•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu(Kolgu) raba
(10-09-2011, 08:47 )lahendused Kirjutas: Volke pimesi uskumine see pole - kas tegu on "tõestusega" Kage jaoks seda ma ei tea.
Tõendiks see sobib, aga tõestamisega pean ise tegelema.
Vasta
lahendused, kui sa psüühilistes maailmades rännanud pole siis ära soga, ei roni sa ka 5ndas võõrasse onni nuhkima, saad pererahva käest molli nagu õitseb. Maailmapuu on üsna õige väljend ülailma kohta, iga leht on üks eraldi üksus aga samas võib sisaldada palju ühe jõu esindajaid. Pellareid pole sest tahket toitu süüa pole ka vaja.
Ja üldse, milleks on siin vaja katastroofimaailma reklaamida, astraali ronimiseks tuleb enamikul maistest kehadest loobuda, lugupeetavad, aga see tähendab ju surma.
Vasta
Eelnevalt toodud astraalis toimuva kirjeldus on pärit ühest ingliskeelsest õpikust, mis kirjeldab astraali minekut ja seal olekut.

http://www.upload.ee/files/1647864/Astra...l.pdf.html

Iga inimene käib öösel astraalis, kui ta magab - st füüsiline keha magab, kuid astraalkeha käib astraalis - seega on väide "paljud peaks ära surema, et astraali pääseda" sulaselge vale või hirmutamine: see ongi üks meetoditest, kuidas "kardina taha", ehk farmerite kapsaaeda vaatma pääseda (varem sain pahandada, et minu jutt on Orioni jaoks ohutu, kuid mitteorgaaniliste jaoks reaalset ohtu kujutava tegevuse üritad ikkagi maha teha) - eelpool toodud õpikus on detailne juhend, kuidas ennast teadlikult ka päeval astraali viia - pigem on küsimus selles, et paljud inimesed ei suuda teha seda "esimest sammu", kuid shamaanide abil, või transi abil saaks selle "esimese sammu" igaühega läbi viia, kui see vajalikuks peaks osutuma - analoogia oleks igaühest koolitada hiiglasliku kaevanduse veoauto juht: "appi!, ta hakkas liikuma! appi, ega ma sõiduautosid sodiks ei sõida selle hiiglse ratastega?! appi, ega ma majast läbi ei sõida selle hiiglase nurkadega?" - kui "esimene samm" tehtud on, siis edasine on juba oskuste lihvimine ja varsti on tegu kogenud autojuhtidega või astraalis rändajatega.

Kui üritada kirjeldada seda, mida meediumid näevad, siis see ongi astraalne maailm - ilmselt suudavad tulnukad oma tugeva mõttejõuga inimestest meediumid "minema ajada" kui nad tulnukate Kaius olevaid baase astraalis piiluma tulevad - kuid meediumi "vaimse läbipõlemise hinnaga", st meedium pingutab ennast vaimselt oimetuks, korrutades "tulnukas mine ära, ma tahan vaadata siin" saaks ka tulnukate baase astraalis kaardistada - inimeste maised asjad ei oma astraalis sellist tugevat kaitset ja neid saaks iga astraalis olija vaatama minna.

Vasta
Maised asjad nii nagu sa sellest aru saad, astraalis ei eksisteeri. On energetilised mustrid. Ja arvates, et sealne on kaitseta niisama vedelemas, eksid. On kaitsed ja on relvad. Ja võid nn olematuses nii hästi peksa saada, et siinses reaalsuses füüsis tunneb iga viimase kui rakuga.
Vasta
(10-09-2011, 14:17 )VironShaman Kirjutas: lahendused, kui sa psüühilistes maailmades rännanud pole siis ära soga, ei roni sa ka
Ja üldse, milleks on siin vaja katastroofimaailma reklaamida, astraali ronimiseks tuleb enamikul maistest kehadest loobuda, lugupeetavad, aga see tähendab ju surma.
Nii need asjad ka ei ole! Paljud käivad astraalis aga nende teadvused magavad ja nad tõlgendavad neid kui unenägusi. Väga paljud unenäod on iseenda loodud ja ka teiste tekitatud mõtte hologrammid kus asju materjaliseeruda on väga lihtne ja sellega tekitad endale illusioone! Ma olen teadlikel astraalrännakute palju käinud. Seal olles olen märganud kui teadvuse magab siis enda loodud illusioonid kaovad hetkega kui teadvus ärkvele tuleb. Teadlikul rännakul küsitlesin üht sealpoolset elanikku kas minu suguseid käib siin astraaltasandil palju ja tema vastas paljud käivad siin reaalsuses aga nende teadvused magavad ja neil on nägu hobuse silmaklapid peas ja nad näevad ainult ühes suunas. Neid nägu sina kes ka kõrvale vaadata oskavad on vähe. Teadlikul rännakul astraalis käies on olemas ka oma ohud ja kui liiga kaugele rännata siis on oluline säilitada side kõrgema minaga ehk navigeerimis seadmed sisemistel ekraanil peavad olema töökorras ja liiga kaua
aega viibides astraaltasandil võib viia ka ohuni kus ei osata füüsilisse kehasse tagasi tulla! Unenägude ehk astraalmaaimas on väga lihtne luua teatud seltskonnal ka katastroofide illusiooni unenägu kus näed maailmalõppu senaariumi versiooni kus unenägude loomisel osaleb terve filmi võtte grupp. Mul isiklikult peale maailmalõpu unenägu tuli terve grupp sealpoolseid hingesi küsitlema kuidas maailmalõpu unenägu meeldis. Üks neist oli unenäo filmi rezisöör ja teine kes ennast tutvustas oli effektide korraldaja ja ülejäänud osalejad näitlejad! Teinekord võidakse lihtsalt sealpoolsel seltskonnal olla soov luua unenäo illusioon astraalsel tasandil viibides kus teejuhtide poolt pandakse sind proovile unenägude kaudu kas oled vajalikud õppetunnid oma elus sooritanud!
Vasta
(22-01-2012, 11:14 )Olion Kirjutas: Unenägude ehk astraalmaaimas on väga lihtne luua teatud seltskonnal ka katastroofide illusiooni unenägu kus näed maailmalõppu senaariumi versiooni kus unenägude loomisel osaleb terve filmi võtte grupp. Mul isiklikult peale maailmalõpu unenägu tuli terve grupp sealpoolseid hingesi küsitlema kuidas maailmalõpu unenägu meeldis. Üks neist oli unenäo filmi rezisöör ja teine kes ennast tutvustas oli effektide korraldaja ja ülejäänud osalejad näitlejad!
Nüüd siis tean ühte võimalust miks mu unenäod on sellised nagu nad on Smile
Vasta
Sattusin vene pealt nägema filmi nendest nn. Jakuutia katelde otsingust.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...t=jakuutia
Arvatavas sektoris midagi maapealset ei leitud. Küll aga oli paar kohta kus rabavee all oli tunda ,,metallset ,,põhja.
Veidi aega seal viibides aga hakkas grupijuhil niivõrd halb , et pidi helikopteri kohale kutsuma.

Põhjus ,miks ma sellest siin teemas rääkisin , on see ,et helikopterilt vaadates olid seal erineva diameetriga täiuslikult ümmargused veesilmad.
Kaiu raba on ka ikka väga ümmargune.Ph34r2
/filmi nime ei tea ,nägin lõppu/
Vasta
(06-02-2012, 15:15 )NelliN2 Kirjutas: Küll aga oli paar kohta kus rabavee all oli tunda ,,metallset ,,põhja.
Veidi aega seal viibides aga hakkas grupijuhil niivõrd halb , et pidi helikopteri kohale kutsuma.

Soodes ja rabades hakkab meist enamusel halb.
Peavalu ja iiveldus on täiesti normaalne nähtus,
kuna seal kasvavad vägagi mürgised taimed.

Sookail (Ledum palustre)
Soovõhk (Calla palustris)
Küüvits (Andromeda polifolia)

Kel huvi, google aitabwink
Vasta
(06-02-2012, 15:15 )NelliN2 Kirjutas: Põhjus ,miks ma sellest siin teemas rääkisin , on see ,et helikopterilt vaadates olid seal erineva diameetriga täiuslikult ümmargused veesilmad.
Kaiu raba on ka ikka väga ümmargune.Ph34r2

Looduse korrapärasusest
AegRuum Kood

Vasta
(06-02-2012, 20:13 )Päikeseinsener Kirjutas: Soodes ja rabades hakkab meist enamusel halb.
Peavalu ja iiveldus on täiesti normaalne nähtus,
kuna seal kasvavad vägagi mürgised taimed.

Sookail (Ledum palustre)
Soovõhk (Calla palustris)
Küüvits (Andromeda polifolia)
Ainult nende taimede kaela nüüd küll halbhakkamist ajada ei saa.

Sookail - jah. Enamasti piirdub asi ainult peavaluga. Ja ka kaugeltki mitte kõigil. Vanakooli matkajad (Fred Jüssi, Juhan Lepasaar jpt) on veetnud ööpäevi erinevates rabades ilma, et neil halb hakkaks. Mingi osa rabas tekkivatel tajunihetel kindlasti sookailul on, kuid rabades on midagi veel.

Sookail on mürgine ainult õitsemise ajal (suve esimesel poolel), mürgine on õite lõhn, suve lõpul korjatud sookail on aga hea köharohi. Soovõhk on küllaltki haruldlane, mürgituse saamiseks peab teda sisse sööma ja kasvab ta mitte (kõrg)rabas, vaid niisketes lodumetsa "aukudes". Küüvits kasvab küll rabas, kuid ka teda peab mürgituse saamiseks sisse sööma (ja marju tal pole).

Vasta
Sookail (Ledum palustre)

[Pilt: sookail.jpg]

Sookailu tunneb ilmselt iga inimene – tal on niivõrd iseloomulik tugev ja vänge lõhn. Sookailu iseloomulikemateks tunnusteks on suured valged õiekännased varre ja selle rohkete harude tippudes ning kogu taime katvad roostepruunid näärmekarvad. Kuna sookailu lõhn paneb kergesti pea valutama, ongi ta rahva seas saanud endale nime “päävalurohi”. Kuid peavalu on vaid asja väline külg. Tegelikult on selle lõhna kauaaegne sissehingamine tervisele üpris kahjulik ning võib põhjustada ka raskemaid aju töö häireid, isegi teadvuse kadu. Tugev lõhn tekib eeterlikust õlist, mis sookailul on kergemini lenduv kui ilmselt ühelgi teisel meie taimel.

Loe edasi..
Vasta
Kas Kaiu rabas mõnda nendest RMK lõkkekohtadest on? Või hoiab RMK rahvas, nagu enamus kohalikke, ka sealt eemale?
Vasta
Huvi pärast vaatasin Kaiu valla arengukava (strateegiat) aatani 2025. Ja seal nähti Kolgu raba jõhvika kasvanduna ehk Kasvandu rabana. Vist kohalikud ikka väga ei karda seda raba kui plaanivad rajada sinna jõhvika kasvatuse esimese kooli.

PS. Pole põllumajandusliku hariduse ega ka teadmistega võin oma väitega kõvasti rappa ka panna! Aga midagi sinna ikka plaanitakse kui ta arengukavas sees on.
Vasta
Raha saamiseks pannakse arengukavadesse igast värki.Mis päris elus, omaette küsimus.
Vasta
Ei tea, pole seal kohapealt rääkinud kellegagi. Lihtsalt et mul üks sõber tegi ettepaneku, et ta tahaks minna vaatama seda raba. Mul siis tekkis siis suurem huvi ja sellega seoses paar küsimust.
Tegusad inimesed seal Kaiu vallas, kui nad jõhvikakasvatust õpetada tahavad. Tõsi, iseasi on see kas nad seal ka seda teglikult tegema hakkavad. Tore mõte iseenesest.
Vasta
Heihei! Tegin endale para-webi kasutaja ja olen alles algaja, kuid olen siin varemgi ringi vaadanud, loodetavasti õnnestub mul Teilt abi saada just siit! Teen uurimistööd Kaiu ehk Kolgu raba kohta, nimelt selle paranormaalsustest nähtustest, no üleüldse paranormaalsusest. Teema just selline, kuna väga-väga huvitab! Olen ise küll põhimõtteliselt kohalik, kahjuks midagi näinud ei ole(vist..), kuulnud nii mõndagi, aga nagu öeldakse: "mida rohkem, seda uhkem!" Kui Sina või keegi, keda Sa tead oskaks mind aidata, siis igasugune abi oleks teretulnud : ))) Kas siis olete kohal käinud või jutte kuulnud, teeksin hea meelega intervjuu. Teine võimalus oleks siia postitada minu küsimued.
Loodan, et selline asi siin foorumis on lubatud, sest reeglitest välja ei lugenud, et nii ei tohi..
ETTETÄNADES, S
Vasta
"Kaiu mammut-teema" ei andnud mingeid vastuseid?
Vasta

Lühike kokkuvõte on selline, et Kaiu rabas elavad tulnukad on arktuuralased, st neil on kassi kõrvadega pea, ning pikkuse poolest on nad inimesele nabani, ning kehahoiaku poolest on nad veidi küürakad.
Rabades elavad tulnukad seetõttu, et rabades on puhas loodus, ning reeglina asuvad rabad magnetiliste anaomaalia kohtade peal: mõnele tulnukaliigile meeldib positiivne, mõnele tulnukaliigile negatiivse poole kaldu magnetvälja anomaalia.
Kaiu tulnukad valdavad väga hästi enda varjamist füüsilises reaalsuses erinevate miraazi tehnikate abil - seega õnnestub neid palju paremini näha meediumluse, selgeltnägemise ja sarnaste vaimsete tehnikate abil: ehk ära "otsi" neid füüsilisest, vaid eeterlikust ja astraalsest võnketasandist.

Samas pole Kaiu rabas olev energeetika just "kõige vägevam", nagu pildil toodud Eesti magnet-anomaaliate kaardi peal ära toodud on:
http://www.upload.ee/image/3054438/eesti...aaliad.png
Ma olen aja jooksul koostanud üsna detailse Eesti energiasammaste ja tulnukate baaside kaardi, ning paljud teadaolevad kohad ühtivad hämmastava täpsusega magnet-anomaaliate kaardiga (Kaiu raba, Märjamaa, Paldiski, Vormsi, Virtsu, Häädemeeste-Heinaste, Värska, Paide-Põltsamaa, Otepää, Luusika, jne) - st enamus neist asub Paldiski-Värska ja Narva-Pärnu murranguvöös.
St algul otsid tulnukate baase, seejärel energiasambad, siis saad aru, et tegu on sisuliselt ühtede ja samade kohtadega - ning lõpuks jõuad äratundmisele, et kõik need tulnukate baasid ja energiasambad asuvad magnet-anomaaliate kohtades.

Kui nende Kaiu raba tulnukatega tahad "jutule saada", siis võiks teada, et nad hoiavad suht omaette, ning inimeste maise reaalsuse probleemid ei lähe neile eriti korda - kui aga huvi pakuvad enda vaimse arengu ja vaimse maailma probleemid, ning suudad enda energeetika piisavalt kõrgele ajada, siis saab nendega jutule küll.
Ühesõnaga selle asemel, et neid minna buldooseriga füüsilisest reaalsusest "välja kaevama", võiks parmem korraks "kehast välja" astraali minna, ning "sealtpoolt" kogu nende maailma vaadata.

Aga elust rikkumata noortel peaks tunnetus veel üsna hea olema: tunnetades kätega soojuse-külma muutusi on energiasammaste ja tulnukate baaside asukohad üsna kergelt leitavad - ehk kui suudad nõiavitsa või metallist raami abil veesoonte asukohti leida kaevu jaoks, siis leiad ilmselt ka tulnukate rabades õiged kohad üles.
Vasta
(07-02-2013, 22:33 )lahendused Kirjutas: Lühike kokkuvõte on selline, et Kaiu rabas elavad tulnukad on arktuuralased, st neil on kassi kõrvadega pea, ning pikkuse poolest on nad inimesele nabani, ning kehahoiaku poolest on nad veidi küürakad.
Rabades elavad tulnukad seetõttu, et rabades on puhas loodus, ning reeglina asuvad rabad magnetiliste anaomaalia kohtade peal: mõnele tulnukaliigile meeldib positiivne, mõnele tulnukaliigile negatiivse poole kaldu magnetvälja anomaalia.
Kaiu tulnukad valdavad väga hästi enda varjamist füüsilises reaalsuses erinevate miraazi tehnikate abil - seega õnnestub neid palju paremini näha meediumluse, selgeltnägemise ja sarnaste vaimsete tehnikate abil: ehk ära "otsi" neid füüsilisest, vaid eeterlikust ja astraalsest võnketasandist.

Samas pole Kaiu rabas olev energeetika just "kõige vägevam", nagu pildil toodud Eesti magnet-anomaaliate kaardi peal ära toodud on:
http://www.upload.ee/image/3054438/eesti...aaliad.png
Ma olen aja jooksul koostanud üsna detailse Eesti energiasammaste ja tulnukate baaside kaardi, ning paljud teadaolevad kohad ühtivad hämmastava täpsusega magnet-anomaaliate kaardiga (Kaiu raba, Märjamaa, Paldiski, Vormsi, Virtsu, Häädemeeste-Heinaste, Värska, Paide-Põltsamaa, Otepää, Luusika, jne) - st enamus neist asub Paldiski-Värska ja Narva-Pärnu murranguvöös.
St algul otsid tulnukate baase, seejärel energiasambad, siis saad aru, et tegu on sisuliselt ühtede ja samade kohtadega - ning lõpuks jõuad äratundmisele, et kõik need tulnukate baasid ja energiasambad asuvad magnet-anomaaliate kohtades.

Kui nende Kaiu raba tulnukatega tahad "jutule saada", siis võiks teada, et nad hoiavad suht omaette, ning inimeste maise reaalsuse probleemid ei lähe neile eriti korda - kui aga huvi pakuvad enda vaimse arengu ja vaimse maailma probleemid, ning suudad enda energeetika piisavalt kõrgele ajada, siis saab nendega jutule küll.
Ühesõnaga selle asemel, et neid minna buldooseriga füüsilisest reaalsusest "välja kaevama", võiks parmem korraks "kehast välja" astraali minna, ning "sealtpoolt" kogu nende maailma vaadata.

Aga elust rikkumata noortel peaks tunnetus veel üsna hea olema: tunnetades kätega soojuse-külma muutusi on energiasammaste ja tulnukate baaside asukohad üsna kergelt leitavad - ehk kui suudad nõiavitsa või metallist raami abil veesoonte asukohti leida kaevu jaoks, siis leiad ilmselt ka tulnukate rabades õiged kohad üles.

Kui uurimistööks juba läheb, siis soovitan samuti Paldiskit uurida - väärt paik! Seal on ikka väga huvitavaid nähtusi olnud. Välja ei saa jätta ka saari, eriti Väike-Pakrit.
Vasta
(09-02-2013, 21:51 )Kolmnurk Kirjutas: Kui uurimistööks juba läheb, siis soovitan samuti Paldiskit uurida - väärt paik! Seal on ikka väga huvitavaid nähtusi olnud. Välja ei saa jätta ka saari, eriti Väike-Pakrit.

Tere uustulnuk!
Millised huvitavaid nähtusi sa täpselt Paldiskis silmas pead?
Äkki kirjutad mõnesse Paldiski teemasse nendest.
On teemad:
Kas Paldiskis on UFO?
ja Suvine retk Paldiskisse.



Vasta

Toodud kaardi pealt on ju selgelt näha, et Paldiskis ja selle ümbruses on "punaseid laike" (negatiivse magnetväljaga alad), samuti Paldiski juures olevatel saartel, ning Tuulnas (Klooga ja Laulasmaa vahel) - viimase koha kohta liigub ühe Eesti selgeltnägija detailne kirjeldus, st Klooga ja Laulsmaa vahel oleva kahe pioneerilaagri vahelisel alal pidavat olema selgelt tuntav "õõnsa maa tunne": ma pole ise seal käinud, seetõttu ei hakka "endise vaaraoga" vaidlema.

Kaiu rabas on aga kaardil "sinakas laik" (positiivse magnetvälja alad).

Vasta
Mina olen seal käinud ja seal on sihuke must energia, et sinna eales enam sattuda ei taha.
Aga mind siiski huvitas, milliseid "huvitavaid" nähtusi uustulnuk täpselt Paldiskis silmas peab. Väike-Pakril ei ole käinud.
Vasta
(10-02-2013, 19:27 )Olion Kirjutas: Küll aga on seal imeilus pankrannik ja igati väärt koht paaripäevaseks matkamiseks. Küll aga märkasin öösel huvitavaid lennumaisnaid üle saarte lendamas. Saarte lähedal läheb ka tulnukate õhukoridor kus kohalikud võivad näha ka anomaalseid lennumasinaid!

Ütle palun, sa nagu tundmatute lennuobjektide spets, kas ruum visuaalselt kõverdub juhusliku juuresolija jaoks?

Vasta
Et kui ma nüüd sellest kaardist õite aru saan siis Sillamäe kandis on mingi eriti "kuum" koht?
Vasta
Sillamäe kandis on Jõhvi magnetanomaalia; maa all üsna sügaval (500 m vist või veelgi sügavamal) leidub magnetiiti - sellest ka tugev magnetväli.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teofilus Tõnisson ja Kaiu raba Hildegard 4 5,265 23-04-2015, 13:51
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat