Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müüride taastamine
#1
Tervist kõigile,

Mitu-mitu head aastat tagasi olid mul esimesed väga intentsiivsed kogemused selle teistpoolsuse tegelastega. Sellised kogemused, mida jagasid ka teised inimesed koos minuga (seega ma polnud peast põrunud või tähelepanu puudusega).
Tollest ajast saati on kõik järgnevad aastad möödunud mingi jama sees. Jama all mõtlen ma tõsiseid unehäireid, normaalsuse piirest väljuvaid tähelepanekuid ruumide/inimeste suhtes jne. Igatahes selline tore kraam, mis segab mu igapäeva elu ja ei lase mul rahulikult kulgeda.

Kuidas teha tehtut olematuks, ehk siis kui paljud üritavad siin foorumis n.ö nägijateks saada (ma absoluutselt ei väida, et ma mõni selline olen, vastupidi, hoopis kehva õnne omanik) siis ma soovin kõige piltlikumalt öeldes pimedaks muutuda.
Ma üritan enda soovis täpsem olla: ma vajan õpetust, kuidas muutuda selliseks, kelle jaoks nt mõis ja korter on lihtsalt ruumid (erinevate mõõtmetega eluasemed) ning kananahk tekib sellepärast, et toas on külm ja keha reageerib vastavalt temperatuurile. Saate ehk aru mu mõttest.
Lollid elavad õnnelikumat elu.

Kõik arvamused on teretulnud, aga eelistan mingeid kvaliteetsemaid linke netiavarustest või muid sarnaseid soovitusi (nt raamatud vms), millest võib kasu olla.

Parimat
Vasta
#2
Kvaliteetlinke ja -raamatuid kahjuks jagada pole, need kõik üritavad sinu soovitule vastupidist teekonda meile õpetada ehk siis arengut ja aktiveerumist jne

Sinu soov on midagi sarnast sooviga "peatage maakera, soovin maha astuda", sest meie planeet on aktivatsoonitsüklis ja sellega seoses tulevad siia sisse energiad, mis mõjutavad kõike siin planeedil.

Inimese tajude aktiveerumine on suuresti seotud käbinäärme aktiveerumisega. Kuna sibul, küüslauk jm teravamaitselised toidud pärsivad käbinäärme tegevust, võiksid ehk proovida Smile Samuti loob suitsatamine meie väljades teatud "häguse" ala, mis muudab inimese teatud olenditele väljastpoolt meie 3D maailma vähemnähtavaks. Kah on ehk abiks proteiini tarbimine, mis hoiab meid kenasti kahe jalaga maa peal.

Areng, nagu ka taandareng (mida sina näid soovivat), on inimese vaba tahte valikud ja siin oleks hea meelespidada põhilist seaduspärasust:
see, millele pöörad oma tähelepanu - suureneb,
see, mille vastu võitled - jääb püsima
ja see, millele sa oma energiat (tähelepanu) ei anna - kaob sinu hologrammist.
Vasta
#3
Võid kõik mulle üle kanaldada, võtan rõõmuga su võimed Laugh

Kas tõesti sbul, küüslaauk pärsib käbinääret ????? Kust selline info pärit on tahaks teada.

Vasta
#4
Ma tahaks ka teada...
Vasta
#5
(01-03-2013, 09:31 )ÜksikHing Kirjutas: Kas tõesti sbul, küüslaauk pärsib käbinääret ????? Kust selline info pärit on tahaks teada.

Info pärineb A. Deane´i Sliders-2 Workshop´ist.
Vasta
#6
Fluoriga suuvett juua, hambapastat süüa, aspartaami sisaldavaid toiduaineid võiks rohkem tarbida. Aega võib-olla võtab, aga mõne aja pärast ei kuule ega näe. Ei mõtle ka, aga see on väike hind, selle rahu ja vaikuse eest, mida sa saavutada tahad.
Vasta
#7
Väga huvitav probleem Laugh. Sa võiksid võtta seda aga ka nii, et kas sa ei taha seda võtta Väljakutsena oma isikule, ja lihtsalt lahendada see ära, selle asemel, et selle eest põgeneda nt floori ja aspartaami tarbimise läbi nagu Digitaria soovitas nt? Vaimselt on see sama kui mingi sõltuvuse küüsi langeda ja sellest lohutuse otsimine, selle asemel, et tegeleda asjale lahenduse otsimisega.
Ma saan selles osas sinust aru, et sul puudub soov seda osa maailmast näha - ei ole see tunne ka mulle võõras nt, aga minu õnneks palju platoonilisemal pinnal - aga sellest ülesaamiseks ja enda maksma panemiseks, tuleb sul tegelikult ainult Ennast Kehtestada, muidu on tegu pimesiku mängimisega. Keda ja mida sa siis näed, et ei suuda end kehtestada nende tegelaste suhtes? See kõik tuleb Sinu sisemusest, saa sellest aru ja tegele probleemiga, kui suudad - tunneta enda Ülimuslikkust millise iganes Elu varjulise poole elaniku suhtes ja samamoodi ka bioloogiliste tegelaste suhtes - ning sa oledki neist lahti.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat