Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline on Teie muusikaline maitse?
#1
Olen ise muusikas kõvasti kinni, uurinud alati ka autorite tauste kui miski meeldib, et leida midagi mida ma pole veel leidnud, kuid on tunne, et leian selle üsna pea.
Ise olen alati rahulikumat muusikat eelistanud, kuid rokk on südames ehk siis psydelic rock, space rock ja midagi millegi nende vahelist segu, nagu näiteks: The Myrrors - Warpainting
http://www.youtube.com/watch?v=TcIC-V_N5RE
Iseloom, iseloom ja veel kord iseloom, on see milleks ma seda naudin ja mis mind sellega samastab.

Mis ühendab Sind just selle stiiliga mida Sa ise kuulad?
#2
Parim muusikastiil on Hea Muusika Stiil. Hea Muusika Stiili tunneb ära selle järgi, et absoluutselt kõik lood sellest muusikastiilist meeldivad!
#3
95% klassika, millest 80% moodustab barokk. Ülejäänud 5% itaalia- ja ABBA muusika.
#4
Ma kuulan ainult head muusikat. Mingit jura ei viitsi kuulata.
Täpsemini vastata pole võimalik, sest igal-ühel omad eelistused. See, mis ühele siga, on teisele kägu.
#5
Ma eelistan Latiino muusikad Smile
#6
Mängin klahv pille ja see ongi minu jaoks muusika.
#7
Meeldib väga palju, väga mõnusat, väga head . . . näit. Dan Gibson, Enigma, Medwyn Goodall, Vangelis, Enya, Kitaro, Karunesh, Jack Johnson; mere- ja loodushäältega (relax) muusika . . . aga ka palju-palju-palju muud. Mu hing heliseb muusikast ja muusikata ei kujuta eksisteerimist ette. Näen ja kuulen unes muusikat, mida varem pole kuulnud, aga paberile ei jõua panna - ärgates ununeb . . .
Aga loojate isiksustest andmeid ma ei uuri (kuigi seda on vaja olnud õpingute ajal).
Muusika voolab lihtsalt minust läbi ja seejuures ei mõtle ma hetkekski, kes on selle looja - ehk õigemini - vahendaja.
Seda on vaja vaid niipalju, et taaskord antud lood mingilt andmekandjalt või andmebaasist üles leida.
Kui miski minu maitsele ei vasta ja ei saa mingil põhjusel seda täiesti ignoreerida, siis ma kuulan, et mis selles loos, stiilis, esituses, omapärast on. Kui on võimalik, siis lihtsalt "ei kuula" - ignoreerin. Ka sellist muusikat on minu jaoks üsna palju.
#8
Mulle meeldib paramuusika.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ootan teie arvamust Green_Day 36 11,981 18-01-2017, 04:53
Viimane postitus: Tyto Alba
  Milline oled Sina oma täiuslikus väljenduses? Preilikass 38 11,024 07-11-2009, 23:35
Viimane postitus: Preilikass
  Teie ideed seoses alternatiiv kütusega. Horus 11 5,387 13-06-2008, 18:48
Viimane postitus: excubitoris
  Kui tihti päevas teie mõtlete paranormaalsetele asjadele? Imotep 29 9,431 13-11-2007, 13:07
Viimane postitus: Hope
  Millele põhinete teie? faktid/teooriad Imotep 41 15,865 22-07-2005, 10:28
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat