aju nii kiivalt blokeerib ülivõimete infovoogu, et mis selle eesmärk on?

Natuke kahtlaselt kõlas ka see mälu/info talletamine mustades aukudes, aga muidu tõesti äge saade.
(selle postituse viimane muutmine: 21-05-2013 17:44 Makemake.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
23-05-2013 08:22
Postitus: #16
RE: Mõistuse vale.
PROJECT CAMELOT: INTERVIEW WITH GEORGE KAVASSILAS

Eriti huvitav on kirjeldus "super sõdurist", nende õpetamisest, kuidas juhitakse/manipuleeritakse teise olendi mõistust jne.

Tänud deklaris`ele lingi eest!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,039
Liitunud: Oct 2010
15-06-2013 15:23
Postitus: #17
RE: Mõistuse vale.
Põgusalt juttu venemaalasest, kes ei ole pikka aega maganud klassikalises mõistes, me nägime.

Krishnamurti on soovitanud loobuda teadaolevast .
Ma ise kahtlustan, et see ei käi ainult vaimumaailma ilmingute kohta. Vaid just see, mida me teame (usume ) , seab piirid ka füüsilises maailmas .

Midgai sarnast on välja ütelnud ka erkordete võimetega inimesi uurinud teadlased .
Igatahes on huvitav jälgida 83 aastast azerbaidžaani vanurit, kes ainuüksi oma patsi külge kinnitatuna veab 50 meetrit 120 tonni kaaluvat vedurit. Või dagestani vanaema , kes paljaste käte abil väänab lehtmetalli . Jutuks tuli ka 3 -e aastane ameerika mudilane, kes on aktiivne kõik 24 tundi ööpäevast ? ( Vaene emme , käis mul peast läbi )
Kõigele lisaksmuidugi räägitakse ka telepaatiast, mille järele seekordne osa sarjast "Petetud teaduse poolt " , ka nime on saanud . Saade on vene keeles .

Telepaatia .

https://www.youtube.com/watch?v=EiiiIEwtqHI

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
15-06-2013 17:10
Postitus: #18
RE: Mõistuse vale.
(15-06-2013 15:23 )olematu Kirjutas:  Telepaatia .

https://www.youtube.com/watch?v=EiiiIEwtqHI

Arvan samuti, et kõige tugevam jõud, mis meie käsutusse on antud, on mõttejõud - oskus oma tahet või soovi visualiseerida + raudne usk selle toimimisse...ja meie võimed oleksid lõputud.
Kahjuks on need võimed aga oskuslikult kellegi poolt ära lörtsitud.
Juba sünnist saati on meile sisendatud, mida me kõike ei oska ega suuda ja see on loomulikult tugevasti kinnistunud alateadvusesse.

Seega kõige raskem osa ongi just uskumise roll.
Kui ka kogu hingest visualiseeriksime midagi ja kinnitaksime mõttes, et see toimib ja me usume selle õnnestumisse ja tegelikult ka arvame, et usume... siis alateadvuse "teadmised" enamasti ületavad meie "soovitavat usku".
Aga... miski pole võimatu ja alustada tuleks väikestest sammudest.
Kui alateadvust püüda veenda kasvõi näiteks igapäevase "mantra (sisenduslausete)" abil, usun, et siis on võimalik ennast nii tervendada, telepaatiaga tegeleda jne jne.
Ja neid samme on palju ja erinevaid, igaüks leiab omad Smile.
(selle postituse viimane muutmine: 15-06-2013 17:11 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
12-07-2013 09:12
Postitus: #19
RE: Mõistuse vale.
Tulevikust illusioonidetata -Jacque Fresco.
Räägib inimese mõtlemise eripärasusest, emotsioonid, keskkonna mõjust väärtushinnangutele, maavälised tsivilisatsioonid jne...

What the Future Holds Beyond 2000 - Nichols College (1999)

[RIS] В БУДУЩЕЕ БЕЗ ИЛЛЮЗИЙ

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Makemake
Uustulnukas

Postitusi: 38
Liitunud: May 2013
13-07-2013 10:10
Postitus: #20
RE: Mõistuse vale.
(12-07-2013 09:12 )Eithea Kirjutas:  Tulevikust illusioonidetata -Jacque Fresco.
Räägib inimese mõtlemise eripärasusest, emotsioonid, keskkonna mõjust väärtushinnangutele, maavälised tsivilisatsioonid jne...

What the Future Holds Beyond 2000 - Nichols College (1999)

[RIS] В БУДУЩЕЕ БЕЗ ИЛЛЮЗИЙ

Tänud postituse eest. Päris huvitav oli. Eks neid koolkondi on erinevaid, kes ütlevad, et geenides on käitumise tagamaad, kes panevad keskkonna arvele. Fresco on puhtalt keskkonna usku, see kuidas inimene on kasvatatud ja milliseid kogemusi kogenud, moodustabki inimloomuse. Suures osas nõustun temaga, kuigi arvan, et palju on siiski ka geenides kinni.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
13-07-2013 10:45
Postitus: #21
RE: Mõistuse vale.
(13-07-2013 10:10 )Makemake Kirjutas:  Suures osas nõustun temaga, kuigi arvan, et palju on siiski ka geenides kinni.

Jah, ma olen sellega täiesti nõus ja geenidest edasi tuleb energia puudujääk, mis võimaldaks kõiki olevaid kehavidinaid käivitada ja kasutada, viimaste olemasolust ei ole enamikul isegi aimu mitte.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,039
Liitunud: Oct 2010
24-07-2013 09:43
Postitus: #22
RE: Mõistuse vale.
Aju ja hüpnoos on tihedalt seotud. Ühe aju mõju teisele ajule.
Saade sarjast tondipüüdjad võimaldab meil jälgida naist, kes nägi metroos pealt nokastanud mehe surma raudteerööbastel . Milleni antud sündmused viisid ja millega kõik päädis , näete selle sarja 115 osas . Igatahes, tundub, et sündmuste ümberkirutamine nö. käivad mõnel puhul väga lihtsalt .


http://www.youtube.com/watch?v=0009RIIT2jg

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,039
Liitunud: Oct 2010
24-07-2013 15:10
Postitus: #23
RE: Mõistuse vale.
Karaoke baar. Lavale astub noormees ja hakkab laulma vana - vene romanssi . Inimesed baaris sõna otseses mõttes hanguvad . Aeg peatub , ja läheb peale laulu lõppemist edasi, nagu poleks vahepeal midagi juhtunudki . Jupp aega , killuke mälestusi ,ja mõni vidin taskust on inimestel läinud nii, et nad ei märkagi .

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
24-07-2013 17:25
Postitus: #24
RE: Mõistuse vale.
(24-07-2013 15:10 )olematu Kirjutas:  Karaoke baar. Lavale astub noormees ja hakkab laulma vana - vene romanssi . Inimesed baaris sõna otseses mõttes hanguvad . Aeg peatub , ja läheb peale laulu lõppemist edasi, nagu poleks vahepeal midagi juhtunudki . Jupp aega , killuke mälestusi ,ja mõni vidin taskust on inimestel läinud nii, et nad ei märkagi .

Kas ta meile ka mõjub? Ma küll vaatasin, et mu kodupükste taskus oli vaid üks jäätisepulk, aga ikkagi...pagan seda vene väge ja maagiat teab...teeb järsku kogu kodu tühjalks..
Igaks juhuks kuulan seda siis, kui olen homme oma töö juures, kontoris....Bleh

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,039
Liitunud: Oct 2010
24-07-2013 17:35
Postitus: #25
RE: Mõistuse vale.
(24-07-2013 17:25 )Minaelan Kirjutas:  [quote='olematu' pid='183678' dateline='1374671400']

Kas ta meile ka mõjub? Ma küll vaatasin, et mu kodupükste taskus oli vaid üks jäätisepulk, aga ikkagi...pagan seda vene väge ja maagiat teab...teeb järsku kogu kodu tühjalks..
Igaks juhuks kuulan seda siis, kui olen homme oma töö juures, kontoris....Bleh
No mine tea. Kui Su boss selle seltsimehe kontorisse laulma palkab, siis on kõik võimalik . Ei või iial teada.
Aga kas üle neti mõjub ? Mina suutsin küll käsi-jalgu liigutada , mulle see vastassoost sireen ei mõjunud .
(selle postituse viimane muutmine: 24-07-2013 17:36 olematu.)

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog