Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kunagine ennustus
#1
Yhesonaga sai kunagi ennustada lasta endale. Haruldane oli see sellepärast et tädi ennustas ema peagi saabuvat haigust ja surma ja tüli perekonnas peale seda mis kulmineerub aastate pikkuseks vihavaenuks. Kui ta seda mulle rääkis siis muidugi ma ei uskunud seda aga ainult paar kuud peale seda avastati mu emal vähk ja ta suri paari aasta pärast. Ja siis toimus tüli perekonnas mis läks just nii nagu ennustuses lubatud. Haruldane kogemus mis peale ratsionaalsete seletuste otsimise ammendumist paneb asjade peale sügavamalt järgi mõtlema..
Sündmustest on moodas üle 10 aasta aga üks asi mida ennustaja veel rõhutas oli see et mul on armastusega mingi jama. Nimelt ma ei saa kogeda armastust - et armastust pälvida tuleb mul "tööd teha". Mida see täpsemalt tähendas ta ise ka ei teadvat aga et tavaliselt peaks armastus iseenesest mõistetavalt tulema kuidagi. Ja loomulikult ongi nii läinud - "armastus" ja suhted vastassugupoolega on läinud peaaegu et mööda minust sellest ajast saati..
Kas keegi teaks mida mõeldi töö tegemise all ja mida see kõik peaks tähendama või pean ma erakuna elama elu lõpuni.Sad
Tänud.
Vasta
#2
Esmalt peaksid sa teadma seda, et meie tulevik ei ole päris sellisel kujul paigas, nagu mõned ennustajad seda väidavad. On olemas küll teatud verstapostid (mida me üldjuhul ei suuda paigast nihutada) aga paljud asjad, mida me tuleviku kohta näeme on pigem hoiatused - see tähendab, et läheb nii, kui me ei sekku. Sellest viimasest aga sageli ei räägita.

Kõige lihtsam oleks siin vist näidet tuua tulevikku vaatamise osas. Näiteks kui näed, et su naaber jääb homme keskpäeval auto alla, siis võid seda õnnetust ära hoida. Mina olen analoogsetes asjades korduvalt ohtu sattunud inimestega ühendust võtnud ja neid saabuva eest hoiatanud. Loomulikult pälvib see sageli mitmete nõidade pahameele selles osas, et kas on ikka õige tulevikku muuta. Tõsi see ju on, et meil ei ole õigus inimese elu muuta, aga kui mulle näidataksegi mingit konkreetset asja just seetõttu, et ma peaks kedagi aitama, siis ma ju ei tee halba teda hoiatades saabuva õnnetuse eest.

Aga küsisid ka postituses ühe küsimuse. Kahjuks on sellele ilma korralikku pidepunkti omamata ja tavameetodeid kasutades võimatu täpselt vastata. Samas ei ole ju raske sellele sinu enda abiga vastust saada. Eks ikka tuleb sul pöörduda nende poole, kes rohkem kuulevad ja näevad. Kui sa kasvõi ise kohale lähed, siis on ju pidepunkt olemas, et su küsimustele vastata.
Vasta
#3
Aitäh Kabala. Ma pole suutnud antud ennustajat enam leida, ta töötas kunagi ajakirja Avanemine toimetuses - selgelt oli tegemist võimeka inimesega.
Veel niipalju et enne seda juhtumit oli mul intensiivne ja lausa karmilisena tundunud suhe kuid mul õnnestus seekord selle inimese suhtes väga halvasti käituda ja see lõppes pärast seda.
Vasta
#4
"Esmalt peaksid sa teadma seda, et meie tulevik ei ole päris sellisel kujul paigas...."
Millele tuginedes austustväärt väitja seda teatab?

Mina väidan seda et tulevik on paigas. Paraku enamik nn. ennustajaid ei oma võimet tulevikku ettenäha.
Tuleviku ettenägemine on peamiselt seotud ajakontrolliga mida vähesed võimetega (mitte keldrikoolis õppinud karmamuundajad) omavad.
Ajakirjas töötamine ei tähenda võimeid, pigem vastupidi.

"Mina olen analoogsetes asjades korduvalt ohtu sattunud inimestega ühendust võtnud ja neid saabuva eest hoiatanud."
Aga kes on öelnud et sa peaksid sekkuma kuskile?
"..aga kui mulle näidataksegi mingit konkreetset asja just seetõttu, et ma peaks kedagi aitama.."
Kes ütles et sa või miks arvad et sa pead kedagi aitama? Mingid keldrikoolide õpetused või filmid oma erilusest?

Üldiselt ei maksa käia igasuguste ennustajate juures, kes enamuses ei oma mingeid võimeid. Tuleviku ennustamise võimeid omab ca 1 inimene miljonist.

Teema juurde. Tegelikult huvitab sind ainult see müstilise "armastuse" teema. No järelikult tuleb sul see siis omandada.
Osad saavad 5 aastaga hakkama, mõned ei saa 50- gagi.
Vasta
#5
(24-02-2013, 04:06 )rumal Kirjutas: "Esmalt peaksid sa teadma seda, et meie tulevik ei ole päris sellisel kujul paigas...."
Millele tuginedes austustväärt väitja seda teatab?

Mina väidan seda et tulevik on paigas.

Karm väide, mis ajab tegelikult sü***ma ja seega ei mingit vabadust?
Jääb ainult arusaamatuks, milleks on ikka ja jälle on süüdistatud enesetapjaid ja räägitakse hinge taseme langemisest, küllap ka see oli juba ette paika pandud, teemas:RE: Mis juhtub hingega enesetapu tagajärjel?


(24-02-2013, 04:06 )rumal Kirjutas: "Mina olen analoogsetes asjades korduvalt ohtu sattunud inimestega ühendust võtnud ja neid saabuva eest hoiatanud."
Aga kes on öelnud et sa peaksid sekkuma kuskile?
"..aga kui mulle näidataksegi mingit konkreetset asja just seetõttu, et ma peaks kedagi aitama.."
Kes ütles et sa või miks arvad et sa pead kedagi aitama?

Vahest on temale ette progetud teiste aitamine(?), kuid mitte see mind ei huvitanud vaid mõte teiste aitamisest üldiselt ja sellest mitte aitamisest sirgub ju üks väga kole ühiskond ja kes sellises nn "hundiaegade" ühiskonnas elada tahaks...

(24-02-2013, 04:06 )rumal Kirjutas: Üldiselt ei maksa käia igasuguste ennustajate juures, kes enamuses ei oma mingeid võimeid. Tuleviku ennustamise võimeid omab ca 1 inimene miljonist.

Jha nõus täisti, paraku nii see on ja ehk ongi parem kui ei omata võimet, eriti veel kui lähtudes aksioomist, "tulevik on kindlalt paigas".

(24-02-2013, 04:06 )rumal Kirjutas: Teema juurde. Tegelikult huvitab sind ainult see müstilise "armastuse" teema. No järelikult tuleb sul see siis omandada.
Osad saavad 5 aastaga hakkama, mõned ei saa 50- gagi.
Omandada, omandada, tuleb, tuleb, valgustumine, vaimsus, ma olen nii vaimne (aidata ei tohi, lamajale annan tavaliselt jalaga... ), tuleb, pead ... pthui! Shock

Vasta
#6
(24-02-2013, 01:22 )Maaalune Kirjutas: Kas keegi teaks mida mõeldi töö tegemise all ja mida see kõik peaks tähendama või pean ma erakuna elama elu lõpuni.
Ei tea keegi. Samas töö tegemise all võidi mõelda enda tundmaõppimist ja nõrkade külgede kallal töötamist...
Vasta
#7
Niisama ei lange kellelegi armastus sülle. Selleks peab siiski midagi ette võtma - end tundma õppima, inimestega suhtlema jpm. Elementaarne ju wink
Pigem soovitaksin see ennustus peast visata. Seda Su enda heaolu huvides. Ennustamistega on see jama, et inimesed hakkavad alateadlikult kellegi sõnade järgi liikuma ja tegutsema. See on see nö horoskoobi efekt.
Isegi kui ennustaja oli usaldusväärne ja pani asjadega paika, siis puudus tal igasugune moraalitunnetus.
Oma elul tuleb ISE ohjad haarata, sest tulevik ei ole kivisse raiutud Smile
Vasta
#8
(24-02-2013, 17:00 )Martichoras Kirjutas: Pigem soovitaksin see ennustus peast visata. Seda Su enda heaolu huvides.

Minevik hoiab meid kinni täpselt nii palju,
kui palju me ise hoiame sellest kinni.

Vasta
#9
(24-02-2013, 01:22 )Maaalune Kirjutas: "armastus" ja suhted vastassugupoolega on läinud peaaegu et mööda minust sellest ajast saati..
Kas keegi teaks mida mõeldi töö tegemise all

Jah, siin võib olla töö tegemise koht küll, nimelt endaga saaks mõttetööd teha.
Minu elukogemus ütleb ja mõned teooriad väidavad, et armastus ja suhted vastaspoolega on kaks väga erinevat asja. Lihtsalt sõnastatuna on armastus sisemine asi, mis liigub inimesest välja, suhete suund on vastupidine.
Kindlasti on erinevaid seisukohti.
Kuidas teemaalgataja mu mõttest aru sai?
Vasta
#10
Tõelise armastuse kogemisest - kõige tähtsam on selle juures iseendast hoolimine (ka oma puudusi teadvustades, pmst tingimusteta iseennast armastades - ja palun seda mitte segi ajada Egoismiga, mis teostab end teiste arvelt - eriti just Sinu enda arvelt, aga eks muidugi ka Teiste) ja kui sa Ennast armastad, siis saad seda ka teistelt vastu. Katkised suhted tulenevad sellest, et otsitakse armastust endast väljas ja ei saada aru, et Ennast teisejärguliseks tehes, oled määratud selles suhtes lõpuks ikka ebaõnnestuma ennastohverdavalt (isegi kui väliselt jäädakse kokku "kuni surmani" Angry).
Praktiliselt pinnalt - selleks et püsivalt olla armastavas suhtes, peab su kaasa olema ka sinu sõber, mitte ainult sinu armastaja. Võtmeomadused selleks- elukaaslase olemuslik sarnasus sinuga või suuremate erinevuste puhul mõlemapoolne (väga oluline- muidu on tegu ühepoolse järeleandlikkusega ja asi ei toimi ikka) nende aktsepteerimine ja nendega leppimine (ilma stressita). Vastandid tõmbuvad toimib vastasel juhul ainult sellelt pinnalt, et meile kogemusi (õppetunde) anda, et me mõistaks, et asi on ainult Meie suhtumises (ja seda kõige üleüldisemas plaanis, mitte ainult armastuses loomulikult) teistesse inimestesse, olukordadesse, eludesse jne.
Sinu eluprogrammi sai sisse kirjutatud ilmselgelt see kogemus ennustajaga, et Sind proovile panna, et anda sulle võimalus Ennast Kehtestada nendes tingimustes. Tee nüüd seda ainult ja see asi lahenebki Smile. Iga takistus on oma tõeliselt olemuselt Võimalus (ehk vaata kui erinevalt näevad maailma pessimist ja optimist Laugh). Edu.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat