Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodusõda USAs tulekul ?
#76
Juba 2013 aasta märtsist ennustab see teema kohe-kohe algavat kodusõda USAs, aga kodusõda, sunnik, ei taha nelja aasta jooksul kohe kuidagi vedu võtta. Sama lugu on vaese dollariga- kui mitu aastakümmet juba igatsugu roomlased ja muud loomad kinnitavad, et homme kukub kokku...mis mõistagi ei takista neid sääste nendes pahades ameerika rublades hoidma...
Vasta
#77
(17-01-2017, 23:35 )Ill be back Kirjutas: Juba 2013 aasta märtsist ennustab see teema kohe-kohe algavat kodusõda USAs, aga kodusõda, sunnik, ei taha nelja aasta jooksul kohe kuidagi vedu võtta. Sama lugu on vaese dollariga- kui mitu aastakümmet juba igatsugu roomlased ja muud loomad kinnitavad, et homme kukub kokku...mis mõistagi ei takista neid sääste nendes pahades ameerika rublades hoidma...

Ja üks loom nagu tunneb rõõmu, et ükski sõda ei hakka! Ja kas see loom käib roomlase ja muude loomade juures padja all olevadi rublasi lugemas, et nii täpselt teab kas ja mis valuuta seal on ja kas tunneb see loom muret oma madratsi all oleva ja ameerika rubla langevat väärtust? Tekib õigustatud küsimus - kas see loom on "eliidi" teadlik provokaator agent või lihtsalt poole toobine segane!
Vasta
#78
(18-01-2017, 04:47 )Tyto Alba Kirjutas: Ja üks loom nagu tunneb rõõmu, et ükski sõda ei hakka! Ja kas see loom käib roomlase ja muude loomade juures padja all olevadi rublasi lugemas, et nii täpselt teab kas ja mis valuuta seal on ja kas tunneb see loom muret oma madratsi all oleva ja ameerika rubla langevat väärtust? Tekib õigustatud küsimus - kas see loom on "eliidi" teadlik provokaator agent või lihtsalt poole toobine segane!

Kas sa heidad ette et teine tunneb heameelt et sõda ei hakka? Ja siis on teine veel provokaator ka?

Oeh.
Vasta
#79
Backikesele niipalju et, aeg on suhteline, juba piibelgi räägib, et Jumalale on tuhat aastat nagu üks päev.
Positiivne aga juba paljastas ennast ühe videoga trollidest...
Aga paistab nii, et 20 jaanuaril läheb löömaks.
Sellest, kuidas plaanitakse USA Maidanit näitab allolev lühike video.
https://www.youtube.com/watch?v=MHZSfhd1...e=youtu.be
See kõik on planeeritud ja rahastatud globalistlike suurvõimude poolt.
Vasta
#80
Head foorumlased,

Mis kell meie aja järgi Trumpi kinnitamine toimub?

Vasta
#81
Viimne Roomlane teab kindlasti.
Vasta
#82
Trumpi poliitilist nõuandjat Roger Stonet prooviti polooniumiga mürgitada. Aga õnneks härra jäi ellu. Kes siis tema vastu hammast ihuvad? soros näiteks on Roger Stone hävitamiseks investeerinud vähemalt 15 miljonit $
Info allikas ''Havantoja uudesta maailmanjärjestuksesta''.
http://nwohavaintojapromo.blogspot.com.e...umpin.html
Ja ISIS värdjad plaanivad Trumpi tappa pühitsemispäeval
http://www.jaydafransen.com/inauguration...ssination/
Vasta
#83
Tuleb korrata seni kuni pärale jõuab ja meelde jääb:
ISIS = MOSSAD/MI6/CIA
Vasta
#84
Unustad FSB kallis Tyto ja GRU vahest ka.
Vasta
#85
http://nnm.me/blogs/vorchun69/ranenyy-limuzin/
Siin on üks lugu Trampist aastatel 93-95. Kui vastab tõele näitab ilmekalt inimest ja iseloomuSmile
Mida aga Clintonil on vastu panna?

Vasta
#86
(18-01-2017, 22:29 )positiivne Kirjutas: Unustad FSB kallis Tyto ja GRU vahest ka.

Tyto ei unusta midagi ära.

Siduda aga FSB/GRU isilite-igilite loomisega on alusetu.
Vasta
#87
Eh Tyto, sinuga väitlemine tähendab tõepoolest ajaraiskamist. Ma ei teagi nüüd kas ma peaksin punnitama ja sulle FSB osalemist IGILIS tõlkima ja selgitama. Mulle tundub, et pole mõtet - sa oled selline jäärapäine isik, kes ise ei tõlgi ega pinguta kellegi pärast. Ill be Back on siin postitanud pikki ja põhjalikke tekse, millele vastuseks sa oled süüdistanud teda ühekülgsuses Laugh Kohe hale hakkab teinekord Ill be Backist.
Vasta
#88

Sa positiivne otsusta vähemalt ära, kes siis ISISe loojateks ja toetajateks on. Kas Mossad/CIA/M16, või FSB/GRU aga kõike koos natuke oleks ikka raske seedida. Või seleta kuidagi rohkem lahti, kuidas see võimalik saab ikkagi olla.
See oleks nagu maailma suurriigid saavad kokku ja teevad hääletuse, kes oleks hävingu poolt ja siis tõstavad kõik nagu üks mees käe püsti. Laske parem siis juba kiiremini need tuumapommid käiku. Jääks need tapmised ja vägistamised ja muu jama ära. Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.
Vasta
#89
Punnita ja pajata.Jaga oma allikaid.Perset*is infot,et selle ISISe algatas,rahastas,välja õpetas jne selle algusaegadel USrael ja kamraadid.Suukaudu hingajaid on seal sõdimas igast riigist oma jihaadi nimel.hulga ka venemaalt.Kas Putin saatis nad sinna või läksid ise?Eestis ka 2 tolgus avaldasid toetust ja sattusid kohtu alla ISISe pooldamises.Ka ilmselt Putini eestvedamisel.
[Pilt: 10527447_10152308716282663_5157582610359199431_n.png]
Vasta
#90
Ill be back'i l, kui viielist, haletseda pole tarvis. Ta on oma nime siia hoolikalt läbi mõelnud. Ajad minema, tuleb ikka nurga tagant hiilides samm sammu haaval tagasi. Tähtis nägu peas, nagu miskit poleks kuulnud ega näinud. See, mis viitele sai õpitud, peab ikka teistega ka jagama. Ja kes see ikka endale tunnistada tahaks, et kõik see raisatud aeg oli puha vale ja asjatu.
Ehk hoopis sinust peaks kahju olema. Päevast päeva ainult Venemaa kallal pusida ja kõiki maailma hädasi sealt otsida on üsna hale. Nii võib kergelt trolli sildi otsa ette saada.
Midagi kadus siin vahepeal ära.
Vasta
#91
Mind ei pea haletsema. Ma otsin Venemaa alternatiivmeediast infot. Ja see ongi ainus eripära. Ja jagan neid infokilde. Aga sa Ken vist ei tea ega taipa, kui suur töö on mahuka teksti koostamine kuna sa ei ole ise viitsinud midagi uurida, analüüsida ja postitada. Loed teiste postitusi ja siis paned oma lühikest ja sisutühja kriitikat. Isikuste peale läheb see, kellel sisuliselt kaasa rääkida pole midagi. See on kuldreegel.
Vasta
#92
(19-01-2017, 07:42 )positiivne Kirjutas: Eh Tyto, sinuga väitlemine tähendab tõepoolest ajaraiskamist. Ma ei teagi nüüd kas ma peaksin punnitama ja sulle FSB osalemist IGILIS tõlkima ja selgitama. Mulle tundub, et pole mõtet - sa oled selline jäärapäine isik, kes ise ei tõlgi ega pinguta kellegi pärast. Ill be Back on siin postitanud pikki ja põhjalikke tekse, millele vastuseks sa oled süüdistanud teda ühekülgsuses Laugh Kohe hale hakkab teinekord Ill be Backist.

Kulla positiivne - loomulikult on kuna tema (ja kõrvalt vaadates ka sina - nagu siin vahepeal mainiti) on ilusti koolis asjad omale pähe tuupinud ja kõik mis sellest välja jääb on teie (suguste) jaoks pime ketserlus. Need pikad tekstid ringlevad mitte ainult siin foorumis - kas tegu tema või mõne kolmanda isiku tootega on lahtine küsimus ja suurt tähtust ei oma kuna pool on puhtalt Wikist maha viksitud.

Pingutamine on aga eraldi teema - inimene peab pingutama AINULT enda ja oma laste, ning teisepoole heaks ehk siis OMA perekonna nimel. Tean, et järgneks kohe paatoslik kiremine ühiskonnast ja muu selline liberaalne kakofoonia seega ütlen ise ette ära - kui pingutab enda pärast siis see mõjutab positiivselt ümburus konda - sellel lihtsal põhjusel, et tehes teistele kurja tehakse seda ka endale - seega - pingutage ENDA nimel.
Vasta
#93

Järeldusi saab teha siis, kui mõlemaid osapooli uurida. Kui palju mina uurinud olen, seda sa tegelikult ei tea. Ainult ühte osapoolt uurida, ja selle põhjal kõike kokku võtta ei ole võimalik. Nagu näha kiilus sul juba kinni. Olgu see uurimustöö nii põhjalik, kui tahes.
Vasta
#94
Ma ei tee uurimistööd. Pole aega ega vist ka kapatsiteeti. Ma jälgin Vene alternatiivset ja kirevat meediat, mis ei korruta vene peavoolumeediat. See on minu ainus piirang.
Läänekriitikat ja "uurimist" teevad siin foorumis teised ja ma toetun neile. Kõigega ei jõua tegelda.
Aga kahjuks on siin korraliku läänekriitikat vähe. Käib peamiselt lämin isiklikul pinnal.
(19-01-2017, 11:28 )Ken Kirjutas: Järeldusi saab teha siis, kui mõlemaid osapooli uurida.

Lihtsas maailmas elad. Osapooli on rohkem.
Vasta
#95
Tsitaat:kõik mis sellest välja jääb on teie (suguste) jaoks pime ketserlus...

No kui meie oleme koolis vähemalt midagigi õppinud, siis sinu kaks klassi ja kolm koridori on sind ju isegi baasteadmiste osas võrdlemisi kuivale jätnud (kust muidu tulevad sihukesed uduumbe rumalad argumendid uraani teemadel, nagu poleks tuumapommi tootmiseks uraani pea üldse vajagi). Ilma baasteadmisteta pole aga võimalik elementaarselt korrektsetele järeldustele jõuda. Sa meenutad mulle jonnakat jõnglast lasteaias, kes kangekaelselt väidab, et kaks pluss kaks on ükskõik kui palju, ainult mitte neli. Ja kes temaga nõus pole, on teadagi ketser...mulle ei meenu ausalt öeldes mitte üht korda, kus sul oleks olnud mulle vastu seada mõni konkreetne fakt või argument. Ümar hala enda erilisusest vms ei mõju eriti tõsiseltvõetavalt. Muidugi oleksin nõus kohemaid ja igaveseks oma vaateid muutma, kui sa näiteks võtaksid astuda üheksanda korruse rõdult õhku ja tiiru ümber korterelamu leviteeruma. Seniks aga...järsku võtad ikka selle leviteerumise asja ette. Kasulik nii või naa- kas suudaksid hulga rahvast ümber pöörata või suurendaksid mahajäänud sootsiumi IQ taset märkimisväärselt
Vasta
#96
Mina olen poolt. Luban et ei vaata enam Venemaa meedia poolegi, kui sa selle asja ära teed. Piisab isegi poolest ringist.
Vasta
#97
(19-01-2017, 11:33 )positiivne Kirjutas: Aga kahjuks on siin korraliku läänekriitikat vähe. Käib peamiselt lämin isiklikul pinnal.
Sellega nõustun. Eelnevad teemasse postitusedki lihtsalt isiklik lämin.

Vasta
#98
Väga hea, aitäh Nofre. Kui ühtvalu süüdistatakse ühekülgsuses ja harituses, siis eksivad ka parimad ja hing kargab täis Smile Hea et sa seda meelde tuletad.
Vasta
#99
Teemasse ka vahelduseks.
(19-03-2013, 15:26 )Arlich Kirjutas: See ei tule mitte ainult USAs vaid üle terve maakera.
Selle aasta septembris saab valmis ameerikas uus luurekeskus, millest kõik digitaalne info (iga pangatehing, iga mobiilikõne, iga e-mail, iga krüpteeritud fail jms) läbi jookseb... Pole 100% kindel, aga kui sa selle luureagetuuri andmeil kujutad ohtu mingil moel, siis on sind võimalik kinni võtta ükskõik, kus maailma otsas sa asud.

Valitsev saatanlik eliit maailmas kavatseb läbi viia massilise inimkonna vähendamise, kus nende eesmärk on alles jätta u. 500 miljonit inimest üldse, sest see arv on sobiv selleks, et seda kõike täielikult orjuses hoida.

USA vabamüürlikud teeviidad isegi ütlevad seda:
vt.linki
Kas olete kindlad, et seda just läbi ei viidagi, mida arvati läbi viidavat lähimal ajal? Me ei tea ju tegelikult mis toimub. Isegi kõrgvabamüürlased pole kõigega kursis.

Vasta
Eelõhtul on võimalik lugeda erinevaid vandenõuteooriaid
http://www.infowars.com/cnn-if-trump-is-...president/
ja http://www.infowars.com/cnn-hypes-obama-...uguration/
aga vaata aga vaata, selle okta on olemas isegi seriaal https://en.wikipedia.org/wiki/Designated...TV_series) näitleja Kiefer Sutherlandiga.
On ju teada, et klähviv koer ei hammusta...vist, igatahes Clintonite sõbral on kavatsus tappa Trump.
http://www.infowars.com/man-who-threaten...-clintons/
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat