Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must kogu liigub minu poole - hing kinni ja kohutav hirm
#1
Näen unes tihti enda poole liikuvat musta kogu, millele järgneb kohutavalt intentsiivne energia voog, mis võtab unenäos hinge kinni (tunne nagu pistaks pea auto aknast suurel kiirusel välja) ning tekitab hirmu. Olen neid unenägusid näinud lapsest saadik ning vähemalt lapsena karjusin ma ilmsi kõri põhjast, kui seda unenägu nägin. Vanemad nägid suurt vaeva, et mind raputades üles ajada. Nüüd täiskasvanuna on unes karjumine läinud harvemaks, kuid unenägu on ikka sama. Mõned aastad tagasi abielu alguses naise kõrval magades ei näinud neid unenägusid. Üks eriliste võimetega inimene ütles selle peale, et naistel on meeletu jõud selliseid asju eemal hoida. Lisaks ütles ta, et unenäos tuleb mustale kogule vastu astuda ning nõuda, et ta sulle end näitaks ja ütleks kes ta on. Ühel korral mul see õnnestus ning siis oli efekt vastupidine- kogu põgenes minu eest ära. Kahjuks end ta mulle ei näidanud ning teada ma ka ei saanud, kellega on tegu. Teadjad palun öelge kellega on tegu, miks ta mulle end unenägudes nii ilmutab ning mida ma tegema pean, et sellisest unenäost lahti saada.
Vasta
#2
Olen kogenud, tean seda.. . Astu unes vastu. Tee oma esimene samm ja sa saad painajast lahti.
Tere tulemast!
Vasta
#3
Unehalvatuse ajal ründav varjuinimene. Varastab energiat: kui kardad, siis see nagu toituks sellest. Pidi aitama tahtejõud, mingi armastuse ja valguse projitseerimine varju pihta jne.
Vasta
#4
Täpselt sama asi oli minul väga pikka aega, nüüd pole juba ammu olnud. See oli vist ka põhjus, miks ma siia foorumisse esimest korda sattusin ja esimese postituse tegin Smile Ja nagu õeldud, mitte põgenemine on kõige parem lahendus. Selline luupainaja tundub olevat väga hea väljakutse, mida ületades oled ka reaalses elus palju julgem ning enesekindlam.

- http://www.para-web.org/showthread.php?t...2#pid75822
Vasta
#5
Tavaliselt on mul selles unenäos hing kinni ning mul on suhteliselt võimatu midagi teha st. ka vastu hakata. Nagu mainisin, siis ükskord see õnnestus ning päris pikka aega ei olnud seda unenägu, kuid mingi aja pärast tulid need unenäod tagasi. Viimane kord nägin unes, et olin oma kodus ning liikusin läbi pimeda esiku, et kontrollida, kas välisuks on ikka lukus. Keerasin pööra päripäeva nagu ma alati ust kontrollides teen - uks tundus lukus olevat. Hakkasin juba ära minema, kuid viimasel hetkel mõtlesin, et katsun igaks juhuks lingist ka veel üle. Kui ma ukselingi alla vajutasin siis paiskus uks meeletu hooga lahti ning kõik see mis ukse vahelt tuli võttis hinge taas kinni. Tol korral ma musta kogu otseselt ei näinud, kuid emmotsioon oli täpselt sama mis alati - võimatu hingata ning surmahirm.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hirm magama jäämise ees zora 20 9,910 01-02-2020, 19:59
Viimane postitus: liisi1-
  Magades on hing reaalajas mujal... Mann91 8 5,760 25-05-2017, 18:29
Viimane postitus: Müstik
  Keegi pani minu ja mu lapse jaoks küünlad põlema liina271 3 2,624 11-02-2013, 20:27
Viimane postitus: liina271
  Hing lendab unes ceidy 7 4,363 26-02-2012, 14:21
Viimane postitus: ceidy
  Kui panen silmad kinni, ei saa ma enda kehaosi liigutada Rikkie 9 4,935 07-12-2009, 16:54
Viimane postitus: levis
  Miski trügib minu und segama Sauram 6 3,427 27-01-2009, 10:21
Viimane postitus: ValusTont

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat