Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suudan mõtetega suuanata inimesi...
#1
Kuidas nimetada seda, kui ma suudan mõtetega suunata inimese tegevust? nt koolis tunni ajal kui mul on mingi asi nt õppimata siis ma lihtsalt keskendun natuke ja -ohoo!- õpetaja ei küsigi miind. ma ei lähw väikest viisi paanikasse nagu paljud või midagi, kui ma nii teen siis õps just küsib aga ma lihtsalt keskendun natuke ja nad ei küsi mind. Ükskord oli nt nii ka et ajalooõpetaja otsis inimest keda jutustama kutsuda ja ss ma jälle keskendusin natuke. Õpetaja pilk eksles ümber minu nagu otsiks mind võ midagi aga ta ei küsinud mind kuni mu pinginaaber mind segas ja mu tähelepanu kõrvale juhtis, niipea kui ta seda tegi kutsus õpetaja mu kphe jutustama. ja siis on nt olnud niimoodi ka et inka tunnis õps küsib jutustama pm terve tunni ja siis on nii et terve tunni jooksul ta ei küsi moind kuni ma tunnen et nüüd ma olen valmis ja siis ma ei pea isegi kätt tõstma ta kohe küsib mind. see toimib muidugi mujal ka aga kõige selgemad näited on mul just koolitundidest võtta sest sealt tulevad kõige selgemad näited ja ma kasutangi seda pm ainult siis kui ma ei taha vastama minna või kui ma tahan et vanemad välja läheksid Laugh miniu meelest oleks see alatu teiste tegude üle niimoodi otsustada niiet jh Laugh
aga peale selle suudan ma veel ette aimata suht selliseid lühikesi ajavahemikke, kuni tund aega, aga vahel näen ma ka unes pikka aega ette, vahel isegi aastaid.
ja siiis on mu pinginaber kes näeb inimeste tulevikku ja siis ta ütleb ka et iga minu mõte võib muuta kolossaalselt minu tulevikku ja seda kellena ma nt tulevikus töötan ei suuda ta absoluutselt näha ( tõenäoliselt selle pärast et mul endal pole mitte mingisugust ettekujutust sellest kelleks ma saada võiks wink )
ja siis käib meie klassis veel üks tüdruk kelle tulevikku ei näe mu pinginaber üldse.
Ma tahaks siis teada kuidas seda õpside asja nimetatase ja siis et miks ei saa näha minu klassiõe tulevikku ja kas see et ma oma mõtetega oma tulevikku ikka kolossaalselt muudan (ta on mulle erinevaid tulvikku ennustanud vastavalt sellele mida ma otsustan) on normaalne Smile aa ja see kuidas mina tulevikku näen, aiman kaa Smile loodetavasti keegi vastab mu teemale mõistlikult Smile ja ma ei ole mingi 7 aastane kes avastas just selle foorumi eksole.SmileLaugh
Ärge pikka viha pidage eksoleeeee wink PÄIKEST!
Vasta
#2
See on siiski tunne, et suudad.... mitte aga reaalsus.
Vasta
#3
Ja reaalsus on? kokkusattumused? ega sa vist seda pinginaabri osa mu jutust ka ei usu eksole Smile
Vasta
#4
Ära kuula neid röökureid siin ja tegele oma asjadega rahumeeli edasi Smile

Ilmselt on selliseid veel, aga nad ei käi mööda foorumeid end tutvustamas. wink



Vasta
#5
Ja kõik mis teed, teed endale. Ilmselt saab sul põnev elu olema.
Vasta
#6
(10-02-2013, 03:54 )jannukiizu2013 Kirjutas: Kuidas nimetada seda, kui ma suudan mõtetega suunata inimese tegevust?

Seda nimetatakse mõtteenergiaks.
Mõtteenergiast on juttu teemas "Nendele, kes ei usu paranormaalset" ja ehk on kuskil teemas veel.



Vasta
#7
Tänud müstik
Vasta
#8
Avastasin samuti väga noorena sellised huvitavad "kokkusattumused". Olen oma elu seda arvestades edasi elanud ning neid kokkusattumusi ära kasutanud ja ei saaks väita, et neid on vähemaks jäänud, pigem vastupidi. Lihtsalt on tekkinud momendid kus on kohe teada mis juhtub. Või mõnel olukorral on kohe selline teine maik küljes, nagu oleks tunda midagi (ei pea siin silmas deja vu -sid) või siis olukordi mille minu mõte oleks nagu konkreetselt tekitanud. Mina neid tundmusi maha pole surunud ja tean sisimas, et need on õiged. Aga mis seal ikka, usalda ennast alati and keep on shining Smile

PS! Lausa lust lugeda, et selliseid kes nii tunnevad on veel! Alguses ma arvasin, et nii ongi ja kõigil. Siis tuli etapp kus ma sain aru, et tegelikult ei ole ja äkki olen hullumas. Kuni lõpuks lõputud kinnitused andsid vastuse (mida oleks võinud juba varem näha) ning olen vaikselt edasi sõudnud Smile
Vasta
#9

Enda mõtetega teiste käitumise mõjutamine on isegi popkultuuri meelelahutuslikes filmides/seriaalides ammuilma sees olnud.

Näiteks ühes igivanas seriaali "The A-Team" osas sisestab Murdock endale: "mind pole siin restorani lauas koos teistega" - ning kelner küsib vaid Facemanilt, Hanibalilt, ning BA-lt mida nad tellida tahavad - kuid jätab Murdockilt küsimata mida ta tellida tahab - kui Murdock lõpetab oma mõtete suunamise, siis ütleb kelner Murdockile "oi teid ma varem ei näinud, mida te tellite?" - Murdock on õnnelik selle üle, et tal õnnestus, kuid skeptiline BA vaatab Murdockit sellise pilguga, et "mida see segane siin jälle sogab".


Ise olen ma vahel poodides kassapidajaid lollitanud: st ostad mingi 3 eurose asja, maksad 5 eurosega, kuid mõtled veendunult, et maksid 20 eurosega (mõlemad euro-okupatsiooni maksevahendid on ju suht sarnased "rohekas-sinised" paberitükid) - ning kassapidaja annabki 5-se eest tagasi 17 eurot (justkui oleks maksnud 20 eurosega) - kahjuks jookseb mul selliste "õnnestunud pettuste" korral vaimusilmast läbi nägemus, kus näen kassapidajat kannatamas kõige selle tagajärjel (tema lapsed jäävad nii heast-paremast ilma, ning just selle tühise 15 euro pärast keerab ta masendusest joodikuks ning jääb nii oma kodust ilma) - seetõttu olen alati "üleliigsed" 15 eurot tagasi andnud, ning saanud oma "vaimse rahulduse" triki õnnestumisest.
Kui ma aga "pigistaks silma kinni" vaimusilmast läbijooksnud karmaliste tagajärgede ees, siis muutuks minu aura oluliselt mustemaks, ning vastavad võimed kaoks ära.


Ühesõnaga ürita elda nii, et "jääksid puhtaks" (ära määri oma aurat igasugu valskuste, pettuste ja halbade mõtetega ära), ning ürita "vaimselt tõusta" kõrgematesse maailmadesse: nii avanevad paljud võimed, mis on määrdunud auradega kõige madalamates maailmades elavatel inimestel suletud.

Vasta
#10
Jah, ja sellepärast pinginaaber ei näegi teemaalgataja tulevikku, ma ei tahtnud varem vastata, kuna tundub, et seda infot ei võeta vastu.
Vasta
#11
aitäh nõu eest, aga siis nagu pinginaabri aura on määrdunud või..?
Vasta
#12
Sina võid määrduda, sellepärast pinginaaber Sinu tulevikku ei näegi, pole midagi kindlat.
Vasta
#13
minu juhe jooksis nüüd kokku..... VÕIN määrduda? Et siis.. arghh minu juhe on küll kooos
Vasta
#14
Mis õpetajatesse puutub, siis nemad jälgivad pigem kehakeelt. Paanikas inimene (nagu saakloom) käitub teist moodi - niheleb, varjab pilku jne, keskendunud ja raulik inimene tavaliselt aga ettevalmistunud. Võimalik, et Sa lihtsalt tajud, et vot täna ma teda ei huvita vmt.

Vihjeid tulevikust (või minevikust) saab iga päev aga tihti ei osata neid mürast eristada, filmis "Lõpp-punkt" oli see hästi lahti seletatud Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ma näen surnud inimesi! popsyke 25 8,886 26-07-2010, 13:40
Viimane postitus: Ott Sama

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat