•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
#26
Homonduse üks juuri on kultuurirevolutsiooni eestvõitlejad Frankfurdi filosoofiakoolkond kes Lääne kultuuriväärtuste, eelkõige kristlike kultuuriväärtuste ja juudivastasuse hävitamiseks tõid esile tööliste ja talupoegade asemel revolutsionäärideks värvilised ja vähemused. Sellest on teistes teemades juttu olnud aga lühidalt on sealt pärit nii hipid, rokk kui pederevolutsioon seksuaalrevolutsiooni nime all. Selle kaudu on sionistidel väga lihtne ja selge vastasseis ülejäänud madala loomastunud maailmaga ja pole mingeid hingepiinu loomade hävitamiseks raha või relvadega, no aga kristlased ju kuuluvad nende arust samuti loomade hulka kuna on iidolikummardajad, puuslikukummardajad mida judaism ei luba. Et asjale pihta saada tuleks otsingusse sisse lüüa Frankfurdi koolkond.
Väike tõlkejupp:
Ameerika ümberkodeerimine 60ndatel ja N Liidu hävitamine moonutas tugevasti teaduslik tehnilise revolutsiooni arengusuunda sulgedes hallidele varivalitsejatele ohtlikud inimlikud impulsid, edasi tähtede poole, uusi energiaallikaid avastama, vabaks naftast ja gaasist, edasi inimese tõelisele arengule ja vabadusele.
Suri vendade Wraightide, Lindbergi, Tškalovi ja Gagarini maailm. Kadus "tiivuliste inimeste", esmaavastajate ja loojate, kangelaste ja idealistide universum.
Roomav madu võitis Kotka ja sünnitas värdjaliku moondunud maailma mis seisab valel, juhmusel ja vargusel.
Maailmatervik on killustunud ja kihistunud, silmakirjalik ja verine, teda valitsevad üha enam röövlid ja spekulandid, "ajupesu spetsialistid", seksuaalmaniakid ja sadistid.
See on maailm kus inimene ise muutub targa ja julma mitteinimeste varivalitsuse tooraineks. See on uue orjuse ja homo sapiensi totaalse taandarengu maailm.
Keskpäevamaailma uppus varjude halli hämusse ja kotkapoeg ei lennanudki Päikesest kõrgemale.
Oi kuidas me vihkame seda maailoma ja kuidas tahaks seda kõike muuta.
http://www.sktrance.ru/showthread.php?t=...nextnewest
#27
On hästi teada fakt et praegune paavst on eelmise sajandi 40 aastate NAPOL-i natsikooli kasvandik.Pole ime et oma eesmärgi saavutamiseks kasutatakse jesuiitlikke võtteid stiilis alguses tekitame probleemi ja siis pakume välja lahenduse mis viib soovitud tulemini.
Näiteks alguses korraldatakse pedeparaade pärast ärakasutades rahva viha ja vastumeelsust hakatakse piirama inimõigusi,kodanikevabadusi ja sõnaõigust.Ka siioni tarkade protokollides on üllatava täpsusega väljatoodud maailmas sealhulgas ka Eestis praegu sotsiaal ja majanduselus toimuv nimelt rahvahulgad on antud kasuahnete moraalitute ärimeeste valitseda mille lõpptulemusel nad peaksid ise vabatahtlikult loobuma iseotsustamisvõimalustest ja valikutest ning pääseteena viskuma Siioni keisri diktatuuri ja despotismi alla.

(24-12-2012, 12:42 )VironShaman Kirjutas: Homonduse üks juuri on kultuurirevolutsiooni eestvõitlejad Frankfurdi filosoofiakoolkond kes Lääne kultuuriväärtuste, eelkõige kristlike kultuuriväärtuste ja juudivastasuse hävitamiseks
Imelik on sellise kristluse mahategija ja Orioni kurjuseimpeeriumi vastase võitluse eestvedaja käest lugeda kristlust õigustavat tsitaati,aga eesmärk pühendab abinõu eksole selline jesuiitlik värk.wink




#28
(24-12-2012, 09:57 )excubitoris Kirjutas: Ääremärkusena tuletaks aga meelde, et paganlastel ei olnud jõule - olid teised pühad aga küsi ilusti Celticu käest ta ehk vahest viitsib sind paganlike pühade osas valgustada.
Jõulud olid ikka täitsa olemas, lihtsalt aeg oli teine. Jõululaupäev, ehk meie praeguse kalendri järgi jõulude algus oli tegelikult jõulupühade lõpp ja vana-aasta viimane õhtu. 25ndast algas juba uus aasta, mida siis näärideks kutsuti. Venelased on oma näärid viinud üle aga hoopis praeguse kalendri pävadega vatavusse, seega nende uue aasta pidustused ehk näärid algavad jaanuaris.
#29
(24-12-2012, 14:38 )Vesilik Kirjutas:
(24-12-2012, 12:42 )VironShaman Kirjutas: Homonduse üks juuri on kultuurirevolutsiooni eestvõitlejad Frankfurdi filosoofiakoolkond kes Lääne kultuuriväärtuste, eelkõige kristlike kultuuriväärtuste ja juudivastasuse hävitamiseks
Imelik on sellise kristluse mahategija ja Orioni kurjuseimpeeriumi vastase võitluse eestvedaja käest lugeda kristlust õigustavat tsitaati,aga eesmärk pühendab abinõu eksole selline jesuiitlik värk.wink
Ma toon sulle ühe suhteliselt lihtsa ja lollikindla analoogi: on mees, on naine ja on naise armuke. Armuke on mingi maffia tüüp kuskil. Mees istub paaris ja räägib sõbrale - politseis loodi eraldiseisev löögirühm tolle mafioosniku maha võtmiseks.

Nüüd kui ma loen selle analoogilise situatsioonikirjelduse oma peas mõttes ette, siis ei loe ma seal kuskilt, mitte kuskilt välja seda, et too mees õigustaks oma naise armukese käitumist. Ma ei leia mitte mingisugust viidet ega seost sellise järelduse tegemisele. Kust sina sellise järelduse said? Millise organiga sa küll mõtled, igastahes pole see küll aju...
#30
Mõeldakse ikka ajuga, aga ajus läheb loogika sirgjoones ja järgnevad pärivad automaatselt eelneva omadused: kristlus (paha) - ja seega ka kõik järgnevad, õpetused, väärtused jmt, on paha.
#31
Mnjah, testisin oma postitust DELFIs ja oh üllatust, see on nii hirmus tekst, et mulle ähvardati mustal taustal eeskirju ja delfi nõudeid demostreerides selle eest igavene bänn anda ja otse loomulikult ei avaldatud.
Mis puutub aga Vesiliku karjatusse siis minu tekst ei ole kellegi poolt ega vastu vaid kirjeldab olukorda ja ta on tõlgitud allpool olevalt lingilt.
#32
Imelikud olete ... arvestades, et homondus ja selle all ka pedofiilia on on olnud maailmas olemas palju kauem kui seda Teie ylistatud Traditsiooniline Perekonnamudel. Mitte, et seeparast see hea ja 6igustust vaariv oleks aga maailmas, kus on inimesi juba liig palju siginud, raakida jatkusuutlikkusest? Kas see pole jarjekordne programm maailma hukutamiseks v6i kellegi toidulaua taitmiseks? Ma lihtsalt kysin ...
#33
(28-12-2012, 11:02 )katakaroliina Kirjutas: Imelikud olete ... arvestades, et homondus ja selle all ka pedofiilia on on olnud maailmas olemas palju kauem kui seda Teie ylistatud Traditsiooniline Perekonnamudel. Mitte, et seeparast see hea ja 6igustust vaariv oleks aga maailmas, kus on inimesi juba liig palju siginud, raakida jatkusuutlikkusest? Kas see pole jarjekordne programm maailma hukutamiseks v6i kellegi toidulaua taitmiseks? Ma lihtsalt kysin ...

Pean kahjuks küsimusele vastama küsimusega, et kus see liigsigimine siis probleemiks on? Kas Aafrikas - Aasias või näiteks Euroopas? Kui sellele ära vastad, siis saad ka aru, miks traditsioonililise peremudeli hävimine hävitab ka rahvuse ja rahvad...

Pedofiilia on olnud kauem kui traditsiooniline perekonnamudel? Anna andeks, aga mis jutt see nüüd on? Mida sa traditsioonilise perekonnamudeli all silmas pead? Mina pean näiteks seda silmas, et mees elab ikka naisega koos ja saavad järglasi. Kiviajast saati pidi see nii olema, vastasel juhul ei oleks me siin ja praegu.
#34
Traditsioonilise peremudeli all ilmselt m6istetakse yldiselt tanapaeval monogaamiat, ehk siis yks mees, yks naine ja ilmtingimata abielu. Hurraa, heidame pilgu enese ymber, kasv6i meediasse - eesti mees ei olevat v6imeline elama monogaamias? Mina ka ei tea, mina ei ole mees ...
Vaidetavalt elab maailmas juba yle 7 miljardi inimese, Emake Maa suudab m6ningaste arvutuste vaiteil toita 9 miljardit ... arvutused, teadagi - paber kannatab k6ike - aga naljahada ja vaesus on t6eline ning inimene EI hakka enda eluviise n6nda ymber muutma, et yhel pool maakera ei visataks ara toitu, mis teisel pool puudu on. Loota ju v6ib, et naljasurm hoolitseb ise ylejaanu eest aga see toob kaasa endaga haiguskolded ja mina ei ole tanapaeva meditsiini fann.
See, kas valja sureb eestlane inglane v6i venelane on tegelikult vahetahtis ja iganenud punkt millest kinni hoida - pigem selline emotsionaalne vaatenurk, riigid ja rahvused muutuvad veel palju kordi enne kui miski otsa hakkab saama ja ometi ei ole meil ka midagi sailitada. On meil siis m6ni puhastverd rahvuse esindaja kusagilt v6tta? Eriti meil, eestlastel - enne kaisid yle taanlased, rootslased siis sakslased parandasid verd, nyyd aelevad emased neegrite ja muude kilide ymber? Vabandust vaenulikuna tunduva valjenduse eest aga pruuni eestlast sailitame v6i? Peaasi, et mitte homo? See on ju kahepalgelisus?
Vabandust, ma ei vastanud su kysimusele / kiviajast peale on jah sigitud aga ka vallutuss6dasid peetud ... viimane, minule teadaolev info paazhide kuritarvitamisest isandate poolt on parit Peeter I 6ukonnast ... hasti otsida, leiab selle kohta viiteid ka netiavarustest.
#35
Sinu pika jutu kokkuvõte oleks siis, et peamegi homoseksuaalseks hakkama, et päästa maailm ülerahvastatusest ja näljahädast?
#36
(28-12-2012, 11:48 )katakaroliina Kirjutas: See, kas valja sureb eestlane inglane v6i venelane on tegelikult vahetahtis ja iganenud punkt millest kinni hoida
Iganenud punkt on see neile kellele rahvus enam midagi ei loe ja vahet pole kas Eesti üldse eksisteerib või mitte. Praegusel juhul tähendab see seda, et immigrantidele ja vähemustele antakse õigus eestlased rahvusena siit välja süüa ning mingi oma provints siia tekitada.
Tsitaat:On meil siis m6ni puhastverd rahvuse esindaja kusagilt v6tta?
Et kui kaugesse minevikku ulatuvate juurtega puhast eestlast ei ole, siis võib Eestile vee peale tõmmata ja immigrantide ning homodega asustada?
#37
Ei, kindlasti mitte aga mingi petitsioon ega s6nas6da nyyd ka rahvast v6i rahvust uueks ei loo. Ega nende vihkamine, kes /ei ole meie nagu ja tegu/ - tuues ettekaandeks m6nda usku v6i uskumust. Ristis6dasid k6igi yhenaoliseks muutmiseks on ju sajandeid peetud, kas ei piisa?
M6nev6rra kyll, ma arvan, vabatahtlike homode hulga suurenemine on looduse enese programm ylearuse paljunemise vastu ja minul pole nende vastu midagi, kui homme on keegi kolme peaga ja hetero siis poleks mul tema vastu ka midagi, kuni ta vaikesi lapsi ei soo ...
Aga kas homo on syydi selles, et alfaisased sugu ei tee ja oma t6ugu ei uuenda? Pigem peaks alfad olema 6nnelikud, et konkurents vaheneb? Siin on ikka midagi muud, oma saamatuse katteks leitakse jalle syydlane kusagilt valjastpoolt. Kui lugeda lahutuste arvu ja yksikemade kasvavaid numbreid siis, probleem on kusagil mujal, mitte homodes, mitte sigimises v6i sigimata jatmises?
Pealegi, leian ma, et on julm ja egoistlik leida, et elagu toredate heterote poolt hyljatud lapsed pigem lastekodudes ja tanavatel, kui et neid kasvataksid mingid homod, kelledel on tahtmist ja v6imalusi lapse taisvaartuslikuks kasvatamiseks vahel heterotest enam - homoeluviis ei ole nakkav, moehullus, aega-ajalt jah aga mitte nakkav peres elavale lapsele.
#38
Tegelikult jääb kuidagi siiski uduseks,et kuidas kogu see homondus seda eesti perekonda siiski ähvardab. Pederastiasse seaduslikult õnneks veel sundida ju ei saa.
#39
Aga teeme lihtsamalt ja otsesemalt - sinu profiil ütleb, et oled naine ja 38 vana. Siit võib järeldada, et sul on laps kui mitte mitu. Kui sa nii lahke inimene juba oled ja pedofiilia ja homoneduse eest sõna võtad siis väike neti otsing kindalsti aitab sind ja saada oma laps/ed mõne teada tuntud pede/homo juurde kostile paariks nädalaks. Kuradile see traditsioonline peremudel mis kammitseb nende eneseväljenduse õigust. Anna minna - või ei taha sa seda teha?
#40
Ma mõtlen sellist asja veel, et missiis, kui ma pole omasooihar aga kristlikest väärtustest ka suurt midagi ei pea, et kuidas siis peaks suhtuma.
Homondust ja pedofiiliat päriselt ka ühte patta panna ei saa.
#41
Väike võililleke - aga lihtsalt - esmalt "anname" (teatud poliitiliste survegruppide mõjul) eriõigusi nagu lapsendamine, abielu ja mõned veel. Selline protsess suurendab nende "mahtu" meie väikeses ühiskonnas veelgi. Ühel hetkel on normaalseid eestlasi (ja näiteks ka valgeid) alla kriitilise massi sest samad poliitilised surve grupid toovad "koha täitmiseks" - sündimata jäänud laste tõttu väheneb rahvaarv ja töökäte arv - väljastpoolt sisse neegusi ja muid kirjuid. Nende suurem sigimisvõime annab oma löögi ka niigi väheseks jäänud sigijatele ja lõpuks polegi siin enam eestlasi ja Euroopas eurooplasi.
Kui sa mingil põhjusel pead seda ulmeks siis vaata ringi - poliitiline survegrupp/id ON reaalsus - see mudel juba toimib nii Eestis kui ka Euroopas rääkimata Ameerikast. Küsimus on vaid selles kas suudame selle survegrupi jalgupidi kase otsa riputada või riputavad nemad meid. Nii lihtne see ongi...
#42
No need kes pole homod ei hakka siis ju homodeks. Ehket mismoodi see tühi koht siis ikka päriselt tekib? Homosi on ju ikkagi niipalju kui on. Või sa arvad,et mõni hakkab suurest rõõmust homoks, kui asi seaduslik on?
#43
(28-12-2012, 14:43 )väike võilill Kirjutas: Ma mõtlen sellist asja veel, et missiis, kui ma pole omasooihar aga kristlikest väärtustest ka suurt midagi ei pea, et kuidas siis peaks suhtuma.
Homondust ja pedofiiliat päriselt ka ühte patta panna ei saa.

Traditsioonilised pereväärtused ei võrdu kristlike väärtustega - need on arheotüüpsemad.

Homondus ja pedofiilia ON juba ühes pajas. Paljudest pedeofiilia ohvritest saavad homod. Homod on teada tuntud väikeste poiste armastajad ehk ring hakkab pihta. On olemas isegi konkreetne näide Eesti ühiskonnas - üks pedest vanahärra (keda seostatakse tuntud laulukesega tiigrikutsust) ja noorema põlve "meedia kangelane" kelle nimi kõlab kui Arnold. See Arnold kasvas üles selle härra käe all ja tulemus on olemas.
#44
Kristlikku värki lugesin siit : http://saptk.ee/

Arnoldiga olen kohtunud ja arvan,et kogu tema problemaatiline elukäik on suuresti fabritseeritud. Iseenesest on ta lihtsalt veider ja ilmselgelt natuke vindiga.
#45
(28-12-2012, 14:41 )excubitoris Kirjutas: Aga teeme lihtsamalt ja otsesemalt - sinu profiil ütleb, et oled naine ja 38 vana. Siit võib järeldada, et sul on laps kui mitte mitu. Kui sa nii lahke inimene juba oled ja pedofiilia ja homoneduse eest sõna võtad siis väike neti otsing kindalsti aitab sind ja saada oma laps/ed mõne teada tuntud pede/homo juurde kostile paariks nädalaks. Kuradile see traditsioonline peremudel mis kammitseb nende eneseväljenduse õigust. Anna minna - või ei taha sa seda teha?

On kainud ja on manginud nende perede lastega ning mitte vahe - lapsed on endiselt terved, ka psyhholoogiliselt. Kuni m6ni haige taiskasvanu end nende laste peal valja ei ela a la sa oled selle ja selle laps! siis on ka nende lastega k6ik korras.
#46
Mõõdukuse küsimus. Meil osatakse olla kas vastu või poolt. Kui sa pole vastu siis eeldatakse automaatselt ,et oled poolt. Homoteemas lisandub ka veel see,et siis sa justkui õhutaks ja julgustaks inimesi homoks hakkama. Perekond on hoopis omaette ettevõtmine ja allub oma jõududele. Kui homodel on soov traditsioonilist peremudelit katsetada,siis nad ju võivad seda proovida. Perverssuste eest ei ole keegi kaitstud ka tavapärase mees-naine suhte puhul. Paraku. Võiks ju olla,et on. Aga elu näitab ,et pole ju.
#47
(28-12-2012, 14:48 )excubitoris Kirjutas: ... Ühel hetkel on normaalseid eestlasi (ja näiteks ka valgeid) alla kriitilise massi sest samad poliitilised surve grupid toovad "koha täitmiseks" - sündimata jäänud laste tõttu väheneb rahvaarv ja töökäte arv - väljastpoolt sisse neegusi ja muid kirjuid. Nende suurem sigimisvõime annab oma löögi ka niigi väheseks jäänud sigijatele ja lõpuks polegi siin enam eestlasi ja Euroopas eurooplasi.
Kui sa mingil põhjusel pead seda ulmeks siis vaata ringi - poliitiline survegrupp/id ON reaalsus - see mudel juba toimib nii Eestis kui ka Euroopas rääkimata Ameerikast. Küsimus on vaid selles kas suudame selle survegrupi jalgupidi kase otsa riputada või riputavad nemad meid. Nii lihtne see ongi...

Normaalseid eestlasi ongi vaga vahe - ma ei tea kas ma julgeksin ennast v6i kedagi lihtsalt niisama /normaalseks eestlaseks/ tembeldada? Ja neegud ja muud kirjud tulevad muidu ka - halloo, nad on juba siin, ammu juba, vaata et etemad eestlased kui me ise ... seda nn. s6da ja viha6hutamist on olnud juba liiga kaua, eks v6ib ju ka tagasi poorduda aegadesse, kus vagisi ristiti ja vallasemad ara uputati ning gei-elu jai m6sa v6i kirikuseinte vahele ehk oli aadlirahva eral6bu aga selle aja ja energiaga, mida kulutatakse kellegi v6i millegi vihkamisele oleks muudki teha, vist?
#48
Perverssustega ei saa olla "mõõdukas" - ollakse kas vastu või poolt.
See on nagu kurjategijatega tihti - seni kuni enda kael ei ole kirve all
on kõik ok ja oleme inimesesõbrad. Kui aga kordki saab oma kael
kannatada siis alles saadakse aru mida teised kannatavad.
#49
See rahvaste ränne parema elu poole on iseenesest omaette teema. Me ise laseme oma meepoti juurde võõraid nillima. Aga me ei ole kuigi osavad kontrollima,et kas võõras ikka panustab ka sinna, nagu lubanud on, või on lihtsalt kutsumata külaline.
#50
Asi on lihtsamast lihtsam - ühes korralikus perekonnas peab olema ema ja peab olema isa. Emma-kumma puudumisel kasvavad lapsed ilma tähtsa rollinäitjata ehk sisi nad on vaimselt poolikud inimesed. Tavaliselt otsitakse isa või ema aseainet tuttavatest onudest-tädidest, seega on säärasel lapsel ka kergem pedofiili ohvriks langeda.

Perekond, kus lapsel on ainult üks vanem, on kurb nähtus ja selle vastu peaks võitlema, et säärast olukorda ei tekiks. Ent praegu võideldakse hoopis tagurpidi - tahetakse teha seaduslikuks kahe ema ja kahe isa "perekonnamudel" et kaoks lapsel vähimgi lootus vajaliku soorolli eeskujuks.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti selgeltnägijate tuleproov Müstik 134 65,986 05-03-2019, 17:29
Viimane postitus: Naut

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat