Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun abi !
#1
Tere,
Minu probleem oleks selline, et mul oleks väga vaja selgeltnägija Ilona Kaldre'ga ühendust võtta aga mul ei ole seda võimalust, kuna mul ei ole ei tema meili adressaati ega telefoni numbrit. Kui teil kellegil oleks võimalik mind mingit moodi aidata siis igasugune abi on Tere-tulnud . Vastake palun postkasti.
Vasta
#2
Ju sa seda numbrit ja kontakti kunagi ei saagi, sest muidu võtaks ta sinuga ise ühendust. Olles selgeltnägija peaks ta ju ette teadma, et keegi võtab ühendust ja siis hoopis ise ühendust võtma. Kuna ta seda teinud pole, pole järelikult ka tulevikus seda näinud ja võid rahumeeli edasi teed juua... niikuinii kontakti ei saa. Lihtne ja loogiline.
Vasta
#3
Celtic, see on sul spetsiifiline eeldus selgeltnägja suhtes ja muudab kogu su postituse mõttetuseks.
Samalaadne eeldus oleks see, et kui Feeliks Jalakas on tõeline pendlimees, siis järelikult peaks ta pendel olema kõikvõimas.
Vasta
#4
Tanel244
Milles siis probleem on? Kas kodus kummitab, või on armuvalu?
Ega ei tahagi täpselt teada, aga kui kirjutaksid midagi täpsemalt siis oskaks siit foorumist ka keegi sulle nõu anda.
Vasta
#5
Mina saan nii aru, et küsijal vaja selgeltnägija Ilona Kaldre'ga ühendust võtta, aga tal pole kontakte. Aga ma võibolla pole nii pädev, kui siin vanemad olijad.
Vasta
#6
Kodanik Celtic - arvan, et Sinu postitusel pole sellisel kujul mitte mingisugust pointi, pigem jätad Sa endast väga ebameeldiva mulje. Sisutühi postitus, kas oled kibestunud kellegi peale või keegi Sind kiusanud noores eas, et nõnda täna siin ise tänitaja rollis oled? Tõesti, vabanda kui Su tundeid riivasin aga ma arvan, et inimene lootis siit mingisugustki abi või vihjet saada... ja Sinu postitus küll sellele kuidagi ligilähedale ei kvalifikatseeru. Seega on see täiesti pointless.


Vasta
#7
Mis mõttes spetsiifiline eeldus? Ilona Kaldre on ju ise öelnud, et tema leivanumbriks on tuleviku nägemine ja kadunud inimeste otsimine.

Järelikult siis ikkagi näeb tulevikku.

Zinerg - arvan, et sinu postitusel pole sellisel kujul mitte mingit pointi. Mina vähemalt kirjutasin teemasse, sinu tekst on aga täiesti OT
Vasta
#8
Tsitaat:Ilona Kaldre on ju ise öelnud, et tema leivanumbriks on tuleviku nägemine ja kadunud inimeste otsimine.
Järelikult tal on võimeid, siis ta juba praegu teab, mida sina järgmisena siia postitad? - Sama suvaline järeldus nagu sinu esimeses postituses.
Vasta
#9
Ma arvan, et inimene, kel on ettenägemise võime (enda sõnutsi näeb ta erinevaid võimalikke tulevikuvisioone) näeb vajadusel ette ka seda, kas keegi tähtsa küsimusega inimene tema poole pöördub või ei pöördu. Kui ei ole mingit olulist abivajavat probleemi tema teele ette tulemas, siis järelikult pole ka teemaalgataja probleem piisavalt oluline, et sensitiiv seda ette näeks.

Huvitav, kas Kaldre näeb ette oma selgeltnägija võimetega oma võitu või kaotust? Muidugi mõista räägib ta ümmargust juttu, et läks sinna saatesse vaid kätt harjutama.

Ma soovitaks Kaldrel aga võtta lahti leht http://www.kadunud.ee/?s=1 ja hakata lähedastele südamerahu tooma. Selle kõige käigus ka pisike rahaline tasu ei ole just kõige halvem. 10k per inimene.
Vasta
#10
Celticu jutus on iva sees ja pakutud linki (kadunud.ee) vaadates kisub vägisi küsimuseks mida KÕIK need selgelt nägijad üldse näevad??? OK - on olnud juttu, et raha eest ei tohi. Aga milles küssa - raha võtma ju ei pea. Saatku info anonüümselt ja asi tehtud. Praegust on just selline seis, et kõik need (kui erandeid on siis näha ega kuulda neist REAALSELT pole) selgeltnägijad istuvad pead pilvedes ja ennustavad mingit helget tulevikus kunagi siis kui neid enam pole.
Samas viskaks ka kivi teiste "selliste" kapsaeda - jutu järgi suheldakse vaimude ja ei tea kellega veel ja tasanditel mida keegi ei tea. Käiakse šhamaani ja muudel rännakutel. Küsimus on - kas siis tõesti ühegi sellise vahendiga pole võimalik "vaadata/näha" kas või minevikku. Toimusid need (pakutud weebilehel) sündmused minevikus. Saan aru tulevikku vahtimise keerukusest aga minevik peaks ju selgem olem?! Või mis?!

Sa ka ju Celtic oma jutu järgi šhamaan ja puha - valgusta meid pimedaid natuke - milles küsimus? Kas selline tagasi vaatamine ja asjade/isikute leidmine on täiesti võimatu või mingi võimalus on ja kui on siis millest sõltub - kas isikust - või millestki muust? Ei taha norida - selge ja puhas teadmise janu - tänan ette vastuse eest.
Vasta
#11
Võib-olla on selliste asjadega tegelemine psühholoogiliselt liiga raske?
Vasta
#12
Kui inimene on ennast ise nii reklaaminud, siis on võtnud ka vastutuse.. ehk vähem viriseda ja rohkem vaeva näha?
Vasta
#13
Ma ise arvasin, et on nii, et selgeltnägemisi võib olla igasuguseid, aga ise asi kui hästi sa neid tõlgendad. Vahest läheb paremini, vahest läheb ebatäpsemini.

Siin on kokku mitu eeldust. Võimetega tuleviku nägija skännib koguaeg, kas keegi tahab temaga ühendust võtta.

Sama hästi võiks väita, et kui tulevikunägija pole miljonär, siis pole ta mingi ennustaja, sest lotos peaks lihtne võita olema.
Vasta
#14
Milline suurepärane reklaam - ära võta minuga ühendust, võtan ise sinuga ühendust, kui sul on abi tarvis Laugh
Vasta
#15
Kas võime paneb automaatselt kohustuse peale? Inimene ise ei ole ju seda võimet endale küsinud...
Vasta
#16
Ikka on.
Vasta
#17
Mulle tundub ,et need võimed ikka kuidagi kõrgemate jõudude poolt on antud. Ja et see võib üsna raske olla inimesele.
Vasta
#18
(13-12-2012, 16:03 )väike võilill Kirjutas: Mulle tundub ,et need võimed ikka kuidagi kõrgemate jõudude poolt on antud. Ja et see võib üsna raske olla inimesele.

Mõnes mõttes on see kui loterii - kas sa saad nad või mitte.
Reeglid aga selguvad "mängu" käigus - kes õpib enda kes teiste vigadest.
Vasta
#19
Teema juurde tagasi pöördudes siis kas keegi saab mulle tema kontakte anda?
Vasta
#20
(13-12-2012, 16:03 )väike võilill Kirjutas: Mulle tundub ,et need võimed ikka kuidagi kõrgemate jõudude poolt on antud. Ja et see võib üsna raske olla inimesele.
keskpärased võimed on igal inimesel olemas ,,,,,,,kui vajalikku praktikat teha ,,,,

Vasta
#21
(13-12-2012, 19:31 )Tanel244 Kirjutas: Teema juurde tagasi pöördudes siis kas keegi saab mulle tema kontakte anda?

Kui veel pole antud siis kas pole või isik kellel on pole siia sattunud.
Või veel mõni variant. Ega sul muud pole teha kui edasi otsida ja
aeg ajalt siia kiigata - kui keegi annab siis läbi u2u - mitte siia.
Vasta
#22
(13-12-2012, 19:42 )neetudpagan Kirjutas:
(13-12-2012, 16:03 )väike võilill Kirjutas: Mulle tundub ,et need võimed ikka kuidagi kõrgemate jõudude poolt on antud. Ja et see võib üsna raske olla inimesele.
keskpärased võimed on igal inimesel olemas ,,,,,,,kui vajalikku praktikat teha ,,,,
Kuidas seda praktiseerida saab?

Vasta
#23
(13-12-2012, 20:20 )Pesukäru Kirjutas:
(13-12-2012, 19:42 )neetudpagan Kirjutas:
(13-12-2012, 16:03 )väike võilill Kirjutas: Mulle tundub ,et need võimed ikka kuidagi kõrgemate jõudude poolt on antud. Ja et see võib üsna raske olla inimesele.
keskpärased võimed on igal inimesel olemas ,,,,,,,kui vajalikku praktikat teha ,,,,
Kuidas seda praktiseerida saab?
pea iga inimesel peaks töötama pendel ,,,või sis näiteks veesoone otsimiseks traadid või sarapuuoks ,,,,,,,,,mul näiteks siin ühel tuttaval töötab torufirmas ,ja kutt otsib igatsugu kaableid ,,,,üldse ta suudab kuidagi hästi häälestada selle peale mida ta otsib ,,,,olen ka proovinud , aga peale veesoonte ei kipu välja tulema ,,,,,,,,,Aga kuidas seda praktiseerida saab jh ,,,,,,eks ta ole praktiseerimise küsimus,,,,,,kõige lihtsam näiteks ..wink

Vasta
#24
Tanel244
Kui kellegil oleks kontakt siis ta ilmselt ka ehk sinuga kontakteeruks. Ma ei usu et kellelgi tema tel. numbrit on. Ta on juba liialt tuntud inimene peale neid telesaateid üle kogu Venemaa. Hädalisi on palju ja kui ta oma numbri avalikustaks siis saad ju ise aru...
Tuleks pidevad abipalved.
Samas ei ole ükski selgeltnägija kõikvõimas. Seda pead arvestama. Telesaates võib ta panna 100% täppi. Meid kõiki juhitakse mingite jõudude poolt. Temale antakse niipalju teada sealt kõrgemalt kui vajalikuks peetakse.
On asju mida ta võib lahendada ja ka neid mida talle ei näidata.
No kui sa jonni ei jäta küllap siis ta leiadki.
Vasta
#25
Kel janu sel jalad - kes abi vajab, see abi otsib. Sügavamal tasandil mõeldes on öeldud, et kui inimene Sinult abi küsib - siis alles aitad teda. Kui ei küsi, siis ei sekku. Kedaiganes me täna nimetame "selgeltnägijaks", "ravitsejaks", "tervendajaks" või "maagiks" - whatever ja whoever kelleks. Kas loeme välja, et kuskil on nüüd kirjutatud reegel või olgu see kasvõi kirjutamata reegel, et võimekas "selgeltnägija" nüüd reeglina kindlasti otsib just neid, kes abi vajavad? Niipalju kui on olnud võimekaid inimesi, pole minuteada nad kunagi mööda maailma otsima läinud igat üksikut mureliku, kes abi vajab ja kes mitte. Neid on miljoneid, kes ootavad taevast seda ime, mis neile sülle kukuks. Miks? Vot kes seda teab, miks aga tõenäoliselt üks asjaolu osutub selleks, et abivajajaid on igalpool kes küsiks midagigi. Mõelge ka mis suust välja räägite, täiesti absurd. Eriti Sina, sõber Celtic - kõiki asju ei saa nõnda ultimatiivselt võtta.

Kui kellegi arust ma eksin, siis loomulikult andke tuld ja parandage mind. Ma ei väida, et ma olen kõiketeadja ja ma ei pea kõike oma kirjutatud ainuõigeks. Selleks see teema siin ongi, et arutleda ja erinevaid seisukohti lugeda.

Ja minu vabandused esimese postituse kohta, tõepoolest oli offtopic aga kuna riivas niivõrd Silma siis pidin selle siia kirjutama kuna kaudselt see siiski puutus kokku selle teema aruteluga.

Päikest!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kadunud. Sensitiivne abi. Tom 81 60,572 11-01-2020, 20:36
Viimane postitus: sakala
  Palun tuvastada, mis asjad on pildil Huviline666 8 4,901 04-05-2015, 09:19
Viimane postitus: Huviline666
  Palun abi kadunud id kaardi leidmisel Tiiuke 7 4,083 20-12-2014, 14:16
Viimane postitus: Digitaria
  Järjekordne "Vajan abi uurimistööga" KiShaper 12 6,754 11-10-2014, 20:14
Viimane postitus: Minaelan
  Abi ja infot palun ttlauri 4 2,670 01-10-2013, 15:30
Viimane postitus: Müstik
  Suur mure, palun abi. Tahanminagi 5 4,095 10-02-2013, 19:24
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi. Murelik 1 7,350 09-06-2012, 14:10
Viimane postitus: Päikeseinsener
  palun abi kadunud sõbra leidmisel tsill 10 6,258 03-05-2012, 20:50
Viimane postitus: Liine
  Palun ühe targema matemaatiku abikätt. Horus 3 2,777 22-01-2008, 23:50
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat