Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõned küsimused tulnukate kohta.
Autor Sõnum
Merc MKIII
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Jan 2013
23-01-2013 12:17
Postitus: #1
Mõned küsimused tulnukate kohta.
Põhiline küsimus (millest ülejäänud tulenevad), miks inimesed arvavad, et tulnukad on imbetsillid?

1) Neid paganama "ufosid" kukkub alla rohkem kui meie lennukeid. Ometi peetakse lennukeid hetkel üheks ohutumaks liiklusvahendiks. Kas nende tehnika siis meie omast maas töökindluse poolest või on nende lennumasinad "made in china" ? See, et radar nad alla toob ei kõla ka usutavalt, sellisel juhul nad siia isegi ei jõuaks (vähemalt mitte läbi kosmose). Kes radari tööpõhimõttet teab, mõistab.

2)Miks paganama päralt peaks nad nägema vaeva mingite maakide vms kaevandamise ja transpordiga? Isegi inimesed on juba küllalt lähedal aparaadile mille abil võib suvalistest aatomitest kokku panna mida iganes soovid. Tuleb lihtsalt õieti "ehitada" ehk omada "kokkupanemisõppetust".

3) Miks peaksid nad röövima inimesi ja loomi?
Uurimiseks on palju paremaid moodusied. Isegi meie sateliidid võimaldavad koguda väga palju infi. Tulnukad, kes meist targemad peaksid olema... Võiks ju omada aparaate millega saab selliseid uuringuid teha orbiidilt vms?
Toiduks? julgen kahelda. Kui mõni tulnukas üritaks mind süüa (eriti kui tegu reptiiliga), sureks ta ilmselt järgmise 30min jooksul kofeiini üledoosi. Suurem osa inimesi on enda organismi tahtlikult või tahtmatult piisavalt reostanud, et olla toiduks sobimatud. Ehk taimetoitlased või mõni suguharu kuskil kaugel metsas on veel "toiduks kõlbulik". Ja ka toitu saab valmistada punktis 2 mainitud aparaadiga, andes sellele soovitud maitse ja parimad omadused. Usa kus palju neid nn mutilatsioone ja asju, loomi toitetakse steroididega mida on väga raske hävitada (põhjus miks ameeriklased ka ülekaalus, antud steroidid on mõeldud nuumamiseks ja süüakse koos toiduga sisse). Kui tulnukad sööks sealseid loomi või inimesi oleks nad varsti korralikud pekkimäed.

4) Kui meil on olemas metamaterialid mis muudavad inimese peaaegu nähtamatuks, siis miks pagan neid humanoide nähakse? Tahavad, et me neid näeks? Loogiliselt võttes peaks nad neil olema kordades paremad metamaterialid kui see mis meil hetkel. Ehk vähemalt looduses peaksid nad olema nähtamatud (nagu pretator kelle kostüüm oli disainilt mõnes mõttes vigane kuid näis omavat kõrgemate metamaterialide omadusi ja üldjoontes vastas sellele mida kõrgemalt arenenud olendid võiks omada?)?

Kahjuks hetkel rohkem aega pole kuid see list täieneb. Küsimusi/asju mis tunduvad ebaloogilised antud teema juures, neid mul jätkub.
Mainin, et asi pole selles, et ma teisi eluvorme ja nende kõrgemat arengutaset ei usuks, usun küll. Lihtsalt enamus juttu nende kohta tundub tiba kahtlane. Olen leidnu ajajooksul ka paar juhtumit kus kirjeldus tõesti vastab sellele mida loogiliselt võiks eeldada kõrgelt arenenud olenditest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
23-01-2013 14:13
Postitus: #2
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Kuna Sa ei vihja kust terakesi kogunud oled, siis võid sirvida mõnda, ehk leiad mõne vastuse ise, sest üks ... jõuab rohkem küsida, kui sada tarka vastuta: wink
http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf
http://www.aigarsade.com/Projekt_Superman_Andy_Pero.pdf
http://www.aigarsade.com/Tode_Orioni_sisalikest.pdf
http://www.aigarsade.com/Suitsev_Jumal.pdf
(selle postituse viimane muutmine: 23-01-2013 14:14 tapsix.)

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks.
Kipspead, kõik on eks, ristitud Johannesteks.Angry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
23-01-2013 14:18
Postitus: #3
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(23-01-2013 12:17 )Merc MKIII Kirjutas:  Põhiline küsimus (millest ülejäänud tulenevad), miks inimesed arvavad, et tulnukad on imbetsillid?
Inimesed mõtlevad nagu inimesed ja lisaks luuletavad veel igasugu asju juurde, nagu Aigari leheltki lugeda võib, et üritada enda loogika järgi seletada tulnukate käitumist. Samas mõni isegi ei seleta vaid kohe "teab" (kui sa ainult rääkijat usud, sest parimal juhul pakutakse ainult kaudseid tõendeid).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-01-2013 14:55
Postitus: #4
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
To Merc MKIII,
milliste tulnukate liikide kohta su küsimused püstitatud on?
Aigar Säde dokkide kohta ei oska midagi öelda, kogu teabe kosmosetulnukate kohta olen saanud mujalt.
Näiteks on eesti keeles ilmunud kuskil 10 UFO-sid käsitlevat teost.
Miks lihtinimesed midagi arvavad või ei arva - eks ikka kujutlusvõime abil, millele aitavad kaasa ulmefilmid ja ulmeraamatud.
Tasub uurida, mida arvavad UFO-dest ufoloogid.
Näiteks astrofüüsik ja ufoloog Jaques Valleé, kelle raamat oli esimene, mida ufode kohta lugesin, kirjutab raamatus "Teine reaalsus":

"Ufode käitumine on väga tihti uskumatu ja füüsika reeglite vastane — alatasa kaovad lendavad taldrikud hetkega justkui miraažid. Tihti ei näe inimesed otseselt mingit füüsilist eset, vaid teatavad pigem mingisugusest valgusest, mida nad kuskil silmavad, ka radarid ei fikseeri ufosid kuigi adekvaatselt. Ta vihjab seega, et ufod on tema silmis pigem hologrammilaadsed kui füüsilised kehalised objektid, lennumasinad.
Veel lugemist sellest raamatust:
http://lepo.it.da.ut.ee/~p6der/ufo.htm

Muuseas, foorumis on ka teema, et tulnukad arvavad, et inimesed on imbetsillid. Samuti teema Maa-välised intelligentsed olendid.
Kunagisest Ekspressi artiklist:

"Kõrgetasemelised maavälised tsivilisatsioonid võivad infot vahetada tähti vilgutades, leiavad teadlased värskes uurimistöös.
"Kui asi on nii, siis võime selle infovahetuse avastada juba olemasolevaid täheandmeid analüüsides," ütles John ­Learned Hawaii ülikoolist ajakirjale New Scientist.

Learned ja tema kolleegid oletavad, et "kosmilise internetina" võidaks kasutada tsefeiidtähti, mille heledus regulaarselt kõigub. Lisaks on nad nii heledad, et paistavad 60 miljoni valgusaasta kaugusele.

Kui anda niisugusele tähele lisaenergiat, näiteks suure energiaga osakestevoo abil, võib tema heledustsükkel hoogustuda. Tavalistesse ja lühendatud tsüklitesse võibki infot juba "nullide" ja "ühtedena" kodeerida."

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised...d=27681121

Teema maa-välised intelligentsed olendid siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...+on+lollid

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Bännitud

Postitusi: 2,486
Liitunud: Jul 2011
23-01-2013 15:03
Postitus: #5
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(23-01-2013 12:17 )Merc MKIII Kirjutas:  3) Miks peaksid nad röövima inimesi ja loomi?
...
Suurem osa inimesi on enda organismi tahtlikult või tahtmatult piisavalt reostanud, et olla toiduks sobimatud. Ehk taimetoitlased või mõni suguharu kuskil kaugel metsas on veel "toiduks kõlbulik".

Jaaa, pean nüüd mõtlema Shock........kas üldse tasub oma organismi puhastada ja korralikult elada.....või siis taimetoitlaseks 100% hakata...
Või peaks ennast vist ikka väga mitteisuäratavaks tegema nende lihasööjate tulnukate jaoks Smile.


Nii või teisiti , Aigar Säde jutud tulnukatest jms on silmaringi avardav. Iseasi, kas see kõik just meie dimensioonis eksisteerib, aga kusagil kindlasti... Ja kus me oma järgmise elu veedame, ei tea, seega iga infokild kulub alati ära.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Merc MKIII
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Jan 2013
23-01-2013 15:45
Postitus: #6
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Need küsimused pärinevad minu enda loogikal ja tohutu hulga "juhtumite" lugemisest.

Kage, täiesti nõus Sinuga! Ütlen ausalt, mina tean vaid seda mis lugenud ja siit ka probleem, tohutu hulk vasturääkivusi ja absurtselt ebaefektiivseid lahendusi :/ Ehk kokkuvõttes ei tea ma midagi peale selle, et inimesed kes väidavad end kindlalt teadvat ei tea reeglina mitte halligi. Need kes võiks miskit asjaliku teada, ei taha jälle üldse antud teemal rääkida.

Kahjuks suurema osa ufoloogide juttud/arvamused kippuvad pärinema ühest või teisest ulmeraamatust (või nende põhjal, ise ka suur raamatufan ja kippun siit sealt leidma väga suuri sarnasusi ühe või teise loetud raamatuga) ja tihti peale on tõesti loogika vastased. Ei ole mõistlikud/on lihtsamaid ja paremaid lahendusi mille peale inimenegi tuleb.

Kuid kui "ufo" alla kukkub ja väitetavalt juppid/laibad maha jäävad, ei saa nad olla lihtsalt valgus, energia jms vaid siiski füüsilised esemed.
Tea kas tulnukpiloodid purjus või teevad järiekindlalt samu vigu mis inimesed (väga paljud allakukkunud lennukid on otseselt inimeste mitte tehinka süü).
Lihtsalt kuidagi palju neid allasadanud romusid kokku. Miraase jms saab teha suht lihtsalt ja võivad olla eksitused. Ka mitmed loetud juhtumid nende kohta jättavad mulje, et vaadeldi siiski loodusliku nähtus (virmalised ja muud atmosfäri anomaaliad). Järsk kadumine on lihtsalt seletatav , metamaterjalid wink Aktiveerudes muutub asi hetkega meile nähtamatuks.
http://en.wikipedia.org/wiki/Metamaterial -cloaking device.
Video sellest mis inimesed hetkel saavutanud - http://www.youtube.com/watch?v=PD83dqSfC0Y
Ehk ei kao nad kuhugi tegelikuses, lihtsalt lülitavad maskeeringu sisse? Seega füüsikaseaduste vastane pole see kindlasti (on mitmeid võimalusi kuidas vaateväljast kaduda ka ilma meile teadaolevaid füüsikaseadusi eiramata). Sammuti tuleb arvestada meie väga piiratud teadmisi füüsikast. Radar on üks väga primitiivne asi ja ka inimesed teinud masinaid mis radaril eriti kajastuda ei taha.

Müstik, ütlen ausalt, inimesed kes sellest tähtede vilgutamisest räägivad, ei suuda neid tõsiselt võtta. Tegu pmst sama hea sidevahendiga kui lõkke ja tekk või majakas. Põhimõtte ka suht sarnane. Energiavoog mis selleks tegevuseks vaja ületaks kordades mõistlikuse piiri/vähema energia abil saaks saata signaale eri viisidel vähemalt sama kiiresti? Jäetakse arvestamata, et sellise energiavoo tähte suunamine võib lõppeda väga kurbade tagajärgedega.

Tulnukaid ei liigita, pole vaja. Iga nn kõrgarengurassi kohta peaks käima. Kes teab palju neid on või mis liigist. Seni pole ju avalikustatud mis rassi lennuaparaate kõige rohkem alla sajab või on? Bleh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-01-2013 20:13
Postitus: #7
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Ufoloogide andmed tulnukate kohta põhinevad juhtumite uurimisest saadud teabele.
Aga ufoloogide teooriad on tõepoolest erinevad. Nii nagu näiteks astrofüüsik Vallée teooria on teistest teooriatest erinev.
Milliste ufoloogide teooriatega oled seni tutvunud?
Tulnukate liike on pakutud sadu ja siin-seal olen toonud neid linke ka välja.
Üldse on tulnukate kohta väga mitmeid teemasid siin.
Milliseid UFO-katastroofe sa silmas pead?
Enamus foorumlasi siin ei usu, et oleks ainsatki UFO-katastroofi esinenud. Kust sa tead, et UFO-romusid nii palju on?
Kas näiteks Poola UFO-katastroofiga oled tutvunud? Või siis Coyame juhtumiga?
Paljud UFO-katastroofid on senimaani salastatud, ehkki neid UFO-toimikuid paljudes riikides viimasel ajal ka avalikustatakse.
Inglise ufoloogide Janet ja Colin Board´i kinnitusel olevat ainuüksi a-tel 1942-1978 toimunud 28 ufo-avariid, mida uurides saadi kätte 102 „pilooti”. 1988 kukkus UFO alla Kaug-Idas Dalnegorski lähedal. 1989 olevat Lõuna-Aafrika hävituslennuk alla tulistanud UFO, mis kukkus alla Kalahari kõrbes. Leiti kaks halli 120-135 sm pikkust humanoidi, kes saadeti USA-sse Wright Pattersoni baasi. UFO-katastroofid on kuulutatud rahvusliku julgeoleku nimel salajaseks.
Seega pole ime, et neid ei usuta. Miks sina usud?
Kindlasti tead ka seda, et kõik tulnukad ei ole inimeste sarnased.

Lisaks inimesele mingil moel sarnastele on veel dinvroidid (munast kooruvad orgaanilised olendid)ja zeroidid (energeetilised eluvormid).
Ziahid aga näiteks on ühe käe ja kolme sõrmega olendid. Nendega on enda jutu järgi ka kaks eestlast kohtunud.
Nende kujutusi on inkadel Mehhikos ja Brasiilia templite välisseintel.
EBE-d on 130 cm pikkused, neil on neli sõrme, kuid pole hambaid ega juukseid. Nende siseelundiks on üks selline organ, mida inimesel ei leidu ja ka vereringe on teistsugune.
Ja veel üks küsimus: kus kohast sa lugesid, et tulnukad tarvitavad inimesi toiduks?
Pole kuulnud seni veel. Kangesti tahaks teada, kus kohast lugesid ja millised tulnukad inimesi toiduks tarvitavad. Lugesid mingit ulmeraamatut ehk?
Ja kuna sa enda jutu järgi palju lugenud oled, siis meenutan, et reptiloididel (üks tulnukrasse) on ju teadaolevalt (ufoloogide arvamuse kohaselt) kujumuutmise võime. Nad võivat soovi kohaselt olla nii inimene kui reptiloid.
Nende olendite inimlik väljanägemine on holograafiline kest. Reptiloidide kujumuutmisest on juba aastatuhandeid räägitud. Näit. Induse oru hindu kultuuris usutakse, et nende madujumalused naagad oskavad oma kuju teisendada. Sumeri ja Babüloni "maomer" ja "kalajumalad" olevat samuti osanud oma kuju muuta. Ka Mehhikost maiade templi alt välja kaevatud iidsed kirjatahvlid räägivad reptiloididest ja nende kujumuutmise võimest. Planeedi meie vibratsiooni tasandiga manipuleerimiseks ja selles tegutsemiseks vajavad need neljanda dimensiooni olendid kolmedimensioonilist inimkuju. Üks tänapäeva kujumuutmise versioon on nn Mehed mustas, kes teadmata kust välja ilmuvad ja seejärel kaovad.
Ja kust sa üldse kuulsid, et UFO-sid "alla sajab"?
Neid juhtumeid esineb väga harva ja on avalikustatud ka väga vähe ja kui midagi kuskilt välja imbub, siis leiab internetist iga juhtumi kohta sada erinevat linki, kus väidetakse, et kõik on väljamõeldis.
Ka materiaalseid tõendeid pole eriti kuskilt enam leida.
On ka teada, et FBI hävitas osa UFO-faile.
Rääkimata näiteks Austraalias kaduma läinud UFO-failidest jne.
Tore, et UFO-dest huvitunud oled, aga ufoloogia on väga keeruline parateadus.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,754
Liitunud: Apr 2011
23-01-2013 21:26
Postitus: #8
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Vastused algsetele küsimustele läbi minupoolse maailmatunnetusliku fookuse:

1) Arvestades seda, milline tohutu lendavate taldrikute kogus on kõikvõimalike erinevate kosmose-tsivilisatsioonide käsutuses, siis on mõned üksikud lendavate taldrikutega aset leidvad õnnetused üsna haruldased ja erandlikud - ehk lendavad taldrikud on üks ohutumaid transpordi meetodeid ainelise universumi segmendis.

Kuna maine tehnoloogia areneb pidevalt, siis ei oska tulnukad kaitsta oma taldrikuid äsja ilmunud maiste tehnoloogiate eest: näiteks radarkiirgus on tihti nii võimas, et linnud kukuvad radarikiire puudutusest surnuna maha: kuna arenenud tsivilisatsioonide lendavad taldrikud on oma olemuselt "elavad", siis on ka neile radarikiirgus ohtlik: kuid kõike seda saab kopenseerida igasugu "energeetiliste peeglite/katete" lisamisega lendavatele taldrikutele - kuid nii nagu inimesed ei lisa "igaks juhuks" jalgrattale rasket tanki soomust, siis ei lisa ka tulnukad oma lendavatele taldrikutele "igaks juhuks" kõikvõimalike kaitseid.

2) Maakide kaevandamine on vajalik metallide (kuld, hõbe, vask,jne) saamiseks - selleks et "midagi kokku panna", peab olema "see midagi", millest kokku panema hakatakse, ehk kaevandamise teel saadud metallid.

Kuna planeedid (sh Maa) on elavad, siis pole eetiline nende kallale saata "robot-kaevureid" (kuna nii langeks karmaline vastutus planeedi lagastamise eest selliste robotite loojatele ja suunajatele) - lihtsam on meelitada inimesi kaevuriteks ja lasta neil see "must töö" maakide kaevandamise näol ära teha (nii jääb karmaline vastutus looduse reostamise eest inimestele).

3) Inimeste röövimise juures tuleks eristade kahte täiesti erinevat osa:

3a) Hallide poolt harrastatavad inimröövid: kuna hallidel pole mandumise tõttu enam ühendust vaimu ja loojatega, siis üritavad nad inimeste geneetikat uurides "avastada" meie seosed vaimu ja selle taga olevate loojatega - kuid selline "uurimine" ei saa tulemusi anda, kuna "peenem loob jämedamat", ehk vaim loob hinge ja keha: ehk keha uurides ei saa leida hinge ja vaimu - kuid vaimu uurides saab näha vaimu seoseid hinge ja kehaga, aga selleni ei suuda hallid tulnukas oma vaimse mandumise tõttu jõuda.

3b) Nö "mentaaltasandi suhtlus", mille käigus tõstetakse inimese kehast hetkeks välja tema astraalkeha ja mentaalkeha, ning suheldakse nende peenkehadega otseselt ilma füüsilise kehata - need ongi need inimeste "läbi seinte viimised", mis on äravahetamiseni sarnased "kehast väljas käimisega".

4) Nähtamatuks tegemise seadmed töötavad vaid "viie madalama meele maailmas" - kuna paljud inimesed omavad endalegi teadmata selgeltnägemise võimeid, siis näevad/tajuvad nad maskeerunud tulnukaid teatava "udu, vine, varju, või virvendusena": kas otseselt või kaudselt/häguselt silmanurgast.

Näiteks fotokale ei jäe tulnukast või lendavast taldrikust "mitte midagi peale", kuid selgeltnägemise abil on tulnukad ja lendavad taldrikut täiesti selgelt nähtavad - ning avanevate selgeltnägemise võimete korral on nad nähtavad "hõbedase udu" ja muu sarnase pool-läbipaistva ollusena.Aga üldisemalt rääkides on inimesed ja tulnukad nö "konkurendid": iga liik ja tsivilisatsioon otsib omale "kohta päikese all": kui tulnukad hakkaks aktiivselt suhtlema inimestega, siis viiks see paratamatult astraalsete ja mentaalse tehnoloogiate ülekandumiseni inimestele, ning nii muutuks inimesed tulnukatele "ohtlikeks konkurentideks", kuna meil inimestel on tohutu tahe ja loomise võime, millest tulnukad võivad vaid unistada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,073
Liitunud: Aug 2012
23-01-2013 22:21
Postitus: #9
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Siin on taas kord see moment, et ilmub uustulnukas ja küsib neidsamu neetud küsimusi, mida enne teda on kõik uustulnukad küsinud. Ja see on äärmiselt selgelt nõme tendents. Mis - loodan, et eksin - , viitab minu meelest foorumi madalale mainele. Kuidas saaks ja kas peaks säärae ilmingu vastu sõdima?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martichoras
Ebatavaliige

Postitusi: 153
Liitunud: Dec 2012
23-01-2013 22:23
Postitus: #10
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(23-01-2013 22:21 )positiivne Kirjutas:  Siin on taas kord see moment, et ilmub uustulnukas ja küsib neidsamu neetud küsimusi, mida enne teda on kõik uustulnukad küsinud. Ja see on äärmiselt selgelt nõme tendents. Mis - loodan, et eksin - , viitab minu meelest foorumi madalale mainele. Kuidas saaks ja kas peaks säärae ilmingu vastu sõdima?

Vestlusse langemise asemel lihtsalt räusata, et "loe vanu postitusi ja tee kodune töö ära" ?

Pax pro eo optimus arma
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
23-01-2013 23:22
Postitus: #11
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(23-01-2013 21:26 )lahendused Kirjutas:  Vastused algsetele küsimustele läbi minupoolse maailmatunnetusliku fookuse:
Maailmatunnetuse kaudu on hea, sest niipalju kui inimesi niipalju ka tunnetusi seega lõpuks on kõigil õigus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
hollandlane
Uustulnukas

Postitusi: 16
Liitunud: Mar 2012
27-01-2013 21:03
Postitus: #12
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Või siis: niipalju kui on hulle, on ka nende ettekujutusi.
Ufosid ja tulnukaid pole olemas, on olemas erineva arengutasemega inimindiviide, kes tõlgendavad nähtud ja kuuldud objektiivset infot meelevaldselt vastavalt oma arengutasemele. Mida lollim inimene seda lennukamaid vandenõuteooriaid suudab genereerida.
Nibirufännid tõmbasid kõik sabad jalgevahele, kui neile konkreetse kihlveo letti panin. Ükski ei näidanud oma usku üles......
Miks ma üldse siin foorumis aega raiskan? Nu meelelahutust peab ju ka ikke olema, eksju...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Legolas
Uustulnukas

Postitusi: 39
Liitunud: Jul 2006
27-01-2013 21:34
Postitus: #13
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(27-01-2013 21:03 )hollandlane Kirjutas:  Või siis: niipalju kui on hulle, on ka nende ettekujutusi.
Ufosid ja tulnukaid pole olemas, on olemas erineva arengutasemega inimindiviide, kes tõlgendavad nähtud ja kuuldud objektiivset infot meelevaldselt vastavalt oma arengutasemele. Mida lollim inimene seda lennukamaid vandenõuteooriaid suudab genereerida.
Nibirufännid tõmbasid kõik sabad jalgevahele, kui neile konkreetse kihlveo letti panin. Ükski ei näidanud oma usku üles......
Miks ma üldse siin foorumis aega raiskan? Nu meelelahutust peab ju ka ikke olema, eksju...

Inimene ei suuda genereerida idee nullist, et kujutab ette tulnukate olemas olemist. Kuskilt on saadud selle idu. Kui tehti esimesed tulnuka filmis siis ei mõeldud välja, et tulnukad on olemas arvatavasti keegi nägi neid unes või ilmsi. Ka uni on realse elu või para realsuse peegeldus.

Seda kui inimene suudab midagi välja mõelda näitab just inimese võimekust ja intelligentsi. Infot tõlgendakse vastavalt oma teadmiste tasemele. Mida rohkemate teemadega inimene kursis on seda laiem arutelu tuleb. Kui inimese teadmised füüsikast on head siis taevasse vaadates vaatab ahah see objekt ei saa olla lennuks sest liigub kiiremini kui inimesele tuntud tehnollogi, lennuk ei suuda niimodi manööverdada jne.
Kui läheneda asjale matemaatilis-loogilis külje pealt siis nagu on teada on meie galaktikas umbes 100 miljonit inimesele eluks kõlbulikku planeeti 0.0005% nendest on maa sarnased. Galaktikas on üle 150miljardi tähe ja igal tähel on vähemalt üks planeet. Universiumis on teada olevalt umbes 200 miljardit galaktikat. Kui suur on tõenääosus, et elu on tekkinud ainult maal. Kui suur on tõenäosus et inimene on ainuke mõtlev olend. Elu võimalikkus universiumis suureneb veelgi kui eeldame, et kõik eluvormid ei pruugi sarnaneda Maa omadega. Loomulikult on ka äärmulikke ideede järgijaid, aga see ei tee olematuks fakti, ei teateid UFOdest on väga vanadest ülestähendustest mis küündivad isegi 5000 aasta taha levinuimad neist on indiast ja egiptusest

You dont have a soul!
You are the soul!
You have a body!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
27-01-2013 21:38
Postitus: #14
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Elu on igal pool, oma juhmuses mõned eeldavad igast asju. Shock

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks.
Kipspead, kõik on eks, ristitud Johannesteks.Angry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,029
Liitunud: Jul 2010
27-01-2013 21:56
Postitus: #15
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(27-01-2013 21:38 )tapsix Kirjutas:  Elu on igal pool, oma juhmuses mõned eeldavad igast asju. Shock

On sul oma eeldusele ka mingeid nö nööre anda?
Aita hädast välja, ei tahaks sugugi juhm olla.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
hollandlane
Uustulnukas

Postitusi: 16
Liitunud: Mar 2012
27-01-2013 23:26
Postitus: #16
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Aga palun:
http://en.wikipedia.org/wiki/Drake_equation

Mis aga sugugi ei tähenda seda, et suursilmsed hallid vesipeadega E.T-d meil siin taldrikutega ringi rallivad ja ajaviiteks ja meie rõõmuks Planet Earth-iga crashivad Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lorenz
Veteran

Postitusi: 814
Liitunud: Feb 2011
27-01-2013 23:36
Postitus: #17
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(27-01-2013 23:26 )hollandlane Kirjutas:  Aga palun:
http://en.wikipedia.org/wiki/Drake_equation

Mis aga sugugi ei tähenda seda, et suursilmsed hallid vesipeadega E.T-d meil siin taldrikutega ringi rallivad ja ajaviiteks ja meie rõõmuks Planet Earth-iga crashivad Smile

Drake võrrand annab vastuseid vahemikus 182 miljonit kuni 8*10^-20.
Sellest on võimatu midagi konkreetset järeldada.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-01-2013 05:39
Postitus: #18
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(23-01-2013 22:21 )positiivne Kirjutas:  Siin on taas kord see moment, et ilmub uustulnukas ja küsib neidsamu neetud küsimusi, mida enne teda on kõik uustulnukad küsinud. Ja see on äärmiselt selgelt nõme tendents. Mis - loodan, et eksin - , viitab minu meelest foorumi madalale mainele. Kuidas saaks ja kas peaks säärae ilmingu vastu sõdima?

Sa võid ette kujutada mitu korda on siin mitmed vanemad kasutajad - ka mina - saanud "vastu näppe" selle eest, et oleme julgenud ütelnud, et "loe palun teema läbi enne kui siia rääkima tuled".
Esmalt kukub pröökama see isend kes sellise märkuse saab - "mis mõttes - mina tulen ja tahan saada /privaatset/ seletust ja siis kästakse mul teema läbi lugeda - kes te siin sellised üldse olete ja nii edasi ja bla-bla-bla". Siis liitub kisakooriga ka mõned teised "solvatud" laisad ja mugavad kellele omal ajal sama öeldud, siis liituvad kisakooriga need kes leiavad, et "vanemad olijad" on ülbed ninatargad ja siis ka veel need kes arvavad, et antud hetkel sõna võtnud kasutaja on neile mingil moel vastukarva.
Kahjuks on selline tendents siin juba pikemat aega valitsenud - ei teagi kas nutta või naerda või midagi veel teha. Haige situatsioon mis näitab ka mingil määral üldisemat egoistlike kretiinide teket kes pole kunagi saanud mingit kasvatust kodus. Ei teistega arvestamise osas ega ka personaalse kasvamise ja arenemise osas. Lugemisoskus on nulli lähedane, kirjutamise oskus pole parem ja arusaamine ja teistega arvestamine on üldse olematu.
Selle teema algataja esimene postitus on hiilgav näide sellise tendentsi kohta - hirmutav.

Aga äkki oskad sina mingit lahendust pakkuda?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
28-01-2013 06:59
Postitus: #19
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(28-01-2013 05:39 )excubitoris Kirjutas:  Aga äkki oskad sina mingit lahendust pakkuda?
Hm, nii ongi ja vist jääbki olema. Sad Aga otsi taod, nagu ütlevad sõbrad, kes järgivad Laozid

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks.
Kipspead, kõik on eks, ristitud Johannesteks.Angry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
AgentStarskY
Spetsialist

Postitusi: 86
Liitunud: May 2012
02-02-2013 20:25
Postitus: #20
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(23-01-2013 12:17 )Merc MKIII Kirjutas:  Põhiline küsimus (millest ülejäänud tulenevad), miks inimesed arvavad, et tulnukad on imbetsillid?

1) Neid paganama "ufosid" kukkub alla rohkem kui meie lennukeid. Ometi peetakse lennukeid hetkel üheks ohutumaks liiklusvahendiks. Kas nende tehnika siis meie omast maas töökindluse poolest või on nende lennumasinad "made in china" ? See, et radar nad alla toob ei kõla ka usutavalt, sellisel juhul nad siia isegi ei jõuaks (vähemalt mitte läbi kosmose). Kes radari tööpõhimõttet teab, mõistab.

2)Miks paganama päralt peaks nad nägema vaeva mingite maakide vms kaevandamise ja transpordiga? Isegi inimesed on juba küllalt lähedal aparaadile mille abil võib suvalistest aatomitest kokku panna mida iganes soovid. Tuleb lihtsalt õieti "ehitada" ehk omada "kokkupanemisõppetust".

3) Miks peaksid nad röövima inimesi ja loomi?
Uurimiseks on palju paremaid moodusied. Isegi meie sateliidid võimaldavad koguda väga palju infi. Tulnukad, kes meist targemad peaksid olema... Võiks ju omada aparaate millega saab selliseid uuringuid teha orbiidilt vms?
Toiduks? julgen kahelda. Kui mõni tulnukas üritaks mind süüa (eriti kui tegu reptiiliga), sureks ta ilmselt järgmise 30min jooksul kofeiini üledoosi. Suurem osa inimesi on enda organismi tahtlikult või tahtmatult piisavalt reostanud, et olla toiduks sobimatud. Ehk taimetoitlased või mõni suguharu kuskil kaugel metsas on veel "toiduks kõlbulik". Ja ka toitu saab valmistada punktis 2 mainitud aparaadiga, andes sellele soovitud maitse ja parimad omadused. Usa kus palju neid nn mutilatsioone ja asju, loomi toitetakse steroididega mida on väga raske hävitada (põhjus miks ameeriklased ka ülekaalus, antud steroidid on mõeldud nuumamiseks ja süüakse koos toiduga sisse). Kui tulnukad sööks sealseid loomi või inimesi oleks nad varsti korralikud pekkimäed.

4) Kui meil on olemas metamaterialid mis muudavad inimese peaaegu nähtamatuks, siis miks pagan neid humanoide nähakse? Tahavad, et me neid näeks? Loogiliselt võttes peaks nad neil olema kordades paremad metamaterialid kui see mis meil hetkel. Ehk vähemalt looduses peaksid nad olema nähtamatud (nagu pretator kelle kostüüm oli disainilt mõnes mõttes vigane kuid näis omavat kõrgemate metamaterialide omadusi ja üldjoontes vastas sellele mida kõrgemalt arenenud olendid võiks omada?)?

Kahjuks hetkel rohkem aega pole kuid see list täieneb. Küsimusi/asju mis tunduvad ebaloogilised antud teema juures, neid mul jätkub.
Mainin, et asi pole selles, et ma teisi eluvorme ja nende kõrgemat arengutaset ei usuks, usun küll. Lihtsalt enamus juttu nende kohta tundub tiba kahtlane. Olen leidnu ajajooksul ka paar juhtumit kus kirjeldus tõesti vastab sellele mida loogiliselt võiks eeldada kõrgelt arenenud olenditest.

1) Ega neid UFOsi enam viimasel ajal ei ole alla kukkunudki. Need juhtumid jäid kõik eelmise sajandi keskpaika. Mõned kukkusid alla ilma mõjutuste tõttu, mõned lasti alla ja mõned olid tahtlikult kukutatud.

2) Esiteks, on palju erinevaid liike maaväliseid olendeid ning kõigil on oma enda agendad.

3) Inimesi ja loomi röövisid/röövivad(harvem nüüd) Greyd ning mitte lihtsalt eksperimenteerimiseks. Neil oli vaja hübriid rass luua, kuna nende enda rass on põhimõtteliselt hukule määratud. Rääkides toidust, siis Reptiilid toituvad ainult lastest, sest nende organism on puhas ja ei sisalda nii palju mürke, kui täiskasvanu inimese oma.

4) Jällegi, erinevat liiki maavälised olendid, erineval arengu tasemel. Mõne tehnoloogia ei võimalda äkki nähtamatust? Mõnel võimaldab, aga äkki ei ole mõtet kasutada? Keegi nii kui nii ei usuks....seega nad võivad vabalt ringi liikuda, vahet ei ole kas näed või ei näe. Asi vaikitakse maha.

"Reality won't change, just because you chose not to believe it!"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kosmosekutt
Tavaliige

Postitusi: 116
Liitunud: May 2012
03-02-2013 23:09
Postitus: #21
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
AgentStarsky mulle tundub, et sa tead asjadest palju rohkem kui räägid, ka väljaspool seda teemat, nii et pritsi paar fakti , linki ja pilti ka. Või üritad asju veel huvitavamaks kruttida kui need tegelikult on ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
28-08-2013 14:14
Postitus: #22
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Kuna eraldi teemat tulnukaliikide kohta ei leidnud, siis panen ühe ufoloogi tulnukate liigituse siia teemasse.
Ufoloog ja esoteerik Thomas S. Minderle raadiovestlusest.

Mindler:
"Peamised tulnukad on põhjalased, hallid, reptiilid ja Mantis-olevused. Hallid on küberneetilised organismid ja geneetiliselt loodud orgaanilised robotid, kes on lühikest kasvu ja ei tee ise otsuseid. Neid on kerge toota ja isegi sõjavägi kasutab halle missioonidel, kus röövitakse inimesi ning võetakse nende mõistus kontrolli alla. Kõik need tulnukad hoiavad end avalikkuse eest peidus, kuid nad proovivad integreeruda meie keskele, et tarbida meie geneetilisi, füüsilisi ja vaimseid ressursse."

Räägib ka arconitest - teiste dimensioonide olenditest.
http://www.telegram.ee/maavaline/intervj...ik-energia

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
03-12-2013 22:08
Postitus: #23
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(23-01-2013 12:17 )Merc MKIII Kirjutas:  Põhiline küsimus (millest ülejäänud tulenevad), miks inimesed arvavad, et tulnukad on imbetsillid?

Endine sõjaväepolitseinik Derrel Sims, kes töötab Texase osariigis eradetektiivina ning uurib inimeste väidetavaid kohtumisi tulnukatega, arvab, et:

"Tulnukad, kes võtavad meiega kontakti ja röövivad, on tööstuslikult valmistatud ning pärit meie planeedilt. Neil puuduvad naba ja genitaalid, sest nad on munast koorunud või kloonitud ning nende eesmärk on inimkonnaga suhelda. Hallid on meetripikkused tulnukad, kelle IQ on 80 ja nende ülemused on poolteist meetrit pikad ja nende IQ on 150. Siis on veel kahe meetri pikkused Mantis-tüüpi olendid, kelle IQ on 180 ja intelligentsed inimese moodi põhjalased. Mõned neist on meile ohutud ja mõned mitte."

Kas sa oled mõne tulnuka kinni püüdnud?

Oleme peaaegu kolm korda ühe nendest kinni püüdnud. Nad ei ole pooltki nii intelligentsed, nagu mõned inimesed usuvad, ja nad teevad vigu. Vahel tagastavad nad röövituid teiste ohvrite riietega, näiteks ühel kuueaastasel tüdrukul oli sõjaväejakk seljas, ja juhtub ka seda, et sind tuuakse tagasi valesse voodisse või majja. Tuleb vaid muuta end ohvrist jälgijaks ja õppida nende käitumist tundma.


http://www.telegram.ee/maavaline/tulnuka...i-usutakse
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,724
Liitunud: Oct 2007
04-12-2013 11:22
Postitus: #24
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
Kui maa on galaktiline vangla siis luusib ju siin vangla ümber terve hulk vangide endisi kaaslaseid ja sõpru. Üks vingemaid seltskondi on pärit Orionilt, nn langenud inglite sõbrad ja kaaslased.
On ju sealse impeeriumi liigutav jõud samuti raha ja maksud, kõige lihtsam viis vangi sattuda on maksudest kõrvale hiilida. Kuna langenud inglite enamus on siia sattunud just maksupettuste tõttu, ei oska nad ka siin midagi muud mõistlikku teha kui rahaga trikke.
Kui raha on majanduse alus ja selle põhjal toimub tootmine siis millise loogika järgi on tootvas sektoris ainul 15 protsenti raha ja ülejäänu on mängupõrgus nimega Börss, ja seal mängivad langenud inglid kõige selle peale mida inimesed toodavad või omavad, tegemata midagi millest tegelik rikkuste looja - rahvas uusi asju või lihtsamat elu saaks elada.
Mingil ajahetkel võib impeeriumi valitsus neile andeks anda aga nende kättesaamiseks tuleb maa kui bioloogiline organismide mitmekesisus hävitada. Suur osa neist langenud inglite tervikutest on aegade jooksul ümbersündides jagunenud eri organismide vahel, mõni osa kinni jäänud fossilsetesse kütustesse ja selle tulemuseks on, et kogu fossiilsete kütuste varu maal tuleb ära põletada saamaks kätte langenud inglite tervikkehad, on ju päris jube kui ingli sarved on näiteks põlevkivitrilobiidis ja saba kusagil veealuses vaalajäänuste kuhilas.
Niinimetatud multilatsioonid on tegelikult mingi vangi siist ära varastamise katsed, enamus on käes aga mingid jupid selle looma kehas, siis tehakse üks null ja võetakse välja ning viiakse maalt koju tagasi, vang põgenes kuriteokaaslaste abiga.
Paljud käivad lihtsalt olukorda vaatamas ja omasid otsimas, laevadele võetakse ikka selleks, et üritada rääkida nende suurte vaikijatega, kelle mälu peale igakordset kehas olemist kustutatakse.
Kolm suurusundit kes on Orioni süsteemi seltskonnaga seotud, üritavadki eeltööd maa orgaanilise osa hävitamiseks teha, kätte saada need hingeosad mis orgaanikas kinni, seepärast on keelatud tegelda vaba energia ja kosmosekontaktide rändudega.
Niisiis mida saastatum, räpasem ümber tuhnitum ja ebameeldivam koht Maa, seda suurema õnnistuse osaliseks saavad langenud Inglid.
Aga kuna tegu ka teiste tsivilisatsioonide vangidega siis küsimus lihtne, miks ühtede pättide õnne nimel peaks hävitatama kogu maa bioloogiline elu. Vange on keerulisem aga täiesti võimalik ka muid viise kasutades kätte saada, näiteks luua aken xendra sellesse maavara kohta kus hing vangis ja laevale tõmmata.
Shamanism on maise elu arengu hävitamise vastu mis erigeeniga saba ja sarvedega hingede sünnitajatele ja nende mittemaistele kaaslastele mitte ei meeldi.
(selle postituse viimane muutmine: 04-12-2013 11:33 VironShaman.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
04-12-2013 14:42
Postitus: #25
RE: Mõned küsimused tulnukate kohta.
(04-12-2013 11:22 )VironShaman Kirjutas:  Kolm suurusundit kes on Orioni süsteemi seltskonnaga seotud, üritavadki eeltööd maa orgaanilise osa hävitamiseks teha, kätte saada need hingeosad mis orgaanikas kinni, seepärast on keelatud tegelda vaba energia ja kosmosekontaktide rändudega.
Niisiis mida saastatum, räpasem ümber tuhnitum ja ebameeldivam koht Maa, seda suurema õnnistuse osaliseks saavad langenud Inglid.
Aga kuna tegu ka teiste tsivilisatsioonide vangidega siis küsimus lihtne, miks ühtede pättide õnne nimel peaks hävitatama kogu maa bioloogiline elu. Vange on keerulisem aga täiesti võimalik ka muid viise kasutades kätte saada, näiteks luua aken xendra sellesse maavara kohta kus hing vangis ja laevale tõmmata.
Shamanism on maise elu arengu hävitamise vastu mis erigeeniga saba ja sarvedega hingede sünnitajatele ja nende mittemaistele kaaslastele mitte ei meeldi.
Ise olen nii aru saanud, et kasutataksegi seda xendrat paljude tulnukrasside poolt.
Need ebameeldivad tegelased on siin vist need hallid? Neil olevat suured kuplikujulised pead ning hiiglaslikud musta-pruuni värvi silmad.
Nende tegevuseks on geneetilised eksperimendid, inim-hallide hübriidrassi loomine ja Uue Maailmakorra loomine. On võimalik, et mõned hübriididest on juba inimühiskonda integreeritud. Need olendid näevad välja inimese moodi, aga nende lojaalsus ja teadlikkus on osa hallide kollektiivsest teadvusest .
Lühikesed hallid olevat pärit Zeta Reticulilt ja pikad Orionilt.
Hallidel puuduvat ka hing.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimröövid tulnukate poolt Tutanhamon 168 76,451 27-02-2018 19:24
Viimane postitus: cambodia
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 10,840 03-05-2017 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 2,890 10-11-2015 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 5,650 16-02-2015 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 4,160 22-01-2012 15:17
Viimane postitus: Leena
  Meie võimalused tulnukate vastu? paadikapten 88 27,696 06-05-2011 10:06
Viimane postitus: sähvatus
  Mida oskate õelda "Ashtar" kohta ? Torque 4 3,825 01-02-2011 17:51
Viimane postitus: Müstik
  ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku? donulme 19 5,936 20-12-2010 17:12
Viimane postitus: ekke721
  Tulnukate maailmad. silverm 14 5,050 28-05-2008 19:47
Viimane postitus: silverm
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 2,636 10-04-2008 22:01
Viimane postitus: kala

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog