•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu(Kolgu) raba
See Eesti magnetanomaaliate kaart on huvitav, väga vale isegi ei tundu.
Kust see pärineb, kui võib küsida?
Vasta
Geofüüsika, mere- ja keskkonnageoloogia.
http://www.egk.ee/asutusest/stuktuur/geo...geoloogia/
Vasta
(10-02-2013, 15:22 )Müstik Kirjutas: Mina olen seal käinud ja seal on sihuke must energia, et sinna eales enam sattuda ei taha.
Aga mind siiski huvitas, milliseid "huvitavaid" nähtusi uustulnuk täpselt Paldiskis silmas peab. Väike-Pakril ei ole käinud.

Mina olen korduvalt seda õhukoridori vaadelnud ja üks õhtu õnnestus mul (ja tegelikult ka ühel tuttaval) näha midagi väga huvitavad, mis samas jalad korraks alt ära lõi. Eks see ole see esimene reaktsioon. Õhtul, 10-11 paiku, eelmine aasta millalgi, nägin taevas 3 "palli". Nad liikusid paralleeleselt väikeste vahedega teine teise järel ja haihtusid kõik ära ühel piiril. Uurisin kodus järgmine päev, kas ehk mõni sputniku peegledus, aga tol momendil ei asunud ükski sputnik täpselt sellises asukohas või nurga all, et oleks võinud kuidagi peegeldada.

Väike-Pakril on aga mul reaalselt kell seisma jäänud ja hiljem hakanud edasi töötama, tavaline mehhaaniline käekell. Ei osanud selle peale midagi kosta, sest panin seda alles hiljem tähele kui jälle mandri peal olin. Ostusid olid kella aja peal, mis viibisime saarel ning hiljem mandril hakkas jälle sama vapralt edasi tiksuma. Samas, kes teab, mis magnetid seal ringi liiguvad.

Ja kes eelnevalt mainis Tuulna-Kloogaranna vahelist ala, siis nõustun. Pean aga lisama, et juba Leetses metsa vahel käies on seal oluliselt teine õhustik kui mõnes muus lähedal asuvad metsas.
Vasta
Eile sai siis rabas ringi trambitud ja magnetomeetriga mõõdetud- tulemus ümmargune NULL. Raba nagu raba ikka Smile
Vasta
(25-10-2013, 07:18 )ussikutt Kirjutas: Eile sai siis rabas ringi trambitud ja magnetomeetriga mõõdetud- tulemus ümmargune NULL. Raba nagu raba ikka Smile
No ei tea, jutt või...ma ei tea kuidas nende UFUdega seal on, kuid igasuguseid looduse energia olendeid on rabades ikka küll.

Vasta
Antud kohas käib siin jutt Ufodest. Me ei räägi siin mingitest looduse anomaaliatest. Kui keegi väidab, et seal on midagi, siis andke koordinaadid ja kontrollime ära. Nii mõõteriistadega kui ka vaimsel tasandil.
Vasta
(25-10-2013, 08:04 )ussikutt Kirjutas: Antud kohas käib siin jutt Ufodest. Me ei räägi siin mingitest looduse anomaaliatest. Kui keegi väidab, et seal on midagi, siis andke koordinaadid ja kontrollime ära. Nii mõõteriistadega kui ka vaimsel tasandil.
Ei UFU``dest ei tea ma midagi, aga millega te neid mõõtmisi teete, kas isetehtud mõõteriistad?
Vasta
Mõõteriistad on pärit poest ja raha eest Smile
Vasta
(25-10-2013, 08:32 )ussikutt Kirjutas: Mõõteriistad on pärit poest ja raha eest Smile
Aa, selge siis, ma juba mõtlesin, et ITI vennad kes kusagil suve algul asusid ka ise mingeid mõõteriistu valmistama on need juba valmis saanud.

Vasta
Ussikutt, no kui sa vaimsel tasandil suudad neile külla minna alla baasi siis ei peaks sul ju üldse küsimusi olema, vastused ammu käes.
Vasta
(25-10-2013, 08:04 )ussikutt Kirjutas: Antud kohas käib siin jutt Ufodest. Me ei räägi siin mingitest looduse anomaaliatest. Kui keegi väidab, et seal on midagi, siis andke koordinaadid ja kontrollime ära. Nii mõõteriistadega kui ka vaimsel tasandil.
Terve see teema on ju sellest, et seal on meile nähtamatu paralleelmaailm. Vaimset meile nähtamatut maailma näevad ja tajuvad ainult selgeltnägijad.
Kui sind ufod huvitavad, siis soovitan selleks Avaste kandis ringi liikuda. A. 2005 rääkis Igor Volke:
5. märtsil kella 22 paiku ilmus Raplamaal Avaste raba serva kohal tumedasse taevasse rühm punaseid objekte. Tundmatud tulukesed rivistusid ning tekitasid erisuguseid kujundid. Vaatemängu juhtus nägema Avaste elanik, kes ei kaotanud pead ja jäädvustas selle digitaalse videokaameraga.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=11895035





Vasta
Huvitav kas seda jäädvustatud videot ka kuskil näha saab?
Vasta
Avaste kohta on meil eraldi teema:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...2Avaste%22

Küsi seal, ehk on keegi seal pärast 2005 aastatki midagi ebatavalist pildile saanud või filminud. Ja võib-olla on seal teemaski midagi.
Vasta
On keegi kaiu rabas üldse midagi ära fikseerinud a'la mõõteriistadega või mediteerides midagi tundnud? Teemat sirvides ei hakanud küll midagi silma. Väide, et seal on mingi paralleel maailm vms, kes selle väite välja käis!?
Vasta
Meil siin on ka para-web wiki (kohe ülal), kus kõik kenasti ja pikalt ära seletatud
Soovitan algatuseks sellega tutvuda:

http://et.para-web.wikia.com/wiki/Kaiu_raba
Vasta
Mhmm, sirvisin läbi, aga midagi konkreetset ikka pole. Kogu jutt on pealiskaudne. Usun, et seal rabas on viimase 5 aasta jooksul paljud käinud. Ja kui olekski keegi midagi avastanud, oleks see ka laiemalt teada. Vaevalt keegi midagi enda teada jätab.
Vasta
Nagu seal kirjutatud:
"Igor Volke meelest võib Kaiu raba puhul tegemist olla nn. aegruumi portaaliga, kus inimene võib vabalt ajataju kaotada ja eksida. "Eesti kummituste" saates toodi välja juhtum, et keegi võib minna 15 minutiks metsa ning tagasi tulla 3 tunni pärast. Aegruumi portaalile olevat ka omane kummaliste objektide ilmumine ja kadumine".

Seega kui sa seal rabas käisid, siis mis mõtet oli sul seal mõõteriistu kaasa võtta? Kummalisi objekte tabab silm ju ka ilma mõõteriistadeta.
Mida sa mõõta tahtsid üldse? Mõõta on mõtet siis, kui käib jutt, et mõni UFO hiljuti maandunud ja siis peab täpselt teadma, kus koht asub.
Hoopis silmad tuli lahti hoida ja meeles pidada, et võid ohtu sattuda. Ja ma ei usu, et sul olid näiteks samakvaliteetsed mõõteriistad, kui omal ajal NSVL Kaitseministeeriumi töötajatel. Kui seal midagi on, siis avalikkus sellest nagunii teada ei saa. See ju salastatud teave. Ja mitte ainult meil Eestis, vaid kogu maailmas.
Vasta
Kaiu rabas on tõesti tegemist ühe huvitava kolmnurkse portaaliga mis on ühest paljudest 17 st. suurest kolmnurksest portaalist mis on erergeetiliselt otseselt seotud Purku Järvekandi portaaliga. Kõik 17 suuremat kolmnururka mis on ehitatud tulnukate poolt on omavahel seotud. Portaali üldkuju tulnukate baasil sama võrdhaardeline kolmnurk mis antud videol näha http://www.youtube.com/watch?v=HjXZLRc4qFM Eestis olevad baaside kolmnurgad meenutavad midagi sarnast mis on ulmekas ära toodud või on kellelgi parem teooria välja käija? http://www.youtube.com/watch?v=RqUVuSiCIno
Vasta
Mäletan Purkus elavad tuttavad rääkisid lausa uskumatuid lugusid UFOdest,mis leidsid aset seal 1988 a.Lausa iga nädal olla seal nähtud,midagi vist käis isegi tolleaegsetest lehtedest läbi.Peaks uurima kuidas nüüd seal lood on,kuidagi vaikseks on selles valdkonnas kõik jäänud.
Vasta
(27-10-2013, 01:04 )zzz34 Kirjutas: Mäletan Purkus elavad tuttavad rääkisid lausa uskumatuid lugusid UFOdest,mis leidsid aset seal 1988 a.Lausa iga nädal olla seal nähtud,midagi vist käis isegi tolleaegsetest lehtedest läbi.Peaks uurima kuidas nüüd seal lood on,kuidagi vaikseks on selles valdkonnas kõik jäänud.
Nii huvitav kui ka see ei ole on Järvakandis nähtud oranzikaid kerasi ja üks juhtum ka ära toodud para webis:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4859 Oranze objekte nähtud ka Viimsis: http://www.youtube.com/watch?v=vH1jFsARbLo Kõik eestis olevad baasid on omavahel seotud ja Viimsis olevate oranzide objektidega sõidavad ka Ziahhid.
Vasta
Portaali kuju ma ei tea, sest see on nii suur ja lähedalt vaadates ei suuda silmaga haarata, kuid mullitab õhu-vee/plasma-laadselt. Mulle tundub, et päiksega on seos küll, sammaste kopleks tekitab "päikse"(tundub, et annab energiat teistele sarnastele eestis, asub täpselt keset eestit), kujult on tulnukad/iidsed "mis-iganes", võivad ilmuda ka tavalise inimesena, kuid olen aru saanud, et pigem eelistavad läbi lindude silmade vaadata. Oranzikat kera olen näinud, ja pääsukese saba laadset kuldset/erkvalget. Tegelt Olion, võiksime suhelda, võrrelda infot?
Vasta
Mul käis seal üks lihtne proff-fotograaf ja tegi pilte. Mitte ainumatki, kõige väiksematki anomaaliräbalat ei näinud ega saanud pildile. MIda ta valesti tegi?
Kas on võimalik kaardil näidata, kus see portaal seal asub? Olion? Tulnukinimene?
Vasta
Mis on sinu arvates anomaaliad, mida saab pildile?
Kuidas üldse üleloomulikke nähtusi pildile saab? Näiteks ajaanomaaliaid?
Kuidas saab pildile näiteks inimese või eseme kandumise teise dimensiooni?
Või kuidas saab pildile mõistatuslikud helid? Kas ei oleks targem hoopis mikrofoniga ringi käia?
Milline näeb fotol välja Ajaportaal?
Kujutlen ette, et kui sul fotosid tarvis läheb, siis selleks on sul tarvis mentaalfotograafi.
Oled sa endale mõiste Ajaportaal selgeks teinud?
Need on portaalid, millede kaudu saab liikuda ühest dimensioonist või ajast teise. Need on tavasilmale nähtamatud.
Vasta
Ah muidugi Müstik Smile Lihtsalt kontrast legendide ja kirjelduste ja teooriate ning lihtsalt tavalise värvifotoseeria vahel on suur Laugh Vaadata ei ole seal eriti midagi.
Vasta
Olion´i seisukohad baasidest on väga inrigeerivad.Mul on õnnestud mõnel korral salvestada(videod,pildid).Vastuseks Müstikule,et on võimalik ka maise tehnikaga jäädvustada kui on heade juhuste kokkulangevus,kui just tegemist ei ole väga eksootilise,ütleme,et militaartehnikaga aga mis neil siia asja.
(UFO)Baasid võivad tõepoolest meil siin asuda,mina seda ei tea aga kohati tunnetatav,kuidas muidu oli võimalus just sel ajahetkel salvestada kui ülelend toimus,kogu vaatemäng vaid minutite küsimus...kui baasid on kolmnurga kujulised,siis punakas kera ilmus nähtavale minu vaatluskohast SSW(Häädemeeste suund) ja liikus suunaga WNW(Kaiu suund),mis moodustas minu vaatluskohas nurga või kaare,sest silmaga vähemalt nii paistis.Mõlemal objektil oli keskelt tumedam nagu ehk silm ja pulseerusid oma valguse ja toonidega.Lennukõrguseks pakuks paarsada meetrit,kuid mõlemad olid lähimas kauguses väga hästi jälgitavad.Näiteks HUGOTH teab meie kandis ajaportaale,mida mina seostaks just baasidega,miks muidu olen oranži ja punast objekti just ühes kohas näinud,lennu suunad oli vastupidised,kõik muu identne aga aastase vahega.
Nii,et uurimist mõtteainet jätkub kõigilewink
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teofilus Tõnisson ja Kaiu raba Hildegard 4 5,282 23-04-2015, 13:51
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat