Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väga imelikud juhtumid.
#1
Mul üks klassivend rääkis et nad käisid ühes vanas majas linna ääres ja nägid seal kummitust.Tahtsin sinna ka minna et ise kummitust näha.Klassivend oli nõus ja me läksimegi kutusin sõbrannad ka kaasa.Klassivend ütles et seal peab mingeid sõnu ütlema et vaim välja tuleks aga polnud nõus sest ma ei tahtnud vaimu häirida.Kuid proovisin siiski seal midagi märkata ja märksingi.Kõige ees oli üks pime ruum ja ruumi teises otsas liikus nagu miski.Mina läksin kohe sealt minekut sõbrannadega.Hiljem räägiti selle kohta veel midagi aga ma ei tahtnud teada.Ainult seda kuulsin et Kunagi oli see hoone põlenud ja kaks tuletõrjujat said seal raskeid vigastusi.Nad viidi haiglasse aga kui haiglas autouksed lahti tehti siis olid need vigastatud tuletõrjujad sealt nagu ära haihtund või midagi.Ühesõnaga-neid polnud autos aga poollaip ei kõnni ju ise minema ning tulekahjut ei saanud nad ka kustutatud ja maja süttis ka kahtlastel asjaoludel.
Teine lugu on see et seesama klassivend käis oma kambaga ühes majas meie kooli juures ja seal on hullult pime.Nad ütlesid seda et lähevad sinna.Järgmisel päeval oli ühel klassivennal käsi sidemes.Küsisin et mis juhtus ja tema ütles et talle oli lihtsalt niisama nael kätte lendanda.Sinna majja tahtsin sammuti minna niisama(polnud just hea mõtePh34r2).Kui olime sinna läind siis seal pidi ühest aknast üle ronima.Seal oli nagu mingine sise õu ja teisel pool oli trepp mis viis teisele korrusele.Sealt leitsime vanaaegseid kirju ja mingeid surmataotlusi.Klassivend jooksis niisama nalja pärast enne välja ja me pidime sõbrannaga ise seal pimedas üksi hakkama saama.Kogu aeg oli tunne et keegi jälgib sind seal-Mul oli hea meel kui sealt minema sai.Üks sõps rääkis et öösel pidi meie koolipargis ja seal sise õues mingine vana ratsamees(kummitus) kellel soolikad väljas ringi ratsutama.Väldin seda maja ja oma kooliparki pimedas .VÄÄÄÄÄÄÄga kahtlane
Vasta
#2
Kui väääga karta ja hirmsasti loota võib kassist pimedas ka deemoni välja võluda.Muudest "krõbistajatest" rääkimata.Vanasõna: hirmul on suured silmad,kui teatakse,et just siin kummitab siis kummitabki.Kes aga ei tea see ka ei näe.
Vasta
#3
Mingid keskooli ôudusjutud. Mitte kunagi ei panda kahte inimest samasse kiirabi autosse.
Vasta
#4
(26-01-2013, 14:52 )Foorumlane Kirjutas: Mingid keskooli ôudusjutud. Mitte kunagi ei panda kahte inimest samasse kiirabi autosse.

Olen nõus "keskkooli õudusjuttude osas aga on olnud juhtumeid kus
kiirabi autos on ka kolm kannatanut - ise nägin - tõsi küll - see oli ammu
ja natuke selline kriisisituatsioon aga ikkagi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Peetri/Öötla imelikud (vaimudest)loomad liina 4 3,039 24-01-2011, 11:21
Viimane postitus: Anksu
  Midagi väga imelikku. Mr.Creepy 15 5,666 01-09-2009, 21:08
Viimane postitus: Mr.Creepy
  Kahtlased unenäod ja juhtumid. Ares 3 2,486 30-08-2008, 01:43
Viimane postitus: katz_phpbb2_import2033

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat