Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sügav side kahe inimese vahel
Autor Sõnum
Topaas
Uustulnukas

21-12-2012 19:49
Postitus: #26
RE: Sügav side kahe inimese vahel
Naljakas, olen vahest mõelnud, et kuidas on nii võimalik, et mõned inimesed peavad sind enda hingesugulaseks, aga sina niimoodi ei tunne. Näiteks, mind on mitu inimest pidanud enda hingesugulaseks. Naljakas, pärast seda kui nad selle välja ütlevad tekib mul hirm, ja tunne nagu ma peaksin kohe lahkuma. Ja see on veider olnud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

21-12-2012 20:09
Postitus: #27
(21-12-2012 17:18 )siilupart Kirjutas:  Ma ei tea kas seda saab ka mingiks sidemeks pidada, aga nüüd kui ma viimane kord emal külas käisin, ta ütles, et kui ma seal olen, siis ta tunneb sisimas rahu ja usaldust mu vastu ja üldse minul ja mu emal on teineteise suhtes selline eriline suhe. Kui mina olen kurb, suudab ema mind sellest kurvastusest välja tuua ja kui mu ema on kurb siis suudan mina seda teha. Ja me hoiame teineteisel pilku peal, kui midagi on halvasti. Hetkel mina rohkem, sest mu ema elas ühe raske haigusjuhtumi läbi. Ja siis veel see ka, et ma saan usaldada oma ema igas teemas ja temal samamoodi minu suhtes.

Oled õnnelik, et sul selline side on.

Siin foorumis paistab olevat palju vastastikke sidemeid.
(selle postituse viimane muutmine: 21-12-2012 20:22 Cassiopeia.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
zen faran
veteran madu

22-12-2012 03:34
Postitus: #28
(21-12-2012 10:14 )excubitoris Kirjutas:  Me oleme füüsilised inimesed füüsilises dimensioonis.
Kas meile see meeldib või mitte aga see määrab ära
paljud suhtlemise alused. Igal eraldi juhul on meil
võimalus määratleda kui sügavalt füüsiline suhtlemine
määrab antud suhte parameetreid, kuid ignoreerida
seda tasandit me ei saa.

Saab küll. "Hingesugulaste" (või kuidas iganes seda nimetada) puhul nii just lähebki, et ignoreerid. Erinevad vanused, erinevad sood - see ei oma siis mingit rolli. Sa ei näe neid inimesi niimoodi nagu kõrvalvaataja näeks, hinnates neid mingitest välistest parameetritest lähtuvalt. Nad on selleks sulle liiga lähedal, umbes nagu oma lähisugulasedki.
Ma olen mõnikord mänginud mõttega, et kes need inimesed võiksid olla teistes eludes. Kusjuures isegi iseloom võiks kardinaalselt erineda, sest seda kujundab ju elu. Aga midagi äratuntavat ehk siiski jääks.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
alar
Vana kala

22-12-2012 06:50
Postitus: #29
Olen elus mitmed korrad sattunud olukorda, kus võhivõõras inimene vaatab mulle otsa täpselt sellise näoga, nagu oleksime vanad tuttavad.
Natuke keeruline on seletada seda tunnet, mis siis tekib. Nagu ma ei tõrju teda eemale, aga lähedamale ka ei lase...
Mis puudutab hingesugulasi, siis neid olen leidnud küllaga. Jällegi tundmatuga mingil seletamatul viisil tutvudes. Viis minutit tagasi ei teadnud tema olemasolust midagi, viie minuti pärast oleks teda nagu aastaid tundnud. Para...
zen faran
veteran madu

22-12-2012 14:17
Postitus: #30
(22-12-2012 06:50 )alar Kirjutas:  Olen elus mitmed korrad sattunud olukorda, kus võhivõõras inimene vaatab mulle otsa täpselt sellise näoga, nagu oleksime vanad tuttavad.
Natuke keeruline on seletada seda tunnet, mis siis tekib. Nagu ma ei tõrju teda eemale, aga lähedamale ka ei lase...

Inimelu traagika ehk ongi selles, et inimestel satuvad need äratundmishetked olema täiesti erinevatel aegadel ja miks mitte ka erinevate inimeste juures.
Ma olen ka suht samamoodi tundnud, et keegi nagu peab mind "omaks inimeseks", samas endal tekib seepeale selline võõrastus, et oot, mida ta must ikkagi tahab... Smile1

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimese teine aju VironShaman 7 1,263 07-06-2018 19:04
Viimane postitus: Müstik
  Inimese nime mõju kati013 72 28,706 02-03-2018 22:32
Viimane postitus: Mannu
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 106 9,123 19-05-2017 15:53
  Inimese välimus. Andres K 97 30,502 09-05-2017 12:52
Viimane postitus: vello
  Inimese nimi ja pühitsused paadikapten 3 2,151 07-12-2014 11:53
  Inimese lõhn - elukeskkonna indikaator? Jõhvikas 3 3,045 07-08-2014 21:15
Viimane postitus: olematu
  Inimese minestamapanek? Jason 14 5,646 16-12-2013 17:29
Viimane postitus: Nielander
  Imelik side Vesuuv 4 1,543 27-10-2012 19:49
Viimane postitus: Vesuuv
  Inimese valutaluvuse piirid VLAD 24 9,025 28-04-2011 16:12
Viimane postitus: lahendused
  Inimese moraalseid hinnanguid saab magnetiga muuta Pohlatohlakas 0 1,524 01-04-2010 20:09
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog