Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilusat naistepäeva kõigile õrnema soo esindajatele.
#26
(08-03-2014, 21:18 )Rein Kirjutas: Ka minu ellu on jätnud naisterahvad kustumatu mulje, ja jätavad seda iga päev Smile

Samas mina pole antud pühast kunagi midagi pidanud, sest kogu teema tõmmati ikkagi NSVL ideoloogide poolt selgelt käima ja ka praegugi on antud refleks nn idaplokimaades saamas mingit uut nostalgiat, nagu kohuke jm jama.

Propagandal on tohutu jõud, aga mina ei saa mitte aru, et miks kõik peaksid just täna, kui on selline päev tohutult lilli ostma ja pugema.

Kui ikka naisterahvas meeldib, kuidas siis iganes, kas ema, tütar, abikaasa, töökaaslane - inimene keda Sa iga päev ühistranspordis näed, naabrinaine jne, siis ole julge mees ja kingi talle lilli sünnipäevaks, või ootamatult, aga teha seda täna on kuidagi eriti mage, just.

Aga mitte täna - täna lilledega vehkida on ikka väga Leninlik ja Marxistlik. Julgen isegi ütelda et nõme ning inimesed pole mitte vähematki asja tausta uurinud. (Anna andeks VS, aga teema algatus Sinult antud küsimuses oli veidi üllatuslik)

Samas selline tähtpäev ju hea võimalus kõigile meestele, et kui muidu ei julge tähelepanuavaldust teha, siis nüüd ju antud hea võimalus ...

Pidutsege hästi - see lihtsalt minu arvamus antud Rahvusvahelise Naistepäeva kohta.

PS mina olen naiselemendist ja olemusest väga vaimustatud aga antud 8. martat ma ei austa ...
See on Sinu arvamus, Ei maksa kõike siin elus siduda NSVL - iga ega Leniniga.
No võta asja laiemalt. Globaalsemalt.
Vasta
#27
(08-03-2014, 10:45 )Eithea Kirjutas: [Pilt: international_womens_day_45539-1920x1200.jpg]

Ilusat kevadet!

Mida kõike foorumist leida ei või. Seejuures ka häid soove ja lilleõisi. Kaunist naiste pidupäeva ka sel kevadel!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põhjus kõigile hädadele Metafor 53 19,149 20-11-2017, 12:55
Viimane postitus: PiziIngliito
  Söö vitamiine - meeldid vastassoole! Tutanhamon 1 2,112 21-07-2006, 13:28
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat