Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jäljed laes
#1
Tere. Lihtsalt sedasorti küsimus. Ma nägin paar päeva tagasi üht veidrat unenägu ja ärkasin üles kell 3.00 ja igastahes hommikul märkasin et mu valges laes on sedasorti veidrad käejäljed vms. Selline tunne, et need jäljed olid tuhaga tehtud vms. Kui ma tooli võtsin ja neid puudutasin siis tuhk v süsi või ma ei teagi mis jäi käte külge. Ja need jäljed ei ole ühes kohas vaid terve lagi on neid täis. Lõppevad akna juures ära. Lagi on mu toas väga kõrgel isegi kui tooli peale minna siis on ikka raske selliseid asju teha....
ei suitseta ei põleta küünlaid toas ega käperda oma lage. Lihtsalt selline uudishimu et kuidas nad sinna said ühe ööga??
Vasta
#2
Ämblikmees käis kontrollimas kas sa magad ikka.

Tegelikult täitsa võimalik, kuna olen kuulnud et kui sul on korteris peegel, mis on eelmisest elukohast kaasa võetud, siis pidid igasuguseid jälgi seintele ja aknaklaasidele tekkime, ja võibolla isegi lakke.
Vasta
#3
Võiks arvata, et sellised tuhajäljed ei kao laest kiiresti. Kas on võimalik sul neid pildistada ise või lasta kellelgi pildistada?
Vasta
#4
Hei!

Nimelt oleme tuttavaga tähele pannud, et igas korteris kus ta elanud on, on tekkinud mustad näpujäljed lakke. Neli jälge ja kõik on olnud vist vasaku käega tehtud. Arvame, et see võib olla seotud mingi musta maagiaga?
[Pilt: TCz4xBq.jpg]
(Pilti on töödeldud, et näpujälgi oleks paremini näha)

Kas keegi oskaks seletust meile leida. Oleksime väga tänulikud.
Kui vaja lisainformatsiooni siis palun küsige.
Vasta
#5
Pane igaks juhuks töötlemata foto kah. Võrdluse mõttes võib ära kuluda.

Kas tegemist on kindlasti sõrmejälgedega (kas lähedalt vaadates on näha sõrmejälgedele omased mustrid)?
Kas alati tekib ainult neli jälge (fotol on neid ju rohkem)?
Mitmes korteris on su tuttav elanud ja kas ta on neid jälgi näinud igal korral?
Millal jäljed pärast uute korterisse kolimist ilmuvad?
Kas su tuttav suitsetab või tegeleb töötab kodus mingisuguste kemikaalidega?
Vasta
#6
[Pilt: file.html]

Siin on töötlemata pilt. Tuttav proovis neid jälgi maha nühkida aga ei tulnud. Selline tunne nagu need jäljed oleks sinna põletatud vm.

Ja selline juhtum on jah olnud ka eelmistes elukohtades. Igal korral. Koguaeg on olnud laes ainult, mitte seinal või kus iganes. Ainult laes.
Proovisime ise käe sinna peale panna ja täpselt klapib vasaku käega kui toetuda käega vastu lage hoides käsivart risti laega (vertikaalselt)
Vasta
#7
Mind huvitab aga see veider unenägu. Kahtlusta, et te kooserdate öösel kehaväliselt ringi. Ärge pabistage, seda teevad väga paljud. Selgeltnägijad oskavad, täie teadvuse juures sooritada niisuguseid sihtotstarbelisi rännakuid. Kehaväliselt on fookus seal, kus liikuja ise, seda heaks arvab olevat. Liikumisest võivad jääda ka jäljed. Aga ei pea.
Vasta
#8
Samas võib ka oletada, et tegu hallitusseentega mis kehva ventilatsiooniga paneelmajades ei ole midagi uut.
Ei ole ka vastust näha olnud, kas on niinimetatud näpujälgi näha lähedalt.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must kogu mu laes. Flegmatica 14 6,040 23-10-2007, 21:49
Viimane postitus: Merca125

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat