Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Castaneda raamatud
#1
Ehk oskab viidata keegi sellisele lehele, kus on CC raamatute tarkus kokku võetud ja kenasti liigendatud. Eeskätt huvitab mind "Unenägemise kunst". Raamatuid lugedes ei jää paraku kõik meelde, et kust midagi täpsemalt otsida, kui selleks soov tuleb (näiteks erinevad harjutused, mõne oskuse omandamiseks tarvilikud etapid samm-sammult ja selleks vajalikud eeldused, väravad jne).
Vasta
#2
No näiteks kui veidi uurida, siis siin on seda tarkust veidi kokku võetud.

Siit saab ka

Aga tegelikult loeb ainult see, mis ei vaja otsimist vaid tead peast ning oled mõistnud ...

Vasta
#3
(14-02-2013, 20:18 )VarvastegaVurrud Kirjutas: Ehk oskab viidata keegi sellisele lehele, kus on CC raamatute tarkus kokku võetud ja kenasti liigendatud. Eeskätt huvitab mind "Unenägemise kunst". Raamatuid lugedes ei jää paraku kõik meelde, et kust midagi täpsemalt otsida, kui selleks soov tuleb (näiteks erinevad harjutused, mõne oskuse omandamiseks tarvilikud etapid samm-sammult ja selleks vajalikud eeldused, väravad jne).
SmileSee on huvitav aga raskesti omastatav osa.Olen proovinud,parimal juhul kui leiad käed siis kohe ärkad.Miks?Ise eeldan,et olen energeetiliselt nõrk ja selles probleem.Kergem muidugi "lucing dream",vabandan õigekirja pärast.
http://www.vladimirputnik.ru/2011/01/blog-post_21.html
http://www.mystique.com.ru/content-cat-1.html
Vasta
#4
Käte vaatamine on lihtsalt üldlevinud meetod, mis kõigile ei pruugi sobida. Mul näiteks sellest teadlikkus ei tekkinud, kui nägin käsi. Sain unes teadlikkuse kätte umbes nädalaga, kui panin unes tähele, et ma arvutlen unes liikudes selle üle, et olen mingeid asju unes varem näinud - sisuliselt tegin iseenda arutlusest järelduse, et olen unes. Kummaline aga tõsi, nagu oleksin kahestunud isik vms Laugh
Vasta
#5
Nii, sain täna jällegi üle nädala teadlikku unne ning seda vaid tänu ühele pisikesele muudatusele - ma teadvustasin umbes poole päeva jooksul enda kohalolu praeguses hetkes. Paraku on teadlikkus unes hetkel veel kärme kaduma, kuna mõtlen, et "sellega on nüüd korras, keskendun muule", ja sinna see päris kiiresti kaobki.
Muide, seekord saavutasin teadlikkuse kuidagi teistmoodi. Mingi moment uinudes lihtsalt käis läbi selline mõte, et "no nüüd peaksin ma kohal olema", ja üritasin enda silme-esist materialiseerida ja töötaski! Siin aga on põhimõtteline erinevus pelgalt ettekujutamisega - see pole see. Ma räägin millestki sellisest, milleks tuleks justnagu nägemist "teritada", mis toob palju reaalsemad pildid, kui lihtsalt millegi ette kujutamine.
Vasta
#6
Kas keegi teab öelda, et kust saaks eesti keelse "Maagilised sooritused" ? Wikipedia viitab allikale (aktivistide tõlkeprojekt), mida enam ei eksisteeri (tonali kodukas).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Raamatud, mida sooviks leida. carmo 1 3,144 17-02-2022, 09:56
Viimane postitus: stalo
  Michael Newton, Ph.D. raamatud killuke1 82 45,261 24-02-2021, 15:13
Viimane postitus: Minaelan
  Šamanismi raamatud Balzzar 8 8,795 29-12-2018, 18:16
Viimane postitus: Müstik
  Vanad ja hinnalised raamatud Wilholmensis 1 5,455 08-12-2018, 11:19
Viimane postitus: NelliN2
  Müüa raamatud John 37 28,599 16-02-2014, 12:54
Viimane postitus: togli
  Raamatud numeroloogiast Gripp 6 5,479 26-09-2013, 10:06
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat