Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.para-normal.com
#1
LINK seal on ka ufodest hästi palju ja muidugi ka teistest paranormaalsetest asjadest.Head lugemistSmile
Vasta
#2
kui oled tähele pannud, siis sihune link juba eksisteerib linkide kogus:o
Vasta
#3
mina veel andsin selle lingiLaugh
lihtsalt niisama ütlesin :lind:
Vasta
#4
Jätan selle teema veel päevaks-paariks lahti, kui mingisugust diskussiooni ńäiteks saidi sisu kohta ei järgne, siis läheb lukku Bleh
Vasta
#5
Peab siis teemat üleval hoidma Bleh http://www.para-normal.com/nuke/html/mod...age&pid=48 Need pildid seal all panid mind mõtlema,et kas see on päriselt juhtunud või ei ole.Mis te asjast arvate?

[Inimene]

[Teadet on muutnud 19-11-2003 Postitaja Inimene]
Vasta
#6
fake, asi ei lendaks niimoodi maase kinni.
Tekiks mingi suurem auk vms.
Vasta
#7
Ei tundu jah eriti reaalne. See oleks sama hea, kui mingi meteoriit lihtsalt sulanduks maa sisse ja ei tekitaks mitte mingit kraatrit.
Vasta
#8
aga see ufo ei pidanud alla kukkuma ju kuskilt nö. kosmosest, ta võis ju maa kohal olla, aga siis tabas mingi rike ja kukus alla, nagu lennu õnnetusedki, siis ega lennuk maapinda mingit kraatrit ei jäta? Et langeb kuskilt madalalt otse sinna, kuna taldrik näis olevat enam vähem korras, siis ei saanudki hoog ju suur olla, ja näiteks, et ta nii sinna sisse oli jäänud, et see oli äkki mingi soo seal jne. ja siis ilusasti lendas sinna sisse ja vajus ka veel.

Kuna aga see taldrik on minu jaoks liiga kahtlaselt väike ja üks asi veel, et taldrik on sinna kukkunud just nagu sealt küljest, kus on puud, et kui vaadata pilti lähemalt, siis ta oleks pidanud need puud sealt maha niitma, et sinna nii sattuda ju.
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
aga see ufo ei pidanud alla kukkuma ju kuskilt nö. kosmosest, ta võis ju maa kohal olla, aga siis tabas mingi rike ja kukus alla, nagu lennu õnnetusedki, siis ega lennuk maapinda mingit kraatrit ei jäta? Et langeb kuskilt madalalt otse sinna, kuna taldrik näis olevat enam vähem korras, siis ei saanudki hoog ju suur olla, ja näiteks, et ta nii sinna sisse oli jäänud, et see oli äkki mingi soo seal jne. ja siis ilusasti lendas sinna sisse ja vajus ka veel.
Seal peaks sellisel juhul ikka väga vesine soo olema ja väga madal, et see täitsa ära ei vajunud. Nii madalat ja samas vesist on põhimõtteliselt võimatu leida. Kui see soo olekski võimalik, siis see taldrik vajuks otse. See peab olema suht tahke pinnas.
Vasta
#10
Jah aga seal kõrval on näha kuidas autodel ja inimestel küll vajumisega mingeid probleeme ei ole. Maa tundub just väga kõva olevat.
Vasta
#11
näh lumi maas, soo külmund või midagistBleh


et taldrik lendas suvel sügisel sinna, siis läx külmaks ja soos külmus ära ja need leidsid selle, aga ma ei tea, kas see ültse võimalik on, et soo külmub ära

[Teadet on muutnud 19-11-2003 Postitaja hiidlane]
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
näh lumi maas, soo külmund või midagistBleh


et taldrik lendas suvel sügisel sinna, siis läx külmaks ja soos külmus ära ja need leidsid selle, aga ma ei tea, kas see ültse võimalik on, et soo külmub ära
Soo muidugi külmub külmaga ära aga see taldrik ei jääks kuidagi sellisesse asendisse. Seal peaks tekkima suurem auk, soos vajuks lihtsalt taldrik normaalasendisse.
Vasta
#13
suht ebareaalne oli jah. Mingisugune kraater peaks ikka jääma. Aga para-normal.com tundub olevat maasSad
Vasta
#14
Täpselt nii ongi, maas..
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Peab siis teemat üleval hoidma Bleh http://www.para-normal.com/nuke/html/mod...age&pid=48 Need pildid seal all panid mind mõtlema,et kas see on päriselt juhtunud või ei ole.Mis te asjast arvate?

[Inimene]

[Teadet on muutnud 19-11-2003 Postitaja Inimene]

Kes nägid Kanal2-st KGB UFO toimikuid, siis täpselt selle lingi taga peitub ka filmi tutvustus. Niisiis avasin teema edasiseks arutamiseks.
Vasta
#16
Para-Normal.com kolib ümber... Proovige.
Vasta
#17
Päris huvitavad ja huvipakkuvad pildid on need. Kas need tõele vastavad ei oska ma komenteerida, aga vähe ma ei näe põhjust miks keegi oleks need sinna pidanud panema ja nii palju jama korraldama!
Vasta
#18
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Para-Normal.com kolib ümber... Proovige.
Para-Normal.com kolib juba oma kaks kuud ümber :biting:
Vasta
#19
Nüüd jälle üleval Smile
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
Kuna aga see taldrik on minu jaoks liiga kahtlaselt väike ja üks asi veel, et taldrik on sinna kukkunud just nagu sealt küljest, kus on puud, et kui vaadata pilti lähemalt, siis ta oleks pidanud need puud sealt maha niitma, et sinna nii sattuda ju.

Ma võibolla ei lugenud seda juttu seal tervenisti läbi, aga võibolla see taldrik oli seal seisnud juba aastakümneid?
kas see pole võimalik näiteks?
see seletaks seda et taldrik ei olnud puid maha niitnud...:o
Vasta
#21
või see mitte ei kukkunud sealt, vaid väljus maa alt, ja jäi miskipärast pidama, või siis ta kukkumise kiirus oli nii suur, et ta kukkus läbi maaBleh
või kukkus mingi teise nurga alt.
Vasta
#22
jaajaa läbi maa kukkus ta nüüd kindlasti =)

hmm ma ei tea kaua ta seal seisnud on sellest ajast peale kui see pilt on tehtud.... seega ei oska kommenteerida

aga et teise nurga alt kukkus? Et vaata hoolikalt kuidas ta maa sees on, et kas siis nagu lendas järsku ja siis tegi enne maapinda veel mingi salto, et saaks seda külge ette keerata et täpselt nii kukkuda.....
Pilt1
Pilt2
Et see suurem pilt2 võib ära petta et puud on sellest kaugel, et napilt tulnud ja nii kukkunud? Aga pilt1-elt näeb hästi pisikeselt pildilt et puud siiski seal samas ja 1 oks kohe pikalt väljas veel seal, aga nüüd ei teagi rääkida, et kaua ta seal olnud on.....kuigi kas just aastakümneid, aga võibolla tõesti.....

aga et jahh, mul praegu rikuvad need puud mu soo teooria ka ära, sest siis oleks ta pidanud ka korrektselt sealt puudest läbi nagu kukkuma(aga kes teabLaugh), et siis ma saaks vastu vaielda, miks pole mingit auku jne...... pildid võiksid natukene paremad olla, või natukene kaugemalt pildistatud ja külje pealt, et saaks näha kuidas on see taldrik täpselt puudega ning juhul kui ta pole seal aastakümneid seisnud.....aga ikkagi mul on kahtlus, et ta pole seal väga kaua olnud juba seepärast et aasta 1968 on pildid nagu tehtud, aga et esimesed UFOd hakkasid 50-endatel ilmuma.... et oletame et enne seda pole nad meid nii külastanud, et see teeks siis ligi 20-end aastat tagasi, ning et ta maandus sealt poolt, seega sel ajal neid puid ei tohtinud olla või siis olid need pooleks niidetud..... nüüd aga edasi, et näiteks kask(peaks vist olema kask Bleh) mis sealt tagant üks suurem paistab, et kask saab täisealiseks umbes 50-e aastaselt, et siis ta enam nii väga ei kasva või midagi, et nüüd mul koduõues on kaski mis on 10-e aastaseid kohe mitu, aga sellest kasest need nagu 3 korda peenemad.... seega +10e aastat otsa ta ei tohiks ikkagi nii suur vist olla Bleh kuigi teised puud enam-vähem sobiksid sellega.... kuid isegi kui see pole kask, siis umbes 50-end aastat ikka nendel puudel täisealiseks saamiseni või midagi.....

Mis arvate Laugh
Vasta
#23
mina arvan, et see foto on võlts, või kui ei ole, siis seljuhul on need tegelased seal uurivalt kuidagi väga julged, ning see kukkus mingi vindiga.

enda arust tundub see ikka olevat võltsing, kuna esimese pildi järgi vaadates tundub, nagu see "UFO" toetuks puu peale, ning et yks pilt on värviline, parema nurga alt, aga nii väike, ja teine on must valge, 4x suurem jne.
Vasta
#24
need pildid peaxid olema tehtud videost, sest kanal2 näitas üxkord seda venelasti ufot Bleh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat