Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menstruatsioon unenäos
#1
Tere, nägin täna Unes, kuidas mul menstruatsioon hakkas. Leidsin isegi tampooni endale, et see ootamatu sündmus ei segaks mul ujuma minemist. Selles unes veel ujusin puhtas basseinivees ning suudlesin kunagise sõbraga. Sõin ka Mars' šokolaadi sulatatud juustuga Bleh -kokk mõistis mind valesti (kohvikus) kuid ma sõin selle ära sest mõtlesin, et mis sest ikka - huvitav kogemus ehk (süüa šokolaadi juustuga)! Laugh Unenägu oli emotsioonide ja asjade sujuvuse poolest positiivne. Leidsin kõigele muule (positiivsed) seletused kuid mida ei leidnud oli MENSTRUATSIOON, mis iseenesest on ju nii tavaline asi!!

Märgin ära mu suuremad emotsioonid enne magama jäämist: Tekkis rinnavähi/-kasvaja hirm kuna leidsin, võimalik, et midagi "teistsugust" sealt. Lugesin Luule Viilmad ning tema soovituse järgi palusin andeks oma kehalt, endalt ja teistelt. Teen seda ka edaspidi kuna see on ka niisama, ilma haigushirmudeta, oluline. Jäin magama nüüd...

Teine suur murekoht on meeletu hallitus, mis elamises elab. Olen väga mures oma lapse (5a)tervise pärast sest see hallitus on talle juba mõjunud (allergiline nohu, kurgu ja silmade sügelemine ning pidevad hingamisteede haigused ning bronhiidid). Seoses sellega olen väga suures dilemmas, kas minna kohe tööle (on olemas see võimalus) või lõpetada ära viimane gümnaasiumi klass, mis aga tähendaks, et pool aastat ja rohkemgi peame elama samades tingimustes ning ei teki lisaraha selle jaoks et kapitaalne remont kodus ära teha.

Unenägu, tundub, tähendab igati head aga ma ei tea täpselt mille kohta Smile

Terv! Ja tänud vastajatele Smile
Vasta
#2
Võimalik, et küsimus pole selgelt esitatud.

- Mida tähendab menstruatsioon unenäos?

- Kas keegi oskab mu toodud elumuredega neid seostada?

Aitäh!
Vasta
#3
Menstruatsioon - raskused armuelus. Seletaja järgi ja mul endal oli ka nii. Aga eks jälgi muid märke ka.
Õppimise ja elukoha suhtes ei oska kohe äkki nõu anda.
Vasta
#4
Mul on tunne, et see seostub rohkem selle rinna-probleemiga (et seal tükk on) või mingi uue etapiga elus. Tegelt ma selle dilemmaga ei seosta seda unenägu nii, et las see kodu ja kooli jutt jääb mängust välja Smile Samas, sa ütled, et see tähendab raskusi armuelus.. Aga ülejäänud unenägu oli vägagi positiivne. Menstruatsiooni sain ka kenasti nö pidama kuna leidsin tamooni ju kohe Laugh Sama ka selle koka valearusaamaga (et ta mulle serveeris šokolaadi sulajuustuga). Järeldada oskan ma neist kahest... Et on raskusi, aga need saavad kenasti ületatud Smile Seda nii puht õnnest (? kuna juhuslikult oli see tampoon mul olemas - ma kahtlesin et mul seda üldse on!) kui ka eluga niiöelda voolavuses olemisega (võtsin huumoriga vastu selle, milleks valmis ei olnud - šokolaad sulajuustuga). Küsin teistelt arvamust aga ise seletan nüüd lahti seda... Laugh Hehh
Vasta
#5
Palun vabandust, kindlasti on see unenägu suur probleem, aga kuidas on hallituse allergia käes vaevleva 5 aastase tütrega? Hallitus tekib sinna kus pole tasakaalu.
Veri unenäos tähendab sugulasi, sugulastega kokku saamist. Sina panid kenasti prundi ette.
Võib olla tahab unenägu sulle teada anda, et oleks aeg pöörduda perekonna ja sugulaste poole abi saamiseks.
Vasta
#6
Digitaria, ma ei ütle, et sa midagi valesti mõtleksid aga hetkel võiks su teooria peale öelda küll, et oletada võib KÕIKE, mida see unenägu tähendada võis. Ma tahaks näha kasvõi üht naist, kes kasvõi unenäos ei sooviks ära hoida oma jalgevahelt-veritsemist!? :O See polnud mitte vere vahetumise takistamine vaid see, et see mul mööda jalgu ja riideid alla ei voolaks - jube räme ju!!!

See unenägu polegi suur probleem Smile Lihtsalt ma ei leidnud tähendust menstruatsioonile.

Mul ei ole probleeme sugulastelt abipalumisega, kui vaja on. Mis lahendust ma aga nendelt oodata oskaksin?? Mu lahendus on see, et ma lähen tööle (peaksin saama üsnapea/-kohe), kogun raha ja võtan käsile vajaminevad meetmed (laias laastus- remont). Ega me ju ise ka rahul pole, et meie 5-aastane peab vaevlema selles olukorras, kus hetkel oleme aga usu, meil ei ole ka erilisi liikumisvariante (ühest kohast teise või kasvõi olukordade lahendamisel) - ma püüan tekitada juurde lisarahaga - muud võimalust ei olegi! Ma sain aru, et sul hakkas hingele sellest loost lapse osa.. Ma selleks seda pikalt heietangi. Ka minul on allergiad ja kerge astma. See olukord pole vaimselt kerge aga ehk saab võimalikult kiiresti lahendatud Smile

Ja vabandan nüüd, et jubedasti läksin unenägude teemast välja!
(19-11-2012, 23:16 )Digitaria Kirjutas: Hallitus tekib sinna kus pole tasakaalu.

Ma ei nõustu selle väitega, kuna- fakt NIISKUS ei sõltu energeetilisest tasakaalust! Meil on viimane korrus 5-kordses majas, vent on alla arvestust, korteri remont (soojustus jne) ei ole piisavalt kõrgel tasemel, vana puitaken jne... KõIGELE ei ole siiski VAID energeetilist põhjendust/seletust!
Vasta
#7
Vihjasin sellele, et laps tuleks viia parematesse tingimustesse enne kui on hilja.
Vasta
#8
(20-11-2012, 07:35 )Digitaria Kirjutas: Vihjasin sellele, et laps tuleks viia parematesse tingimustesse enne kui on hilja.

Digitaria, ma tean ... Tore, et sa muretsed Smile Ma püüangi võimalikult ruttu olukorda muuta ja annan oma panuse tööle minnes, raha juurde teenides. Mehe palk üksi kahjuks midagi muuta praegu ei suuda. Kellegi teise juures pole meil võimalik olla, pole kohta.

Smile
Vasta
#9
(20-11-2012, 00:42 )MaarjaP Kirjutas: Ma ei nõustu selle väitega, kuna- fakt NIISKUS ei sõltu energeetilisest tasakaalust! Meil on viimane korrus 5-kordses majas, vent on alla arvestust, korteri remont (soojustus jne) ei ole piisavalt kõrgel tasemel, vana puitaken jne... KõIGELE ei ole siiski VAID energeetilist põhjendust/seletust!

vent on alla arvestust - tõsi ta on ja pole üldse esoteeriline põhjusSick
Vanade puuakendega peaks probleem väiksem olema, ära Sa sinna plastaknaid taha.
http://www.ehitusfoorum.com/viewtopic.php?f=10&t=13458
http://www.kliimaseade.ee/et/tooted/kuiv...index.html
http://mycology.ee/test/images/upload/qz...seened.pdf
Mis ma siin higistan: toksi "õhu kuivatamine korteris", võimalusi kui palju.wink
Vasta
#10
verejooks...kust iganesSmile tähendab üldplaanis muresid, mis sind vaevavad ja kui sa nüüd räägid ka et sul on hallitus ja mure tütre pärast siis on see nüanss unenäos täiesti arusaadav. Usun et leiad lahenduse ja saad korda oma murede põhjused.
Vasta
#11
Tere Maarja,

Mis kõige imelikum, ma nägin ka menstruatsiooni täna unes kusjuures päriselus pole mul veel ühtegi olnud, sest olen meesterahvas. Hommikul arvasin, et see on värvi aurude pärast, nimelt lõpetasin just õhtul magamistoa ahju teise kihi, aga nüüd mulle tundub, et tegu võib olla hoopis märguandega.

Harri
Vasta
#12
(21-11-2012, 21:14 )Pesukäru Kirjutas: Tere Maarja,

Mis kõige imelikum, ma nägin ka menstruatsiooni täna unes kusjuures päriselus pole mul veel ühtegi olnud, sest olen meesterahvas. Hommikul arvasin, et see on värvi aurude pärast, nimelt lõpetasin just õhtul magamistoa ahju teise kihi, aga nüüd mulle tundub, et tegu võib olla hoopis märguandega.

Harri

Huvitav...

Mul tuli sinuga, kui meesterahvaga, praegu meelde, et ca kuu aega tagasi nägin ma kuidas mu mehel menstruatsioon hakkas. Selle otsast hakkas verd tilkuma, päris ohtrasti.

Varem kunagi ma pole menstruatsiooni unes näinud ja nüüd siis lausa 2x. Pigem tõesti on see rohkem seotud sümbolismiga kui inimese sooga. Tõesti huvitav... Smile
Vasta
#13
Mitte sina ei näinud 2 korda, vaid mina nägin korra ja sa väidetavalt korra.

Ma usun ise sama, et sooga pole see seotud. Tegu võib olla märgiga bioväljade puhastumisest või värskendamisest, paremat seletust ma ei oska mõelda.

Mis puutub selle ja tilkuva vere kohta, siis see, fräulein Maarja, ei ole mingi nalja tegemise teema.

Harri
Vasta
#14
(21-11-2012, 22:28 )Pesukäru Kirjutas: Mitte sina ei näinud 2 korda, vaid mina nägin korra ja sa väidetavalt korra.

Ma usun ise sama, et sooga pole see seotud. Tegu võib olla märgiga bioväljade puhastumisest või värskendamisest, paremat seletust ma ei oska mõelda.

Mis puutub selle ja tilkuva vere kohta, siis see, fräulein Maarja, ei ole mingi nalja tegemise teema.

Harri

Ei, ei, ikka MINA nägin 2x Laugh Ja sina nägid oma ühte korda. Mina nägin kuidas nii minul kui ka mu mehel algas menstruatsioon (nendel kahel unenäol oli vahet ca 1 kuu).

Ma aga ei saa aru, mida sa mõtled oma viimase lausega. Ma ei ole muideks nalja teinud sellel teemal Smile Aga samas ei oska ma ka lahti seda seletada.
Vasta
#15
Ok, sain millestki valesti aru enne. Mõtlesin, et mehel algas päris elus menstruatsioon.

A ma tegelikult arvan, et seda und tuleb huumoriga võtta. Ma nägin hiljuti, et olin ühe sõbra juures ja see ootas parasjagu külla Tiit ja Teet Kääpat. Juba üleval olles ja habet ajades tegin muiet peeglisse selle peale. Ei usu küll, et sellel mingi eriline tähendus on... no kui juswt ise üle ei mõtle.
Vasta
#16
(21-11-2012, 22:53 )Pesukäru Kirjutas: A ma tegelikult arvan, et seda und tuleb huumoriga võtta.

Ma ei kahtle, et see on oluline märk seega, et see midagi ei tähenda ja võtaks vaid huumoriga, seda arvamust ma sinuga ei jaga. Tuleb ise ära tunda/tunnetada, mis on oluline ja mis mitte. Kõik, mida unes näed ega kõik uned ei ole alati tähenduslikud. See, millest mina aga räägin, on tähenduslik.
Vasta
#17
(21-11-2012, 23:50 )MaarjaP Kirjutas: See, millest mina aga räägin, on tähenduslik.

Millest sa seda järeldad? Tegu oli lihtsalt ebatavalise detailiga unes ja seepärast sa arvad, et see on mingi tähendusega värk. Siis põhimõtteliselt ma võiks ju Kääpa vendadele ka mingi tähenduse genereerida, aga kui ma seda ei tee ei juhtu ka ilmselt midagi.
Vasta
#18
(22-11-2012, 00:39 )Pesukäru Kirjutas:
(21-11-2012, 23:50 )MaarjaP Kirjutas: See, millest mina aga räägin, on tähenduslik.

Millest sa seda järeldad? Tegu oli lihtsalt ebatavalise detailiga unes ja seepärast sa arvad, et see on mingi tähendusega värk. Siis põhimõtteliselt ma võiks ju Kääpa vendadele ka mingi tähenduse genereerida, aga kui ma seda ei tee ei juhtu ka ilmselt midagi.

Sa ei paista eriti pädev olevat unede valdkonnas.

On väga selgelt aru saada, kas unenägu on tähenduslik või mitte. Vabanda, ma ei vaevu seda lahti seletama - ma ehk ei oskagi seda sõnadesse panna - uuri ehk keegi on pädevam sulle lahti seletama, detailselt, millest enda jaoks järeldada, kas unenägu on tähenduslik või mitte. Sa lihtsalt tunned selle ära! See on tunnetuslik. Ka unenägude sisu, ülesehitus, mõju sulle (kas see läks sulle sügavale hinge või puudutas sind eriliselt vms).

Ma tulin siia küsima, mida tähendab üks sümboolne juhtum unenäos. Ja sellega ma nüüd tahan ka piirduda.
Vasta
#19
Pakun veel menstruatsioonile unenäos loogikast põhinevat tähendust - veri, kui elumahl ehk energia. Suuremat sorti energia leke. (Võin selle ideaalselt seostada oma eluga)
Vasta
#20
(22-11-2012, 09:23 )MaarjaP Kirjutas: Pakun veel menstruatsioonile unenäos loogikast põhinevat tähendust - veri, kui elumahl ehk energia. Suuremat sorti energia leke. (Võin selle ideaalselt seostada oma eluga)
Ehk siis leidsid vampiiri.Sad TUBLIwink
Vasta
#21
(22-11-2012, 09:31 )tapsix Kirjutas:
(22-11-2012, 09:23 )MaarjaP Kirjutas: Pakun veel menstruatsioonile unenäos loogikast põhinevat tähendust - veri, kui elumahl ehk energia. Suuremat sorti energia leke. (Võin selle ideaalselt seostada oma eluga)
Ehk siis leidsid vampiiri.Sad TUBLIwink

Tead, tapsix... Kui on energiavampiir, siis see polegi väga uus asi mu elus. Kohutavad energiakaod on koguag. Ja mis huvitav, siis peale tugevaid emotsioone, olgu nad positiivsed või negatiivsed, tuleb alati suur uni, väsimus ja nõrkus, nii vaimses kui füüsilises mõttes. Täiesti kohutav... Olen oma vaimujõus nii nõrgaks muutunud, et annan pidevalt järgi oma nõrkustele (valin lihtsama variandi alati. Kas kohustuse täitmine või magama minemine/mitte kohale ilmumine õigeks ajaks - valin alati viimase). See nii muserdab mu elu. Ja ma ei tea ka kuidas toimida, et see nii enam ei oleks... Sad Täna valmistasin endale-lapsele-lapse lasteaia kasvatale pettumuse. Ma parem ei räägigi sellest... Sad Juba olen peatäie nutnud seepärast. Aga see olukord juhtuski selle pärast, et olgugi, et ma teadsin, et täna EI TOHI hiljaks jääda lasteaeda, siis IKKA ma panin pea tagasi padjale... Ja ärkasin niimoodi ülesse, et lapsega pidime 5 minutiga riidesse panema ja otseses mõttes jooksma lasteaeda. Kõigil seepärast emotsioonid halvad... Minul, lapsel, kasvatajal. Pettumus iseendas! Aga jõudu nagu üüüldse pole "iseendale" vastu seista. TEAN, mis on õige aga IKKA toimin valesti - kusjuures võiks öelda, et teadlikult sest otsuse teen ju ma ise aga miks ma ei suuda siis teist valikut teha, mis on õige ja ka natuke raskem teostada kui mugavalt järgi andmine. Kohutav lihtsalt... Ma olen oma sees teistsugune inimene kui see, kuidas ma oma elu elan väljaspoole... Sad Aga ei jaksa, vaimselt, õigesti teha.
Vasta
#22
(22-11-2012, 09:23 )MaarjaP Kirjutas: Pakun veel menstruatsioonile unenäos loogikast põhinevat tähendust - veri, kui elumahl ehk energia. Suuremat sorti energia leke. (Võin selle ideaalselt seostada oma eluga)
Loogikast? Sa pakud vasteks seda mida iganes sa ise tahad. Loogikaga pole siin mingit seost. Sama loogiline võik olla saeõnnetus- palju verd, klimpe ja tükke, aga miskipärast sa midagi sellist ei pakkunud.

Nii, et see on raskelt peas kinni mida sa näha tahad ja seepärast soovitasin huumoriga võtta.

Mis puudutab jõuetust, siis unusta igasugused vampiirid, tegu on labase depressiooniga. Mine tee trenni, vaata minski hobi omale, käi reisil- üs otsi vaheldusi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,478 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,484 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Tulnukad unenäos Ilmaneitsi 27 14,831 02-12-2017, 23:43
Viimane postitus: Tinar
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,934 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,542 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,417 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,321 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,179 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,486 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,851 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat