Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimus unenägude olemuse kohta
Autor Sõnum
VarvastegaVurrud
Uustulnukas

07-01-2013 21:57
Postitus: #26
RE: Küsimus unenägude olemuse kohta
Oskab keegi ehk soovitada mõnd reaalset gruppi / ühingut, kes unenägude temaatikaga Eestis tegelevad?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

08-01-2013 09:44
Postitus: #27
Annab ju korraldada sellise grupi, kui huvi on. Pillet ma tunnen, oli mu naaber. Ise näen unesid lapsest saati, tihti saan infot kõrgematest kihtidest.Smile
VarvastegaVurrud
Uustulnukas

08-01-2013 18:24
Postitus: #28
Kes otsib, see leiab - http://www.tensegrity.ee/
katakaroliina
Tavaliige

23-07-2013 07:10
Postitus: #29
Vaidan - kui muutuvad unenaod, sealsed syndmused ja kohad siis ei muutu maailm vaid inimene iseeneses ja selle yle tasub vaid headmeelt tunda? Vaidleme ?
Black Goat
Vana kala

15-05-2015 16:32
Postitus: #30
(13-05-2015 19:24 )Minaelan Kirjutas:  Olin mitmed päevad mujal reisil ja mu unenäod muutusid seal kardinaalselt.

Samas olid nad reaalsemad kui varem. Ärgates oli tunne, et tulin tõelisusest tagasi udu/häma/varjude-maale.

Mis on reaalsus, mis on uni, mis on surmajärgne elu? Kas need on ühenduses ja mõjutavad üksteist? Kas me (inimkehastuses Maal) oleme tõesti vaid nukud, kelle ainus valik on, et kui palju lubame ennast liigutada, et mitte oma turvatsoonist välja minna?

Kas me suudame oma praegust elu muuta, kui tegutseme unenägudes aktiivsemalt ja võtame seal teadlikumalt otsuseid vastu?

Unenäomaailm tundub olema selline et meie aju puhkab ja mis sa ikka puhkavalt ajult tahad.Teisalt liiga lihtne seletus paljude jaoks.Minu enda kogemused näitavad,et unenäo maailmas me oleme hingedena rohkem seotud ja suhtleme omavahel.
(13-05-2015 19:24 )Minaelan Kirjutas:  Olin mitmed päevad mujal reisil ja mu unenäod muutusid seal kardinaalselt.

Samas olid nad reaalsemad kui varem. Ärgates oli tunne, et tulin tõelisusest tagasi udu/häma/varjude-maale.

Mis on reaalsus, mis on uni, mis on surmajärgne elu? Kas need on ühenduses ja mõjutavad üksteist? Kas me (inimkehastuses Maal) oleme tõesti vaid nukud, kelle ainus valik on, et kui palju lubame ennast liigutada, et mitte oma turvatsoonist välja minna?

Kas me suudame oma praegust elu muuta, kui tegutseme unenägudes aktiivsemalt ja võtame seal teadlikumalt otsuseid vastu?

Ei saa eraldi postitust teha.Mingi idiootlik error teade tuleb ette.Tundub et tsiteerida saab.
(selle postituse viimane muutmine: 15-05-2015 16:33 Black Goat.)

Tasuta Numeroloogia Lugemine
Ultimate Magick Power-The Ability to Define Your Own Destiny
[Pilt: great_books.jpg]
kage
naegleria fowleri

15-05-2015 18:17
Postitus: #31
(13-05-2015 19:24 )Minaelan Kirjutas:  Kas me suudame oma praegust elu muuta, kui tegutseme unenägudes aktiivsemalt ja võtame seal teadlikumalt otsuseid vastu?
Mina suudan oma elu muuta ja oskan teadlike otsuseid teha ka ilma unenägudeta. Kas see on ebanormaalne?
kage
naegleria fowleri

15-05-2015 18:27
Postitus: #32
Õigus. Lülitan filtri sisse kui sa meiest räägid, sest mina ei kuulu sinna. Ikka läheb meelest, et siin tegutsevad isikud kelle puhul tuleb meie ja muude üldistuste puhul ainult nende ja sarnaste isikutega arvestada.
Mannu Eemal
uxake

15-05-2015 18:46
Postitus: #33
(15-05-2015 18:27 )kage Kirjutas:  Õigus. Lülitan filtri sisse kui sa meiest räägid, sest mina ei kuulu sinna. Ikka läheb meelest, et siin tegutsevad isikud kelle puhul tuleb meie ja muude üldistuste puhul ainult nende ja sarnaste isikutega arvestada.
Väike kõrvalepõige.
Havai keeles pidi olema meie kohta kaks vormi: üks on meie koos sinuga, teine on meie ilma sinuta. Väga andekas mu meelest Smile

Unede teemal minu poolt juttu mõni teine kord. Praegu on liiga valge (aeg).

Brain expedition.
kage
naegleria fowleri

15-05-2015 19:09
Postitus: #34
(15-05-2015 18:36 )Minaelan Kirjutas:  Et sina pole paljuks võimeline? Sorry, olen nõus sellega.
Mina olen ka nõus ja samamoodi pole paljuks võimelised nii sina kui ka paljud teised. Seega mida su ütlus ilma täpsustuseta väljendab?
(15-05-2015 18:46 )Marina Kirjutas:  Väike kõrvalepõige.
Havai keeles pidi olema meie kohta kaks vormi: üks on meie koos sinuga, teine on meie ilma sinuta. Väga andekas mu meelest Smile
Kas andekas või näitab kuidas suhtutakse võõrastesse? Kui avalikus kohas hakatakse meiest rääkima ja mittesobiv seltskond lülitatakse sellest meiest välja, siis see näitab, et tegu on piiratud seltskonna suhtlusega.
kage
naegleria fowleri

15-05-2015 19:22
Postitus: #35
Ma näen enda unenägude pealt, et peale arusaamatu on palju ka igapäevaelust mõjutatut seega ühe lauaga löömine tundub mulle kummaline. Aga arusaadav kui lähtuda enda egost.
Müstik
Shambalas

16-05-2015 10:10
Postitus: #36
(15-05-2015 19:13 )Minaelan Kirjutas:  Ootan huviga, ma tunnen järjest enam, et unenäod räägivad meiega ja annavad nõu, aga me ei oska neid kuulda ja mõista...

Soovitatakse unenägude sisse tagasi minna ja analüüsida iga sümbolit ükshaaval et teada saada, mida see võib tähendada.
Tavaliselt ei saa seda kohe peale ärkamist teha. Une nägemine toimub ajulainete võnkumise aeglasel kiirusel ja need tulevad alateadvusest. Ja neid ei saa ärkvelolekus aju (14-22 tsüklit sekundis) korralikult tõlgendada.
Samuti ei saa intellekti haarata, sest see tavaliselt ei teagi, mida alateadvus konkreetsete sümbolite all mõtleb.
Peale unenäo üles kirjutamist, tuleb oodata vaikset hetke, mil saab muutunud teadvuse seisundis unenäkku tagasi minna.
Meele vaikses seisundis pääseb alateadvusele hõlpsamini ligi.
Kui sümbol jääb arusaamatuks, siis võib jätta märkmikusse see oma aega ootama.
Vastus võib selguda aastaid hiljem.
Unenägude analüüsimine on oluline ja aitab mõista, mida universum tahab öelda.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Q11
Veteran

10-08-2019 16:59
Postitus: #37
"Nägin täna unes, et mu voodi all oli kast madudega."
Jah...muidugi unes pole nad nii reaalsed või hirmutavad kui astraalis. Ma toon ühe näite, otseselt vist küll teemaga ei haaku aga...
Iga inimene kes kirjutab jätab endast jälje. Ärkvelolekus saame teist „loksutades“ panna endast rääkima. Kiidame...siis laidame. Nagu vett täis kruus. Ühelepoole, teiselepoole...lõpuks hakkab „vesi“ üle pritsima. See vesi on inimese ego. Ta automaatselt hakkab endast rääkima...kiites kiidab ennast, laites kaitseb ennast (Lokster seda lugedes litsub oma suu kriipsuksSmile) Mäletan, et üks kommentaator tabas selle ära....ei hakka nime ütlema. Nii see oleks siis selline ärkveloleku Nõidus. Nagu ikka igaasja peab harjutama....nii ka seda. Pahatahtlikult kellegi vastu ei soovita....ja liiga loksutada teist ka mitte. Laitmisega võid sõna otseses mõttes teiselt kõnevõime mingiks ajaks ära võtta.
Nüüd Unemaailm. Kui tead teisest vaid kirjutamise kaudu ja suur soov on teada saada kes ta on või kus ta on. Siis samamoodi nagu aju ristsõnadelahendamisel hakkab pidevalt vastuse leidmisega tegelema on ka siin nii. Astraalis tahad siis teist näha...kus ta elab?, majas?, korteris? maal?, linnas?, kellega jne. Astraalituul ja oledki seal. Ja kui kunagi tõepoolest kokku saad reaalis siis imestad „noo...nagu läkski täppi...kuidagi“ Niiet see „Küllaminek“ päris fantaasia ei olegi.
Seda ka veel tahtsin...ega igasugusest unest tuleviku tähendusi või sõnumeid küll ei maksa otsida. Kes tabab ära on võimalik ka selle foorumikaudu teise unesse nalju tekitada...Smile
Lokster
Vana kala

10-08-2019 17:30
Postitus: #38
(10-08-2019 16:59 )Q11 Kirjutas:  (Lokster seda lugedes litsub oma suu kriipsuksSmile)

Kuulge egovabad mõttetused. Kas te võiks ühte koonduda ja seal omavahel rahuldada-duda. Aga näe millegi pärast püüab iga egotu ikka vaid kuhugi OMA söödiku otsa kägiseda masse.
Q11
Veteran

10-08-2019 17:32
Postitus: #39
Ah Lokster ...lihtlabane huumor või tögamine on see...Smile
olematu Eemal
Veteran

10-08-2019 18:39
Postitus: #40
(10-08-2019 16:59 )Q11 Kirjutas:  "Nägin täna unes, et mu voodi all oli kast madudega."
Jah...muidugi unes pole nad nii reaalsed või hirmutavad kui astraalis. Ma toon ühe näite, otseselt vist küll teemaga ei haaku aga...
Iga inimene kes kirjutab jätab endast jälje. Ärkvelolekus saame teist „loksutades“ panna endast rääkima. Kiidame...siis laidame. Nagu vett täis kruus. Ühelepoole, teiselepoole...lõpuks hakkab „vesi“ üle pritsima. See vesi on inimese ego. Ta automaatselt hakkab endast rääkima...kiites kiidab ennast, laites kaitseb ennast (Lokster seda lugedes litsub oma suu kriipsuksSmile) Mäletan, et üks kommentaator tabas selle ära....ei hakka nime ütlema. Nii see oleks siis selline ärkveloleku Nõidus. Nagu ikka igaasja peab harjutama....nii ka seda. Pahatahtlikult kellegi vastu ei soovita....ja liiga loksutada teist ka mitte. Laitmisega võid sõna otseses mõttes teiselt kõnevõime mingiks ajaks ära võtta.
Nüüd Unemaailm. Kui tead teisest vaid kirjutamise kaudu ja suur soov on teada saada kes ta on või kus ta on. Siis samamoodi nagu aju ristsõnadelahendamisel hakkab pidevalt vastuse leidmisega tegelema on ka siin nii. Astraalis tahad siis teist näha...kus ta elab?, majas?, korteris? maal?, linnas?, kellega jne. Astraalituul ja oledki seal. Ja kui kunagi tõepoolest kokku saad reaalis siis imestad „noo...nagu läkski täppi...kuidagi“ Niiet see „Küllaminek“ päris fantaasia ei olegi.
Seda ka veel tahtsin...ega igasugusest unest tuleviku tähendusi või sõnumeid küll ei maksa otsida. Kes tabab ära on võimalik ka selle foorumikaudu teise unesse nalju tekitada...Smile

Järeltulevatele põlvedele .

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Minaelan
Veteran

10-08-2019 18:47
Postitus: #41
(10-08-2019 16:59 )Q11 Kirjutas:  Seda ka veel tahtsin...ega igasugusest unest tuleviku tähendusi või sõnumeid küll ei maksa otsida. Kes tabab ära on võimalik ka selle foorumikaudu teise unesse nalju tekitada...Smile

Milliseid nalju nimelt? Aga unenäod näitavad tulevikku ette, vähemalt minu unedes. Kui sina seda ei näe, kas sul on õigus kosta kõigi eest?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Q11
Veteran

10-08-2019 18:51
Postitus: #42
" Aga unenäod näitavad tulevikku ette, vähemalt minu unedes"
Jah on..deja vu näiteks. Aju loob tagasiulatuva mälestuse. Kui astraalis käid siis see "tulevikuettenägemine" on palju tugevam...Smile
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unenägude valimine vastuseidotsides 7 2,700 05-08-2017 00:46
Viimane postitus: Teloslane
  (küsimus) Volbriöö unenäo seletus: surnukondid, laiba parvega merel ja 3 kulla latti Waffa 8 4,162 05-05-2015 11:03
Viimane postitus: kage
  Unenägude tähendused unenägudude raamatutes - uskuda või mitte devilouspriest 14 11,808 30-10-2012 16:37
Viimane postitus: Sikii
  Unenägude üleskirjutamine Metafor 21 7,547 30-01-2012 12:20
Viimane postitus: Vesta
  Unenägude seletamine stranger 24 3,689 06-06-2010 20:06
Viimane postitus: Phrase
  Unenägude kontrollimine sailent 40 10,627 27-05-2009 15:31
Viimane postitus: THOR-00

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog