Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EEMALDATUD
#1
EEMALDATUD!
Vasta
#2
(10-02-2013, 16:56 )Vanti Kirjutas: Soovin osta raamatut Suur Loitsuraamat, pakkumised on oodatud!
Tsitaat:Suur loitsuraamat on Sinu teejuht salapäraste ja müstiliste nähtuste maailmas. Raamatust leiad praktilisi näpunäiteid selle kohta, kuidas Sinu enda tegevus ja suhted teistega, ning Wicca põhitõdede ning aluste järgimine määravad ära Sinu edukuse nõiakunsti alal.

Ajaviiteraamat teismelistele maailmaavastajatele, kelle jaoks maailm on üks imetabane paik ja koolitarkus ammendavaid vastuseid elu salapärasusele pole suutnud anda. Sobib ka juba teismeea selja taha jätnud lapsemeelsetele, kel kõik Harry Potteri osad läbi loetud ja Sõrmuste Isanda tegelaste nimed une pealt meeles.
http://www.apollo.ee/suur-loitsuraamat.html
Selles teemas on natuke asjast juttu, soovitaks VS soovitust arvestada.

Vasta
#3
(10-02-2013, 17:14 )tapsix Kirjutas:
(10-02-2013, 16:56 )Vanti Kirjutas: Soovin osta raamatut Suur Loitsuraamat, pakkumised on oodatud!
Tsitaat:Suur loitsuraamat on Sinu teejuht salapäraste ja müstiliste nähtuste maailmas. Raamatust leiad praktilisi näpunäiteid selle kohta, kuidas Sinu enda tegevus ja suhted teistega, ning Wicca põhitõdede ning aluste järgimine määravad ära Sinu edukuse nõiakunsti alal.

Ajaviiteraamat teismelistele maailmaavastajatele, kelle jaoks maailm on üks imetabane paik ja koolitarkus ammendavaid vastuseid elu salapärasusele pole suutnud anda. Sobib ka juba teismeea selja taha jätnud lapsemeelsetele, kel kõik Harry Potteri osad läbi loetud ja Sõrmuste Isanda tegelaste nimed une pealt meeles.
http://www.apollo.ee/suur-loitsuraamat.html
Selles teemas on natuke asjast juttu, soovitaks VS soovitust arvestada.

Olen raamatuga kursis, oleks nüüd õnnelik, kui saaks täitsa enda oma soetatud Smile

Vasta
#4
Lastele ja algajatele paras lugemine tegelt.
Isiklikult leian aga, et inimesele, kes juba kasvõi midagigi teab, oleks see ajaraisk Smile
Vasta
#5
(10-02-2013, 17:38 )Martichoras Kirjutas: Lastele ja algajatele paras lugemine tegelt.
Isiklikult leian aga, et inimesele, kes juba kasvõi midagigi teab, oleks see ajaraisk Smile

Kuidas kellelegi. Minule näiteks ei oleks see ajaraisk Laugh
Vasta
#6
(10-02-2013, 17:42 )Vanti Kirjutas:
(10-02-2013, 17:38 )Martichoras Kirjutas: Lastele ja algajatele paras lugemine tegelt.
Isiklikult leian aga, et inimesele, kes juba kasvõi midagigi teab, oleks see ajaraisk Smile

Kuidas kellelegi. Minule näiteks ei oleks see ajaraisk Laugh

Sellisel juhul lase käia Smile Loodan, et leiad selle raamatu. Hoiatan veidi ette, et see raamat võib kiirelt end ammendada.
Vasta
#7
(10-02-2013, 17:47 )Martichoras Kirjutas:
(10-02-2013, 17:42 )Vanti Kirjutas:
(10-02-2013, 17:38 )Martichoras Kirjutas: Lastele ja algajatele paras lugemine tegelt.
Isiklikult leian aga, et inimesele, kes juba kasvõi midagigi teab, oleks see ajaraisk Smile

Kuidas kellelegi. Minule näiteks ei oleks see ajaraisk Laugh

Sellisel juhul lase käia Smile Loodan, et leiad selle raamatu. Hoiatan veidi ette, et see raamat võib kiirelt end ammendada.

Eks seda loodan ka mina! Smile Ammendada, valgustaksid mind palun Smile
Vasta
#8
Lihtne ja loogiline, kergelt õpitav. Kui edasi arened, siis kasvad sellest välja lihtsalt.
Mina pole aga suurem asi õpetaja. Mul mu omad tegevused ja ei reklaami valgustust ega elektritöid.
Vasta
#9
(10-02-2013, 17:51 )Martichoras Kirjutas: Lihtne ja loogiline, kergelt õpitav. Kui edasi arened, siis kasvad sellest välja lihtsalt.
Mina pole aga suurem asi õpetaja. Mul mu omad tegevused ja ei reklaami valgustust ega elektritöid.

Hehe, no tulevikus siis hea mäletada, kuidas ka mina seda raamatut omasin Smile Kogun ka igasuguseid loitsuraamatuid jne. Laugh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat